Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
ειναι πολυ καλες :rockon: :rockon:

μονο τις φερνει το λιντλ , και δεν παω σε μαγαζια που παει η μπλεμπα ο Αθηναίος44
Δεν γνωρίζω κύριε, εμένα μου τις στέλνουν απευθείας από τις Βρυξέλλες, εκεί άλλωστε τις πρωτοδοκίμασα το 1992.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
αργα ειναι για κηδεια

νομιζω πριν την δυση γινονται :think:

Εγω ψυγειο αλλη μερα δεν πληρωνω. Εχω να ξεχρεωσω και την πορσε.

Δεν θα πεταω λεφτα γυρω γυρω.

Η φυτεμα η πληρωστε το ψυγειο.

Παω να αραξω στο καφενεδακι με κονιακ στο ορθιο.

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κατόπιν αιτήσεως της Πανευρωπαϊκής Ενώσεως Μεντορετών κ. Καβαλοκαλαμόγερου
μετά το πέρας της νεκρωσίμου ακολουθίας
θα προσφερθεί στο αναψυκτήριο ομού με τα κόλυβα τον καφέ, το κονιακ και τα κουλουράκια
πράσινο τσάι με μαύρη σοκολάτα και λικέρ κουαντρώ

Ευχαριστώ

Εδυσε ο ηλιος. Τσαμπα εφερα το λαδι και το κρασι. Περιμενετε να του τα βαλω εγω στα χερια;

Αυριο Σαββατο. Κληρωνει. Μετα παμε Δευτερα. Τι θα γινει;

Στην τελικη καντε καυση να μην υπαρχουν μνημοσυνα.

:2funny:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Καλημέρα από Ριβιέρα. Χαιρετίζω τα ναυάγια του νήματος πίνοντας το πράσινο τσάι μου με συνοδεία μαύρης σοκολάτας. Είμαι με τη βασική μου γκόμενα και συζητούμε για το τι συμβαίνει στον κόσμο.

Εδώ γράφουμε πώς περνάμε τη μέρα μας.

Είμαι αραχτός με τη βασική μου γκόμενα και πίνουμε πράσινο τσάι με συνοδεία μαύρης σοκολάτας.
Συζητάμε για μία πρόταση που μου έγινε για δουλειά σε ένα συμβουλευτικό γραφείο.

αυτή η συνεχής καθημερινή ρουτίνα που ζείτε, φαίνεται ανυπόφορη
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
αυτή η συνεχής καθημερινή ρουτίνα που ζείτε, φαίνεται ανυπόφορη
Μια χαρά είναι. Κάποιες καθημερινές ρουτίνες (συνήθειες) είναι καλές. Από κει και πέρα υπάρχουν και τα projects. Χωρίς αυτά εγκαθίσταται η πραγματική ρουτίνα που διαβρώνει τον άνθρωπο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Δεν έχω έγνοια να βγω μπροστά. Γραφική δουλειά έχω και κάνω διαλείμματα. Σηκώθηκα νωρίς σήμερα και δούλεψα σε ένα νέο πρότζεκτ. Θα κάνω μία βάση στο Ανατολικό Μπλοκ, για μπίζνες (ακίνητα) και γκομενοδουλειές. Το νέο μου πρότζεκτ λέγεται ORADEA! Γκαρσονιέρες και δυάρια μεταξύ 10Κ και 20Κ σε μία από τις πιο εύρωστες και ταχύτατα αναπτυσσόμενες πόλεις της Ρουμανίας, δεν χάνονται με τίποτα.

Θα κάνω βέβαια ένα μικρό διάλειμμα για να παραστώ στην κηδεία μου, χαζεύοντας τα λουζεράκια να προσπαθούν να δώσουν αναγνώριση το ένα στο άλλο με likes για την ψυχολογική τους επιβίωση.
Λες Ρουμανία καλύτερα από Ριβιέρα για να γαμήσεις?
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Λες Ρουμανία καλύτερα από Ριβιέρα για να γαμήσεις?
Ρουμανία πρωτίστως για ακίνητα. Ο γνωστός μου μου μιλάει για πολλές ευκαιρίες στην Oradea και κυρίως για πόλη που αναπτύσσεται. Πολλά κομμουνιστικά κτίρια δεν τα έχουν ρίξει ακόμη. Από κει και πέρα θα εκπονηθεί και γκομενοσχέδιο. Αλλά δεν έχω ιδέα τι παίζει από γυναίκες. Η πόλη είναι δίπλα στα ουγκρικά σύνορα. Θα πάω μόλις μπορέσω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ρουμανία πρωτίστως για ακίνητα. Ο γνωστός μου μου μιλάει για πολλές ευκαιρίες στην Oradea και κυρίως για πόλη που αναπτύσσεται. Πολλά κομμουνιστικά κτίρια δεν τα έχουν ρίξει ακόμη. Από κει και πέρα θα εκπονηθεί και γκομενοσχέδιο. Αλλά δεν έχω ιδέα τι παίζει από γυναίκες. Η πόλη είναι δίπλα στα ουγκρικά σύνορα. Θα πάω μόλις μπορέσω.
Δεν έχεις δει Ρουμάνες?Καλές φαίνονται,έχουν κωλάρες,θα γαμήσεις σίγουρα.Ρώτα και τον Midas όλο εκεί γυρνάει.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
P1010644.jpg
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Δεν έχεις δει Ρουμάνες?Καλές φαίνονται,έχουν κωλάρες,θα γαμήσεις σίγουρα.Ρώτα και τον Midas όλο εκεί γυρνάει.
δάσκαλε μην αναλώνεσαι με πτώματα. Μόνο το σταυρό σου όπως τα προσπερνάς
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Παρακαλώ τον Μέγα εκκλησιάρχη να οδηγεί σιγα σιγα τους βαρυπενθουντες στην αίθουσα.

Εντός 5 λεπτών θα αρχίσει η σεμνή τελετή.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
παρακαλώ τις καρέκλες όπως τις έχω βάλει. Μην τις μετακινήσετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom