Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
νομιζω οι ιατρικες γνωματευσεις μας με τις ελαχιστα θαρρω διαφορες τους ηταν σωστες...αυτο που πραγματι ομως τσακισε οστα,μυελο,δερμα νυχια και ισχυα ηταν η τοποθετηση Αγιου...μια θα τολμουσα να πω τοποθετηση σαν σε διαλογο ταινιας ασπρομαυρης νουαρ,σε βροχερο και σκοτεινο σοκακι του Σικαγο δεκαετιας 60 χωρις ομως την μισανθρωπικη υποσταση..θα ελεγα ειναι τοποθετηση αγαπης,συναισθηματικης γενναιοδωριας και καλοσυνης
Μα το Θεό, μου θύμισε Μαρόκο και Καζαμπλάνκα το σχόλιο του Αγίου.
Μπόγκαρτ να λέει "Play it again Sam".
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
Στις λευκές νύχτες με έχει πάει μια Κυριακή μια Ρωσίδα από το νοβορσιμπιρσκ τολμώ να πω τόσα μουνια δεκαριά δύσκολα θυμάμαι να έχω ξαναδεί στην Ελλάδα σε μαγαζί
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Παιδιά έχω απογοητευτεί από αυτά που διαβάζω.
Υπονοείτε ότι ο Χρηστάρας ο Σαββίδης,που κάποτε έγραφε ως kayamaru igano,ΑΑ1 και τώρα ως Καλογε-Ρούλης ότι είναι μικροτσούτσουνος και κανελλώνει το ρυζόγαλο?
Ο άνθρωπος που έκανε περιουσία πουλώντας κομποσκοίνια,διαμένοντας μέχρι πρόσφατα στο Χίλτον και τώρα μένει σε ανήλιαγο υπόγειο της Γαλλικής Ριβιέρας?Υπονοείτε ότι ο άνθρωπος που περνά καλύτερα από όλους μας,που γαμούσε στο Χίλτον 10αρια μουνέτα το λιγότερο,που έφτιαξε σάη για να γκομενίζουν άντρες και γυναίκες,ο άνθρωπος που έχει συλλογή από Ντάτσουν υπεραυτοκίνητα,περνάει δίπλα από γυναίκες και τους ρίχνει απαξιωτικά γαμήσια,ότι έχει μικροφαλλία και τον παίρνει (που και που)?
Μήπως αυτό εννοεί όταν λέει ότι περνά καλύτερα από όλους μας?Οτι τον στραπονιάζουν οι 2 παραδουλεύτρες γκόμενες του και γουστάρει οθωμανικό?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Στις λευκές νύχτες με έχει πάει μια Κυριακή μια Ρωσίδα από το νοβορσιμπιρσκ τολμώ να πω τόσα μουνια δεκαριά δύσκολα θυμάμαι να έχω ξαναδεί στην Ελλάδα σε μαγαζί
οντως μουνολιβαδο αλλα και επικινδυνο πολυ.τελευταια φορα που πηγα με φιλο ρωσσο παιχτηκε ξυλο σε ολο το μαγαζι γεωργιανοι vs ποντιοι.
δεν παει το μυαλο σου.εικονες αποκαλυψης θριλερ οσο κατσαμε θεατες γιατι απο ενα σημειο και μετα ειναι για πουλο γιατι μπορει να την δουνε κααι μαζι σου ετσι στο ξεκουδουνο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εγώ δεν έχω πατήσει ποτέ σε τέτοια καταγώγια. Πως θα κάνουμε παρέα?
ολες οι ρουμανες του αλκατραζ μετα εκει πηγαν


νταραβερινζοντουσαν με τοαφεντικο


κωλαδικο περιοπης


δεν ειναι για μας αυτα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
οντως μουνολιβαδο αλλα και επικινδυνο πολυ.τελευταια φορα που πηγα με φιλο ρωσσο παιχτηκε ξυλο σε ολο το μαγαζι γεωργιανοι vs ποντιοι.
δεν παει το μυαλο σου.εικονες αποκαλυψης θριλερ οσο κατσαμε θεατες γιατι απο ενα σημειο και μετα ειναι για πουλο γιατι μπορει να την δουνε κααι μαζι σου ετσι στο ξεκουδουνο.
λάθος στις εθνικότητες έκανες, οι γεωργιανοί τα λένε καλά με τους πόντιους. Σαν ρώσος ευγενής το λέω.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
ποντιος απο καζακσταν ειμαι bro.οι ψιλες πεφτουν πανω στις βοτκες οχι sober.
θα λες για ισλαμιστές από περιοχές κοντά στα σύνορα με τσετσενία.
Τα σέβη μου στους πόντιους καζάκους, που έχετε παράξει από την ειρήνη παπαδοπούλου μέχρι μερικές από τις ωραιότερες υπάρξεις που έχω συνευρεθεί.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
αγρινιο 1 και 38 παρτι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
θα λες για ισλαμιστές από περιοχές κοντά στα σύνορα με τσετσενία.
Τα σέβη μου στους πόντιους καζάκους, που έχετε παράξει από την ειρήνη παπαδοπούλου μέχρι μερικές από τις ωραιότερες υπάρξεις που έχω συνευρεθεί.
συνηθως οι μιξεις με ρωσσους ειναι ωραιες ποντιες.γενικα ειναι χαμηλοκωλες αλλα εχει και κατι οπλα γαμησε τα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
συνηθως οι μιξεις με ρωσσους ειναι ωραιες ποντιες.γενικα ειναι χαμηλοκωλες αλλα εχει και κατι οπλα γαμησε τα.
το ύψος είναι το μοναδικό μειονέκτημα όντως. Πανάθεμα τις στέπες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom