Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
εχει κομπλεξ κατωτεροτητας,μισανδρισμο για αυτους που ειναι ψηλα,ισως λιγη μελατη στυση..ετσι απο μια προχειρη επιδερμικη εξεταση που εκανα αγαπητε

ειναι πολλα τα συννεφα

Μέλος Καλόγερο έχει απωλέσει οριστικά την αντρική του φύση ψυχή και σώματι , φέρεται πούστικα και αναζητά τον σοδομισμό για να ικανοποιήσει τις άρρωστες ορέξεις του.

Ειλικρινά θα τον γαμούσα να ηρεμήσει αλλά ανησυχώ για την πιθανότητα να μου ζητήσει αποζημίωση για ανήκεστο βλάβη κωλοβαλβίδας με εμφανή συμπτώματα αποκόλλησης κωλάντερου....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.911
Πόντοι
5.006

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
Μέλος Καλόγερο έχει απωλέσει οριστικά την αντρική του φύση ψυχή και σώματι , φέρεται πούστικα και αναζητά τον σοδομισμό για να ικανοποιήσει τις άρρωστες ορέξεις του.

Ειλικρινά θα τον γαμούσα να ηρεμήσει αλλά ανησυχώ για την πιθανότητα να μου ζητήσει αποζημίωση για ανήκεστο βλάβη κωλοβαλβίδας με εμφανή συμπτώματα αποκόλλησης κωλάντερου....
πιστευω τα σινεμα τυπου ανταλτ θα τον βοηθησουν να ικανοποιησει την αρρωστημενη του και ακορεστη διψα για ανδρικα σαφρακιασμενα μορια :(
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.344
Πόντοι
25.467
Έκανα λάθος. Είσαι τελικά το ίδιο σιχαμένος όπως τότε. Έκανα ένα βήμα υποχώρησης και αμέσως άρπαξες την ευκαιρία για να μου κουνήσεις το δάχτυλο, εξισώνοντας αυτον που κάνει το μπούλιγκ με αυτόν που το δέχεται και είναι υποχρεωμένος να αντιδράσει.

Αναπολούσες «επικές εποχές» τραμπουκισμού, γελοίε, κι έρχεσαι και μου λες ότι δικαιολογούμαι σε σένα.
Ε αη στο διάολο, σίχαμα, που προσπαθείς να πάρεις πάλι το πάνω χέρι.


Τελικά έχουν δίκιο όσοι σας τραμπουκίζουν.

Είστε ανέντιμος και δεν αξίζετε καλύτερη συμπεριφορά.

Όσο για τους χαρακτηρισμούς σας, σας τους επιστρέφω στο πολλαπλάσιο.

Είθε τα μέλη να σας λυπηθούν μετά από αυτήν την "κατάθεση μικροψυχίας, αλλαζονείας και μνησικακίας " που μόλις κάνατε, και να μην σας συντρίψουν περισσότερο.

Υ.Γ. Ειλικρινά, όταν έγραφα την προηγούμενη απάντησή μου σε εσάς, δεν περίμενα πως θα σπάσετε σαν μπιμπελό. Σας ζητώ συγγνώμη για την ψυχική οδύνη που σας προκάλεσα, και σας βεβαιώ πως δεν θα ασχοληθώ πλέον μαζί σας γιατί σπάτε με το παραμικρό, και δεν έχει κανένα αγωνιστικό ενδιαφέρον.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.111
Πόντοι
1.406
δεν εχει αφησει γαβγαδικο για γαβγαδικο ο τυπος...
βρωμισε τσιγαριλα το σπιτι απο τα βιντεακια του ναπουμε...ανοιξα τα παραθυρα....
:confused: :confused:
Εγω εχω χωσει σκιουι και ειμαι ετοιμος να ξαναρχισω το καπνισμα τυπε :confused:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Οι λευκές νύχτες ήταν δίπλα στο σιλό του μπολευαη στον Πειραιά
αλανι μου ισχυει απλως τα δικαιωματα τα αγορασε καποια στιγμη ενας φιλος του πατερα μου ποντιος και την πηγε και καλλιθεα.για την ιστορια
αυτος που την ειχε την εδωσε στην γυναικα του η οποια ηταν η ρωσιδα που βρεθηκε αγρια δολοφονημενη στο λουτρακι πριν λιγους μηνες.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
Εγω εχω χωσει σκιουι και ειμαι ετοιμος να ξαναρχισω το καπνισμα τυπε :confused:
gitane αφιλτρο θα ξηγιομουν ειλικρινα με ουισκυ κατυσαρ της τραστ που δνε ειχε βαλβιδα καθολου επανω ηταν σαν τα μπουκαλια της μπ[υρας
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μέλος Καλόγερο έχει απωλέσει οριστικά την αντρική του φύση ψυχή και σώματι , φέρεται πούστικα και αναζητά τον σοδομισμό για να ικανοποιήσει τις άρρωστες ορέξεις του.

Ειλικρινά θα τον γαμούσα να ηρεμήσει αλλά ανησυχώ για την πιθανότητα να μου ζητήσει αποζημίωση για ανήκεστο βλάβη κωλοβαλβίδας με εμφανή συμπτώματα αποκόλλησης κωλάντερου....
ούτε ο παππούς μου γαμούσε στα 80 του αλλά δεν έκανε έτσι.
Θα ρισκάρω γνωμάτευση, πρέπει να απέκτησε στυτική δυσλειτουργία σε αρκετά νεαρότερη ηλικία π.χ. 40-45 ετών, οπότε και δικαιολογείται η κοινωνιοπάθεια του μέχρι σήμερα, ο λόγος που γέρασε μόνος δίχως οικογένεια - παιδιά, απομόνωση σε ανήλιο μέρος κλπ.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.111
Πόντοι
1.406
gitane αφιλτρο θα ξηγιομουν ειλικρινα με ουισκυ κατυσαρ της τραστ που δνε ειχε βαλβιδα καθολου επανω ηταν σαν τα μπουκαλια της μπ[υρας
καμελακι με το παλιο πακετο θελω :grin:

camel-cigarettes-1.JPG
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
νομιζω οι ιατρικες γνωματευσεις μας με τις ελαχιστα θαρρω διαφορες τους ηταν σωστες...αυτο που πραγματι ομως τσακισε οστα,μυελο,δερμα νυχια και ισχυα ηταν η τοποθετηση Αγιου...μια θα τολμουσα να πω τοποθετηση σαν σε διαλογο ταινιας ασπρομαυρης νουαρ,σε βροχερο και σκοτεινο σοκακι του Σικαγο δεκαετιας 60 χωρις ομως την μισανθρωπικη υποσταση..θα ελεγα ειναι τοποθετηση αγαπης,συναισθηματικης γενναιοδωριας και καλοσυνης
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
πιστευω τα σινεμα τυπου ανταλτ θα τον βοηθησουν να ικανοποιησει την αρρωστημενη του και ακορεστη διψα για ανδρικα σαφρακιασμενα μορια :(
Μισό ρε σεις.... Ο Σαββίδης είναι ή εκείνος ο μαζοχιστής ο Λογιστής που είχε αφήσει εποχή στις τουαλέτες του Άνταλτ;
Με μπερδέψατε τώρα.... :think:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
ούτε ο παππούς μου γαμούσε στα 80 του αλλά δεν έκανε έτσι.
Θα ρισκάρω γνωμάτευση, πρέπει να απέκτησε στυτική δυσλειτουργία σε αρκετά νεαρότερη ηλικία π.χ. 40-45 ετών, οπότε και δικαιολογείται η κοινωνιοπάθεια του μέχρι σήμερα, ο λόγος που γέρασε μόνος δίχως οικογένεια - παιδιά, απομόνωση σε ανήλιο μέρος κλπ.
Χαίρει ηδονής όταν το ξεφτιλίζουν και τον χλευάζουν, τρανή απόδειξή της παραφιλικής του ιδιοσυγκρασίας.

Η ομαλότητα στην ζωή του είναι σίγουρο ότι έχει χαθεί από τα μετανηπιακά του χρόνια....
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
αλανι μου ισχυει απλως τα δικαιωματα τα αγορασε καποια στιγμη ενας φιλος του πατερα μου ποντιος και την πηγε και καλλιθεα.για την ιστορια
αυτος που την ειχε την εδωσε στην γυναικα του η οποια ηταν η ρωσιδα που βρεθηκε αγρια δολοφονημενη στο λουτρακι πριν λιγους μηνες.
αυτή που δήλωνε σπα μασάζ? ενδιαφέρον
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
νομιζω οι ιατρικες γνωματευσεις μας με τις ελαχιστα θαρρω διαφορες τους ηταν σωστες...αυτο που πραγματι ομως τσακισε οστα,μυελο,δερμα νυχια και ισχυα ηταν η τοποθετηση Αγιου...μια θα τολμουσα να πω τοποθετηση σαν σε διαλογο ταινιας ασπρομαυρης νουαρ,σε βροχερο και σκοτεινο σοκακι του Σικαγο δεκαετιας 60 χωρις ομως την μισανθρωπικη υποσταση..θα ελεγα ειναι τοποθετηση αγαπης,συναισθηματικης γενναιοδωριας και καλοσυνης
παει η ασπρη καλτσα συννεφο στο μενιδι. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom