Νέα

Πως περιμένετε τα κορίτσια στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skylark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Ολες οι στιγμές που περιγράφετε έχουν μία ιδιαίτερη μαγεία, η προσμονή στο δωμάτιο μέσα σε λογικά χρονικά πλαίσια ανεβάζει την λίμπιντο.
Πρόσφατα μου έτυχε κάτι διαφορετικό. Σε επίσκεψη μου (4η) σε στουντιο έφτασα και ήταν κλειστό, έμεινα λοιπόν να περιμένω, όπου μετά 5λέπτου νασου φτάνει η υπηρεσία. Μου χαμογελασε και κινήθηκα προς την είσοδο όπου συγχρόνως καταφθάνει και η κοπέλα. Μετά τους σεμνούς χαιρετισμους περάσαμε όλοι μαζί σαν μία παρεά/οικογένεια/συνάδελφοι (?) συζητώντας για τα καθημερινά, ανοίξαμε τα φώτα-μουσικές κλπ. και πήγα στο δωμάτιο μέχρι να φορέσει την στολή εργασίας η κοπέλα (Θα προτιμούσα να είχε έρθει μέσα με το τζινακι/μπλουζακι της)
ΤΕΛΕΙΟ!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ολες οι στιγμές που περιγράφετε έχουν μία ιδιαίτερη μαγεία, η προσμονή στο δωμάτιο μέσα σε λογικά χρονικά πλαίσια ανεβάζει την λίμπιντο.
Πρόσφατα μου έτυχε κάτι διαφορετικό. Σε επίσκεψη μου (4η) σε στουντιο έφτασα και ήταν κλειστό, έμεινα λοιπόν να περιμένω, όπου μετά 5λέπτου νασου φτάνει η υπηρεσία. Μου χαμογελασε και κινήθηκα προς την είσοδο όπου συγχρόνως καταφθάνει και η κοπέλα. Μετά τους σεμνούς χαιρετισμους περάσαμε όλοι μαζί σαν μία παρεά/οικογένεια/συνάδελφοι (?) συζητώντας για τα καθημερινά, ανοίξαμε τα φώτα-μουσικές κλπ. και πήγα στο δωμάτιο μέχρι να φορέσει την στολή εργασίας η κοπέλα (Θα προτιμούσα να είχε έρθει μέσα με το τζινακι/μπλουζακι της)

Πλακα πλακα και γω γουσταρω να ερθει με τα καθημερινα ρουχα η κοπελα στο δωματιο και να γθυθει εκει για να ειναι λιγο πιο real η φαση αλλα κωλωνω να το ζητησω..
 

Επισκέπτης
τροποποιηση θεματος μετα απο συστασεις αδμιν...

βγαζουμε τις καλτσες μας στους οικους ανοχης...και αν ναι τι γινεται τους καλοκαιρινους μηνες που παμε ντυμενοι πιο αναλαφρα με παντοφλιτσα????
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
οχι ποτε. κ μολις γυρισω σπιτι κατευθειαν για πλυσιμο.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εχει ξαναπαιξει παλαιοτερα αυτο το θεμα!
Αν εκανες τον κοπο να ψαξεις το φορουμ θα το εβρισκες καπου χαμενο!

Περα απο αυτο ομως............

.......οχι! Δεν τις βγαζω!
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
χυστη  μου οχι μονιμα κεφάλαια.τροποποίησε το θεμα του θρεντ σου.τον τιτλο θα στον αλλάξω εγω
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Που είσαι ρε απόλυτε?

Νέος εβδομαδιαίος τυπος!!! :rockon:

Έλα να τον υποδεχτείς! :2funny:
 

nikos123454321

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?

Ότι είχε τύψεις που δε σε έμαθε ορθογραφία και σου λέει "δε γαμιέται.... ας πιάσει λίγο κώλο το παιδί." :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Που είσαι ρε απόλυτε?

Νέος εβδομαδιαίος τυπος!!! :rockon:

Έλα να τον υποδεχτείς! :2funny:
τυπε εγω ευχομαι μονο στους εβδομαδιαιους πρωταρηδες,λατρεις κοριτσιων απο ασια,λατρεις κοριτσιων απο αφρικη :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?

να βγαζεις τις καλτσες σου στα ντελα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?

κατ' αρχην να σου κάνει συστηματικά ιδιαίτερα στην ορθογραφία....
στο θέμα σου τώρα, αν και είσαι εκτός θέματος, μάλλον ψήνεται....
 

SID VICIOUS(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?

σαι γουσταρι  :kissass2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τροποποιηση θεματος μετα απο συστασεις αδμιν...

βγαζουμε τις καλτσες μας στους οικους ανοχης...και αν ναι τι γινεται τους καλοκαιρινους μηνες που παμε ντυμενπο πιο αναλαφρα με παντοφλιτσα????
τυπε εγω δεν τις βγαζω
ειναι πολυ βρωμικα τα μπουρδελα και σιχαινομαι :2funny:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
τυπε εγω ευχομαι μονο στους εβδομαδιαιους πρωταρηδες,λατρεις κοριτσιων απο ασια,λατρεις κοριτσιων απο αφρικη :2funny:

Κάνεις διακρίσεις τύπε!!!!

Δεν κατούρησε και σε κανά πηγάδι ο φίλος.

Ξεκαλτσώνεται και ξηγιέται ξυποληταρία στα μπουρδέλα, μόνο αυτό. :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τροποποιηση θεματος μετα απο συστασεις αδμιν...

βγαζουμε τις καλτσες μας στους οικους ανοχης...και αν ναι τι γινεται τους καλοκαιρινους μηνες που παμε ντυμενοι πιο αναλαφρα με παντοφλιτσα????
τυπε εχεις δοκιμασει να γαμησεις ενω φορας αρχαιοελληνικο σανδαλι? :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?
της ακουμπησες τον κωλο με το προσωπο,το χερι ή κατα λαθος πηγες κ τον ακουμπησες?
διευκρινισε τη χρηση της λεξης ΄΄ακουμπαω΄΄
αυτο σημαινει οτι σε πηρε γραμμη οτι γενικα πηγαινεις ναυλωμενος κ σε συγχωρεσε ταπεινα.
Να το σεβαστεις αυτο νεαρε μου :pipa2: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
πέδες βοηθια έxω μια καθηγήτρια που μου κάνει ιδιετερα και μια μέρα είμουν πόλη καυλωμένος όταν τελιωσε το μάθημα ανεβεναμε από της σκάλες εγώ είμουν πίσω και ακουμπάω λίγο το κολαράκι της με κοιτάει  και μετά συνεχιζι και καπάκι της λέω καταλάθος σε ακούμπησα καη καπάκι μου  λέει δεν πιραζή τη συμενη αυτό?
τυπε δαχτυλο της εβαλες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom