Νέα

Πως περιμένετε τα κορίτσια στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skylark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Ερε καυλες μεσημεριατικες..........
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
στο ξενοδοχειο παντα με το μποξερακι.στο ρδελο στα ορθια μονο με το τζην κατεβασμενο
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
καλτσες και μποξερακι και ολιγον ζεσταμα με τη χερα μεχρι να ερθει και να τον καυλωσει με γλυψιματα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.208
Πόντοι
17.885
Με την πούτσα έξω!  :rockon:  :jerking:
 

Επισκέπτης
το παντελονι δε το βγαζω ποτε,κανονας.παπουτσια και παντελονι μενουν κι οταν ερθει απλως τα κατεβαζεις αλλα ποτε δεν τα βγαζεις.μια χαρα γαμησι,σου δινει την αισθηση οτι εισαι και πολυ γαμιας!αχαχαχαχαχα
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Με λουλούδια και σοκολατάκια :jerking:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Διαβαζοντας ενα λογοτεχνικο βιβλιο και δεν κοροϊδευω ......
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Με τα λεφτά βεντάλια.
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
ενω πάντα την περιμένω γυμνός τελείως σήμερα πρώτη φορά είπα να την περιμένω με το μποξεράκι μπας και μου κανει κανα κόλπο αλλα...με το που βλεπει το μποξεράκι μου λέει με σπαστά ελληνικά....βγάλτο αυτό τι περιμένεις??? και ξενέρωσα
 

Επισκέπτης
εγω παλι ποτε δεν βγαζω το μποξερακι μονος μου... :idiot: :idiot:χαζος ειμαι αραγε?θελω να γινει πρωτα εντριβη απ'εξω και μετα αφου σηκωθει να αρχιζει να μου τον δαγξωνει απο πανω και μετα να μου τον παρει "φυσοκαλαμο" και τα σχετικα......οποτε εν κατακλειδι θα ελεγα οτι την περιμενω παντα με το μποξερακι on my body και παντα ορθιος(και καλα ψαχνω τα ρουχα μου στον καλογερο)....χεχεχε... :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :grin: :grin: :grin:
Το ιδιο και εγω κανω βολτες και κοιταω με προσοχη οτι υπαρχει μεσα στο δωματιο :dancing: :dancing:
τα τακούνια την ώρα που είναι στο διάδρομο και η πορτα που ανοιγει ειναι ολα τα λεφτα :rockon: :rockon:
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγώ συνήθως γυμνός περιμένω, αραχτός στο κρεβάτι... Όντως τα τακούνια στο διάδρομο και η είσοδος είναι όλα τα λεφτά!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Κρυμμενος στην ντουλαπα για να την τρομαξω και να σφιξουν οι κωλοι. :grin:
 

Επισκέπτης
Mπα,ολα τα λεφτα ειναι στα χερια της τσατσας...
Ειναι σαν να  περιμενεις  στον οδοντιατρο την σειρα σου (και αναρωτιεσαι αν θα πονεσεις)ετσι και στο μπουρδελο υπαρχει αμηχανια επειδη θα κανεις σεξ με καποια αγνωστη και αναρωτιεσαι αν θα αξιζει το  20αρικο ή 50αρικο :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ως συνηθως περιμενο γυμνος, αλλα μια φορα απο την σουρα που ειχα ειτανε και αργα,με πηρε ο υπνος και με ξυπνησε η κοπελα
 

pipinoxystis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το... κόλπο του Βρασίδα δεν το είχα σκεφτεί, "για να σφίξουν οι κώλοι"!  :2funny:

Εγώ πάντως, στα μπουρδέλα, περιμένω όρθιος, με κατεβασμένο παντελόνι και την πούτσα έξω σαν σάτυρος.
Στο ξενοδοχείο (CG), χαλαρά, με το μποξεράκι.
 

Επισκέπτης
μια πορνοδιαστροφικι σινιθεια  που μου εχει κολισει τον τελευτεο καιρο ειναι ι εξισ.....
ξαπλονο στο λαγνο και πιτσιλομενο κρεβατι,μενο μονο με το σλιπακι...παλινδρομο το κακοβουλο πεοσ μου...και αφινο το κεφαλακι να εξεχει απο το ξεροχιμενο σλιπακι μου....ΠΡΟΣΟΧΗ μονο το κεφαλακι ομος...!!!!
και ετσι ιποδεχομε τα ατακτα πορνιδια!
αχ ποτε θα γινι ι δευτεραπορνοπαρουσια!ανιπομονο!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Ολες οι στιγμές που περιγράφετε έχουν μία ιδιαίτερη μαγεία, η προσμονή στο δωμάτιο μέσα σε λογικά χρονικά πλαίσια ανεβάζει την λίμπιντο.
Πρόσφατα μου έτυχε κάτι διαφορετικό. Σε επίσκεψη μου (4η) σε στουντιο έφτασα και ήταν κλειστό, έμεινα λοιπόν να περιμένω, όπου μετά 5λέπτου νασου φτάνει η υπηρεσία. Μου χαμογελασε και κινήθηκα προς την είσοδο όπου συγχρόνως καταφθάνει και η κοπέλα. Μετά τους σεμνούς χαιρετισμους περάσαμε όλοι μαζί σαν μία παρεά/οικογένεια/συνάδελφοι (?) συζητώντας για τα καθημερινά, ανοίξαμε τα φώτα-μουσικές κλπ. και πήγα στο δωμάτιο μέχρι να φορέσει την στολή εργασίας η κοπέλα (Θα προτιμούσα να είχε έρθει μέσα με το τζινακι/μπλουζακι της)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom