Νέα

Πως περιμένετε τα κορίτσια στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skylark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Περιμενω με ενα μεγαααλο χαμογελο!!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εγω αν προλαβω βαραω και μια μαλακια πριν ερθει η κοπελα αν δω οτι αργει και μολις ερθει κανω το τελειο γαμησι γιατι ειναι σιγουρο οτι  θα <<κρατησω>> τουλαχιστον ενα 20 λεπτο.(ειδικα με την Νταρια)
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Σιγα ρε συντροφε / μηπως παιζεις και ταβλι με το κολητο σου μεσα στο δωμα χεχεχεχε / θα μου πεις βεβαιως ναι παιζω ταβλι αλλα με την κοπελα - πλακωτο .... 

Το θέμα είναι εκεί που περιμένει την κοπέλα μην του τύχει καμια σαν τη Γεωργία Βασιλειάδου και ψάχνει τις "πόρτες" για το "φεύγα"
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γτ αν χύσω πριν γαμίσω τζάμπα τα λεφτά
βλέπω τα βίντεο στο κινητό ή ακούω την σούζι των ζν
Από το hiphop.gr ξετρύπωσε αυτός! Μήπως ακούς και το "Mounodoulo" από ΤUΣ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.468
Κριτικές
100
Like
12.441
Πόντοι
25.165
Παιδες οταν μπενετε στο δωματιο και περιμενετε να ερθει η κοπελα πως ακριβως την περιμενετε..εγω προσωπικα μενω με το μποξερακι μ και ξαπλαρω κανονικα. εσεις?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παιδες οταν μπενετε στο δωματιο και περιμενετε να ερθει η κοπελα πως ακριβως την περιμενετε..εγω προσωπικα μενω με το μποξερακι μ και ξαπλαρω κανονικα. εσεις?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
Εγω παντα γδυνομαι οταν ερθει η κοπελα στο δωματιο και ποτε πριν ερθει
μονο τα παπουτσια μου βγαζω και τις καλτσες μου.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Δε ξερω αμα κανω μαλακια αλλα βγαζω και τις καλτσες και προσπαθω να περπατω στις φτερνες σα μαλακισμενο..
Δε θελω να μενω με τις καλτσες και το μποξερακι γιατι μετα θα ειμαι σαν το Ψαλτη..
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ξαπλωμενος φοροντας μονο το μποξερακι και τις καλτσες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Δε ξερω αμα κανω μαλακια αλλα βγαζω και τις καλτσες και προσπαθω να περπατω στις φτερνες σα μαλακισμενο..
Δε θελω να μενω με τις καλτσες και το μποξερακι γιατι μετα θα ειμαι σαν το Ψαλτη..

Πάτα με τις κάλτσες κάτω και βγάλε τις όταν ανέβεις κρεβάτι, έτσι κάνω. Αν τώρα είσαι για κάτι στα όρθια μην τις βγάζεις. Φαντάζεσαι να στραμπουληξεις κανα πόδι έτσι που πας στις φτέρνες ή να πατήσεις κάτι και να βρεθείς και με κωλο κάτω?
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
γυμνος και με την πουτσα σηκωμενη... οταν μπει χυνω στο κρεβατι :S :dancing: την ευχαριστω και φευγει... :rockon: :rockon:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εγω παλι ποτε δεν βγαζω το μποξερακι μονος μου... :idiot: :idiot:χαζος ειμαι αραγε?θελω να γινει πρωτα εντριβη απ'εξω και μετα αφου σηκωθει να αρχιζει να μου τον δαγξωνει απο πανω και μετα να μου τον παρει "φυσοκαλαμο" και τα σχετικα......οποτε εν κατακλειδι θα ελεγα οτι την περιμενω παντα με το μποξερακι on my body και παντα ορθιος(και καλα ψαχνω τα ρουχα μου στον καλογερο)....χεχεχε... :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :grin: :grin: :grin:
χαχαχα και γω αυτο κανω!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Δε ξερω αμα κανω μαλακια αλλα βγαζω και τις καλτσες και προσπαθω να περπατω στις φτερνες σα μαλακισμενο..
Δε θελω να μενω με τις καλτσες και το μποξερακι γιατι μετα θα ειμαι σαν το Ψαλτη..

lol, κανω το ιδιο, περπατω σαν πιγκουΐνος στις φτερνες
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
μποξερακι και καλτσα κανα φιδακι στο κινητο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι δεν βγαζετε καλτσες. Φοβαστε μην πατησετε καμια ναρκη ή μηπως λερωθουν οι πατουσιτσες σας?
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
Εγω παντως δεν παιζω με μεθοδο μια ντυμενος μια γδυμενος... εξαρταται και απο την συμπρωταγωνηστρια. :boobies: :boobies: :boobies:
Το μονο σιγουρο ειναι οτι μετα φευγω παντα ντυμενος και οχι ξεβρακωτος if you know what i mean...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
τα περιμένω... με τον πούτσο καβλωμένο :rockon:
 

Επισκέπτης
Δεν ξαπλώνω, περιμένω όρθιος. Έχω βγάλει τα πάντα και αφήνω συνήθως μόνο την μπλούζα ή το υποκάμισο που φοράω. Παίζω ελαφρώς το καυλί μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom