Νέα

Πως περιμένετε τα κορίτσια στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skylark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Σε μπουρδέλο,στούντιο ξάπλα με το κοντάρι όρθιο και τελείως γυμνός...με call girl  ντυμένος και τις λέω να μην βγάλει τα ρούχα γιατί θέλω να την γδύσω εγώ...αργά,αργά....όταν πάω να ξεκινήσω μένω με τα εσώρουχα....το μποξεράκι μου το βγάζει αυτή...την ξαπλώνω στο κρεββάτι και της βγάζω σιγά-σιγά το στριγκάκι....το σουτιέν έχει βγεί στα όρθια...μετά την στέλνω για μπάνιο και μετά αρχίζει το σόου......
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Εγώ πολλές φορές ΔΕΝ ΓΔΥΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!
Ανοίγω απλά το φερμουάρ... τον πετάω έξω... πιάνω την πουτάνα από τα μαλλιά και της ανεβοκατεβάζω το κεφάλι κάνοντάς μου πίπα... κι όταν καβλώσω πολύ την στήνω στα 4 κι αρχίζω να την γαμάω :knockinb: μέχρι να χύσω :sperm: στα κωλομέρια ή στα βυζιά της :boobies: (αν τα έχει μεγάλα όπως μ΄αρέσουν... και μπορεί να κάνει ισπανική) ;)

Με καλοκαιρινά ρούχα φίλε μου κάτι μπορεί να γίνει έτσι όπως το περιγράφεις αλλά το χειμώνα με παλτά, καμπαρντίνες, τζιν παντελόνια, πουλόβερ μου φαίνεται ψιλοδύσκολο!!!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
...όσο για μένα (αν φυσικά έχει ενδιαφέρον η γνώμη μου) διαχωρίζεται ανάλογα με:
1. το περιβάλλον υποδοχής
2. το κορίτσι που αναμένω (CG, CT, αποτέλεσμα καμακιού, τη δικιά μου)
3. την όρεξη μου
4. το αν είναι πλυμένη από πριν
5. το θέμα που μου προσφέρει (προκαταρτικά συνάντησης)

Για μένα δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα στο σεξ...είναι λίγο προς το πιο ρομαντικό...
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Τελικα αυτο το σφιξιμο στο στομαχι το εχουν πολλοι.Ειναι ρε παιδι μου σα να πηγαινεις για πρωτη φορα.Και ειδικα αμα εχεις καιρο να πας σε ρδελο ειναι και πιο εντονο. ;)
 

gt1313

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα αυτο το σφιξιμο στο στομαχι το εχουν πολλοι.Ειναι ρε παιδι μου σα να πηγαινεις για πρωτη φορα.Και ειδικα αμα εχεις καιρο να πας σε ρδελο ειναι και πιο εντονο. ;)

Πε παιδια, οσες φορες και να εχω παει (και ειναι πολλες) αυτο το σφιξιμο δε φευγει! Οχι πως με χαλαει, αλλα μου φαινεται περιεργο ,ετα απο τοσο καιρο. Ουτε με τη γκομενα δεν το εχω!
 

leopard2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ένα σφίξιμο κ μια ταχυπαλμία. Η αναμονή σε σκοτώνει. ʼσχετα με τη στάση στο κρεβάτι, με ρούχα ή χωρίς, μόλις όμως πάρει το όργανο στο στόμα της έφυγαν τα πάντα. Γίνεσαι άλλος άνθρωπος. Εσύ ο μαέστρος κ ο λούτσος σου το πρώτο βιολί.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Η ταχυπαλμία χτυπάει κόκκινα, όταν ακούς τα heels να πλησιάζουν...
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ξαπλωμένος στο κρεββάτι και παίζω παιχνίδια στο κινητό γιατί αν σκέφτομαι οτι θα γαμήσω θα μου φύγουν τα πιτσιλίσματα από μόνα τους. Το τακούνι και η πόρτα που ανοίγουν όλα τα λεφτά και φυσικά το βλέμμα της μόλις μπαίνει που σε 2 δευτερολέπτα σε κόβει από πάνω μέχρι κάτω. Μια φορά στην Ιππονάκτως άλλαξε η σειρά γιατί μετά τον ήχο των τακουνιών η κοπέλα χτύπησε την πόρτα και περίμενε να απαντήσω για να μπεί...τι φοβήθηκε μήπως είμαι γυμνός??
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Καβλωμένος πάντα περιμένω το CG στο σπίτι ή στο ξενοδοχείο φρεσκαρισμένος με μια πετσέτα μετά απο μπάνιο ή με μποξεράκι πίνοντας και ένα ουισκάκι.
Δε θα έλεγα ότι έχω κάποιο σφίξιμο η κάτι παρόμοιο, παρά μόνο αρκετή ανυπομονησία για το πότε θα φτάσει το κορίτσι.
Συνήθως ρίχνω αρκετές ματιές από το παράθυρο για να δω αν έρχεται.
 

Επισκέπτης
αναλογα την κατασταση της πουτανας... δηλαδη αν την γνωριζω καλα και εχουμε καλες σχεσεις θα παω με φανελα (ασπρη αλλα καλη) και το μποξερακι (παντα κυριλε).... οποτε την περιμενω ορθιος να παιξουμε λιγο και μετα να με γδυσει αυτη..... αν παλι δεν την γνωριζω και φοβαμαι μην ειναι κανα επιπλο η δεν με αφησει χρονο στο δωματιο γδυνομαι και μενω με της καλτσες..... παντα θα κανω κανα τσιγαρακι στην αναμονη ,η οποια δεν με αγχονει καθολου... παντα οταν θα μπει της μιλησω για να σπασει ο παγος και οταν βγει θα της πω "ευχαριστω" θα την χαιρετησω και γενικα εκτος της πραξης σε ολο τον υπολοιπο χρονο που θα ημαστε στο δωματιο προσπαθω να της συμπεριφερομαι σαν να ειναι κανονικη κοπελα.... βεβαια ειναι και μερικες που η αναμονη ειναι ιδιαιτερα αγχοτικη οπως η νταρια, η σαμπρινα που ποτε δεν θα μου σηκωθει αμεσως... αλλα να ξερεται γενικα προτιμω αμα ξερω οτι η τσατσα αφηνει χρονο ποτε δεν την σηκωνω  μονος μου αντιθετα προσπαθω να μην σηκωθει ωστε να μου τον σηκωσει αυτη που ειναι μεγαλη καβλα!!!
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παντα γυμνοs τελειοs..περιμενο.. κανα τσιγαρακι αμα αργει η πουτανιτσα και πολυ χαλαρα μαγκεs.....εχουμε πληροσει..εχουμε καυλεs....ειμαστε εκει για να γαμησουμε...σιγα μην ανχοθουμε κιολαs για το ποs θα τηs γαμησουμε κιολαs..οποs γουσταρει ο καθεναs...γιaτι οποs λεει και σοφη παροιμια...ο πελατηs εχει παντα δικιο......σωστοs;;;;;;;;;;;;΄΄
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πάντα με κάλτσες γιατί συχαίνομαι, και με φανελάκι αν είναι ψιλομπίχλα το ρδελο
 

Επισκέπτης
εγώ συνήθως τις περιμένω με φραπεδάκι στο χέρι και αθλητική εφημερίδα :dancing: :dancing: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εγώ συνήθως τις περιμένω με φραπεδάκι στο χέρι και αθλητική εφημερίδα :dancing: :dancing: :2funny:

Σιγα ρε συντροφε / μηπως παιζεις και ταβλι με το κολητο σου μεσα στο δωμα χεχεχεχε / θα μου πεις βεβαιως ναι παιζω ταβλι αλλα με την κοπελα - πλακωτο .... 
 

Επισκέπτης
Ετσι και οσο αργει να ερθει στο δωματιο τοσο βασανιστικα τα λεπτα / εχω τυχει σε μπουρδελα να περιμενω μεχρι και 15 λεπτα διοτι πριν απο εμενα η κοπελα ειχε να πει μεχρι και σε δυο πελατες πιο πριν / εκει να δεις αδημονια ....
φιλε πως φαινεται οτι δεν πετυχες την ντενις στο 109 με 1.30 ωρα αναμονη κτλ..... επεισης στο λολιτα το σαββατο που ηθελα ενα στριπ και το ειχε πιασει ενας και επαιρνε το ενα ποτο μετα το αλλο και περιμενα σαν μαλακας!!!!!!!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εγώ ανάβω απαραίτητα τσιγαράκι :jerking: :jerking: και κόβω βόλτες στο δωμάτιο για να το περιεργαστώ :idiot: :idiot:

Σχεδόν ποτέ δεν περιμένω ξαπλωμενος παρα όταν μπαίνει και είναι γνωστή πουτάνα και έχω οικοιότητα όπως Ντάρια ή Εβίν την πιάνω και την γονατίζω στο πάτωμα για πίπα ή αρχιδοπιπίλισμα :boobies: :boobies:

Προσπαθώ ενίοτε να πάρω μάτι ή να ακούσω τι γίνεται στο δίπλα δωμάτιο για να φτιαχτώ φουλ.Μια δυο φορές απο χαραμάδα είχα πάει μάτι γαμήσι απο συναγωνιστή δίπλα και είχα γίνει πύραυλος :jerking: :jerking: :jerking:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Αλλάζω σεντόνια, γρήγορο σκουπισματάκι, πλένομαι, μοσική από το κινητό μου, ποτάκι και περιμένω ... πάντα με προσμονή αποκορύφωμα της οποίας η φωνή της τσατσάς και τα τακούνια της.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ περιμένω καθιστός και ακουμπώντας πίσω στο προσκέφαλο. Έτσι όμως όταν έρχεται μου παίρνει πίπα πάντα από τέτοια στάση που δεν μπορώ να την ακουμπήσω, δηλαδή πηγαίνει ανάμεσα στα πόδια μου... Τι κάνετε για αυτό;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κορυφαίο θέμα είχε ανοίξει ο τύπος.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γτ αν χύσω πριν γαμίσω τζάμπα τα λεφτά
βλέπω τα βίντεο στο κινητό ή ακούω την σούζι των ζν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom