Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
μεχρι και οι γάτες σε παρατάνε ρε μαλάκα....
αν με παρατησει η γυναικα θα ερθω εξω απο σπ[ιτι σου και θα φωναζω οτι μου εφαγες λεφτα...μαλλον μαλακια ειπα ξερουν οι γειτονες σου τι ξεφτυλισμενος εισαι... :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τα βλέπεις? άτιμα πλάσματα. ο σκύλος δεν θα φύγει ποτέ.
συμφωνω !!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
τρωω ποιοτικα πραγματα βλακα...οχι τα κατουρημενα και φτυσμενα που σου σερβιρει εν αγνοια σου η μελλοντικη κληρονομος σου :)
τρωω ποιοτικα πραγματα βλακα...οχι τα κατουρημενα και φτυσμενα που σου σερβιρει εν αγνοια σου η μελλοντικη κληρονομος σου :)

βρηκα το εστιατοριο σου

skoupidia-3.jpg
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
νιπλακος εβαψε νυχακια,εβαλε σκληρυντικο,ξεβαφτηκε και πηγε για υπνο... :2on1:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
νιπλακος εβαψε νυχακια,εβαλε σκληρυντικο,ξεβαφτηκε και πηγε για υπνο... :2on1:
ουτε εγω τα ξερω αυτα που εχω και νυχου..
εσυ ομως ξερεις ολη την λιστα , σε βαζει η δικια σου και της τα κανεις ρε ρεζίλι του ανδρικού φύλλου απ οτι φαινεται
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
ουτε εγω τα ξερω αυτα που εχω και νυχου..
εσυ ομως ξερεις ολη την λιστα , σε βαζει η δικια σου και της τα κανεις ρε ρεζίλι του ανδρικού φύλλου απ οτι φαινεται
μαλακα νομιζα οτι πεθ..εεε κοιμηθηκες απο την κουραση..οσο ναναι θελει καποιο χρονο να :confused: φτιαχτεις,να στολιστεις να γινεις μια σωστη νραγκ κουιν και φανταζομαι και ποσο πολυ χρονο να θες να ξεβαφτεις,να γεμισεις μπανιερα με γαλα γαιδουρας,να ξεπλυθεις μετα με νερο εβιαν..
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
μαλακα νομιζα οτι πεθ..εεε κοιμηθηκες απο την κουραση..οσο ναναι θελει καποιο χρονο να :confused: φτιαχτεις,να στολιστεις να γινεις μια σωστη νραγκ κουιν και φανταζομαι και ποσο πολυ χρονο να θες να ξεβαφτεις,να γεμισεις μπανιερα με γαλα γαιδουρας,να ξεπλυθεις μετα με νερο εβιαν..
θα φέρεις τους κλώνους σου όταν τελειώσω το σάιτ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
μαλακα νομιζα οτι πεθ..εεε κοιμηθηκες απο την κουραση..οσο ναναι θελει καποιο χρονο να :confused: φτιαχτεις,να στολιστεις να γινεις μια σωστη νραγκ κουιν και φανταζομαι και ποσο πολυ χρονο να θες να ξεβαφτεις,να γεμισεις μπανιερα με γαλα γαιδουρας,να ξεπλυθεις μετα με νερο εβιαν..
εχουμε και δουλειες φτωχατζα !!!
βγαζω λεφτα για να μην αναγκαζομαι να κανω παρέα με καποιους σαν και εσενα :2on1:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
θα φέρεις τους κλώνους σου όταν τελειώσω το σάιτ?
δεν εχω γαμωτο αλλα θα φτιαξω για παρτη σου επειδη σε συμπαθω τουλαχιστον 3 να κανω εντυπωσιακη εισοδο:rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχουμε και δουλειες φτωχατζα !!!
βγαζω λεφτα για να μην αναγκαζομαι να κανω παρέα με καποιους σαν και εσενα :2on1:
τι δουλεια ρε μαλακα αφου τα φουνταρες ολα σε κυνηγανε μεχρι και οι κουλουραδες....απο τα κλεψιμαιικα τρως γαμημενε:zfuck:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
δεν εχω γαμωτο αλλα θα φτιαξω για παρτη σου επειδη σε συμπαθω τουλαχιστον 3 να κανω εντυπωσιακη εισοδο:rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τι δουλεια ρε μαλακα αφου τα φουνταρες ολα σε κυνηγανε μεχρι και οι κουλουραδες....απο τα κλεψιμαιικα τρως γαμημενε:zfuck:
τα λεφτα φερνουν λεφτα
αλλα που να καταλαβεις εσυ, μερα μπαινει μερα βγαινει μεροκάματο
σου λειπουν 9 ευρω για να εχεις 10 ευρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μην το λες αυτο το ονομα με πληγωνει...ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ :(
Κ Α Ρ Α Μ Α Ν Η :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
η πιό όμορφη ξανθομαλλούσα που έχω κοιμηθεί είχε τρίχες στα πόδια και λαμπίριζαν με τις σταγόνες νερού όπως έκανε ηλιοθεραπεία
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
η πιό όμορφη ξανθομαλλούσα που έχω κοιμηθεί είχε τρίχες στα πόδια και λαμπίριζαν με τις σταγόνες νερού όπως έκανε ηλιοθεραπεία
τυπε νομίζω πρεπει να ελαττώσεις τον χρονο παραμονής σου στο σαιτ ....

ηδη εχουμε τον Αθηναιο που ειναι για την ΜΕΘ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom