Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
καλά δεν το είπα για να θυμώσουν οι παντοφλάκηδες. κουβέντα κάνουμε
συγνωμη που επεμβαινω αλλα δεν ειναι παντοφλακιας ο ραοπαο..ειναι σωγαμπρος πεθεροπληκτος...και ημουν ο ΜΟΝΟΣ που του ζητησα το ευτελες ποσο των 3000 ευρω για να εξαφανισω την πεθερικη πανουκλα που τον καταδυναστευει
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
ισχυει και αυτο...βασικα αυτα ειναι κατι σαν δικοπο μαχαιρι..στην ζωη μου εχω προσπαθησει 2 φορες....η δευτερη και η σοβαρη προσπαθεια ειναι τωρα αλλα ειναι αμφιδρομο
ας πούμε αυτό το τσιρίδι που κάνουν στο σαρβάιβορ. Θα πρέπει να προσπαθήσω πολύ να το ανεχτώ αλλά δεν μου αρέσει. Δεν θέλω φωνές στο σπίτι ούτε από εμένα (mind you I am not a calm person)
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.975
Like
12.994
Πόντοι
2.606
Ολα σχετικα ειναι. Φιλος μου, ναι Αλβαναρας του κερατα που το επαιζε μισος βορειοηπειρωτης υπηρξε τριτο προσωπο σε σχεση. Τα εφτιαξε με τη γκομενα, και μετα αυτη γυρισε στον κερατωμενο πρωην (π ηξερε για το κερατο). Μονο ελαφρυντικο οτι η γκομενα ηταν μουναρα

Σε οσες περιπτωσεις εχω υπαρξει εγω το τριτο προσωπο, παντα εγινε το ιδιο, ο κερατας το εμαθε, η φαση δεν κρατησε, η γκομενα γυρισε στον κερατα.

Αμα σας λεω πουθεναδες βρε ελληνες
Τυπε μας άνοιξες τα μάτια μόνο σε Αλβανούς δεν θα δίνουμε να μας γαμανε τις γυναίκες για να μην γυρνάνε πίσω
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
συγνωμη που επεμβαινω αλλα δεν ειναι παντοφλακιας ο ραοπαο..ειναι σωγαμπρος πεθεροπληκτος...και ημουν ο ΜΟΝΟΣ που του ζητησα το ευτελες ποσο των 3000 ευρω για να εξαφανισω την πεθερικη πανουκλα που τον καταδυναστευει
Θα σε έχω υπόψιν μου... :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
ας πούμε αυτό το τσιρίδι που κάνουν στο σαρβάιβορ. Θα πρέπει να προσπαθήσω πολύ να το ανεχτώ αλλά δεν μου αρέσει. Δεν θέλω φωνές στο σπίτι ούτε από εμένα (mind you I am not a calm person)
οποια τσιριζει φιλε πρεπει να της κοβουν τις φωνητικες χορδες με χασαπομαχαιρο :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
δεν κάνω μάθημα εδώ, λέω τι δουλεύει για μένα. Δεν προσπερνάω εύκολα δυσάρεστα πράγματα, με τρώνε εκ των έσω. Προφανώς και έχω προσπαθήσει στο παρελθόν, δεν έφτιαξα θέσφατο με το που γεννήθηκα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
εννοειται οτι η σχεση πρεπει να ρολαρει σε πολλα για να γινει και η προσπαθεια


Παπαρια χαρτοπόλεμος.

Γενιόμαστε και πεθαίνουμε μονοι και φοβισμένοι. Και μεταξύ αυτών των δύο γεγονότων τυχαίνει να συμπλεύσουμε με κάποιους, είτε αυτοί ήταν γονείς, είτε φίλοι, είτε συντρόφισσες, είτε καθαρά επαγγελματικές συμπλεύσεις. Αν στην σούμα, οι καλές συμπλεύσεις ήταν περισσότερες από τις κακές, τότε θεωρούμε την ζωή που ζήσαμε καλη.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Και τόν νιπλη λένε έτσι αλλά για τα μεγάλα κωλομαγουλα του νά ξες... πασίγνωστα καπούλια στις παρυφές τών ξεσκισμενων τής Γλυφάδας
πόσο ξεκώλιασμα θελεις ? πες μου πόσο :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Παπαρια χαρτοπόλεμος.

Γενιόμαστε και πεθαίνουμε μονοι και φοβισμένοι. Και μεταξύ αυτών των δύο γεγονότων τυχαίνει να συμπλεύσουμε με κάποιους, είτε αυτοί ήταν γονείς, είτε φίλοι, είτε συντρόφισσες, είτε καθαρά επαγγελματικές συμπλεύσεις. Αν στην σούμα, οι καλές συμπλεύσεις ήταν περισσότερες από τις κακές, τότε θεωρούμε την ζωή που ζήσαμε καλη.
δεν διαφωνω καθολου...τωρα να τυχει και γερασουμε και με γυναικα καλο ειναι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πόσο ξεκώλιασμα θελεις ? πες μου πόσο :zfuck: :zfuck: :zfuck:
φιλε μου απλα :grouphug:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Παπαρια χαρτοπόλεμος.

Γενιόμαστε και πεθαίνουμε μονοι και φοβισμένοι. Και μεταξύ αυτών των δύο γεγονότων τυχαίνει να συμπλεύσουμε με κάποιους, είτε αυτοί ήταν γονείς, είτε φίλοι, είτε συντρόφισσες, είτε καθαρά επαγγελματικές συμπλεύσεις. Αν στην σούμα, οι καλές συμπλεύσεις ήταν περισσότερες από τις κακές, τότε θεωρούμε την ζωή που ζήσαμε καλη.
Σωστα
Απλα ο αθηναιος γεννηθηκε και θα πεθάνει παμφτωχος
απλα στο ενδιαμεσο ζει για να πληρώνει λογαριασμους και φόρους
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Παπαρια χαρτοπόλεμος.

Γενιόμαστε και πεθαίνουμε μονοι και φοβισμένοι. Και μεταξύ αυτών των δύο γεγονότων τυχαίνει να συμπλεύσουμε με κάποιους, είτε αυτοί ήταν γονείς, είτε φίλοι, είτε συντρόφισσες, είτε καθαρά επαγγελματικές συμπλεύσεις. Αν στην σούμα, οι καλές συμπλεύσεις ήταν περισσότερες από τις κακές, τότε θεωρούμε την ζωή που ζήσαμε καλη.
σωστό αυτό
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
την εχεις δει τραβις μπικλ ρε

Σατμάτα να του δίνεις ιδέες τύπε, δεν ξέρεις τι παίζει πίσω από τα σχόλια του σάιτ.

Robert-De-Niro_Taxi-Driver_film-still.jpg


εχω δει και αυτα τα ζευγαρια που λες και ζευγαρια ομως που προσπαθουν συνεχως..θελω να πιστευω οτι εγω ειμαι στην δευτερη κατηγορια..και αυτο ειναι και το σωστο

Είσαι από τους λίγους δυστυχώς.

Ολα σχετικα ειναι. Φιλος μου, ναι Αλβαναρας του κερατα που το επαιζε μισος βορειοηπειρωτης υπηρξε τριτο προσωπο σε σχεση. Τα εφτιαξε με τη γκομενα, και μετα αυτη γυρισε στον κερατωμενο πρωην (π ηξερε για το κερατο). Μονο ελαφρυντικο οτι η γκομενα ηταν μουναρα

Σε οσες περιπτωσεις εχω υπαρξει εγω το τριτο προσωπο, παντα εγινε το ιδιο, ο κερατας το εμαθε, η φαση δεν κρατησε, η γκομενα γυρισε στον κερατα.

Αμα σας λεω πουθεναδες βρε ελληνες

Κατάλαβα. Έπαιζε αυτό το σενάριο δηλαδή :

preview.mp4.jpg


Καλή η σούβλα τουλάχιστον;:tooth:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Σωστα
Απλα ο αθηναιος γεννηθηκε και θα πεθάνει παμφτωχος
απλα στο ενδιαμεσο ζει για να πληρώνει λογαριασμους και φόρους
οπως οι περισσοτεροι μωρε μαλακα..επειδη εισαι απατεωνας και εβγαλες καποια λεφτα και τι να λεει;μονος θα ψοφησεις :2on1:
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Παπαρια χαρτοπόλεμος.

Γενιόμαστε και πεθαίνουμε μονοι και φοβισμένοι. Και μεταξύ αυτών των δύο γεγονότων τυχαίνει να συμπλεύσουμε με κάποιους, είτε αυτοί ήταν γονείς, είτε φίλοι, είτε συντρόφισσες, είτε καθαρά επαγγελματικές συμπλεύσεις. Αν στην σούμα, οι καλές συμπλεύσεις ήταν περισσότερες από τις κακές, τότε θεωρούμε την ζωή που ζήσαμε καλη.
Θεωρείτε ότι είναι ποσοτικό το θέμα; Γιατί σίγουρα οι πραγματικά καλές στιγμές και συμπλεύσεις στη ζωή είναι πολύ λίγες.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
και η μεγαλύτερη μούφα είναι το "κάνω υπομονή για τα παιδιά".
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Θεωρείτε ότι είναι ποσοτικό το θέμα; Γιατί σίγουρα οι πραγματικά καλές στιγμές και συμπλεύσεις στη ζωή είναι πολύ λίγες.
γενικα η ευτυχια ειναι στιγμες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και η μεγαλύτερη μούφα είναι το "κάνω υπομονή για τα παιδιά".
ετσι..οταν πρεπει να χωρισεις χωριζεις δεν πα να εχεις και δεκα παιδια
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
ααα κισινγκερ, εγραψε το on china, βιβλιο με εξαιρετικο ενδιαφερον για να καταλαβετε πως θα μας τη φερουν οι κινεζοι

Ακόμα να μας την φέρουνε οι πούστηδες οι μικροτσούτσουνοι; Τι άλλο θέλουν, η Κύπρος και ο Πειραιάς ουσιαστικά έχουν μετονομασθεί σε Ρωσική Ταϊβάν και Χονγκ Κόνγκ. :tooth:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Θεωρείτε ότι είναι ποσοτικό το θέμα; Γιατί σίγουρα οι πραγματικά καλές στιγμές και συμπλεύσεις στη ζωή είναι πολύ λίγες.
αυτό σημαίνει ότι έβαλες άλλους στόχους στη ζωή σου και όχι στόχο να είσαι ευτυχισμένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom