Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Εξυπναδες και γελοιοτητες. και διαστρευλωση λεγομενων.

Ανεφερα ξεκαθαρα περιπτωσεις οπου οι γυναικες λιωνουν στα γυμναστηρια και εχουν αντρες εμφανως κατωτερους τους.

Πολλες γυναικες που ειναι στα γυμναστηρια ειναι σοβαροτατες και καποιες κανουν και γυμναστικη με τους αντρες τους.

Παρα πολλες ομως ειναι ωραιοπαθεις, πανε για να φτιαχνονται, φορανε ρουχα ακρως προκλητικα και κολλανε σε γυμναστες η γενικα νεωτερους νταβρατισμενους.

Αν εσεις στα 45 ειχατε ακομα μπρατσα και η γυναικα σας ηταν φακλανα δεν θα την κερατωνατε?
της δινεις περιθωριο να γινει ανθρωπος ξανα,αρκει να εισαι εσυ και αν οχι την στελνεις να βοσκαει πρασιναδα στην Παρνηθα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εμένα μου απαγορεύει να αλλάζω χώρο. ευτυχώς μου επιτρέπει το λάπτοπ
και εμενα και ημουνα στο κινητο
και σκαει μηνυμα απο βιζιτα στο βιμπερ και εφυγα με τις κλωτσιες απο τον καναπε και το σπιτι
το ειδε προλαβα το διεγραψα αλλα η ζημια ειχε γινει
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Μπορει να ειμαι υπαλληλος κυριε.

Να λειπει η ειρωνια, ανεφερα κατω πατησια και γυμναστηριο. Οποιος θελει μπορει να εμφανιστει.
θ ρθω ρε κερατα

θα ρωτησω τον αλβανο τον καλο που τον εχετε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην συγχίζεσαι φιδάκι μου, θα πάθεις κανένα εγκεφαλικό
εσυ δεν εμπαινες με αλλο προφιλ η κανω λαθος?
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
της δινεις περιθωριο να γινει ανθρωπος ξανα,αρκει να εισαι εσυ και να οχι την στελνεις να βοσκαει πρασιναδα στην Παρνηθα
Αυτη ειναι μια ωριμη αντιμετωπιση. Ομως μετα απο 10+ χρονια γαμου, τα πιο πολλα ζευγαρια παυουν να προσπαθουν
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Η ζωή δεν παίζει παιχνίδια, είναι παιχνίδι. Και να μιλάτε για τον εαυτό σας, εγώ ποτέ δεν αγάπησα την λάθος γυναίκα. Αγάπησα μόνο μία (όχι την πρώην γυναίκα μου) και την αγάπησα μόνο για όσο καιρό το άξιζε.
πάλι καλά. αν η γυναίκα που αγάπησες ήταν η γυναίκα σου θα ήταν ανωμαλία
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
εμένα μου απαγορεύει να αλλάζω χώρο. ευτυχώς μου επιτρέπει το λάπτοπ
ο οτε τιβι μαζι με την τηλεοραση που ειναι συνδεδεμενο ειναι δικο μου δεν το διαπραγματευομαι αυτο με τιποτα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Αυτη ειναι μια ωριμη αντιμετωπιση. Ομως μετα απο 10+ χρονια γαμου, τα πιο πολλα ζευγαρια παυουν να προσπαθουν
εχω δει και αυτα τα ζευγαρια που λες και ζευγαρια ομως που προσπαθουν συνεχως..θελω να πιστευω οτι εγω ειμαι στην δευτερη κατηγορια..και αυτο ειναι και το σωστο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
Μπορει να ειμαι υπαλληλος κυριε.

Να λειπει η ειρωνια, ανεφερα κατω πατησια και γυμναστηριο. Οποιος θελει μπορει να εμφανιστει.


Καμία ειρωνία, κύριε. Εσείς βάλατε την κτητική αντωνυμία "μου" μετά την λέξη "γυμναστήριο"

Μηπως θέλετε να σας παραθέσω την ανάρτησή σας;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
αποφθεγμα...ΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..Αν τους δωσεις αερα θα σε γαμησουν :)

και συμπληρωνω...δινουμε αερα πχ Σκλαβενιτη και σε ακριβα πραγματα για να επιτυχουμε αλλους στοχους:grin:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ολα σχετικα ειναι. Φιλος μου, ναι Αλβαναρας του κερατα που το επαιζε μισος βορειοηπειρωτης υπηρξε τριτο προσωπο σε σχεση. Τα εφτιαξε με τη γκομενα, και μετα αυτη γυρισε στον κερατωμενο πρωην (π ηξερε για το κερατο). Μονο ελαφρυντικο οτι η γκομενα ηταν μουναρα

Σε οσες περιπτωσεις εχω υπαρξει εγω το τριτο προσωπο, παντα εγινε το ιδιο, ο κερατας το εμαθε, η φαση δεν κρατησε, η γκομενα γυρισε στον κερατα.

Αμα σας λεω πουθεναδες βρε ελληνες
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
εχω δει και αυτα τα ζευγαρια που λες και ζευγαρια ομως που προσπαθουν συνεχως..θελω να πιστευω οτι εγω ειμαι στην δευτερη κατηγορια..και αυτο ειναι και το σωστο
έχω ένα μότο στην ζωή μου. Δεν θέλω να προσπαθώ στο χέσιμο και στην σχέση. Αν δεν ρολάρουν εύκολα και τα δύο δεν υπάρχει ευτυχία ακόμα και αν καταφέρεις το ζητούμενο.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Ολα σχετικα ειναι. Φιλος μου, ναι Αλβαναρας του κερατα που το επαιζε μισος βορειοηπειρωτης υπηρξε τριτο προσωπο σε σχεση. Τα εφτιαξε με τη γκομενα, και μετα αυτη γυρισε στον κερατωμενο πρωην (π ηξερε για το κερατο). Μονο ελαφρυντικο οτι η γκομενα ηταν μουναρα

Σε οσες περιπτωσεις εχω υπαρξει εγω το τριτο προσωπο, παντα εγινε το ιδιο, ο κερατας το εμαθε, η φαση δεν κρατησε, η γκομενα γυρισε στον κερατα.

Αμα σας λεω πουθεναδες βρε ελληνες

Εθνικιστής εκτός έδρας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ αργά πιά.

Είμαι στο τέταρτο, και προχωρώ ακάθεκτος για το πέμπτο. :headbang2:

Μακάρι να τα φτάσω και εγώ :rockon:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Καμία ειρωνία, κύριε. Εσείς βάλατε την κτητική αντωνυμία "μου" μετά την λέξη "γυμναστήριο"

Μηπως θέλετε να σας παραθέσω την ανάρτησή σας;
Υπαρχει μια φανερη ειρωνια/ειρωνικο, ακομα και αν το μου ηταν εκει, αναγνωριζω (και πρεπει να μ αναγνωριστει) πως καποιες φορες δεν εχω καλη συνταξη.

Αλλα δε πειραζει, ξαναεξηγησα τη ειπα, προς θεου δε μιλαω για ολες τις παντρεμενες.

Επισης, αν καποιος παντρευεται και ειναι μια χαρα ανθρωπος και η γυναικα του τον κερατωσει, φταιει και ο ιδιος, διοτι δεν εχει την πρεπουσα κριση να βρει σωστη γυναικα η ικανοτητα να χειριστει μια σχεση στο περασμα των χρονων
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
έχω ένα μότο στην ζωή μου. Δεν θέλω να προσπαθώ στο χέσιμο και στην σχέση. Αν δεν ρολάρουν εύκολα και τα δύο δεν υπάρχει ευτυχία ακόμα και αν καταφέρεις ζητούμενο.
προσπαθεια πρεπει να γινεται και απο τους 2 σε διαφορα πραγματακια μαν μου..αν ειναι μονοπλευρη η προσπαθεια εκει ειναι θεμα μεγαλο
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
έχω ένα μότο στην ζωή μου. Δεν θέλω να προσπαθώ στο χέσιμο και στην σχέση. Αν δεν ρολάρουν εύκολα και τα δύο δεν υπάρχει ευτυχία ακόμα και αν καταφέρεις το ζητούμενο.

Να το λες αυτό στις γυναίκες που γνωρίζεις τύπε, θα έχει μεγάλη επιτυχία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom