Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Να σας πω κ εγώ λοιπόν την ιστορία μου, και πως κατάλαβα για την ατελεσφορη αγάπη μιας πουτάνας..
Ήταν ένα κρύο πρωινο του 2004 στο Μετάξι..
Εγώ βρεγμένος έως το κόκκαλο και ελαφρυά ντυμένος, περνούσα από την Κολωνού βιαστικά πηγαίνοντας στα ΚΤΕΛ με τα πόδια (!!!). Όπως περπατούσα τυλιγμένος στην πατατούκα μου, με βλέπει μια όμορφη κυρία μέσα από ένα σπίτι που χε περιέργως ανοιχτή πόρτα και ένα φωτάκι να τρεμοπαίζει - πυγολαμπίδα θαρρείς μέσα στο δάσος.
Την κοιτάω με την άκρη του ματιού μου, και τότε ακούω την κελαριστή φωνή της
- Που πας εσύ όμορφε μέσα στ αγιάζι?
- Που να πηγαίνω κυρία, της απαντώ εγω, στα ΚΤΕΛ να πάω στο χωριό αλλά που λεφτά για ταξί
- Ελα δω βρε κοτοπουλάκι, μου λέει, ελα να σε ζεστάνω
- Ααχχ ευχαριστώ, της αποκρίνομαι και μπαίνω στην κάμαρή της, παστρικιά και με άρωμα χλωρίνη λεμόνι

Με παίρνει από τον όμο, με καθίζει σ έναν καναπέ και μου δίνει μια κουβέρτα, σαν χάδι φάνηκε η κουβέρτα επάνω στην κρύα πέτσα μου..

- Περίμενε μου είπε με μια σίγουρη όσο και γλυκιά φωνή. Τότε, μπήκε στο δίπλα δωμάτιο, άκουσα ένα ψυγείο να ανοίγει και το microwave να δουλεύει. Μπήκε μέσα λοιπόν με ένα πιάτο αχνιστο πατσά, μια Heineken και ένα μπουκάλι σκορδοστούμπι.
- Έλα βρε σκασμένο, έλα φάε κάτι να δυναμώσεις.
- Ευχαριστώ κυρία, της αποκρίθηκα, και με μεγάλες κουταλιές μπούκωσα το ζεστό της φύλεμα

Όταν πια είχα φάει και το κοκκαλάκι μου είχε ζεσταθει, έρχεται κοντά μου και περνά το χέρι της ανάμεσα στα πόδια μου. Με έκπληξη πήγα να τραβχτώ, αλλά τα έμπειρα δάχτυλά της είχαν ήδη προλάβει να κλειδώσουν τον πούτσο μου.
- Κατσε να δούμε μικρέ τι κρύβεις κάτω από το βρακάκι σου, μου λέει χαμογελαστα, και τον βγάζει έξω.
Δεν κράτησε πάνω από δύο λεπτά, με γρήγορες και κοφτές κινήσεις έκανε την κρυωμένη μου πούτσα να κελαηδίσει..
Εγώ μόλις τελείωσα, έτρεξα στην τουαλέτα, μισοντροπιασμένος και ξαναμένος ακόμη από την απροσδόκητη εμπειρία, σκουπίστικα και κουμπώθηκα. Όταν βγήκα έξω, με περίμενε στην πόρτα..
- Έλα κοτοπουλάκι μου, έλα πάρε αυτά και άντε στο καλό σου, έχω και δουλειά βλέπεις.

Μού βαλε στο χέρι μια τσάντα και έφυγα.
Στο δρόμο, ανακάλυψα πως η τσάντα είχε μέσα δύο πεντοχίλιαρα (από τα παλία), ένα δερμάτινο Avirex και δυό πακέτα Camel.

Αν αυτό δεν είναι αγάπη, τι είναι τότε??

Εγώ αυτήν την ιστορία την ήξερα με δάσος, μοναστήρι και καλόγερο.
Εκσπερματώσεις δεν περιείχε, ούτε τσάντα με πεντοχίλιαρα, μόνο κάτι βραστά αυγά.

Την σύγχρονη βερσιόν όμως την βρίσκω πιο πιπεράτη...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...μενουν ανεξιτηλες στη μνημη μονο , γιατι στην πραγματικοτητα αφου ειναι χτισμενες με νερο και αμμο ,
οταν πιασει η βροχη θα τα ριξει ολα χαμω
θα τις φυσαει ο βοριας και θα τις πνιξει το κυμα...

ετσι κι αλλιώς οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο ,... :(

κι αυτό που μένει, μένει στο μυαλό μας !
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ετσι κι αλλιώς οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο ,... :(

κι αυτό που μένει, μένει στο μυαλό μας !
το παρελθον χαρασσεται στη μνημη και διαμορφωνει το μελλον
ο  πονος ειναι ο χαρακτης της μνημης, και η μνημη προυποθεση για να εξελιχθεις

αλλιως οταν ξεχνας μενεις στο φαυλο κυκλο του παροντος , κανοντας ακριβως τα ιδια πραγματα περιμενοντας διαφορετικα αποτελεσματα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
...μενουν ανεξιτηλες στη μνημη μονο , γιατι στην πραγματικοτητα αφου ειναι χτισμενες με νερο και αμμο ,
οταν πιασει η βροχη θα τα ριξει ολα χαμω
θα τις φυσαει ο βοριας και θα τις πνιξει το κυμα...

Πολύ το φιλοσοφείς ρε παίχτη και δεν σου βγαίνει σε καλό, χαλιέσαι!
Δεν πά να τα πνίξει το κύμα και να τα ρίξει κάτω η βροχή! Εμπειρίες είναι όλα στη ζωή!
Και φυλακή να πας εμπειρία είναι!
Το στρατό τον θυμάστε; Πόσο άσχημα νομίζαμε τότε πως περνούσαμε και με πόση νοσταλγία δεν αναπολούμε τώρα την τότε "μιζέρια" μας;

Αύριο μεθαύριο σε πατάει ένα αυτοκίνητο μένεις σακάτης, ή ακόμα χειρότερα σου λένε πως έχεις λευχαιμία και σου μένουν 3 μήνες ζωή. Τί νομίζεις πως θα θυμάσχαι; ΑΥΤΑ που σε χαλάσανε και τα άλλα που σε είχανε φιάξει θα θυμάσαι...
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οτι δεν με σκοτωνει με κανει πιο δυνατο.... ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ας αγαπήσει το λοιπόν καθείς ότι γουστάρει
ας ζήσει στ΄όνειρο στο τρύπιο του καράβι
ας είσαι καπετάνιος ναύτης ή και πειρατής
για λίγο ή πολύ, αρκεί να το μπορείς !

 :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Πολύ το φιλοσοφείς ρε παίχτη και δεν σου βγαίνει σε καλό, χαλιέσαι!
Δεν πά να τα πνίξει το κύμα και να τα ρίξει κάτω η βροχή! Εμπειρίες είναι όλα στη ζωή!
Και φυλακή να πας εμπειρία είναι!
Το στρατό τον θυμάστε; Πόσο άσχημα νομίζαμε τότε πως περνούσαμε και με πόση νοσταλγία δεν αναπολούμε τώρα την τότε "μιζέρια" μας;

Αύριο μεθαύριο σε πατάει ένα αυτοκίνητο μένεις σακάτης, ή ακόμα χειρότερα σου λένε πως έχεις λευχαιμία και σου μένουν 3 μήνες ζωή. Τί νομίζεις πως θα θυμάσχαι; ΑΥΤΑ που σε χαλάσανε και τα άλλα που σε είχανε φιάξει θα θυμάσαι...
ακριβως, αλλα γιατι νομιζεις οτι χαλιεμαι?

ολες οι εμπειριες , ειναι βιωματα χαραγμενα στη μνημη
ειναι αυτα που παιρνουμε μαζι μας στο μελλον
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως το γκοτζιλα στον στρατο δεν με σκοτωσε και με κανε και πιο δυνατο.....ενα παγωτο μισοκιλο απο το ΚΨΜ παραλιγο να με σκοτωσει απο το χεσιδι αλλα το ξεπερασα κι αυτο.... :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
παντως το γκοτζιλα στον στρατο δεν με σκοτωσε και με κανε και πιο δυνατο.....ενα παγωτο μισοκιλο απο το ΚΨΜ παραλιγο να με σκοτωσει απο το χεσιδι αλλα το ξεπερασα κι αυτο.... :2funny:

γαμήθηκες να τρως ρε πούστη :huh: :birdman:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΑΓΓΕΛΟΙ

Υπάρχουν Αγγελοι παντού
απ το Παρίσι ώς τη Συγγρού  !
Ψάχνουν μονάχο να σε βρούν
τη σκέψη σου μπορούν να δούν !

Δίνουν πριν καν τους το ζητήσεις
δεν θα τους ξανασυναντήσεις.
Στο χρόνο μέσα θα χαθούν
στα όνειρα  όμως θα ζουν !


Κάτσε να ξεπεζέψω, να τα γράψω πεζά τα υπόλοιπα !
ΤΣούπατις !

Εχω συναντήσει τέτοια Αγγελάκια μέχρι τώρα 2-3 φορές και δεν αρνήθηκα ότι είχαν να μου δώσουν ! Metaphoricly speaking ! :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ακριβως, αλλα γιατι νομιζεις οτι χαλιεμαι?

ολες οι εμπειριες , ειναι βιωματα χαραγμενα στη μνημη
ειναι αυτα που παιρνουμε μαζι μας στο μελλον

Μπορεί να κάνω και λάθος. Απλά διέκρινα έναν πεσιμισμό στον τρόπο που ανέλυες το θέμα και σε κάποιες πιθανές εμπειρίες σου.

Αγάπησες, -σα, -σε, -σαμε κλπ μια (και περισσότερες;) πουτάνα. Αν "παίζεις" σε τέτοιους χώρους πόσο δύσκολο να είναι;
Αν είσαι ηγούμενος σε μοναστήρι με καλόγριες, καλόγρια θα αγαπήσεις.
Όσο σε φιάχνει το απολαμβάνεις. Αν σε χαλάει το κόβεις!
Θα μου πεις πολύ ωραία τα λες! Τόσο εύκολο είναι;
Να σου πω λοιπόν εγώ που έχω βιώσει την υπέρτατη απώλεια (Δεν αναφέρομαι σε έρωτα, σε πιο σοβαρό αναφέρομαι!) πως είναι πολύ πιο εύκολο από όσο νομίζεις...  
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Να σας πω κ εγώ λοιπόν την ιστορία μου, και πως κατάλαβα για την ατελεσφορη αγάπη μιας πουτάνας..
Ήταν ένα κρύο πρωινο του 2004 στο Μετάξι..
Εγώ βρεγμένος έως το κόκκαλο και ελαφρυά ντυμένος, περνούσα από την Κολωνού βιαστικά πηγαίνοντας στα ΚΤΕΛ με τα πόδια (!!!). Όπως περπατούσα τυλιγμένος στην πατατούκα μου, με βλέπει μια όμορφη κυρία μέσα από ένα σπίτι που χε περιέργως ανοιχτή πόρτα και ένα φωτάκι να τρεμοπαίζει - πυγολαμπίδα θαρρείς μέσα στο δάσος.
Την κοιτάω με την άκρη του ματιού μου, και τότε ακούω την κελαριστή φωνή της
- Που πας εσύ όμορφε μέσα στ αγιάζι?
- Που να πηγαίνω κυρία, της απαντώ εγω, στα ΚΤΕΛ να πάω στο χωριό αλλά που λεφτά για ταξί
- Ελα δω βρε κοτοπουλάκι, μου λέει, ελα να σε ζεστάνω
- Ααχχ ευχαριστώ, της αποκρίνομαι και μπαίνω στην κάμαρή της, παστρικιά και με άρωμα χλωρίνη λεμόνι

Με παίρνει από τον όμο, με καθίζει σ έναν καναπέ και μου δίνει μια κουβέρτα, σαν χάδι φάνηκε η κουβέρτα επάνω στην κρύα πέτσα μου..

- Περίμενε μου είπε με μια σίγουρη όσο και γλυκιά φωνή. Τότε, μπήκε στο δίπλα δωμάτιο, άκουσα ένα ψυγείο να ανοίγει και το microwave να δουλεύει. Μπήκε μέσα λοιπόν με ένα πιάτο αχνιστο πατσά, μια Heineken και ένα μπουκάλι σκορδοστούμπι.
- Έλα βρε σκασμένο, έλα φάε κάτι να δυναμώσεις.
- Ευχαριστώ κυρία, της αποκρίθηκα, και με μεγάλες κουταλιές μπούκωσα το ζεστό της φύλεμα

Όταν πια είχα φάει και το κοκκαλάκι μου είχε ζεσταθει, έρχεται κοντά μου και περνά το χέρι της ανάμεσα στα πόδια μου. Με έκπληξη πήγα να τραβχτώ, αλλά τα έμπειρα δάχτυλά της είχαν ήδη προλάβει να κλειδώσουν τον πούτσο μου.
- Κατσε να δούμε μικρέ τι κρύβεις κάτω από το βρακάκι σου, μου λέει χαμογελαστα, και τον βγάζει έξω.
Δεν κράτησε πάνω από δύο λεπτά, με γρήγορες και κοφτές κινήσεις έκανε την κρυωμένη μου πούτσα να κελαηδίσει..
Εγώ μόλις τελείωσα, έτρεξα στην τουαλέτα, μισοντροπιασμένος και ξαναμένος ακόμη από την απροσδόκητη εμπειρία, σκουπίστικα και κουμπώθηκα. Όταν βγήκα έξω, με περίμενε στην πόρτα..
- Έλα κοτοπουλάκι μου, έλα πάρε αυτά και άντε στο καλό σου, έχω και δουλειά βλέπεις.

Μού βαλε στο χέρι μια τσάντα και έφυγα.
Στο δρόμο, ανακάλυψα πως η τσάντα είχε μέσα δύο πεντοχίλιαρα (από τα παλία), ένα δερμάτινο Avirex και δυό πακέτα Camel.

Αν αυτό δεν είναι αγάπη, τι είναι τότε??
o oliβερ τουιστ!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ολιβερ σαντουϊτς ! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom