Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Τελικά ύστερα από τόσες σελίδες καταλήξαμε το ΠΩΣ καταλαβαίνουμε ότι μας γουστάρουν οι "κοπέλες"?   :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:


:2funny: :2funny: :2funny:
οχι!ποτε καταληξαμε να βγαλουμε συμπερασμα σε ενα θεμα?αφου ο καθενας λεει οτι θελει και ασχετα!! :jerking:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Έχει σημασία σε τελική ανάλυση?

ναι ρε φίλε, να μην ξέρω αν αρέσω στα κορίτσια? Δηλαδή μόνο για το 20αρι 50άρι να με θέλουν δηλαδή?   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

(στην τελική απλά δεν έχω ύπνο και κάπως πρέπει να περάσει και η ώρα)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ναι ρε φίλε, να μην ξέρω αν αρέσω στα κορίτσια? Δηλαδή μόνο για το 20αρι 50άρι να με θέλουν δηλαδή?   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

(στην τελική απλά δεν έχω ύπνο και κάπως πρέπει να περάσει και η ώρα)
ε ναι μονο για το 20αρι 50αρι σε θελει!τι να σε κανει?να σε παντρευτει?  :jerking:
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Δυο παρατηρήσεις:

Η πορνεία είναι δουλειά και υπάρχουν καλές και κακές πουτάνες όπως υπάρχουν καλοί και κακοί αστροφυσικοί, καλοί και κακοί ταξιτζίδες, καλοί και κακοί δάσκαλοι, καλοί και κακοί ακτινολόγοι, καλοί και κακοί ζαχαροπλάστες και πάει λέγοντας.

Οι διαφορές (όσον αφορά το χαρακτήρα, την ηθική, το επίπεδο, τη γοητεία, την "πουτανιά" και τα ρέστα) είναι πολύ μεγαλύτερες εντός τού κύκλου των πουτανών παρά μεταξύ πουτανών και μη πουτανών.
 

Επισκέπτης
πρωτον οποιος δεν ενδιαφερεται για το θεμα καλυτερα να μην ποσταρει εδω μαλακιες δεν εχει νοημα και δευτερον δεν ειναι απαραιτητο να θελει να κανει αχορταγο σεξ μαζι σου η πουτανα για να σε γουσταρει απλα να της αρεσεις η να τραβηξεις την προσοχη της τελος παντων με την καλη εννοια παντα

μία καλή έννοια υπάρχει για τη πουτάνα...αν σε κόψει ότι έχεις χρήμα διαθέσιμο προς ξόδεμα το οποίο μπορεί να χορηγηθεί κατ'αποκλειστικότητα σε αυτήν, τότε θα αρχίσεις να της αρέσεις...με άλλα λόγια αν έχεις χρήμα και σε κόψει αγαπούλη την πάτησες ;)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
μία καλή έννοια υπάρχει για τη πουτάνα...αν σε κόψει ότι έχεις χρήμα διαθέσιμο προς ξόδεμα το οποίο μπορεί να χορηγηθεί κατ'αποκλειστικότητα σε αυτήν, τότε θα αρχίσεις να της αρέσεις...με άλλα λόγια αν έχεις χρήμα και σε κόψει αγαπούλη την πάτησες ;)

τζέρυ ποια πουτάνα σε γυρεύει; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom