Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
ΤΗν δουλεια την κανει για την παρτη της
και για προσωπικους της λογους.

Αυτο τι σημαινει? Πως πρεπει να την βρισουμε????

Οσο για την Ελλαδα... στην ΕΛλαδα ζουμε συμφωνω
και αν δεν αρχισουμε ΟΛΟΙ να γινομαστε καλυτεροι
θα ξεπουληθει τελειως... μας εχουν παρει χαμπαρι.
Δειτε το ΚΟΝΤΡΑ!!!!! Τα λεει ολα εκει.
Ωραιος......μπραβο σου μωρο μου :thumbsup: :smitten:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δλδ μια τετοια σχεση δεν μπορεις να την διαχειρηστείς...
δλδ δεν παει πουθενα
δυσκολα ξεκοβουν απο τη δουλεια , και πολυ δυσκολα εσυ αντεχεις να την πηδανε μαυροι και πακια
οποτε τα παρατας
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ίναααα
Έπιασε η σφήνα μου. :cheesy:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
δλδ μια τετοια σχεση δεν μπορεις να την διαχειρηστείς...
Όλες αυτές οι<< σχέσεις>> είναι ψευτο-σχέσεις..Μπορείς να την παρουσιάσεις στους γονείς σου,φίλους σου, επαγγελματικό κύκλο ?Μπορείς να βγεις έξω και να τη συστήσεις λέγοντας <<η κοπέλα μου,δουλεύει σε οίκο ανοχής>>?? Όλοι όσοι έχουν σχέση με στριπτιζοκωλομπαροπουτάνες όταν είναι να τις παρουσιάσουν λένε,φοιτήτρια,σερβιτόρα κτλ..Μήπως ντρέπονται?
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Πρέπει να σκάψεις πολύ βαθιά για να το βρεις..
όσον αφορά στα πεταχτά φιλάκια..εδώ γελάμε..λίγο πάνω από το μέσο όρο ομορφιάς/καθαριότητας να είσαι θα το πάρεις το πεταχτό φιλάκι σου γιατί θέλει να σε κάνει ΠΕΛΑΤΗ!!γιατί ξέρει πώς ο άνδρας κατά βάση είναι μαλ.. και υποσυνείδητα θα πει <<μάλλον της αρέσω,ποιός είμαι ο Ρουβάς,ας ξαναπάω>>

Θέλει χρόνο και χρήμα για να βρεις το αγνό που κρύβει μέσα της. Χρόνος δεν υπάρχει στα studio και χρήμα επίσης για να γίνεις τακτικός πελάτης της. Εκτός και αν ανταλλάξεις τηλέφωνο και έχεις μια επικοινωνία...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Όλες αυτές οι<< σχέσεις>> είναι ψευτο-σχέσεις..Μπορείς να την παρουσιάσεις στους γονείς σου,φίλους σου, επαγγελματικό κύκλο ?Μπορείς να βγεις έξω και να τη συστήσεις λέγοντας <<η κοπέλα μου,δουλεύει σε οίκο ανοχής>>?? Όλοι όσοι έχουν σχέση με στριπτιζοκωλομπαροπουτάνες όταν είναι να τις παρουσιάσουν λένε,φοιτήτρια,σερβιτόρα κτλ..Μήπως ντρέπονται?

ασ το πουμε με σεμνο τρόπο ταμπού...

Αυτοματα ομως εσυ θα προσπαθήσει να προστατέψεις αυτο που ειναι εκεινη χωρις να την εκθέσεις... βασικα αυτη χεστικέ,εσυ θα εκτεθείς...

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θέλει χρόνο και χρήμα για να βρεις το αγνό που κρύβει μέσα της. Χρόνος δεν υπάρχει στα studio και χρήμα επίσης για να γίνεις τακτικός πελάτης της. Εκτός και αν ανταλλάξεις τηλέφωνο και έχεις μια επικοινωνία...
εγω εχω μσν και φεισμπουκ  :grin: :grin: :grin:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Όλες αυτές οι<< σχέσεις>> είναι ψευτο-σχέσεις..Μπορείς να την παρουσιάσεις στους γονείς σου,φίλους σου, επαγγελματικό κύκλο ?Μπορείς να βγεις έξω και να τη συστήσεις λέγοντας <<η κοπέλα μου,δουλεύει σε οίκο ανοχής>>?? Όλοι όσοι έχουν σχέση με στριπτιζοκωλομπαροπουτάνες όταν είναι να τις παρουσιάσουν λένε,φοιτήτρια,σερβιτόρα κτλ..Μήπως ντρέπονται?

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα ντροπης,ειναι θεμα ταμπου.

Φαντασου να ελεγε απο εδω η κοπελα μου δουλευει στο ταδε μπουρδελο θα την εβλεπαν λες και ειχε ερθει απο αλλον πλανητη :helpplea:




 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
ασ το πουμε με σεμνο τρόπο ταμπού...

Αυτοματα ομως εσυ θα προσπαθήσει να προστατέψεις αυτο που ειναι εκεινη χωρις να την εκθέσεις... βασικα αυτη χεστικέ,εσυ θα εκτεθείς...
Κάνεις λάθος..Τις νοιάζει και μάλιστα πολύ..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα ντροπης,ειναι θεμα ταμπου.

Φαντασου να ελεγε απο εδω η κοπελα μου δουλευει στο ταδε μπουρδελο θα την εβλεπαν λες και ειχε ερθει απο αλλον πλανητη :helpplea:
δε νομιζω καν να δεχοταν μια πουτανα να συγχρωτιστει με ατομα εκτος πορνειας
δεν ξερω αν φοβουνται ή αν δεν τις αφηνουν ή για αλλους προσωπικους τους λογους
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Θέλει χρόνο και χρήμα για να βρεις το αγνό που κρύβει μέσα της. Χρόνος δεν υπάρχει στα studio και χρήμα επίσης για να γίνεις τακτικός πελάτης της. Εκτός και αν ανταλλάξεις τηλέφωνο και έχεις μια επικοινωνία...
Δεν ξερω πως θα ακουστει (διαβαστει) αλλα θα το αναφερω !!
οι κοπελες που κανουν την συγκεκριμενη δουλεια (καλως ή κακως) δεν εχουν ως βασικη αναγκη το σεξ αλλα το συναισθηματα που μπορει να προσφερει ο αντρας που στεκεται διπλα της σε μια σχεση!

Τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω που ειμαι στην αντιπερα οχθη !

 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
μπορει να γινει και αυτο,εαν καποιος τα φτιαξει με κοπελα που δουλευει σε μπουρδελο,μπορει να την εχει μονο για να περναει καλα χωρις να την αγαπαει δλδ μονο να διασκεδαζουν μαζι χωρις συναισθηματα.και αφου πηδιεται αυτη με μαυρους και πακιστανους μπορεις και εσυ να πηδας και αλλες..............
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Δεν ξερω πως θα ακουστει (διαβαστει) αλλα θα το αναφερω !!
οι κοπελες που κανουν την συγκεκριμενη δουλεια (καλως ή κακως) δεν εχουν ως βασικη αναγκη το σεξ αλλα το συναισθηματα που μπορει να προσφερει ο αντρας που στεκεται διπλα της σε μια σχεση!

Τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω που ειμαι στην αντιπερα οχθη !
Μα από το σεξ είναι χορτάτη..δηλαδή <<εσύ>> θα της προσφέρεις συναίσθημα και οι πελάτες σεξ..λογικό μου ακούγεται..
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
δε νομιζω καν να δεχοταν μια πουτανα να συγχρωτιστει με ατομα εκτος πορνειας
δεν ξερω αν φοβουνται ή αν δεν τις αφηνουν ή για αλλους προσωπικους τους λογους

Εδω κανεις λαθος.
Βεβαια θα μιλησω για τον εαυτο μου συγκεκριμενα.
Εγω δεν εκανα ποτε παρεα με κοριτσια της δουλειας.Γενικα με αυτο το κυκλωμα.
Δεν τις θεωρουσα κατωτερες μην το παρετε στραβα,απλα εγω αυτο το εβλεπα παντα ως δουλεια,εκει μεσα ημουν η ταδε,οταν εβγαινα εξω απο την δουλεια,ημουν ξανα παλι ο εαυτος μου.

Το μονο μειον ηταν οτι ελεγα ψεμματα για το θεμα της δουλειας αλλα δυστυχως δεν γινοταν να το πω.
Αν και μαθευτηκε αργοτερα  :jerking:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν ξερω πως θα ακουστει (διαβαστει) αλλα θα το αναφερω !!
οι κοπελες που κανουν την συγκεκριμενη δουλεια (καλως ή κακως) δεν εχουν ως βασικη αναγκη το σεξ αλλα το συναισθηματα που μπορει να προσφερει ο αντρας που στεκεται διπλα της σε μια σχεση!

Τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω που ειμαι στην αντιπερα οχθη !
σωστο ειναι αυτο , αλλα ποιος αντρας να προσφερει συναισθηματα σε καποια που πηδιεται απ'ολους
οι ιδιες κλεινουν την πορτα στον συναισθηματισμο

μπορει να γινει και αυτο,εαν καποιος τα φτιαξει με κοπελα που δουλευει σε μπουρδελο,μπορει να την εχει μονο για να περναει καλα χωρις να την αγαπαει δλδ μονο να διασκεδαζουν μαζι χωρις συναισθηματα.και αφου πηδιεται αυτη με μαυρους και πακιστανους μπορεις και εσυ να πηδας και αλλες..............
δυσκολο, ειναι καχυποπτες
θα σου πουν εσυ γιατι να με πηδας τζαμπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom