Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ειναι ευκολο να γινει αντιληπτο σε εμας που επισκεπτομαστε κοπελες σε στουντιο η μπουρδελα που κανουν αυτη τη συγκεκριμενη δουλεια η δεν πρεπει να ρωταω καν αφου μαλλον αυτο ειναι μερος του ολου παιχνιδιου  :idiot: και δεν αναφερομαι σε ψευτοαγαπουληδες η πουτανοκαψουρηδες αυτα  :grin: φανταζομαι οτι ολοι μας θα εχουμε ισως καποια εμπειρια η καποιο περιστατικο :rockon:

    :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......
Γιατι δεν παράτησες την δουλειά σου?Εαν ο μόνος λόγος ηταν μονο το εύκολο χρήμμα τοτε δεν ερωτεύτικες...!
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Γιατι δεν παράτησες την δουλειά σου?Εαν ο μόνος λόγος ηταν μονο το εύκολο χρήμμα τοτε δεν ερωτεύτικες...!
οσο ημουν μαζι του ειχα σταματησει να δουλευω.....χωρις να μου το ζιτησει ο ιδιος......δεν μπορουσα να με αγγιζει αλλος αντρας.....αλλα οταν χωρισαμε την ξαναρχισα γιατι εχω ανα παιδι να μεγαλοσω....καταλαβες γλυκε μου? μην προτρεχεις.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
οσο ημουν μαζι του ειχα σταματησει να δουλευω.....χωρις να μου το ζιτησει ο ιδιος......δεν μπορουσα να με αγγιζει αλλος αντρας.....αλλα οταν χωρισαμε την ξαναρχισα γιατι εχω ανα παιδι να μεγαλοσω....καταλαβες γλυκε μου? μην προτρεχεις.....
Σωστη εξηγηση.Λυπαμαι που χωρισες ρε Κελυ.Ετσι ειναι η ζωη μην μασας ρε.
 

Επισκέπτης
οσο ημουν μαζι του ειχα σταματησει να δουλευω.....χωρις να μου το ζιτησει ο ιδιος......δεν μπορουσα να με αγγιζει αλλος αντρας.....αλλα οταν χωρισαμε την ξαναρχισα γιατι εχω ανα παιδι να μεγαλοσω....καταλαβες γλυκε μου? μην προτρεχεις.....

Γιατι λες μαλακιες;

ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......

Εδω λες οτι τελειωσε γιατι δεν αντεχε την δουλεια που εκανες...Αν την ειχες σταματησει πως σκατα παθαινε εμπλοκη τοτε?
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Γιατι λες μαλακιες;

Εδω λες οτι τελειωσε γιατι δεν αντεχε την δουλεια που εκανες...Αν την ειχες σταματησει πως σκατα παθαινε εμπλοκη τοτε?
προτων μαλακιες λες εσυ....δευτερων την δουλεια την σταματησα οταν εβλεπα τις αντηδρασεις του στην αρχη τις σχεσης μας.....τριτων ποτε δεν παραδεχτηκε οτι ηταν αυτος ο λογος που χωρισαμε...οπως και να το κανεις κανενας αντρας δεν σε υπολογιζει και δεν βλεπει τη ανθροπως εισαι οταν μια κοπελα κανει η εκανε αυτη την δουλεια.....στο κατω κατω οπως θα ελεγες και εσυ "ελα μωρε τωρα...πουτανα ηταν"
 

Επισκέπτης
προτων μαλακιες λες εσυ....δευτερων την δουλεια την σταματησα οταν εβλεπα τις αντηδρασεις του στην αρχη τις σχεσης μας.....τριτων ποτε δεν παραδεχτηκε οτι ηταν αυτος ο λογος που χωρισαμε...οπως και να το κανεις κανενας αντρας δεν σε υπολογιζει και δεν βλεπει τη ανθροπως εισαι οταν μια κοπελα κανει η εκανε αυτη την δουλεια.....στο κατω κατω οπως θα ελεγες και εσυ "ελα μωρε τωρα...πουτανα ηταν"

εγω λεω να αφησεις με το συμπαθειο τα πουτανιστικα τερτιπια που ειστε μαθημενες σας ολες και να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη.
Μαλλον αιτια που χωρισατε ηταν τα κομπλεξ σου και οτι συμπλεγματα σου ειχε δημιουργησει η δουλεια σου. Τελος να ξερεις οτι εσεις φταιτε για αυτο. Απο μονες σας κανετε ακομα και καποιον με τις καλυτερες προθεσεις να σας θεωρει καργιολες και ζωα. Την μια ειστε ολο κλαψα επειδη δεν αναγνωριζει καποιος την ανθρωπινη αισθηματικη μπλα μπλα πλευρα σας και αν βρεθει κανεις ταλαιπωρος που θα το κανει αυτο τον γαματε και τον τουμπανιαζετε με τα ψυχολογικα σας.


 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
εγω λεω να αφησεις με το συμπαθειο τα πουτανιστικα τερτιπια που ειστε μαθημενες σας ολες και να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη.
Μαλλον αιτια που χωρισατε ηταν τα κομπλεξ σου και οτι συμπλεγματα σου ειχε δημιουργησει η δουλεια σου. Τελος να ξερεις οτι εσεις φταιτε για αυτο. Απο μονες σας κανετε ακομα και καποιον με τις καλυτερες προθεσεις να σας θεωρει καργιολες και ζωα. Την μια ειστε ολο κλαψα επειδη δεν αναγνωριζει καποιος την ανθρωπινη αισθηματικη μπλα μπλα πλευρα σας και αν βρεθει κανεις ταλαιπωρος που θα το κανει αυτο τον γαματε και τον τουμπανιαζετε με τα ψυχολογικα σας.
πο πο φιλε θα πρεπει να την εχεις πατισει ασχημα με πουτανα χαχαχαχαχαχα......απαξιω να σου απαντησω σε ολα αυτα.....να εχεις μαι καλη μερα μωρο μου.....
 

Επισκέπτης
πο πο φιλε θα πρεπει να την εχεις πατισει ασχημα με πουτανα χαχαχαχαχαχα......απαξιω να σου απαντησω σε ολα αυτα.....να εχεις μαι καλη μερα μωρο μου.....

εσυ κλαψομουνιαζες πριν λιγο για το οτι σε εφτυσε ο καλος σου επειδη εισαι πουτανα. Το χειροτερο ειναι οτι την εχεις πατησει με τον εαυτο σου και η βλαβη μαλλον θα ειναι μονιμη. Περαστικα η αλλιως καλο κουραγιο!

υγ. δεν ειμαι μωρο σου. Μωρο σου να πεις τους αγαπουληδες καμμενους που σε πληρωνουν για να ακουν τα παραπονα σου απο την ζωη.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
εσυ κλαψομουνιαζες πριν λιγο για το οτι σε εφτυσε ο καλος σου επειδη εισαι πουτανα. Το χειροτερο ειναι οτι την εχεις πατησει με τον εαυτο σου και η βλαβη μαλλον θα ειναι μονιμη. Περαστικα η αλλιως καλο κουραγιο!

υγ. δεν ειμαι μωρο σου. Μωρο σου να πεις τους αγαπουληδες καμμενους που σε πληρωνουν για να ακουν τα παραπονα σου απο την ζωη.
και εσυ ενας απο αυτους τους αγαπουληδες εισαι εφοσων ασχιλισε με το σαιτ αυτο......και πιστεψε με και ο τελευταιοσ αγαπουλης να εισουν σε αυτον τον κοσμο δεν θα εισουν ποτε το μωρο μου.....χαχαχαχαχαχα και εσυ αγορι τα αποθημανα σου βγαζεις εδω μεσα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τρόλαρε το θρεντ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εσυ κλαψομουνιαζες πριν λιγο για το οτι σε εφτυσε ο καλος σου επειδη εισαι πουτανα. Το χειροτερο ειναι οτι την εχεις πατησει με τον εαυτο σου και η βλαβη μαλλον θα ειναι μονιμη. Περαστικα η αλλιως καλο κουραγιο!

υγ. δεν ειμαι μωρο σου. Μωρο σου να πεις τους αγαπουληδες καμμενους που σε πληρωνουν για να ακουν τα παραπονα σου απο την ζωη.

το τραβας και εσυ ρε φιλε.  :-
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω λεω να αφησεις με το συμπαθειο τα πουτανιστικα τερτιπια που ειστε μαθημενες σας ολες και να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη.
Μαλλον αιτια που χωρισατε ηταν τα κομπλεξ σου και οτι συμπλεγματα σου ειχε δημιουργησει η δουλεια σου. Τελος να ξερεις οτι εσεις φταιτε για αυτο. Απο μονες σας κανετε ακομα και καποιον με τις καλυτερες προθεσεις να σας θεωρει καργιολες και ζωα. Την μια ειστε ολο κλαψα επειδη δεν αναγνωριζει καποιος την ανθρωπινη αισθηματικη μπλα μπλα πλευρα σας και αν βρεθει κανεις ταλαιπωρος που θα το κανει αυτο τον γαματε και τον τουμπανιαζετε με τα ψυχολογικα σας.
Πως φαινεται οτι εχεις παθει ζημια τυπε.Ενταξει επειδη την πατησες εσυ απο καποια δεν σημαινει οτι ειναι ολες το ιδιο ρε φιλε.Κανενας ανθρωπος δεν εχει τον ιδιο χαρακτηρα με εναν αλλον,οποια δουλεια και να κανει.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
οσο ημουν μαζι του ειχα σταματησει να δουλευω.....χωρις να μου το ζιτησει ο ιδιος......δεν μπορουσα να με αγγιζει αλλος αντρας.....αλλα οταν χωρισαμε την ξαναρχισα γιατι εχω ανα παιδι να μεγαλοσω....καταλαβες γλυκε μου? μην προτρεχεις.....
Δεν προτρέχω.....!Είπα ΕΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ που χωρίσατε ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΜΑ τοτε ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΕΣ...!Αυτό είπα καλή μου...διάβαζε λίγο καλύτερα...! :)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πως φαινεται οτι εχεις παθει ζημια τυπε.Ενταξει επειδη την πατησες εσυ απο καποια δεν σημαινει οτι ειναι ολες το ιδιο ρε φιλε.Κανενας ανθρωπος δεν εχει τον ιδιο χαρακτηρα με εναν αλλον,οποια δουλεια και να κανει.
Σιγά ρε παιδιά έλεος...!Στόχος κάθε ιερόδουλης ειναι να σε κάνει ΜΟΝΙΜΟ ΠΕΛΑΤΗ κοινός ΑΓΑΠΟΥΛΗ για να στα πέρνει..!Μπροστά στο χρήμμα τι είναι τα αισθήματα..?Οσο για το οτι είχε ενα παιδί να θρέψει υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ δουλείες που μπορεί να κερδίσει με την εμφάνισή της..!Αλλά ξέχασα τα 3000 μέσο όρο το μήνα πάνω κάτω....δεν τα βγάζεις σε καμιά άλλη δουλειά...τόσο ευκολα...!!Μπορεί να λέω και λίγα...!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Σιγά ρε παιδιά έλεος...!Στόχος κάθε ιερόδουλης ειναι να σε κάνει ΜΟΝΙΜΟ ΠΕΛΑΤΗ κοινός ΑΓΑΠΟΥΛΗ για να στα πέρνει..!Μπροστά στο χρήμμα τι είναι τα αισθήματα..?Οσο για το οτι είχε ενα παιδί να θρέψει υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ δουλείες που μπορεί να κερδίσει με την εμφάνισή της..!Αλλά ξέχασα τα 3000 μέσο όρο το μήνα πάνω κάτω....δεν τα βγάζεις σε καμιά άλλη δουλειά...τόσο ευκολα...!!Μπορεί να λέω και λίγα...!
όντως κάπως έτσι είναι
όμως και αυτές άνθρωποι είναι και ενδέχεται κάποιες φορές (πολύ σπάνια όμως) να κολλήσουν
σε κάποιον επαναλαμβανόμενο πελάτη που φέρεται πιο προσεκτικά
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
όντως κάπως έτσι είναι
όμως και αυτές άνθρωποι είναι και ενδέχεται κάποιες φορές (πολύ σπάνια όμως) να κολλήσουν
σε κάποιον επαναλαμβανόμενο πελάτη που φέρεται πιο προσεκτικά
Θα πω κάτι που αφορά ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ....!Ολες μα ΟΛΕΣ ψάχνουν τον καλό γαμπρό....!Δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον που θα παντρευτή κάποια γυναικα απο αυτο το χόρο..!Όχι γιατι έχουν κάτι ισα ισα γιατί όχι...αλλα πως να το πω δεν είναι σωστός ο τοπος και ο χρονος..!Εγώ προσωπικά εάν γνώριζα κάποια κοπέλα που ηταν ιερόδουλη αλλά δεν το ήξερα απο την αρχη...οκ να πω ότι ήρθε για μένα....τώρα να ερωτευτώ μια ιερόδουλη την οποια γώρισα σε ενα σπιτακι ε όπως και να το κάνεις δεν έχει και τις καλύτερες συστάσεις...!Εύκολο χρήμμα κυκλώματα που δεν θα την αφηνουν σε ησυχια...κανεις εμπορος δεν θα άφηνε το εμπορευμα του να του φυγει την στιγμη που του αποφερει χρήμματα...και πάει λέγοντας..!Έχω εμπιρία απο φίλο μου....!Οσο αφορα αγάπες και λουλούδια οι γυναίκες γενικά είναι καλές ηθοποιος ποσο οι επαγγελματιες..!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Πουτανοκαμμενοι πουτανοκαψουριδες αυτοκτονηστε!!!!!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
 Πουτανοκαμμενοι πουτανοκαψουριδες αυτοκτονηστε!!!!!!
χααχχαχαχα δεν αξίζει φίλε για ενα pussy...!Για καμιά 10αρια τοτε να το σκεφτουν σοβαρα...!Έχουν πρόβλημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom