Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
θες πριν τους σκοτωσουν να τους κανουν ενα τσακ μπαμ δικαστηριο εκει επι τοπου ?
Τι δικαστηρια και φλωριες ρε;Να βγει ενα νομικο πλαισιο να τους καιμε κατευθειαν στο φουρνο....
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Τι χρειαζεται: Ενα μηχανημα που να εχει 3 δυνατοτητες:

...

Μπορει να τρεχει καθε πχ 15 δευτερολεπτα, κλπ, επι 24ωρου βασεως. Επιπλεον μπορουν να προστεθουν και αλλες διαδικασιες που να αφορουν αλλους κινδυνους:

1677773904766.png
Δεν θυμάμαι πολλά από προγραμματισμό, αλλά λείπει η ρουτίνα IF "Datsun" approache... :confused:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
976
Like
3.112
Πόντοι
446
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Καθαρό και απλό Python. Μπράβο
Τρόποι υπάρχουν αλλά δυστυχώς πολιτική βούληση δεν υπάρχει...Καληνύχτα Ελλάδα..βουληση
Βασικα πιστευω πως τη ραγα μπορεις να την παρεις και απο τα στοιχεια του σταθμου, πχ απο τον πινακα ελεγχου, οποτε δε χρειαζεται να μπλεξεις με φωτογραφιες, κλπ
Αν αυτο ειναι εφικτο, τοτε τα πραγματα ειναι πολυ πιο ευκολα. Απο ενα εταιρικο κινητο Xiaomi των 100 ευρω σε καθε καμπινα τρενου και λιγο κωδικα ακομη και θα μπορουσε να ετοιμαστει ακομα και εντος της επομενης εβδομαδας
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.730
Κριτικές
184
Like
43.972
Πόντοι
21.896
Βλεπω μετα τον σηριαλ κιλερ σταθμαρχη οι ειδικοι του Μπου απεφανθηκαν οτι φταινε και οι γυφτοι και προτεινουν τροπους να μπορει να επεμβει ο στρατος και να βαραει στο ψαχνο χωρις νομικα κωλυματα....
Γύφτοι κ σταθμάρχης ...αυτοί φταίνε ....
Η εκάστοτε κυβέρνηση ποτέ ή έστω ελάχιστα
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Βασικα πιστευω πως τη ραγα μπορεις να την παρεις και απο τα στοιχεια του σταθμου, πχ απο τον πινακα ελεγχου, οποτε δε χρειαζεται να μπλεξεις με φωτογραφιες, κλπ
Αν αυτο ειναι εφικτο, τοτε τα πραγματα ειναι πολυ πιο ευκολα. Απο ενα εταιρικο κινητο Xiaomi των 100 ευρω σε καθε καμπινα τρενου και λιγο κωδικα ακομη και θα μπορουσε να ετοιμαστει ακομα και εντος της επομενης εβδομαδας
Ακριβώς. Ούτε ένα μηνα δουλειά δεν χρειάζεται για να προσθέσεις τις παραμέτρους.

Στην εφαρμογή και στην διαχείριση κολλάμε!!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Γύφτοι κ σταθμάρχης ...αυτοί φταίνε ....
Η εκάστοτε κυβέρνηση ποτέ ή έστω ελάχιστα
Ρε αρκιντι ειχαμε στο 70% συστημα τι φταιμε εμεις;Να κανανε το ατυχημα εκει που ειχαμε το δικτυο!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756
μιλαω τωρα με ενα βυσμα που εχω στο μεταφορων και τους ενημερωνω οτι βρεθηκε η λυση απο την επιστημονικη ομαδα του μπου.κομ
βαλτε τα καλα σας , θα βγουμε στα καναλια
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
μιλαω τωρα με ενα βυσμα που εχω στο μεταφορων και τους ενημερωνω οτι βρεθηκε η λυση απο την επιστημονικη ομαδα του μπου.κομ
βαλτε τα καλα σας , θα βγουμε στα καναλια
θα ερθω ....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.743
Πόντοι
6.515
καλησπέρα ,εχω ενα φιλο που ειναι εξειδικευμένος στο να φτιαχνει εφαρμογες κλπ.Μου ειπε το εξης,ΟΙ άνθρωποι σκοτώθηκαν για ενα κόστος μαξιμουμ 100 ευρω.Πάμε λοιπον .Εκει που αλαζουν τα κλειδια ,με συνδεση ιντερνετ με μια απλη καμερα ,μόλις μπει τραινο. αυτόματα τραβαει φωτογραφία και τη στελνει οπου θελις ,πχ στο σταθμο που θα βγει αυτο το τραινο .και που θα μπει το αλλο που πλεον πανε για συγκρουση και σιγουρους θανατους.Επισης θα κτυπαγε σαν συναργεμος,ωστε ακόμη και να κοιμοταν ο αλλος σταθμαρχης να τον ξυπναγε.ετσι θα ειδοποιουσε τους μηχανοδηγους και δεν θα υπηρχε καμμια συγκρουση .κοστος κατω απο 100 ευρω.Μεχρι λοιπον να εγκατασταθουν τα σωστα συγχρονα συστηματα ωστε να μην κινδυνευει ο κοσμος.Και δεν φτανει που σκοτωσαν τον κοσμο για 100 γαμημενα ευρω, πηγαιναν και στο σημειο τοθυ ατυχήματος να κανουν πως στεναχωριουνταν κι ολας ..δεν ντραπηκαν ουτε σε αυτη τη τραγικη στιγμη ,ουτε τωρτα ..ντροπη τους ειναι αδίστακτοι .και ντροπη μας που παμε και τους ψηφίζουμε
100 ευρώ τα συστήματα, και ίσως μερικές εκατοντάδες χιλιάδες η φυλακή τους από τους ρομα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μιλαω τωρα με ενα βυσμα που εχω στο μεταφορων και τους ενημερωνω οτι βρεθηκε η λυση απο την επιστημονικη ομαδα του μπου.κομ
βαλτε τα καλα σας , θα βγουμε στα καναλια
Πήγαινε την παρασκευη στους Dragons τυπε
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
24
Like
10.107
Πόντοι
3.446
Γύφτοι κ σταθμάρχης ...αυτοί φταίνε ....
Η εκάστοτε κυβέρνηση ποτέ ή έστω ελάχιστα
αυτοι δεν γνωριζουν ποτε! μονο για εγκαινια ειναι. ασχετα αν αυτα που εγκαινιαζουν δεν υπαρχουν
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
276
Like
756
Πόντοι
81
μιλαω τωρα με ενα βυσμα που εχω στο μεταφορων και τους ενημερωνω οτι βρεθηκε η λυση απο την επιστημονικη ομαδα του μπου.κομ
βαλτε τα καλα σας , θα βγουμε στα καναλια

Aραγε θα βγει τωρα κανενα αρχιδι δημοσιογραφος να υμνησει αυτο το ΣΑΙ να πουμε;Η' μονο οταν ητανε να βαλουνε τις φωτογραφιες του σαπιου του παναγιωτοπουλου απο το Ραδιο αρβυλα σπιλωθηκε η υποληψη του μπου.κομ :cry:
Τοτε ημασταν καλοι γαμω τα ΜΜΕ μου; :confused::confused::confused:
Κανονικα πρεπει να χρωνουμε με το δευτερολεπτο τα μουνια τους επικεπτες ... :2on1:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
καλησπέρα ,εχω ενα φιλο που ειναι εξειδικευμένος στο να φτιαχνει εφαρμογες κλπ.Μου ειπε το εξης,ΟΙ άνθρωποι σκοτώθηκαν για ενα κόστος μαξιμουμ 100 ευρω.Πάμε λοιπον .Εκει που αλαζουν τα κλειδια ,με συνδεση ιντερνετ με μια απλη καμερα ,μόλις μπει τραινο. αυτόματα τραβαει φωτογραφία και τη στελνει οπου θελις ,πχ στο σταθμο που θα βγει αυτο το τραινο .και που θα μπει το αλλο που πλεον πανε για συγκρουση και σιγουρους θανατους.Επισης θα κτυπαγε σαν συναργεμος,ωστε ακόμη και να κοιμοταν ο αλλος σταθμαρχης να τον ξυπναγε.ετσι θα ειδοποιουσε τους μηχανοδηγους και δεν θα υπηρχε καμμια συγκρουση .κοστος κατω απο 100 ευρω.Μεχρι λοιπον να εγκατασταθουν τα σωστα συγχρονα συστηματα ωστε να μην κινδυνευει ο κοσμος.Και δεν φτανει που σκοτωσαν τον κοσμο για 100 γαμημενα ευρω, πηγαιναν και στο σημειο τοθυ ατυχήματος να κανουν πως στεναχωριουνταν κι ολας ..δεν ντραπηκαν ουτε σε αυτη τη τραγικη στιγμη ,ουτε τωρτα ..ντροπη τους ειναι αδίστακτοι .και ντροπη μας που παμε και τους ψηφίζουμε
αυτο που ειναι τραγικο σε αυτο το δυστυχημα ειναι οτι ειναι βλακωδες,τρικοσμικο και ενδεικτικο της πληρους αδιαφοριας αυτων που κυβερνανε την ελλαδα....αν δεν αρχισουμε σημερα δεν θα αρχισουμε ποτε....Φυλακη ο καραμανλης
παραιτηση μητσοτακη γιατι την ιδια μερα πηγαινε να εγκαινιασει συστηματα που δεν υπηρχαν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom