Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (10 μέλη και 22 επισκέπτες)

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96

Αυτη να μου το θυμηθείτε θα εξαργυρωση τον θάνατο του παιδιού της με θέση στην Βουλη η στην Ευρωβουλη...

Τυπε δεν μπορούσε να κατέβει υποψήφια τοσο κοντα στο δυστύχημα θα έβγαιναν ολοι και θα την εκραζαν, αλλα στις επόμενες εκλογες ποντάρω οτι θα ειναι υποψήφια.

Σε μια τέτοια δυστυχία, άλλοι γλείφουν ακόμη τις πληγές τους, επειδή τους πονάει δίχως τελειωμό, κι άλλοι απλά συγκαταλέγονται ανάμεσα στα συγγενείς των θυμάτων.

Και παντού και πάντα προκύπτουν και συμφέροντα στην πορεία του χρόνου.

Άλλη μια πηγή σχετικά με τη διαφορετικότητα των θέσεων για αυτήν τη συναυλία.


θα κανω μια εξαιρεση για εσας τους δυο!
ισως εχετε προσεξει, οτι ποτε δεν κανω προσωπικες επιθεσεις Ο,ΤΙ και αν μου πουν, ακομα και οταν με βριζουν!

Για εσας τους δυο εχω να πω το εξης!

Αντε μου στο διαολο, ζωα, που επειδη, εσεις εχετε σκατα στο κεφαλι σας, θελετε να τους κανετε ολους ιδιους!
Μην μπερδευετε το γεγονος της ανικανοτητας σας να νιωσετε αγαπη με τα αισθηματα και τα κινητρα που μπορει να εχουν αλλοι.


Αυτο, και θα ζητησω συγνωμη απο την υπολοιπη παρεα!


Α... να μην ξεχασω:
αν γινει κανα θαυμα και η Μαρια κανει κομμα, γιατι να συνεργαστει με τα ταγαρια εκει μεσα, μετα απο αυτα που εχει δει (και που εσεις δεν θα δειτε ουτε μετα την αποκαλυψη) δεν γινεται!

ΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΤΗΣ
 
Τελευταία τροποποίηση:

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.590
Κριτικές
3
Like
11.150
Πόντοι
3.936

Αυτη να μου το θυμηθείτε θα εξαργυρωση τον θάνατο του παιδιού της με θέση στην Βουλη η στην Ευρωβουλη...
Αυτοκτονα ρε βλάκα.

Ήδη της έχει προταθεί τέτοια θέση και την απέρριψε.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.798
Πόντοι
4.766
θα κανω μια εξαιρεση για εσας τους δυο!
ισως εχετε προσεξει, οτι ποτε δεν κανω προσωπικες επιθεσεις Ο,ΤΙ και αν μου πουν, ακομα και οταν με βριζουν!

Για εσας τους δυο εχω να πω το εξης!

Αντε μου στο διαολο, ζωα, που επειδη, εσεις εχετε σκατα στο κεφαλι σας, θελετε να τους κανετε ολους ιδιους!
Μην μπερδευετε το γεγονος της ανικανοτητας σας να νιωσετε αγαπη με τα αισθηματα και τα κινητρα που μπορει να εχουν αλλοι.


Αυτο, και θα ζητησω συγνωμη απο την υπολοιπη παρεα!


Α... να μην ξεχασω:
αν γινει κανα θαυμα και η Μαρια κανει κομμα, γιατι να συνεργαστει με τα ταγαρια εκει μεσα, μετα απο αυτα που εχει δει (και που εσεις δεν θα δειτε ουτε μετα την αποκαλυψη) δεν το βλεπω!

ΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΤΗΣ
Εσύ δεν είσαι ο χαζοκεφαλος που υποστηρίζει τους κωλογυφτους στο αντίστοιχο νημα? Πάρε έναν γύφτο στο κρεβάτι σου μόνο για αυτό είσαι απαντάς και στους τύπους ναυάγιο!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.238
Like
34.782
Πόντοι
9.931
Εσύ δεν είσαι ο χαζοκεφαλος που υποστηρίζει τους κωλογυφτους στο αντίστοιχο νημα? Πάρε έναν γύφτο στο κρεβάτι σου μόνο για αυτό είσαι απαντάς και στους τύπους ναυάγιο!!
Γνωστά ναυαγια του Bourdela, τους γράφουμε στα αρχιδια μας και συνεχίζουμε.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.709
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
Άλλη μια πηγή σχετικά με τη διαφορετικότητα των θέσεων για αυτήν τη συναυλία.

ναι γιατι καποιος που αντιδρα λες και γραφουν το ονομα του στη συναυλια η το νουμερ 57 λες και ειναι κατοχυρωμενο, κανει λες και παιρνει εντολες απο το μαξιμου....

δεν καταλαβαινει οτι στη συναυλια θα πανε ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ακομη και αν την εκανε μονο ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...

ο τυπας αντιθετα μαζι με κατι αλλους χαζους που δε ντρεπονται να ΠΡΟΔΙΔΟΥΝ την μνημη και την δικαιωση των νεκρων παιδιων τους μιλανε για λεφτα στην τσεπη και λοιπα για μια συναυλια που ακομη δεν εγινε!!!!!!!!!!!!!

τετοιο επιπεδο παραφιλολογιας μονο αρρωστημενα μυαλα!

ευτυχως οι μουσικοι τους αδειασαν...

και οκ την επομενη φορα ας βγαλουν ενα 5/57 ετσι για σπασιμο!!

ο κοσμος θα στηριξει οτι και να γινει...

λες και η καρυστινου δε θελει να τους δικαιωσει ολους....
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.709
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
Έτσι ακριβώς, και επίσης θα υπάρξουν αντιπαραθέσεις.

Όσοι υποστηρίζουν ΝΔ θα προτιμούσαν βέβαια η κυρία Καρυστιανού και υπόλοιποι συγγενείς να το βουλώσουν, να δείξουν βουβό πόνο (το είπαν εξάλλου), να πούμε και καμιά δακρύβεχτη μαλακία στις ειδήσεις, και μέχρι εκεί. Και πάμε παρακάτω. Κι αυτό το είπαν. Το τρένο προχωράει, έτσι όπως προχωράει με τα χάλια του και η χώρα δεν αλλάζει. Αυτό θέλουν οι κυβερνώντες από τους υποτελείς τους. Να τους πληρώνουν οι δούλοι με τους φόρους τους και τσιμουδιά αν γίνει και καμιά στραβή. Ευτυχώς η ΚΥΡΙΑ Καρυστιανού τους χαλάει τη σούπα. Δεν το περίμεναν από τα "πρόβατα".
αντιθετως ο πλακιας δειχνει να το ξεπερασε και να μην εχει κανενα προβλημα με τα δικαστηρια και τους κυβερνοντες...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.709
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
Πολυ σωστα μιλαει ο ανθρωπος εδω, σου λεει πρωτα θα γινει το δικαστήριο και μετα αν δεν δικαιωθούμε θα παμε στην Ευρωπη αρα για ποιο λογο μαζεύει χρήματα για κάποια δικη που μπορει να γινει μετα απο μερικά χρονια και με τρόπο μάλιστα που δεν συμφωνούν αρκετές οικογένειες;
θα τους τρεξει μονη της τυπε... αυτο ειναι που δε καταλαβες. και η διχονοια ειναι, ειτε γιατι καποιοι ειναι κοτες για να στοχευσουν πολιτικους, ειτε γιατι τα πηραν ηδη για να το βουλωσουν... οχι οτι εκτιθενται!!
η σταση τους η ιδια τους προδιδει οτι "εμπιστευονται την ελληνικη δικαιοσυνη"

εχουν προδωσει τα νεκρα τους παιδια...

υπαρχει χειροτερο πραγμα απο αυτο?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.590
Κριτικές
3
Like
11.150
Πόντοι
3.936
μη κρινετε ρε...
ιδεα δεν εχουμε τι περνανε αυτοι οι ανθρωποι!
Όχι δεν έχουμε και δεν θα ήθελα να έχουμε. Αντίθετα κάτι γίδια μόνο εξυπνάδες και φατσούλες ξέρουν
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.238
Like
34.782
Πόντοι
9.931
ναι γιατι καποιος που αντιδρα λες και γραφουν το ονομα του στη συναυλια η το νουμερ 57 λες και ειναι κατοχυρωμενο, κανει λες και παιρνει εντολες απο το μαξιμου....

δεν καταλαβαινει οτι στη συναυλια θα πανε ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ακομη και αν την εκανε μονο ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...

ο τυπας αντιθετα μαζι με κατι αλλους χαζους που δε ντρεπονται να ΠΡΟΔΙΔΟΥΝ την μνημη και την δικαιωση των νεκρων παιδιων τους μιλανε για λεφτα στην τσεπη και λοιπα για μια συναυλια που ακομη δεν εγινε!!!!!!!!!!!!!

τετοιο επιπεδο παραφιλολογιας μονο αρρωστημενα μυαλα!

ευτυχως οι μουσικοι τους αδειασαν...

και οκ την επομενη φορα ας βγαλουν ενα 5/57 ετσι για σπασιμο!!

ο κοσμος θα στηριξει οτι και να γινει...

λες και η καρυστινου δε θελει να τους δικαιωσει ολους....
Δηλαδη τυπε η 51 τα «βρήκαν» με τους κυβερνώντες και οι μονοι που έμειναν απέναντι ειναι οι Καρυστινού με αλλους 5 αυτο μας λες;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.709
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
Δηλαδη τυπε η 51 τα «βρήκαν» με τους κυβερνώντες και οι μονοι που έμειναν απέναντι ειναι οι Καρυστινού με αλλους 5 αυτο μας λες;
γιατι ποιος σου ειπε οτι καταρχας οι 51 ειναι εναντιον της?
ενας πλακιας και 2-3 αλλοι πηραν θεση και διαφωνησαν...

επισης. δεν ειναι απεναντι η καρυστινου.

ο πλακιας ειναι που ειναι απεναντι και ξερασε δηλητηριο για το "τι θα τα κανουν τα λεφτα" και "οποιος δεν εχει να του δωσω εγω" και προσπαθουν να αδειασουν με καθε τροπο τους απεναντι! απο ασφαλιστικα μετρα μεχρι οτιδηποτε....


η καρυστινου αν ηθελε μεγαλεια θα ειχε ηδη βγει ευρωβουλευτης η βουλευτης...

δε την νοιαζει... την νοιαζει να πληρωσουν οι αρμοδιοι. στη συγκεκριμενη περιπτωση οι κυβερνωντες...

τωρα αν θα την πειτε τσιρακι του πασοκ η του συριζα ειναι αλλο θεμα.

αυτη ξερει οτι το συστημα δε πεφτει απο το συστημα... οποτε δε περιμενει δικαιωση απο εδω....

η σταση των "51" λοιπον που λες μονο τιμητικη δεν ειναι για τη μνημη των παιδιων τους.

γιατι η καρυστινου και οι λοιποι 5-10-15 συμμετεχοντες θα τρεξουν και για τους αλλους...

ο πλακιας βεβαια αν γινει κατι τετοιο ας πει οτι δε θελω να τρεξετε για τη δικαιωση του παιδιου μου στην ευρωπη. εχω εμπιστοσυνη στην ελληνικη δικαιοσυνη... και ας μη παρει φραγκο τοτε αφου ουτως η αλλως εχει ενα καρο απο οτι φαινεται...


κατα τα αλλα. οι πιο μαγκες απο ολους ηταν οι καλλιτεχνες που τοποθετηθηκαν.

ΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ειναι και πολιτικο! τι να κανουμε....

τοσα χρονια ματι και ματι λεγανε οι δεξιοι τωρα θελουν να ξεχαστουν τα τεμπη και "η ζωη συνεχιζεται"
οχι θα τα λουστουν. κυριως γιατι εδω οντως υπαρχει κυβερνητικη ευθυνη!

το απο τυχη ζουμε ειναι η μονη αληθεια για ολους σε αυτη τη χωρα δεξιους και μη...
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
γιατι ποιος σου ειπε οτι καταρχας οι 51 ειναι εναντιον της?
ενας πλακιας και 2-3 αλλοι πηραν θεση και διαφωνησαν...

επισης. δεν ειναι απεναντι η καρυστινου.

ο πλακιας ειναι που ειναι απεναντι και ξερασε δηλητηριο για το "τι θα τα κανουν τα λεφτα" και "οποιος δεν εχει να του δωσω εγω" και προσπαθουν να αδειασουν με καθε τροπο τους απεναντι! απο ασφαλιστικα μετρα μεχρι οτιδηποτε....


η καρυστινου αν ηθελε μεγαλεια θα ειχε ηδη βγει ευρωβουλευτης η βουλευτης...

δε την νοιαζει... την νοιαζει να πληρωσουν οι αρμοδιοι. στη συγκεκριμενη περιπτωση οι κυβερνωντες...

τωρα αν θα την πειτε τσιρακι του πασοκ η του συριζα ειναι αλλο θεμα.

αυτη ξερει οτι το συστημα δε πεφτει απο το συστημα... οποτε δε περιμενει δικαιωση απο εδω....

η σταση των "51" λοιπον που λες μονο τιμητικη δεν ειναι για τη μνημη των παιδιων τους.

γιατι η καρυστινου και οι λοιποι 5-10-15 συμμετεχοντες θα τρεξουν και για τους αλλους...

ο πλακιας βεβαια αν γινει κατι τετοιο ας πει οτι δε θελω να τρεξετε για τη δικαιωση του παιδιου μου στην ευρωπη. εχω εμπιστοσυνη στην ελληνικη δικαιοσυνη... και ας μη παρει φραγκο τοτε αφου ουτως η αλλως εχει ενα καρο απο οτι φαινεται...


κατα τα αλλα. οι πιο μαγκες απο ολους ηταν οι καλλιτεχνες που τοποθετηθηκαν.

ΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ειναι και πολιτικο! τι να κανουμε....

τοσα χρονια ματι και ματι λεγανε οι δεξιοι τωρα θελουν να ξεχαστουν τα τεμπη και "η ζωη συνεχιζεται"
οχι θα τα λουστουν. κυριως γιατι εδω οντως υπαρχει κυβερνητικη ευθυνη!

το απο τυχη ζουμε ειναι η μονη αληθεια για ολους σε αυτη τη χωρα δεξιους και μη...
Η Βάσω Κούλπα, με μια εξαιρετικά οργίλη ανάρτηση, ανέφερε: «Η δολοφονία του παιδιού μου δεν κοστολογείται με αντίτιμο εισιτηρίου. ΠΟΤΕ δεν θα το χρησιμοποιούσα για οτιδήποτε. Ποιο αρρωστημένο μυαλό σκέφτηκε να οργανώσει πατώντας ψυχές ζητώντας χρήματα, χωρίς να μας ενημερώσουν για αυτές τις ενέργειες που δεν συμφωνούμε».
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
99
Like
14.549
Πόντοι
25.186
Η φαγωμαρα είναι το χαρακτηριστικό των Ελλήνων, ακόμα και σε τέτοια τραγωδία
Το 15αρι το θέλουν για να συνεχίσουν τους δικαστικούς αγώνες στο εξωτερικό
Η Καρυστινού παλεύει κομμένη εντελώς από τα όλα τα ΜΜΕ

Αν δεν υπήρχε αυτή το θέμα θα είχε ξεχαστεί
Σωστα,αλλα αυτη φαγωμάρα και η υπερέκθεση δεν μου "καθονται" καλα.
Τωρα συναυλία με Συριζαιους τραγουδιστες μυρίζει εντονα εκμετάλλευση της τραγωδίας και κινδυνος να οδηγηθουμε σε καταστασεις τυπου Φυσσα.

Για μενα το καλυτερο ειναι να συνεχισουν τον νομικο τους αγωνα,ο οποίος βεβαια δεν προκειται ποτέ να δικαιωθεί στην Ελλάδα με την δικαιοσυνη που εχουμε και να ελαττωσουν τις δημοσιες εμφανισεις.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
Σωστα,αλλα αυτη φαγωμάρα και η υπερέκθεση δεν μου "καθονται" καλα.
Τωρα συναυλία με Συριζαιους τραγουδιστες μυρίζει εντονα εκμετάλλευση της τραγωδίας και κινδυνος να οδηγηθουμε σε καταστασεις τυπου Φυσσα.

Δεν πιστεύω φίλε, άλλωστε οι τραγουδιστές 80% αριστεροί είναι...
Από την άλλη αυτός που την έχει βοηθήσει στην ευρωβουλή είναι ο Αρβανίτης του ΣΥΡΙΖΑ (τον απεχθάνομαι)
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
206
Πόντοι
21
Σωστα,αλλα αυτη φαγωμάρα και η υπερέκθεση δεν μου "καθονται" καλα.
Τωρα συναυλία με Συριζαιους τραγουδιστες μυρίζει εντονα εκμετάλλευση της τραγωδίας και κινδυνος να οδηγηθουμε σε καταστασεις τυπου Φυσσα.

Για μενα το καλυτερο ειναι να συνεχισουν τον νομικο τους αγωνα,ο οποίος βεβαια δεν προκειται ποτέ να δικαιωθεί στην Ελλάδα με την δικαιοσυνη που εχουμε και να ελαττωσουν τις δημοσιες εμφανισεις.
Bουβή κλάψα αρχίδι ?

ΥΓ
Πιθανά ούτε στην ευρωπαική δικαιοσύνη θα δικαιωθούν.
Να πάψουνε να προσπαθούν ?

ΥΓ2
Ξέρεις Νεοδημοκράτες τραγουδιστές ?
Με Θώδη και Πάριο θα την βγάλουν ?

ΥΓ3
Ασε με να κάνω λάθος
 
Τελευταία τροποποίηση:

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
1
Like
6.905
Πόντοι
1.056
Τώρα μπήκα λιγάκι στο κλίμα της υπόθεσης αυτής & λόγω του ότι,κάτι ξέρω από κοινά,η ψυχολογία αυτών των ανθρώπων παίζει τραμπολίνο καταρχάς.

Δεύτερον πως η κυρία Καρυστιανου είναι γιατρός και από "πόλη" και ο Πλακιάς είναι από Καλαμπακα και "χωριατόπαιδο" παίζει και αυτό το ρόλο του.

Επίσης η υπερεκθεση όλη αυτή της Καρυστιανου και οι άλλοι πως σχεδόν είναι "πίσω" της ή ανύπαρκτοι,(για την δημοσιότητα) παίζει και αυτό τον ρόλο του.

Η Καρυστιανου είναι το άλογο κούρσας που πάει τραβάει μπροστά μέχρι να πέσει ή να νικήσει.

Ο Πλακιάς και ο κάθε Πλακιάς είναι το μικρό πουλεν που πάει από πίσω της,τρίβεται επάνω της και θέλει λεπτούς χειρισμούς.

Δυστυχώς όμως η Καρυστιανου δεν έχει να αντιμετωπίσει μόνο την άχρηστη κυβέρνηση,δεν έχει να πείσει μόνο τον κόσμο,έχει να ασχοληθεί και με τους υπόλοιπους γονείς που νιώθουν "παραγκωνισμένοι" από την ίδια την Καρυστιανου.

Δυστυχως αυτό που θέλουν τα media του Κουλη, είναι αυτό που της έλαχε.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
Τώρα μπήκα λιγάκι στο κλίμα της υπόθεσης αυτής & λόγω του ότι,κάτι ξέρω από κοινά,η ψυχολογία αυτών των ανθρώπων παίζει τραμπολίνο καταρχάς.

Δεύτερον πως η κυρία Καρυστιανου είναι γιατρός και από "πόλη" και ο Πλακιάς είναι από Καλαμπακα και "χωριατόπαιδο" παίζει και αυτό το ρόλο του.

Επίσης η υπερεκθεση όλη αυτή της Καρυστιανου και οι άλλοι πως σχεδόν είναι "πίσω" της ή ανύπαρκτοι,(για την δημοσιότητα) παίζει και αυτό τον ρόλο του.

Η Καρυστιανου είναι το άλογο κούρσας που πάει τραβάει μπροστά μέχρι να πέσει ή να νικήσει.

Ο Πλακιάς και ο κάθε Πλακιάς είναι το μικρό πουλεν που πάει από πίσω της,τρίβεται επάνω της και θέλει λεπτούς χειρισμούς.

Δυστυχώς όμως η Καρυστιανου δεν έχει να αντιμετωπίσει μόνο την άχρηστη κυβέρνηση,δεν έχει να πείσει μόνο τον κόσμο,έχει να ασχοληθεί και με τους υπόλοιπους γονείς που νιώθουν "παραγκωνισμένοι" από την ίδια την Καρυστιανου.

Δυστυχως αυτό που θέλουν τα media του Κουλη, είναι αυτό που της έλαχε.
Ο πατέρας του τέκνου της κ. Καρυστιανού, δικηγόρος στο επάγγελμα, είναι εγκάθετος του Κούλη;

ΚΑΤΑ της Μ. Καρυστιανού και ο πρώην σύζυγός της!
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
1
Like
6.905
Πόντοι
1.056
Ο πατέρας του τέκνου της κ. Καρυστιανού, δικηγόρος στο επάγγελμα, είναι εγκάθετος του Κούλη;

ΚΑΤΑ της Μ. Καρυστιανού και ο πρώην σύζυγός της!
Γιατί τι σου κάνει εντύπωση;

Που ήταν ο πατέρας 1.5 χρόνο και την συγκεκριμένη στιγμή τάχθηκε εναντίον της;

Δεν σου κανει εντύπωση;
Ή ως πρώην θεωρείς πως τους ένωσε το δυστύχημα;
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.950
Κριτικές
2
Like
73.502
Πόντοι
12.056
Δεν πιστεύω φίλε, άλλωστε οι τραγουδιστές 80% αριστεροί είναι...
Από την άλλη αυτός που την έχει βοηθήσει στην ευρωβουλή είναι ο Αρβανίτης του ΣΥΡΙΖΑ (τον απεχθάνομαι)
αν ηταν η νδ αντιπολιτευση και υπαιτιος ο συριζα θα την βοηθουσαν απο την νδ ευρωκοπριτες ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom