Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.699
Like
1.497
Πόντοι
266
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε, το πρόβλημα είναι ότι ειτε δεν καταλαβαινεις τι διαβάζεις ειτε καταλαβαινεις και δε μπορείς να το δεχτείς. Η ανακοίνωση είναι ξεκάθαρη.
Τον βρίζουμε γιατί καθάρισε με καταβολή μετρητων και με τις ΔΥΟ αγωγές, με το ευτελές 0,5% του οφειλομενου ποσού. Το οποίο δε διαψεύδει κανείς από τους δυο εμπλεκομενους.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρο πρόβλημα από όσο φαινόταν αρχικά.
Εσύ να ζητήσεις τη βοήθεια ειδικού δεν ξέρεις τι σου γίνεται

Επί 15 περίπου μηνύματα ανταλλάσσαμε μηνύματα για την ενοχή του ή όχι και συγκεκριμένα αν στις αστικές υποθέσεις βγαίνει ένοχος ή απλώς δέχονται την αγωγή
Εκεί ήταν Η διαφωνία μας και μόνο εκεί
Και σου έγραφα επανειλημμένως
Για τις διαφορές μεταξύ αστικών και ποινικών υποθέσεων

Βρες μου ένα μήνυμα μου
Πού να γράφω και να δικαιολογώ το ποσό;

Αν το βρεις Θα παραδεχτώ ότι εγώ είμαι ούφο

Επειδή όμως δεν θα το βρεις πουθενά εσύ είσαι άρρωστος και ούφο

Και μην αλλάξεις συζήτηση

ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΔιΚΑΘΟΛΟΓΗΣΕι
ΠΟΣΟ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ

Αλλιώς είσαι ψεύτης ουφο και εσύ θέλεις γιατρό

Ποτέ δεν έκρινα και δεν θα κρίνω
Ούτε αποφάσεις δικαστηρίων είτε με βολεύουν είτε όχι
Είτε συμφωνίες τραπεζών γιατί δεν έχω ιδέα με ποια οικονομικά δεδομένα το κάνουν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.613
Like
11.506
Πόντοι
2.406
Ναι εννοείται τον κασιδιάρη περίμεναν για να βαρέσουν προσοχή :confused:

Δεν πιστεύω αυτά που δείχνει ο σκάι τύπε...πρέπει να είναι κάποιος πολύ μογκόλι για να ψηφίζει μετά από 10 χρόνια ακόμα τους νεοναζί....αυτά είναι της περασμένης δεκαετίας.
Μαλλον εισαι εκτος πραγματικότητας
1ον ο Κασιδας εχει αλλαξςι προφίλ παρουσιαζεται σαν εθνικιστής χωρις τα παρατράγουδα της ΧΑ.
Δευτερον αν κάποιος νεοςθελει να ελπίζει καπου, ανεδαφικα, αλλα έστω οτι θέλει μονο ο κασιδας εχει τέτοιο προφιλ
Συμπερασμα σθγουρο 5% και 80% ψηφοφόροι κατω των 35 ετωνγια κασιδα κ σια
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.186
Πόντοι
2.356
Να παρεμβω λιγο. Ομολογω οτι δεν το εχω ψαξει πολυ το θεμα. Δηλαδη αυτο εχει συμβει? Για καταδολιευση ηταν τα δικαστηρια? Αρα δεν ισχυει αυτο που λεγανε οτι "πληρωσε 50 χιλιαρικα και του κουρεψανε το δανειο"? Παραμυθια για το πόπολο δηλαδη?
Ναι, για καταδολιευση. Το ποσό που έδωσε, για να κλείσει η υπόθεση, τα 50 χιλιάρικα ειναι ρεπορτάζ του Βαξεβανη. Στις ανακοινώσεις τους δεν το αναφέρουν ουτε η Τράπεζα ουτε ο Παπαθανάσης. Ουτε διαψεύδουν ουτε επιβεβαιώνουν. Περίεργο αν δεν ισχύει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μαλλον εισαι εκτος πραγματικότητας
1ον ο Κασιδας εχει αλλαξςι προφίλ παρουσιαζεται σαν εθνικιστής χωρις τα παρατράγουδα της ΧΑ.
Δευτερον αν κάποιος νεοςθελει να ελπίζει καπου, ανεδαφικα, αλλα έστω οτι θέλει μονο ο κασιδας εχει τέτοιο προφιλ
Συμπερασμα σθγουρο 5% και 80% ψηφοφόροι κατω των 35 ετωνγια κασιδα κ σια
Τοσο ντουγάνια ειναι δηλαδη οι ψηφοφοροι κατω των 35 ετων?
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.186
Πόντοι
2.356
Εσύ να ζητήσεις τη βοήθεια ειδικού δεν ξέρεις τι σου γίνεται

Επί 15 περίπου μηνύματα ανταλλάσσαμε μηνύματα για την ενοχή του ή όχι και συγκεκριμένα αν στις αστικές υποθέσεις βγαίνει ένοχος ή απλώς δέχονται την αγωγή
Εκεί ήταν Η διαφωνία μας και μόνο εκεί
Και σου έγραφα επανειλημμένως
Για τις διαφορές μεταξύ αστικών και ποινικών υποθέσεων

Βρες μου ένα μήνυμα μου
Πού να γράφω και να δικαιολογώ το ποσό;

Αν το βρεις Θα παραδεχτώ ότι εγώ είμαι ούφο

Επειδή όμως δεν θα το βρεις πουθενά εσύ είσαι άρρωστος και ούφο

Και μην αλλάξεις συζήτηση

ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΔιΚΑΘΟΛΟΓΗΣΕι
ΠΟΣΟ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ

Αλλιώς είσαι ψεύτης ουφο και εσύ θέλεις γιατρό

Ποτέ δεν έκρινα και δεν θα κρίνω
Ούτε αποφάσεις δικαστηρίων είτε με βολεύουν είτε όχι
Είτε συμφωνίες τραπεζών γιατί δεν έχω ιδέα με ποια οικονομικά δεδομένα το κάνουν
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε είσαι ουφο, γιατί μου λες ότι τον βρίζουμε για την καταδίκη, σου απαντώ ότι τον βρίζουμε για το ποσό με το οποίο καθάρισε και μας αραδιαζεις ενα σεντόνι ασυναρτησίες.
Δεν αλλάζω καμία συζήτηση, γιατί με την τρικυμία που έχεις στο λειψό μυαλό σου, δε μπορεί κανείς να κάνει μια στοιχειώδη συζήτηση μαζί σου. Έτσι κι αλλιώς δεν καταλαβαίνεις και πολλά από ότι αποδεικνύεται.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρό πρόβλημα από ότι φαινόταν αρχικά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πρεπει να διαβασω τις αποφασεις, δεν ξερω τι ακριβώς λενε. Θα δω και θα σου πω
Λοιπόν, καταλαβα τι εχει συμβει. Δεν ειναι πολυ ευκολο να απαντησω στο ερωτημα σου χωρις να γινω "νομικά ακατανοητος". Εν προκειμενω υπαρχουν αποφασεις της Ολομελειας του ΣτΕ. Για να φυγουν απο το υπερταμειο οι μετοχές. Δεν εχει γινει ακομη από το Υπουργειο. Σε αυτές τις περιπτώσεις, επεμβαινει το Τριμελες Συμβουλιο Συμμορφωσης του ΣτΕ, και προβαινει στη διαπιστωση αν εχει γινει συμμορφωση ή οχι. Το δίκαιο μας, δεν προβλεπει απευθειας διαταγή προς την διοίκηση να συμμορφωθεί με τις δικαστικες αποφασεις. Μπορει ομως να προβλεπει (και αυτο εχει γινει εδω) να δοθει προθεσμία στη διοικηση για να συμμορφωθει. Δηλαδη, να κανει τις απαραιτητες νομοθετικές παρεμβασεις, ώστε να γυρισουν οι μετοχές στο Δημοσιο. Τωρα, θα ρωτησεις εύλογα. Αν δεν το κανει? Τότε γινεται το εξης. Το ΣτΕ θα "ακυρώσει την παράλειψη" του Δημοσιου. Οσο κι αν ακουγεται κουλό, δεν ειναι. Γιατι με την ακυρωση της παραλειψης, αντανακλαστικα γινεται ανισχυρη η διαταξη που προέβλεψε την εισοδο των μετοχων στο υπερταμείο. Αρα για την δικαστική εννομη ταξη, οι μετοχές δεν θα βρισκονται νομιμα στο υπερταμείο, αφού η διαταξη που προεβλεψε την μεταφορα θα εχει κριθει ανισχυρη. Τι συνεπειες εχει αυτο? Πολλές μπορεί να εχει. Και πρακτικές συνεπειες. Αλλά δεν υπαρχει λογος να κατεβαζουμε σεντονια.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Να ρωτησω κάτι που απορώ πως μπορεί να λυθεί. Το ΣΤΕ, αν η κυβέρνηση αρνηθεί να επιστρέψει τις μετοχές Ύδρευσης, πως μπορεί να επιβάλλει την αποφαση;

Δεν καταλαβαινω τι λες τύπε. Μπορεις να γινεις πιο σαφής?
Επιρροη ντολμα ειναι αυτο :2funny: ,του εχει κανει τα νευρα κροσια και δεν μπορει να γραψει μια προταση σωστα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: resp

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.699
Like
1.497
Πόντοι
266
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε είσαι ουφο, γιατί μου λες ότι τον βρίζουμε για την καταδίκη, σου απαντώ ότι τον βρίζουμε για το ποσό με το οποίο καθάρισε και μας αραδιαζεις ενα σεντόνι ασυναρτησίες.
Δεν αλλάζω καμία συζήτηση, γιατί με την τρικυμία που έχεις στο λειψό μυαλό σου, δε μπορεί κανείς να κάνει μια στοιχειώδη συζήτηση μαζί σου. Έτσι κι αλλιώς δεν καταλαβαίνεις και πολλά από ότι αποδεικνύεται.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρό πρόβλημα από ότι φαινόταν αρχικά.
Ούφο δεν με νοιάζει γιατί τον βρίζεις εσύ και οι άλλοι

Εμένα με νοιάζει ότι μου την πέφτεις για το διάλογο που έχουμε και τα επιχειρήματά μου

Ότι ειμαι τάδε και τάδε και τάδε

Αλλά εγώ στο διάλογο ποτέ δεν έχω μιλήσει για ποσο και ρύθμιση

Αντί να το παραδεχτείς αυτό λες πάλι τα δικά σου

Επαναλαμβάνω

ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΔιΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕι
ΠΟΣΟ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ
Και συγκεκριμένα για ποσά άρχισες να μιλάς εδώ και 3-4 μηνύματα
Και σου λέω ότι για ποσά εγώ δεν απαντάω

Σου απάνταγα για καταδίκη η αθώωση ποινικά και αστικά δικαστήρια αγωγές μηνύσεις και λοιπά

Και για να σε διευκολύνω ούφο με ποια μηνύματα σου απάντησα

Να αρχίζουν από 62
6276
66
44
30
23
21
10

απο61
6160

Απο60
6094
69
61
60
59
50
47
35
30
35
21




Βρες μου συκοφάντη ψεύτη UFO
Ένα μόνο μήνυμα ένα μόνο από τα 20
Πού να κάνουμε διάλογο για ποσο
Και να λέω έστω και μία φορά κάτι για ποσο υπέρ ή κατά
η για ρύθμιση υπέρ ή κατά

Και δεν πρόκειται με κανέναν σας να μπω σε συζήτηση

Η για σωστή ή λάθος απόφαση δικαστηρίου
Η για σωστή ή λάθος ρύθμιση τραπεζών

Αλλά στο παραμύθι που λες για την διαφωνία μεταξύ μας δεν τολμάς να πεις
Οτι ποτέ εγώ δεν έχω μιλήσει για ρύθμιση και για ποσο

Δεν τολμάς τολμάς;

Και πάλι για τέταρτη φορά το λέω
Έχω μιλήσει εγώ στα 20 μηνύματα για ποσό η ρύθμιση;

Όχι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε απάντησε

ΑΠΑΝΤΗΣΕ
Υγιή ;;;;;;

Όσο αφορά το κομματικός παπαγάλος
Δεν έκρυψα ότι ανήκω στη Νέα Δημοκρατία αλλά
Όταν πρέπει την κρίνω και την κατακρίνω

Το να μην είναι υποψήφιος ο Καραμανλής το χουν πει και άλλοι
Το να αρθει η ασυλία του του και να κριθεί στο δικαστήριο η δήλωση του περί ασφάλειας συγκοινωνιών ελάχιστοι μεταξύ των οποίων εγώ

Το ότι δεν συμφωνώ ηθικά για την πράξη του παπαθανάση το είπα

Όταν απάντησε κάποιος πριν από τα γκάλοπ και μετά τα Τέμπη ότι δεν θα πέσει η Νέα Δημοκρατία του είπα θα πέσει 3 με 4%

Σήμερα απάντησα σε κάποιον στο δεύτερο γύρο νομίζω ότι η Νέα Δημοκρατία δεν θα πάρει αυτοδυναμία

Και σε αρκετά άλλα πράγματα έχω κατακρινει τη Νέα Δημοκρατία όταν νομίζω ότι έπρεπε να την κατακρίνω
Αλλά εσύ δεν ήσουν εδώ τώρα τελευταία μπήκες ενόψει εκλογών


Και σε αυτά λοιπόν και σε αυτά λες σαχλαμάρες
Και πράγματα που νομίζεις ότι ισχύουν επειδή σου έχει κολλήσει κάτι

Για να δούμε θα πεις κάτι εσύ εναντίον του ΣΥΡΙΖΑ όχι σε γενικότητες δεν μου αρέσει ο ΣΥΡΙΖΑ συγκεκριμένα
Και θα τσακωθείς σε διάλογο με συριζαίο;
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.699
Like
1.497
Πόντοι
266
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε είσαι ουφο, γιατί μου λες ότι τον βρίζουμε για την καταδίκη, σου απαντώ ότι τον βρίζουμε για το ποσό με το οποίο καθάρισε και μας αραδιαζεις ενα σεντόνι ασυναρτησίες.
Δεν αλλάζω καμία συζήτηση, γιατί με την τρικυμία που έχεις στο λειψό μυαλό σου, δε μπορεί κανείς να κάνει μια στοιχειώδη συζήτηση μαζί σου. Έτσι κι αλλιώς δεν καταλαβαίνεις και πολλά από ότι αποδεικνύεται.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρό πρόβλημα από ότι φαινόταν αρχικά.
Σου έγραψα ένα μήνυμα αναλυτικά αλλά επειδή μπορεί να μου πεις για σεντόνι και να το αποφύγεις
Περιληπτικά τι λέει αυτό το μήνυμα
Πρώτον έγραψα τέσσερις περιπτώσεις που είπα εναντίον της Νέας Δημοκρατίας για το κομματικά παπαγάλους
Και δεύτερον σου έγραψα ότι στα 20 μηνύματα που κάναμε διάλογο πουθενά δεν είπα για ποσό για τη ρύθμιση του παπαθανάση

Στα τρία τελευταία μηνύματα άρχισες να λες για ποσά και ρυθμίσεις που εγώ δεν απαντάω

Αν τολμάς λοιπόν παραδέξου ότι ποτέ δεν κάναμε διάλογο για ποσό η ρύθμιση
Αλλιώς είσαι ψεύτης συκοφάντης UFO και εσύ να πας σε γιατρό
Γιατί έχεις πρόβλημα
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.186
Πόντοι
2.356
Ούφο δεν με νοιάζει γιατί τον βρίζεις εσύ και οι άλλοι

Εμένα με νοιάζει ότι μου την πέφτεις για το διάλογο που έχουμε και τα επιχειρήματά μου

Ότι ειμαι τάδε και τάδε και τάδε

Αλλά εγώ στο διάλογο ποτέ δεν έχω μιλήσει για ποσο και ρύθμιση

Αντί να το παραδεχτείς αυτό λες πάλι τα δικά σου

Επαναλαμβάνω

ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΔιΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕι
ΠΟΣΟ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ
Και συγκεκριμένα για ποσά άρχισες να μιλάς εδώ και 3-4 μηνύματα
Και σου λέω ότι για ποσά εγώ δεν απαντάω

Σου απάνταγα για καταδίκη η αθώωση ποινικά και αστικά δικαστήρια αγωγές μηνύσεις και λοιπά

Και για να σε διευκολύνω ούφο με ποια μηνύματα σου απάντησα

Να αρχίζουν από 62
6276
66
44
30
23
21
10

απο61
6160

Απο60
6094
69
61
60
59
50
47
35
30
35
21




Βρες μου συκοφάντη ψεύτη UFO
Ένα μόνο μήνυμα ένα μόνο από τα 20
Πού να κάνουμε διάλογο για ποσο
Και να λέω έστω και μία φορά κάτι για ποσο υπέρ ή κατά
η για ρύθμιση υπέρ ή κατά

Και δεν πρόκειται με κανέναν σας να μπω σε συζήτηση

Η για σωστή ή λάθος απόφαση δικαστηρίου
Η για σωστή ή λάθος ρύθμιση τραπεζών

Αλλά στο παραμύθι που λες για την διαφωνία μεταξύ μας δεν τολμάς να πεις
Οτι ποτέ εγώ δεν έχω μιλήσει για ρύθμιση και για ποσο

Δεν τολμάς τολμάς;

Και πάλι για τέταρτη φορά το λέω
Έχω μιλήσει εγώ στα 20 μηνύματα για ποσό η ρύθμιση;

Όχι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε απάντησε

ΑΠΑΝΤΗΣΕ
Υγιή ;;;;;;

Όσο αφορά το κομματικός παπαγάλος
Δεν έκρυψα ότι ανήκω στη Νέα Δημοκρατία αλλά
Όταν πρέπει την κρίνω και την κατακρίνω

Το να μην είναι υποψήφιος ο Καραμανλής το χουν πει και άλλοι
Το να αρθει η ασυλία του του και να κριθεί στο δικαστήριο η δήλωση του περί ασφάλειας συγκοινωνιών ελάχιστοι μεταξύ των οποίων εγώ

Το ότι δεν συμφωνώ ηθικά για την πράξη του παπαθανάση το είπα

Όταν απάντησε κάποιος πριν από τα γκάλοπ και μετά τα Τέμπη ότι δεν θα πέσει η Νέα Δημοκρατία του είπα θα πέσει 3 με 4%

Σήμερα απάντησα σε κάποιον στο δεύτερο γύρο νομίζω ότι η Νέα Δημοκρατία δεν θα πάρει αυτοδυναμία

Και σε αρκετά άλλα πράγματα έχω κατακρινει τη Νέα Δημοκρατία όταν νομίζω ότι έπρεπε να την κατακρίνω
Αλλά εσύ δεν ήσουν εδώ τώρα τελευταία μπήκες ενόψει εκλογών


Και σε αυτά λοιπόν και σε αυτά λες σαχλαμάρες
Και πράγματα που νομίζεις ότι ισχύουν επειδή σου έχει κολλήσει κάτι

Για να δούμε θα πεις κάτι εσύ εναντίον του ΣΥΡΙΖΑ όχι σε γενικότητες δεν μου αρέσει ο ΣΥΡΙΖΑ συγκεκριμένα
Και θα τσακωθείς σε διάλογο με συριζαίο;
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε, να επαναλαβω ότι μου ειπες πως τον βρίζουμε για την αγωγή, σου απάντησα πως τον βριζουμε για το ποσό με το οποίο καθάρισε. Τα υπολοιπα που γράφεις ειναι οι γνωστές ασυναρτησιες σου, ατελείωτα σεντόνια χωρίς ειρμό και λογική, που δείχνουν απλά την ταραχή σου.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρό πρόβλημα απο ότι φαινοταν αρχικά.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.186
Πόντοι
2.356
Σου έγραψα ένα μήνυμα αναλυτικά αλλά επειδή μπορεί να μου πεις για σεντόνι και να το αποφύγεις
Περιληπτικά τι λέει αυτό το μήνυμα
Πρώτον έγραψα τέσσερις περιπτώσεις που είπα εναντίον της Νέας Δημοκρατίας για το κομματικά παπαγάλους
Και δεύτερον σου έγραψα ότι στα 20 μηνύματα που κάναμε διάλογο πουθενά δεν είπα για ποσό για τη ρύθμιση του παπαθανάση

Στα τρία τελευταία μηνύματα άρχισες να λες για ποσά και ρυθμίσεις που εγώ δεν απαντάω

Αν τολμάς λοιπόν παραδέξου ότι ποτέ δεν κάναμε διάλογο για ποσό η ρύθμιση
Αλλιώς είσαι ψεύτης συκοφάντης UFO και εσύ να πας σε γιατρό
Γιατί έχεις πρόβλημα
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε, να επαναλαβω, για πολλοστή φορά,ότι μου ειπες πως τον βρίζουμε για την αγωγή, σου απάντησα πως τον βριζουμε για το ποσό με το οποίο καθάρισε. Τα υπολοιπα που γράφεις ειναι οι γνωστές ασυναρτησιες σου, ατελείωτα σεντόνια χωρίς ειρμό και λογική, που δείχνουν απλά την ταραχή σου.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρό πρόβλημα απο ότι φαινοταν αρχικά.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.205
Πόντοι
786
Εγω που ειμαι νομικος λεω οτι ειναι ενας απολυτως συνταγματικος νομος, που δεν θα πεσει με καμια προσφυγη πουθενα, και βαζω στοιχημα ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ, Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ.
εγώ στοιχηματίζω ότι σε 3 χρόνια θα δικαιωθεί στο στρασβούργο, διότι δεν είχε έγκαιρο ένδικο βοήθημα κατά της κρίσης του ΑΠ
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
26
Like
11.110
Πόντοι
3.466
Αξιοθρήνητε κομματικέ παπαγαλε, να επαναλαβω, για πολλοστή φορά,ότι μου ειπες πως τον βρίζουμε για την αγωγή, σου απάντησα πως τον βριζουμε για το ποσό με το οποίο καθάρισε. Τα υπολοιπα που γράφεις ειναι οι γνωστές ασυναρτησιες σου, ατελείωτα σεντόνια χωρίς ειρμό και λογική, που δείχνουν απλά την ταραχή σου.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις πολύ πιο σοβαρό πρόβλημα απο ότι φαινοταν αρχικά.
Δεν υπαρχει λογος να καθεσαι και να απαντας παιχτη σε εναν αγνωστο που δεν προκειται να συναντησεις ποτε στη ζωη σου, που ειναι δηλωμενος κοματοσκυλο της χειρηστης πολιτικης παραταξης και που κατα πασα πιθανοτητα πληρωνεται κιολας για να γραφει τα σεντονια του. Ουτε τον διαβαζω οπως πιστευω και πολλοι αλλοι εδω μεσα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.186
Πόντοι
2.356
Δεν υπαρχει λογος να καθεσαι και να απαντας παιχτη σε εναν αγνωστο που δεν προκειται να συναντησεις ποτε στη ζωη σου, που ειναι δηλωμενος κοματοσκυλο της χειρηστης πολιτικης παραταξης και που κατα πασα πιθανοτητα πληρωνεται κιολας για να γραφει τα σεντονια του. Ουτε τον διαβαζω οπως πιστευω και πολλοι αλλοι εδω μεσα.
Για να είμαι ειλικρινής κι εγώ τις 2-3 πρώτες σειρές διαβάζω. Από κει και κάτω ξεκινά το παραλήρημα και δε βγάζεις άκρη. Άλλα του λες άλλα αντ' αλλων απαντάει. Θα τον συνδέσω με Κάιρο, για να μην κουράζουμε και τους υπολοιπους χρήστες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ο Γρηγόρης Λάμπρου, τεχνικός διευθυντής, ιδρυτής της εταιρίας AES είναι ο άνθρωπος που σχεδίασε το σύστημα τηλεδιοίκησης για το σιδηροδρομικό δίκτυο Αθήνα – Λάρισα. Η υλοποίηση του έργου του ανατέθηκε το Μάρτιο του 2015. Το Δεκέμβριο του 2016 το έργο παραδόθηκε αλλά, όπως λέει στο MEGA, δεν λειτούργησε ποτέ. Τι να πει κανείς πλέον;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εγώ στοιχηματίζω ότι σε 3 χρόνια θα δικαιωθεί στο στρασβούργο, διότι δεν είχε έγκαιρο ένδικο βοήθημα κατά της κρίσης του ΑΠ
Πώς δεν εχει? Εχει προσφυγη στο Α΄ τμημα του ΑΠ, κατά της αποφασης αποκλεισμου. Εννοεις να δοθει ενδικο βοηθημα και κατα της αποφασης επι της προσφυγης?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Πώς δεν εχει? Εχει προσφυγη στο Α΄ τμημα του ΑΠ, κατά της αποφασης αποκλεισμου. Εννοεις να δοθει ενδικο βοηθημα και κατα της αποφασης επι της προσφυγης?
Στο καλι υπάρχει μεγάλος εθνικισμός και ρατσισμός .μπατζανακη
Εκεί θα μεγαλουργουσε ένα εθνικιστικό κόμμα σαν του Λιάκου :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Στο καλι υπάρχει μεγάλος εθνικισμός και ρατσισμός .μπατζανακη
Εκεί θα μεγαλουργουσε ένα εθνικιστικό κόμμα σαν του Λιάκου :confused:
Αριστερο προεδρο βγαλανε, ποιος τους φταιει? Εκανε λεει χθες ο αντιπροεδρος της Κολομβιας δηλωση οτι "η Κουβα ειναι προτυπο Δημοκρατιας" ή κατι τετοιο τελος παντων, και η δικια μου ειναι ετοιμη να βγει στους δρομους κατα των κομμουνιστων
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Αριστερο προεδρο βγαλανε, ποιος τους φταιει? Εκανε λεει χθες ο αντιπροεδρος της Κολομβιας δηλωση οτι "η Κουβα ειναι προτυπο Δημοκρατιας" ή κατι τετοιο τελος παντων, και η δικια μου ειναι ετοιμη να βγει στους δρομους κατα των κομμουνιστων
Kαι πολύ καλά θα κάνει ...φαντάζομαι και η dyana το ίδιο ......?!!!!
Άκου εκεί να έχουν όλα τα καλά του κυρίου και να το παίζουν αριστεροί ;;
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.205
Πόντοι
786
Πώς δεν εχει? Εχει προσφυγη στο Α΄ τμημα του ΑΠ, κατά της αποφασης αποκλεισμου. Εννοεις να δοθει ενδικο βοηθημα και κατα της αποφασης επι της προσφυγης?
αυτό εννοώ, αλλά δεν τα μελέτησα, έτσι κατάλαβα από τους συνταγματολόγους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom