Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Με το καλό και πρωτια, Ναυαρχε .!!!
Παρτους και τα σωβρακα λέμε. :rockon: :rockon: :rockon:

Και αμα περισσεψει τιποτα, βοηθησε τον τιγρη με το γηπεδο. :grin:

Τι γινεται εδω ρε Προεδρε ποιοι ειναι ολοι αυτοι οι ανθρωποι απο που ξεφυτρωνουν και ποσταρουν να ουμε και γιατι δεν εχουν ενταχθει ακομα στην ομαδα επισημα και παρ'αυτα το θεμα πρεπει να διερευνηθει διεξοδικα... :dancing: :dancing: :dancing:  :think: :think: :think :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2:::;;;???!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16

Τελειες οι Φωτο Αρχηγε μου εισαι ΜΕΓΑΣ θΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δυο θεσεις αριστερα μου θυμασαι ποιος καθοταν ετσι οπως και στο τελικο σου τραπεζι 3 θεσεις δεξια σου παρεπιπτοντως κοιτα το αφιερωμα σε ελληνες παιχτες στη ποκερλαντ σημερα...
Καλα μονο τοσο λιγα κερδη εχει απο λαιβ τουρ ειναι ψιχουλα εκτος αν δεν ειναι ενημερωμενο το σαιτ... :think: :think: :think:

Ιστορικη ιντερνετικη στιγμη για τον Υπαρχηγο βρισκεται ενα ποστ ακριβως πριν απο τα χιλια οπου θα χρηστει Μαλαμας... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα κ Χρόνια πολλά κ πάλι.

Βασικά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ παιχταράδες μου για σήμερα.
Εμείς μάλλον αύριο θα αγωνιστούμε σε 50+R κ λογικά πάλι το Σαββάτο σε 100+1R+1Add on.
Θα ενημερώσω εγκαίρως.  ;)

Λοιπόν Υπαρχηγέ μου το 1-2-3-4-5 είναι να πάρει η ομάδα τις πρώτες θέσεις σε ένα τουρνουά.
Πολύ δυσκολο το ξέρω, αλλά αυτός πρέπει να είναι ο στόχος.  :dancing:

Εις το επανιδείν, coffee now..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εγω θα μπω στην ομαδα μονο αν με κανετε υπαρχηγο  :grin:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
εγω θα μπω στην ομαδα μονο αν με κανετε υπαρχηγο  :grin:

κανενα προβλημα απλα πρεπει να μας δειξεις το ανυπαρκτο ποκερικο βιογραφικο σου και το δυσκολερο ισως για σενα να σηκωθεις απο τον καναπε.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αλλως αν ενδιαφερεσαι ειν'ανοιχτη προσ το παρων η θεση του ανθυπομουτσου... :cheesy: :grin: >:( :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα κ Χρόνια πολλά κ πάλι.

Βασικά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ παιχταράδες μου για σήμερα.
Εμείς μάλλον αύριο θα αγωνιστούμε σε 50+R κ λογικά πάλι το Σαββάτο σε 100+1R+1Add on.
Θα ενημερώσω εγκαίρως.  ;)

Λοιπόν Υπαρχηγέ μου το 1-2-3-4-5 είναι να πάρει η ομάδα τις πρώτες θέσεις σε ένα τουρνουά.
Πολύ δυσκολο το ξέρω, αλλά αυτός πρέπει να είναι ο στόχος.  :dancing:

Εις το επανιδείν, coffee now..

Φχαριστουμε Παρα πολυ Σταυρακα ΜΕγαλε Γενικε μας ειθε απ'το κιμπονρτ σου και στου ποκερικου Θεου τ'αυτι... ;) :cheesy: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:!!!! Αντευχομεθα και δι υμας :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
First Coffe and then Pokeerrrr!!!!!!!!!!!!!

GO GO GO GO ATHENS+RODOS BOU POKER TEAMS :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Τελειες οι Φωτο Αρχηγε μου εισαι ΜΕΓΑΣ θΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δυο θεσεις αριστερα μου θυμασαι ποιος καθοταν ετσι οπως και στο τελικο σου τραπεζι 3 θεσεις δεξια σου παρεπιπτοντως κοιτα το αφιερωμα σε ελληνες παιχτες στη ποκερλαντ σημερα...
Καλα μονο τοσο λιγα κερδη εχει απο λαιβ τουρ ειναι ψιχουλα εκτος αν δεν ειναι ενημερωμενο το σαιτ... :think: :think: :think:

Ιστορικη ιντερνετικη στιγμη για τον Υπαρχηγο βρισκεται ενα ποστ ακριβως πριν απο τα χιλια οπου θα χρηστει Μαλαμας... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!

Περασαμε τα χιλια ποστς απο τα οποια τα 950 ειναι στο ποκερ και γιναμε Μαλαμες... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Καλημέρα στους απανταχού ποκεράδες..Από το συννεφιασμένο Λουτρακι αρχίζω την ανταπόκριση της χτεσινής συγκλονιστικής βραδιάς!!
Συναντηθήκαμε κατά τις 15.00 σπίτι μου με τον JIM POKERSTARS όπου μεταξύ καφε και γλυκού αναλύσαμε τη στρατηγική μας..LOXXOS και CAVO ήταν καθ'οδόν...
Κατά τις 18.00 κατηφορίσαμε προς τον Ιερό Ναό της Τράπουλας,όπου και συναντηθήκαμε με την υπόλοιπη ομάδα..Ευχές κτλ, και πήραμε θεση σε ενα field 58 ατόμων παρακαλώ!Κατσαμε μαζί με τον JIM εγω, οι αλλοι χωριστά..Ρηχα νερά στην αρχή,μας εσπαγε τα νευρα ο JIM με τη χαρακτηριστική του αργοπορία να μιλήσει-και χαναμε και επιπεδα blinds ετσι-ωσπου ερχεται παρτίδα μεταξύ μας!
Σε θεση button σερβιρομαι 3-4 μπαστούνια..Limp ολοι στα 150-blinds 75-150- call κι εγω..
ΦΛΟΠ 3-10-4 rainbow..  :rockon: :rockon: :rockon:
check o JIM, bet 300 ο διπλανος του,raise 1200 εγω, RE-RAISE 2500 o JIM (!!)  :uzi: :uzi: , ALL IN εγω στις 4.000 μαρκες, CALL O JIM!!!!!!!  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
showdown και μου δειχνει Α-Α η κουφαλα!!!! Του λεω "Limpάρεις τους Ασσους ρε"?
Turn J
River J (!!)  :headbang: :headbang: :headbang: και με στελνει για rebuy!
Τελος παντων, δεν τον σκότωσα επί τόπου, διπλασίαασα μετα με Α-Κ σε board Α-Α-2-5-7 εναντι 4-4 ενος κακόμοιρου,μου χαρισε ουσιαστικά τις μαρκες του ενας άλλος όταν κρατωντας Q-Q τον εβαλα ALL IN σε φλοπ 3-8-5 αχρωμα κι εκανε call 13.000 μαρκες με Κ-7 (!!) και φτασαμε να μεινουμε 20 παικτες με CAVO-JIM μεσα και LOXXO εξω..35.000 μαρκες εγω..
Βlinds 3000-6000 ante 800...Τρελλή μπλοφα του JIM σε board 8-10-Q-10-5 xτυπησε all in στο River με Α-7 καρα χωρις καρω κατω σε ποτ 20.000 κι εφυγε τρεχοντας ο αλλος,χανω μια καλή παρτιδα με Κ-10 που σπλιταριστηκε,για να καταλήξω κι εγω να φυγω shortstack πια 17ος, με Α-7 εναντι A-K και Α-Q.
Δυστυχώς ο CAVO εφυγε για μια ακομη φορά bubble (!!!).Αν επαιρνε χρηματα το bubble θα ηταν πλούσιος!!!Για τον Jim περιμενω ενημέρωση..
Ραντεβού την αλλη Τεταρτη!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα στους απανταχού ποκεράδες..Από το συννεφιασμένο Λουτρακι αρχίζω την ανταπόκριση της χτεσινής συγκλονιστικής βραδιάς!!
Συναντηθήκαμε κατά τις 15.00 σπίτι μου με τον JIM POKERSTARS όπου μεταξύ καφε και γλυκού αναλύσαμε τη στρατηγική μας..LOXXOS και CAVO ήταν καθ'οδόν...
Κατά τις 18.00 κατηφορίσαμε προς τον Ιερό Ναό της Τράπουλας,όπου και συναντηθήκαμε με την υπόλοιπη ομάδα..Ευχές κτλ, και πήραμε θεση σε ενα field 58 ατόμων παρακαλώ!Κατσαμε μαζί με τον JIM εγω, οι αλλοι χωριστά..Ρηχα νερά στην αρχή,μας εσπαγε τα νευρα ο JIM με τη χαρακτηριστική του αργοπορία να μιλήσει-και χαναμε και επιπεδα blinds ετσι-ωσπου ερχεται παρτίδα μεταξύ μας!
Σε θεση button σερβιρομαι 3-4 μπαστούνια..Limp ολοι στα 150-blinds 75-150- call κι εγω..
ΦΛΟΠ 3-10-4 rainbow..  :rockon: :rockon: :rockon:
check o JIM, bet 300 ο διπλανος του,raise 1200 εγω, RE-RAISE 2500 o JIM (!!)  :uzi: :uzi: , ALL IN εγω στις 4.000 μαρκες, CALL O JIM!!!!!!!  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
showdown και μου δειχνει Α-Α η κουφαλα!!!! Του λεω "Limpάρεις τους Ασσους ρε"?
Turn J
River J (!!)  :headbang: :headbang: :headbang: και με στελνει για rebuy!
Τελος παντων, δεν τον σκότωσα επί τόπου, διπλασίαασα μετα με Α-Κ σε board Α-Α-2-5-7 εναντι 4-4 ενος κακόμοιρου,μου χαρισε ουσιαστικά τις μαρκες του ενας άλλος όταν κρατωντας Q-Q τον εβαλα ALL IN σε φλοπ 3-8-5 αχρωμα κι εκανε call 13.000 μαρκες με Κ-7 (!!) και φτασαμε να μεινουμε 20 παικτες με CAVO-JIM μεσα και LOXXO εξω..35.000 μαρκες εγω..
Βlinds 3000-6000 ante 800...Τρελλή μπλοφα του JIM σε board 8-10-Q-10-5 xτυπησε all in στο River με Α-7 καρα χωρις καρω κατω σε ποτ 20.000 κι εφυγε τρεχοντας ο αλλος,χανω μια καλή παρτιδα με Κ-10 που σπλιταριστηκε,για να καταλήξω κι εγω να φυγω shortstack πια 17ος, με Α-7 εναντι A-K και Α-Q.
Δυστυχώς ο CAVO εφυγε για μια ακομη φορά bubble (!!!).Αν επαιρνε χρηματα το bubble θα ηταν πλούσιος!!!Για τον Jim περιμενω ενημέρωση..
Ραντεβού την αλλη Τεταρτη!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]

Καλησπέρες παίδες.

Την επόμενη αρχηγέ μου θα είσαι πιο τυχερός.

Εγώ σήμερα alone (ο Αντώνης έχει δουλειά) θα δώσω τη μάχη στον αγώνα των 50+R

Πάω να χαρώ το παιχνίδι(έχω 2 εβδομάδες να παίξω κ η στέρηση έχει χτυπήσει κόκκινο) αλλά η πρώτη θέση είναι ο στόχος.





 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Καλή επιτυχία Σταύρο!!!!! Η αύρα μας μαζί σου!!!!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • BOUΤΕΑΜ.JPG
    BOUΤΕΑΜ.JPG
    211,1 KB · Εμφανίσεις: 22

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
ρε κάθαρμα ναυτόπαιδα πάλι το κουμάρι είσαι  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

θα σου τσακίσω τα παϊδια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Αμα δε σε παρω μαζί μου κι εσενα καμια μερα....Και θα κολλήσεις και θα μας παρακαλάς να ξαναπάμε!!!!
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
παιγχνιδι για μικρα παιδια και για τον καθε αμπαλο
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ελα τωρα, αμα πας για ποκα σε βλεπω να βαζεις τα κλαματα, με ολο τον σεβασμο
κανε παραπερα ρε .. μιλας σε εμπειρο τζογαδορο και οχι σε κανα παιδακι..

παιξε με της κουκλες σου  :2funny: :2funny:  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom