Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Pre-flop για μένα, όλα αυτά είναι άχρηστα.

Μη μπαίνεις στη λογική αυτή. Δε σε βοηθάει καθόλου, ούτε κ για να κολλάρεις σε κάποιο raise που μπορεί να έχει γίνει.

Αν δεν ανοίξει το φλοπ να δεις που βρίσκεσαι δε μπορείς να πεις τπτ με σιγουριά κ ας κρατάς κ σφαίρες(Α-Α)

Πριφλοπ μονο ισως ειναι λιγο χρησιμα για εναν νεο παιχτη Υπαρχηγε μου Τζονι να ξερει πχ.τι διαφορα εχει να κρατα Κ 6 απο Κ10 για παραδειγμα ποσο καλυτερο ειναι το δευτερο οχι μονο λογω κικερ αλλα και λογω κεντας,κτλ..οπως επισης για το Α2 οτι'ναι πολυ καλυτερο απο το Α6-9 σε ντιπ στακ καταστασεις μουλτιγαη ποτς οπου θα παιχτουν πολλα στριτς με πολλους παιχτες μεσα γιατι χτυπας κεντες κτλ ενω αν εισαι σορτ στακ σε τουρ και θες να τα ζμπρωξεις πχ. καλυτερα να εχεις Α7 απο Α5 καθαρα λογω κικερ... ;) ;) ;) Οσο για τις σφαιρες ακα Αμερικανικες Αερογραμμες ειπαμε δεν τις πεταμε ποτε μα ποτε πρι ή ποστ φλοπ θυμασαι τι σου ελεγα σε ολη τη ποκερικη ζωη μου δεν τις εχω πεταξει ποτε μα ποτε... ;) ;) ;) ;) :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
δεν καταλαβαινω τα στατς..Χωρίς να δεις τα φυλλα του άλλου,με τι χανει στο turn to K-6?Μόνο με ΑΑ και το πενταρι...Αν εχει και ο αλλος Κ-any ειναι σπλιτ..αρα τι 29%? 95% το βγαζω εγω,4outs οι Ασσοι κι ενα το πενταρι...
Μπερδευτηκα ... :think: :think: :think:

πως τα καταφερες και μπερδευτηκες Ναυαρχε μου... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;???? Διαβασε τα οσα γραψαμε παραπανω και αν δεν καταφερεις να ξεμπερδευτεις και παλι κανε επαναληψη τους πρωτους δυο τομους του Χαρινκτον παραυτα..... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ετοιμαζομαι να πεσω τωρα παω στο ανηλιαγο υπογειο να γεμισω το φερετρο με χωμα και να βουτηξω μεσα να ξεχειμωνιασω.... :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλά μιλάμε loxxos είναι η χαρά μου να σε διαβάζω  :dancing: respect :rockon:

για τουρνουά σε κρουαζιέρες και γενικά cash games δεν ξέρω τίποτα αλλά έχω ένα φιλαράκι μου, που δουλεύει εκεί και μου είπε ότι υπάρχουν καζίνο τώρα αυτός σαν πλήρωμα που είναι δεν ξέρω αν επιτρέπεται να συμετέχη. Δεν ασχολειτε κιόλας
Για βασικά μένα υπάρχει μια περίπτωση να πάω εκεί για δουλειά και όχι να κάνω διακοπές, αλλά ξέρεις τώρα με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια  :tooth:
γι αυτό ρώτησα γιατί υποθέτω ότι ο ανταγωνισμός θα είναι χαμηλός λογικά θα παίζουν πολύ χαλαρά έως απρόσεκτα
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
πως τα καταφερες και μπερδευτηκες Ναυαρχε μου... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;???? Διαβασε τα οσα γραψαμε παραπανω και αν δεν καταφερεις να ξεμπερδευτεις και παλι κανε επαναληψη τους πρωτους δυο τομους του Χαρινκτον παραυτα..... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ετοιμαζομαι να πεσω τωρα παω στο ανηλιαγο υπογειο να γεμισω το φερετρο με χωμα και να βουτηξω μεσα να ξεχειμωνιασω.... :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με μπερδεψατε με τα τρελλα στατς που παραθεσατε..Τωρα το ξεκαθαρίζω..
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΡΑΤΑ Ο ΑΛΛΟΣ, σε φλοπ 5-Κ-5-5 ,αμα κρατάς Κ-6 με τι χανεις?????ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΕΝΤΑΡΙ Η ΣΠΛΙΤ αν εχει εναν απο τους δυο εναπομείναντες Ρηγαδες...ΑΡΑ???Εισαι μπροστα 96% η οχι?????
Αντε γατακι βαμπιρικό,μη σε καθαιρέσω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω απολυτα με τα στατιστικα του Υπαρχηγου Οριεντ Εξπρες Τζονι Τσαν οπως παντα ειναι αλλανθαστααααααααααααααααααααααααααααα..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ρε Τζονι το κινητο σου βγαζει οτι κοντρα σε καρε πενταρια στο τερν εχει 4%.. :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S ;;;??? πως γινεται αυτο αφου οτι και να πεσει εχει χασει... :think: :think: :think: δεν το σωζει πχ κανα στρειτ φλος στο ριβερ οπως τον Αμερικανο που μου πηρε ποτ 500 γιουρο με 1 αουτ στο ριβερ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:  :2funny: :2funny: :2funny: εκτος αν εννοεις 4% δηλ 2 outs στο τερν χωρις να εχει πεσει πενταρει ουτε ασσος που δινει το νατς φουλ στην κινεζα αλλα αν ειχε πεσει ασχετο τερν τουβλο οτι εχει μονο δυο αουτς για το ριβερ τους δυο ρηγαδες που απομενουν στην τραπουλα για  καλυτερο φουλ απο της κινεζας οποτε τοτε ναι ειναι 4%.... ;) ;) ;)  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αρχηγέ είναι ποτέ δυνατόν να εννοούσα με καρέ να έχει πιθανότητα νίκης?

Το 4% είναι αυτό που λες μετά, με τούβλο άσχετο στο τερν.

Υγ. Ξέρεις πολύ καλά πως δε χρειάζομαι την εφαρμογή του κιν κ στο έχω αποδείξει πολλές φορες.  ;) :grin: :sunglasses:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Αρχηγέ είναι ποτέ δυνατόν να εννοούσα με καρέ να έχει πιθανότητα νίκης?

Το 4% είναι αυτό που λες μετά, με τούβλο άσχετο στο τερν.

Υγ. Ξέρεις πολύ καλά πως δε χρειάζομαι την εφαρμογή του κιν κ στο έχω αποδείξει πολλές φορες.  ;) :grin: :sunglasses:
Αστον μωρέ,εχει μπερδεψει τη μερα με τη νυχτα και ρετάρει... :2funny: :2funny: 
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
καλά μιλάμε loxxos είναι η χαρά μου να σε διαβάζω  :dancing: respect :rockon:

για τουρνουά σε κρουαζιέρες και γενικά cash games δεν ξέρω τίποτα αλλά έχω ένα φιλαράκι μου, που δουλεύει εκεί και μου είπε ότι υπάρχουν καζίνο τώρα αυτός σαν πλήρωμα που είναι δεν ξέρω αν επιτρέπεται να συμετέχη. Δεν ασχολειτε κιόλας
Για βασικά μένα υπάρχει μια περίπτωση να πάω εκεί για δουλειά και όχι να κάνω διακοπές, αλλά ξέρεις τώρα με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια  :tooth:
γι αυτό ρώτησα γιατί υποθέτω ότι ο ανταγωνισμός θα είναι χαμηλός λογικά θα παίζουν πολύ χαλαρά έως απρόσεκτα

Σε ευχαριστω πολυ χαιρομαι που σου αρεσουν τα γραπτα μου φιλε να εισαι καλα και θα χαρω πολυ να γνωριστουμε και απο κοντα :) :) :)  :rockon: :rockon: :rockon:
Καλη φαση θα ηταν αυτη να δουλευες σε κρουαζιεροπλοιο που να ειχε πανω καζινο με ποκερ εννοειται αν θα επιτροποταν να συμμετασχεις κιολας θα συνδιαζες το τερπνον μετα του ωφελιμου... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Με μπερδεψατε με τα τρελλα στατς που παραθεσατε..Τωρα το ξεκαθαρίζω..
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΡΑΤΑ Ο ΑΛΛΟΣ, σε φλοπ 5-Κ-5-5 ,αμα κρατάς Κ-6 με τι χανεις?????ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΕΝΤΑΡΙ Η ΣΠΛΙΤ αν εχει εναν απο τους δυο εναπομείναντες Ρηγαδες...ΑΡΑ???Εισαι μπροστα 96% η οχι?????
Αντε γατακι βαμπιρικό,μη σε καθαιρέσω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τα τρελα στατς πολυ αγαπησαν...τον τρελο στατιστικολογο ουδεις... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αμεσα βουρ στον Χαρινκτον Ναυαρχε μεχρι την επομενη να εχεις αποστηθισει τους πινακες του πρωτου τομου παραυτα... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παω να πεθανω στο φερετρο κοφινι γιατι ρεταρω τωρα πραγματικα δε ξεχωριζω πια τη μερα απ'τη νυχτα... :cheesy: :huh: :huh: :huh: :S :S :S :S :S :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αρχηγέ είναι ποτέ δυνατόν να εννοούσα με καρέ να έχει πιθανότητα νίκης?

Το 4% είναι αυτό που λες μετά, με τούβλο άσχετο στο τερν.

Υγ. Ξέρεις πολύ καλά πως δε χρειάζομαι την εφαρμογή του κιν κ στο έχω αποδείξει πολλές φορες.  ;) :grin: :sunglasses:

Εννοειται πως δεν την χρειαζεσαι εγω μπερδευτηκα ετσι οπως το διαβασα σε δυο μερη χαλαρωσε Υπαρχηγε μου οι ικανοτητες του Τζονι Οριεντ Εξπρες Τσαν ειναι περα πασης αμφιβολιας... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Αντε ρε φιλε..Μπες μεσα και ΦΑΤΟΥΣ!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλησπέρα ποκεράδες κ μη.

Στα γρήγορα διότι δεν έχω πολύ χρόνο.

Εγγραφές 23
Rebuy 6
Addon 17
Πληρωμές 1760 1070 740 570

Ξεκίνησα πολύ καλά, μετά έκανα την αναμενόμενη κοιλιά με σκουδίδια, μετά μέτρια χέρια χωρίς να πάρω ούτε να χάσω τπτ το σπουδαίο απλά συντήρηση κ φτάνουμε final table κ να έχω το 2ο μεγαλύτερο στακ αλλά οι διαφορες με τους άλλους να είναι μικρες.
Συγκεκριμένα είχα 85000 περίπου σε avg 54000.

Εκεί ξεκίνησε της αφυλλίας το κάγκελο.
2-3, 5-2, 2-8, 3-9 κτλ. Το 2 κ το 3 τα παντρεύτηκα. Ούτε να κλέψω δε μπορούσα σε 4000/8000/500 κ με τα πολλά μένω με 60000.
Έχουμε μείνει 6 με τους 4 να έχουμε πάνω κάτω το ίδιο στακ κ 2 να έχουν λίγο παραπάνω.

Σε θέση utg πιάνω τσεκούρια (7-7) κ σοβάρω. Το καλύτερο φύλλο για πάνω από 1 ώρα.
Με βλέπει ένας νορβηγός κ δείχνει Α-Α

Φλοπ: 10-7-Κ οφφ
Τερν: 2
Ρίβερ: Α γαμώ τη Μαρίνα μου μέσα γαμώ..  :tickedoff: :tickedoff:

Οκ ήμουν πίσω pre flop 20-80. Ας μην άνοιγε το 7 στο φλοπ άμα είναι να μας γαμήσει τη ψυχολογία στο ριβερ.

Αυτά έχει το παιχνίδι.

Τώρα είμαι έτοιμος για βουνό κ ΧΧΧ.

[size=30pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ.. ON FIRE!![/size]





 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα ποκεράδες κ μη.

Στα γρήγορα διότι δεν έχω πολύ χρόνο.

Εγγραφές 23
Rebuy 6
Addon 17
Πληρωμές 1760 1070 740 570

Ξεκίνησα πολύ καλά, μετά έκανα την αναμενόμενη κοιλιά με σκουδίδια, μετά μέτρια χέρια χωρίς να πάρω ούτε να χάσω τπτ το σπουδαίο απλά συντήρηση κ φτάνουμε final table κ να έχω το 2ο μεγαλύτερο στακ αλλά οι διαφορες με τους άλλους να είναι μικρες.
Συγκεκριμένα είχα 85000 περίπου σε avg 54000.

Εκεί ξεκίνησε της αφυλλίας το κάγκελο.
2-3, 5-2, 2-8, 3-9 κτλ. Το 2 κ το 3 τα παντρεύτηκα. Ούτε να κλέψω δε μπορούσα σε 4000/8000/500 κ με τα πολλά μένω με 60000.
Έχουμε μείνει 6 με τους 4 να έχουμε πάνω κάτω το ίδιο στακ κ 2 να έχουν λίγο παραπάνω.

Σε θέση utg πιάνω τσεκούρια (7-7) κ σοβάρω. Το καλύτερο φύλλο για πάνω από 1 ώρα.
Με βλέπει ένας νορβηγός κ δείχνει Α-Α

Φλοπ: 10-7-Κ οφφ
Τερν: 2
Ρίβερ: Α γαμώ τη Μαρίνα μου μέσα γαμώ..  :tickedoff: :tickedoff:

Οκ ήμουν πίσω pre flop 20-80. Ας μην άνοιγε το 7 στο φλοπ άμα είναι να μας γαμήσει τη ψυχολογία στο ριβερ.

Αυτά έχει το παιχνίδι.

Τώρα είμαι έτοιμος για βουνό κ ΧΧΧ.

[size=30pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ.. ON FIRE!![/size]

Συγχαρητηρια και παλι για την αισιοδοξια και την συμμετοχη Υπαρχηγε μου στα ειπα και μηνυματικα για τις αρνητικες πιθανοτητες των αβαλιωτων τουρ κτλ μην επαναλαμβανομεθα διαρκως... :cheesy: :grin:  :-  :dunno: :tired:  Κρατα δυναμεις και ορεξη τωρα γιατι σε λιγοτερο απο 3 μερες θα βρισκεσαι εν Αθηναιςςςςςςςς :rockon: :rockon: :rockon:
Ολη η πρωτευουσα συσσωμη ανυπομονει να ανοιξει τις πυλες της για τον Μεγαλο Υπαρχηγο της η Πατρις Ευγνωμονουσα........... ;) :cheesy: :) :grin:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :headbang2: :headbang2: :headbang2:  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα ποκεράδες κ μη....Σωστοτατος οπως παντα ο Υπαρχηγος Τζονι... ;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  :rockon: :rockon: :rockon:

Στα γρήγορα διότι δεν έχω πολύ χρόνο.

Εγγραφές 23
Rebuy 6
Addon 17
Πληρωμές 1760 1070 740 570

Ξεκίνησα πολύ καλά, μετά έκανα την αναμενόμενη κοιλιά με σκουδίδια, μετά μέτρια χέρια χωρίς να πάρω ούτε να χάσω τπτ το σπουδαίο απλά συντήρηση κ φτάνουμε final table κ να έχω το 2ο μεγαλύτερο στακ αλλά οι διαφορες με τους άλλους να είναι μικρες.
Συγκεκριμένα είχα 85000 περίπου σε avg 54000.

Εκεί ξεκίνησε της αφυλλίας το κάγκελο.
2-3, 5-2, 2-8, 3-9 κτλ. Το 2 κ το 3 τα παντρεύτηκα. Ούτε να κλέψω δε μπορούσα σε 4000/8000/500 κ με τα πολλά μένω με 60000.
Έχουμε μείνει 6 με τους 4 να έχουμε πάνω κάτω το ίδιο στακ κ 2 να έχουν λίγο παραπάνω.

Σε θέση utg πιάνω τσεκούρια (7-7) κ σοβάρω. Το καλύτερο φύλλο για πάνω από 1 ώρα.
Με βλέπει ένας νορβηγός κ δείχνει Α-Α

Φλοπ: 10-7-Κ οφφ
Τερν: 2
Ρίβερ: Α γαμώ τη Μαρίνα μου μέσα γαμώ.. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :tickedoff: :tickedoff: Αυτο ειναι το πρωτο ραντεβου εν Αθηναις... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Οκ ήμουν πίσω pre flop 20-80. Ας μην άνοιγε το 7 στο φλοπ άμα είναι να μας γαμήσει τη ψυχολογία στο ριβερ.

Αυτά έχει το παιχνίδι.

Τώρα είμαι έτοιμος για βουνό κ ΧΧΧ. και αυτα ειναι το δευτερο και τριτο ρεντεβουζζζζζζζζζζζζζζζ.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=30pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ.. ON FIRE!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ετσι ακριβώς ειναι..ας μην ανοιγε το γαμω-7αρι να μη μας γαμησει την ψυχολογία ο Γαμω-Ασσος στο γαμω-River...
Anyway,Keep walking at Mont-Parnais and CHCL...
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!
Θελω ΣΥΝΕΧΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
[size=20pt]H BOU POKER TEAM παει ΛΟΝΔΙΝΟ?????[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • EPT LONDON.jpg
    EPT LONDON.jpg
    341,2 KB · Εμφανίσεις: 73

Rav4ass

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα ποκερικα αδερφια.Χτες το βραδυ,στην πανεμορφη Β. Ευβοια και ωρα 12 τα μεσανυχτα,με επισκεφτηκε το φαντασμα του ...CAVO!!Που με ξετρυπωσε ο πουστης ακομα δεν μπορω να καταλαβω..
Πεερασαμε 3 ωρες πινοντας ξυδια και λεγαμε τα  νεα μας εν μεσω μουνο σορτσοθυελλας!!
Ανανεωσαμε το ραντεβου μας για τα μερη μου το χειμωνα,για να σκορπισουμε εκ νεου πονο στα ταλαιπωρα βελγικα γατακια!
Καλα να περνατε ολοι,οι διακοπες συνεχιζονται απο αυριο εκ νεου στο Λουτρακι.. :rockon:

υστερα απο τετοιο πεσιμο που εκανα στον ΑΡΧΗΓΟ μας...ενα εχω να πω...ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας ειναι παντα ΕΚΕΙ...ΓΙΑ ΜΑΣ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ...ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ...γι αυτο ειναι και ΑΡΧΗΓΟΣ...

υγ..μετα απο ηθελημενη και μη αποχη...δηλωνω εσω ετοιμος να υπερασπιστω την ομαδα μας...GO GO BOU POKER TEAM...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom