Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα ποκεράδες.

Μετά από 1,5 μήνα απουσίας των τουρνουά από τη Ρόδο, αύριο επιστρέφουν κ μαζί τους κ εγώ.

Λεπτομέριες εδώ
Ο Αντώνης δε ξέρω ακόμα αν θα έρθει.


[size=30pt]GO GO RODOS BOU POKER TEAM!![/size]

[size=35pt]ON FIREEE!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αναμενουμε με αγωνία τα τεκταινόμενα...
[size=20pt]GODSPEED TO YOU GUYS!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αναμενουμε με αγωνία τα τεκταινόμενα...
[size=20pt]GODSPEED TO YOU GUYS!![/size]

Καλημέρα!!

Δυνατό τουρνουά χθες μετά από 1,5 μήνα με 36 εγγραφές στις οποίες ήταν μέσα 2 pro. Κλασικά ο Γιώργος Μανούσος(όσο βρίσκεται Ρόδο) κ ο Γιώργος Ζησιμόπουλος.

Ο πρώτος έπερνε 2800 κ ο τέταρτος 930


Καθίσαμε στο ίδιο τραπέζι με Αντώνη μέχρι τα addon, διότι μετά τον μετέφεραν σε άλλο.

Τπτ για κανέναν μέχρι να χωριστούμε κ μετά από λίγο τον βλέπω να σηκώνεται κ να αποχωρεί.
Σε 300/600 από +3 ανεβάζει στα 2200(15000πίσω) με σφαίρες(Α-Α) τον βλέπει ένας.
Φλοπ: 6-7-9 bet σχεδόν το ποτ αν θυμάμαι καλά, κολλάρει
Τερν: Q bet κ τα γυρνάει σε all in ο άλλος. Κολλάρει ο Αντώνης κ του δείχνει 5-8 σπαθιά.

Εγώ προχώρησα μέχρι τους 20 κ απόχώρησα για να γίνουν 2 τραπέζια.

Επαιξα όλα κ όλα 3 χέρια. Α-5 σπαθιά σε θέση Big κόλαρα σε ένα raise με 3 παίκτες μέσα.
Το board εγραψε Α-Α-J-2-8 rainbow κ χάνω στο κικερ από Α-10. Μένω με 110000.

Μετά από αυτό σε θέση hj κρατάω Α-Κ οφφ κ ανεβάζω 3χ. Κολλάρει το big κ ενώ ο utg είχε λίμπαρει κάνει all in. Κολλάρω κάπου 9000 που μου είχαν απομείνει, ο big πάσο κ μου δείχνει 4-4.
Στο τερν ήρθε ο Α μου κ double up κάπου στις 24000.

Μετά τα blinds, τα ante κ διάφορα raise που δε μπορούσα να ακολουθήσω με έφεραν στην ασχημη θέση με 7 περίπου blinds κ σε θέση utg κρατάω 3-3. Λιμπάρω απλά κ κανει κάποιος raise. Όλοι πάσο κ σοβάρω. Κρατούσε A-Q
Ο Α ήρθε στο φλοπ το 3 ποτέ κ έφυγα 20ός.

Υγ1. Τα 3-3 ήταν το καλύτερο φύλλο που είχα πιάσει τη τελευταία ώρα.

Υγ2. Το επόμενο τουρνουά για μένα ίσως να είναι στις 25/9.

Υγ3. Αρχές Οκτώβρη θα ανεβούμε παρέα με τον Αρχηγό Loxxo στο βουνό να σκορπίσουμε πόνο.


[size=30pt]ΒOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα!!

Δυνατό τουρνουά χθες μετά από 1,5 μήνα με 36 εγγραφές στις οποίες ήταν μέσα 2 pro. Κλασικά ο Γιώργος Μανούσος(όσο βρίσκεται Ρόδο) κ ο Γιώργος Ζησιμόπουλος.

Ο πρώτος έπερνε 2800 κ ο τέταρτος 930


Καθίσαμε στο ίδιο τραπέζι με Αντώνη μέχρι τα addon, διότι μετά τον μετέφεραν σε άλλο.

Τπτ για κανέναν μέχρι να χωριστούμε κ μετά από λίγο τον βλέπω να σηκώνεται κ να αποχωρεί.
Σε 300/600 από +3 ανεβάζει στα 2200(15000πίσω) με σφαίρες(Α-Α) τον βλέπει ένας.
Φλοπ: 6-7-9 bet σχεδόν το ποτ αν θυμάμαι καλά, κολλάρει
Τερν: Q bet κ τα γυρνάει σε all in ο άλλος. Κολλάρει ο Αντώνης κ του δείχνει 5-8 σπαθιά.

Εγώ προχώρησα μέχρι τους 20 κ απόχώρησα για να γίνουν 2 τραπέζια.

Επαιξα όλα κ όλα 3 χέρια. Α-5 σπαθιά σε θέση Big κόλαρα σε ένα raise με 3 παίκτες μέσα.
Το board εγραψε Α-Α-J-2-8 rainbow κ χάνω στο κικερ από Α-10. Μένω με 110000.

Μετά από αυτό σε θέση hj κρατάω Α-Κ οφφ κ ανεβάζω 3χ. Κολλάρει το big κ ενώ ο utg είχε λίμπαρει κάνει all in. Κολλάρω κάπου 9000 που μου είχαν απομείνει, ο big πάσο κ μου δείχνει 4-4.
Στο τερν ήρθε ο Α μου κ double up κάπου στις 24000.

Μετά τα blinds, τα ante κ διάφορα raise που δε μπορούσα να ακολουθήσω με έφεραν στην ασχημη θέση με 7 περίπου blinds κ σε θέση utg κρατάω 3-3. Λιμπάρω απλά κ κανει κάποιος raise. Όλοι πάσο κ σοβάρω. Κρατούσε A-Q
Ο Α ήρθε στο φλοπ το 3 ποτέ κ έφυγα 20ός.

Υγ1. Τα 3-3 ήταν το καλύτερο φύλλο που είχα πιάσει τη τελευταία ώρα.

Υγ2. Το επόμενο τουρνουά για μένα ίσως να είναι στις 25/9.

Υγ3. Αρχές Οκτώβρη θα ανεβούμε παρέα με τον Αρχηγό Loxxo στο βουνό να σκορπίσουμε πόνο.


[size=30pt]ΒOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]


ΔΕν πειραζει Υπαρχηγε μας και σε αλλα με υγεια αντε ελα στο βουνο επιτελους να σκορπισουμε τον πονοοοοοοοοο η δεσμευση ειναι και επισημη τωρα αντε ελπιζω το ανεβασμα να γινει πανω απο μια φορα για να ειμαστε και πιο χαλαροι να μην μας πονεσει ο πονος που θα σκορπισουμε................. ;) :cheesy: :grin: :dancing: ;) :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αναμένοντας τη δευτερη πτηση από Βιέννη για επιστροφή στην ..ξενιτια,βρίσκω την ευκαιρία να κανω μια αναδρομή στα ελληνικά ποκερικά δρώμενα,όπως τα ειδα στο Λουτράκι..
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ, το ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ..
Πηγα τρεις φορές,τη μια για να μιλησω με κάποιον υπευθυνο- :2funny: - ,τις άλλες δυο για να ξεμουδιάσω στο cash..
Τη δευτερη φορά,Τεταρτη βράδυ 20/8,3 τραπεζια με τους ιδιους τελειωμένους παικτες και μερικούς αστρονάυτες..
Οι Αδελφοί Κοτσαρη,ο ασπρομάλλης Mr Bean,ο τελειωμένος ασπρομάλλης Γιαννης,ο Βλάχος που φωναζει συνέχεια-"ειμαι ο καλύτερος,δε με νικάει κανεις",ο ταλαίπωρος Θανασης.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και μερικές ακόμα φατσες γνωστές...
Περιμενα 1 ωρα να ανοίξουν τραπέζι,για να το κλεισουν 15 λεπτά μετα (!!) και να μας μεταφερουν στα τρια που υπολειτουργούσαν με 6-7 παικτες...
Πηρα 120 ευρώ με Κ-Κ εναντι J-J κι εφυγα..
Τη δευτερη φορά,Παρασκευή 22/8 ,12 η ωρα 1 1/2 τραπέζι με τους ιδιους τελειωμένους παικτες και τη νυστα να μας κυριευει..
Πηρα 220 ευρω με ενα φλοπάτο χρωμα κι εφυγα εκ νεου..Ο Κοτσαρης μια εμπαινε με 800 ευρω μπροστα του και 15 εφευγε..Για να καταλάβετε το μεγεθος της μαλακίας, πιανω Α-9 σπαθια,χτυπάω 6 ευρω,πασο ολοι και ο Κοτσαρης μου λεει ...42!!!Φυσικά κι εφυγα γελώντας..
Απο καποιες κουβέντες που εκανα με τους ντηλερς,εμαθα ότι το Σεπτέμβριο,πανε για μεγάλες αλλαγες στο καζίνο//Πολλοί θα φυγουν με εθελουσία και ορισμενα παιχνίδια θα επανασυζητηθούν κατα πόσον αποδίδουν..
και μεσα σε ολα,ερχεται και η Παρνηθα με τουρνουά στις 19-9 νομίζω ,με 770 € (!!) buy in kai 20.000 αρχικό στακ/20/λεπτα levels!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙΑ.....
Δυστυχώς τελειώσαμε νωρίς στην Ελλάδα αδερφια,αν δεν αλλάξει κατι δραστικά,βλέπω να ξαναγεμίζουν οι Λέσχες..
ΥΓ:Ηρθε και ο αδελφός LOXXOS αλλη μια φορά και τα είπαμε....
Επομενη ενημερωση απο τα μερη μου....
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!![/size]


ΑΧΧΑΑΑΑΑΑ :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!! Λιωνω με το επικο ποστ του Αδελφου Αρχηγου.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
επειδή βλέπω δεν έχει κίνηση το τοπικ, ειπα να γραψω.
λοιπόν μετά από 2 μήνες που ασχολήθηκα με το πόκερ μπορώ να πω ότι έχω ανέβει σημαντικά σε γνώσεις για το παιχνίδι, έχω όμως  ακόμα πόλη δρόμο. Αρχικά έπαιζα στο Pokerstars αλλά πήρα τον πουλο, έκανα νίκες είχα και κανα 2-3 καλά sesions από 15 ευρώ δηλαδή πήγα στα 55 ευρώ και νόμιζα ότι είμαι καλώς και γενικά ότι το έχω !!
Όπως είπα πήρα τον μπούλο γιατί συχνά έκανα overbet, είχα και μερικά κακα bets αλλά το σημαντικότερο είναι ότι δεν έλεγχο τον εγωισμό μου όταν παίζω, ειδικά μετά από ένα κακό bet... κλασικές περίπτωσης όταν έχεις ΑΑ και σου κάνει αλλ-ην με 89 και σε κερδίζη με straight η με μικρότερα ζευγάρια όπως 33 και στο flop κάνει set!!

Αυτά είναι τα άσχημα, όμως υπάρχουν και καλά και τα καλά είναι ότι πλέον έχω εξεληθή σαν παίχτης μαθενώντας τη είναι τα outs, pot outs, pot equity ποτε να κανεις 3 bet, το σημαντικότερο να παίζεις όταν έχεις position.. εννοιες άγνωστες για μένα πριν 2 μήνες αλλαξα σαιτ καθώς το πόκερστάρς είναι λίγο δύσκολο για αρχή και παίζω σε ένα άλλο, δεν έχω βάλει λεφτά από εγωισμό μόνο !!! διάλεξα να παίξω freeroll και με υπομονή κέρδισα καπια ευρώ, με τα οποια μπήκα σε cash game και έχω κάνει ανά καλό σερί νικών που μάλιστα σκέφτομαι να κάνω και ανάληψη !!

αυτά από μένα ελπίζω να μην σαν πρήζω...


Καλως ηρθες φιλε Σκυλοπνιχτη συνεχισε να ποσταρεις δεν μας πρηζεις καθολου φιλε χαρα μας ειναι να εχει λαο το θρεντακι συγχαρητηρια που ασχολεισαι σοβαρα και προσπαθεις να πεισεις και τους φιλους σου για αυτο οτι το ποκερ δεν ειναι τζοκερ,λοττο,λαχειο ή στοιχηματικο τζοκερ...(ακουνε μερικοι μερικοι ονοματα δεν λεμε... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :humpleg: :humpleg:) σοβαρα παντως αν θες να αρχισεις να παιρνεις το κολάι πρεπει να παιξεις και λαιβ καποια στιγμη γιατι αυτα τα ποσα που αναφερεις στο ιντερνετ εκτος του οτι ειναι extemely low stakes παρολο που τα παιζεις πολυ σοβαρα απ'οτι καταλαβα απτα ποστς σου πρεπει να παιξεις και με πιο ρεαλιστικα χρηματα για την εμπειρια κυριως..δεν ξερω που μενεις παντως δεν χρειαζεσαι 200 μπαι ιν στανταρ καθως εδω αττικη το λουτρακι και η παρνηθα εχουν μπαι ιν στο 1-2 που ξεκινα απτα 50 γιουρο..φαντασου οταν εγω πηγα πρωτη φορα στη ζωη μου :o :o :o...!!! να παιξω με αληθινα χρηματα προ αμομνημονευτων χρονων... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: οταν ειχε μολις ξεκινησει το ποκερ στο Λουτρακι το χαμηλοτερο στέικ που ειχε ηταν μπλαιντς 2-4 με μπαιν ιν μινιμουμ 150 γιουρια στο κουβα με τα κουλουρια ηταν ολα τα φραγκα που ειχα μαζι μου εκεινη τη βραδια μεχρι τελευταιου σεντ αν τα εχανα δεν ειχα αλλο σεντ ουτε για ταξι... :o :o :o :o :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!! και φαντασου οτι πριν δεν ειχα παιξει ποτε με ριαλ μονει μονο με πλει μονει στο ζινγκα και κανα δυο φορες για χαβαλε με ξαδερφια,κτλ με μπαι ιν του ταληρου... :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing:!!!! τωρα το πως καταφερα εκεινη την ιστορικη βραδια πριν απο 3,5 ετη να φυγω με 650 γιουρο απο το τραπεζι οταν εκλεισε μετα απο 8 και βαλε ωρες παιχνιδιου στις 6 το πρωι αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ΑΧΧΑΑΑΑΑΑ :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!! Λιωνω με το επικο ποστ του Αδελφου Αρχηγου.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θυμασαι και τις αλλες επικες μορφες του ναου της τσοχας Αρχηγε μου τον βαψομαλια,τα μαγκακια τατουαζακια home game heroes κατα τον Stu,τις γερικες καραμπινες,κτλ.. :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!
Α ρε Αδελφε Αρχηγε θα μας λειψεις ρε συ που ακουσες οτι ολη η κατω αιθουσα θα γινει αιθουσα ποκερ φοβερο και ιδανικο ακουγεται καθως η κατω αιθουσα ειναι πολυ αραιοκατοικημενη πανω απο τη μιση ειναι ανεκμεταλευτη με λιγα φρουτα μονο και 5 ουτε καν 10 τραπεζια μπλακτζακ,ρουλετα,σταντποκερ,κτλ που δεν λειτουργουν ποτε ολα...μακαρι να γινει αιθουσα ποκερ αποκλειστικα αλλα ειναι πολυεξοδο και πρεπει να την κλεισουν ολη κατα τη περιοδο των εργασιων οπως ειχαν κανει και με τη παρουσα αιθουσα ποτε θα γινει αυτο αραγε παντως ξαναρχισαν τα τεταρτιατικα ΧΧΧ μου εστειλαν μηνυμα τρεξτε να προλαβετε θεσεις λενεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Θυμασαι και τις αλλες επικες μορφες της τσοχας του ναου Αρχηγε μου τον βαψομαλια,τα μαγκακια τατουαζακια,τις γερικες καραμπινες,κτλ.. :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!
Α ρε Αδελφε Αρχηγε θα μας λειψεις ρε συ που ακουσες οτι ολη η κατω αιθουσα θα γινει αιθουσα ποκερ φοβερο και ιδανικο ακουγεται καθως η κατω αιθουσα ειναι πολυ αραιοκατοικημενη πανω απο τη μιση ειναι ανεκμεταλευτη με φρουτα μονο και 5 ουτε καν 10 τραπεζια μπλακτζακ,ρουλετα,σταντποκερ,κτλ..μακαρι να γινει αιθουσα ποκερ αποκλειστικα αλλα ειναι πολυεξοδο και πρεπει να την κλεισουν ολη κατα τη περιοδο των εργασιων οπως ειχαν κανει και με τη παρουσα αιθουσα ποτε θα γινει αυτο αραγε παντως ξαναρχισαν τα τεταρτιατικα ΧΧΧ μου εστειλαν μηνυμα τρεξτε να προλαβετε θεσεις λενεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Το αγαπημένο τουρνουά,ξανά κοντά σας!

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
για πες κανα φόρουμ μπας και σωθούμε μόνο το Two Plus Τωο ξέρω , μένω τέρμα Β. Ελλαδα!!!!

Σορρυ τωρα το ειδα οτι μενεις Β.Ελλαδα φιλε οπως ειπε ο Ναυαρχος εχεις πολλες επιλογες εκει ειδικα στο τερμα προς ακομα βορειοτερα και στα Σκοπια ακουσα προχτες στις ειδησεις ελεγε οτι ειναι τετοια η ανεχεια και ανεργεια στην Β.Ελλαδα οπου πολλοι Ελληνες πανε ως τα Σκοπια στο καζινο μονο και μονο για το τσαμπα φαγητο... :o :o :o :o και απορω εκτος του φαγητου ειναι εντελως τσαμπα ολα μεταφορα, εισοδος,κτλ... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
ΔΕν πειραζει Υπαρχηγε μας και σε αλλα με υγεια αντε ελα στο βουνο επιτελους να σκορπισουμε τον πονοοοοοοοοο η δεσμευση ειναι και επισημη τωρα αντε ελπιζω το ανεβασμα να γινει πανω απο μια φορα για να ειμαστε και πιο χαλαροι να μην μας πονεσει ο πονος που θα σκορπισουμε................. ;) :cheesy: :grin: :dancing: ;) :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

[size=15pt]Ρε Vampire Αρχηγέ, τι ώρα ποστάρεις πάλι?
Δεν είπαμε να φτιάξεις το ωράριο ύπνου?

Δημόσια δέσμευση όπως λες.
Εκτός από μια βραδυά στο βουνό για κας, θα πάμε κ σε ένα ΧΧΧ(όχι κωλόμπαρο) Τεταρτιάτικο τουρ στο Ναό.  :P :grin: ;) :cheesy:

Άντε να περνάνε οι μέρες..[/size]

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIREEE!![/size]
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σορρυ τωρα το ειδα οτι μενεις Β.Ελλαδα φιλε οπως ειπε ο Ναυαρχος εχεις πολλες επιλογες εκει ειδικα στο τερμα προς ακομα βορειοτερα και στα Σκοπια ακουσα προχτες στις ειδησεις ελεγε οτι ειναι τετοια η ανεχεια και ανεργεια στην Β.Ελλαδα οπου πολλοι Ελληνες πανε ως τα Σκοπια στο καζινο μονο και μονο για το τσαμπα φαγητο... :o :o :o :o και απορω εκτος του φαγητου ειναι εντελως τσαμπα ολα μεταφορα, εισοδος,κτλ... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S

ένταξη εδώ η ανεργια είναι μάστιγα  :zfuck: στους νέους είναι γύρω στο 50% όλοι οι φίλοι μου άνεργη άμα είσαι τυχερός κάνα μεροκάματο εδώ κι εκεί, κοιτα για να πας Σκοπια μόνο για φαγητό είναι υπερβολικό. Απο Οτι κοίταξα έχει λέει λεωφορείο από θεσσαλονίκη μεριά νομίζω δωρεαν προγραμμα το οποιο δεν με βολεύει το ίδιο μου κάνει να πάω με το αμξι μου δηλαδή.

Έχεις μεγάλο δίκιο και συμφωνώ μαζί σου για το live εγώ παίζω online για να μάθω , στο online καταφέρνω και παίζω 250  hands σε μια - δύο ώρες και με μικρό κέρδος συνήθως, στην ουσία προπόνηση κάνω. Στο live τώρα που να παίξω τόσα  hands θέλω πόλύ ώρα αυτό που λέω είναι ότι στο online μαθαινεις παρά πολύ πιο γρήγορα από τη στο live πολύ απλα γιατί παίζεις περισσότερα  hands


 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Πηρε φωτια το thread από το Δρακουλα Ελληνα αρχηγό της ομάδας....
Χαιρομαι πολύ αδερφια για σας που θα συαντηθείτε στην αθηνα,μακάρι να μπορούσα να ημουν μαζί σας..Εδω στην ξενιτειά θα πνιξω τον πόνο μου σε καμια 30 τουρνουά που ερχονται μεχρι το ..Δεκέμβριο! :rockon: :rockon:
Δείτε εδω τι ερχεται...Γεμάτες ολες οι μερες..
ΑΚΟΥΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ CHCL???Ξαναβάλατε τα 70αρια για 2 μηνες -μεχρι 29/10- και "Something is running at the gypsies camp"..Τουλαχιστον να δούμε αν με ακούσατε να εχετε late registration....
Καλη επιτυχία αδερφια της ομάδας στο εργο σας..Ειμαι βεβαιος ότι θα ανταποκριθείτε στο επακρον!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:LOXXOS για το θεμα της αιθουσας το διαβασα στο loutraki.blog..Θα δοθεί λενε σε εταιρεία και θα παιζεται εκεί μονο POKER..Καλο ακούγεται...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πηρε φωτια το thread από το Δρακουλα Ελληνα αρχηγό της ομάδας....
Χαιρομαι πολύ αδερφια για σας που θα συαντηθείτε στην αθηνα,μακάρι να μπορούσα να ημουν μαζί σας..Εδω στην ξενιτειά θα πνιξω τον πόνο μου σε καμια 30 τουρνουά που ερχονται μεχρι το ..Δεκέμβριο! :rockon: :rockon:
Δείτε εδω τι ερχεται...Γεμάτες ολες οι μερες..
ΑΚΟΥΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ CHCL???Ξαναβάλατε τα 70αρια για 2 μηνες -μεχρι 29/10- και "Something is running at the gypsies camp"..Τουλαχιστον να δούμε αν με ακούσατε να εχετε late registration....
Καλη επιτυχία αδερφια της ομάδας στο εργο σας..Ειμαι βεβαιος ότι θα ανταποκριθείτε στο επακρον!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:LOXXOS για το θεμα της αιθουσας το διαβασα στο loutraki.blog..Θα δοθεί λενε σε εταιρεία και θα παιζεται εκεί μονο POKER..Καλο ακούγεται...

πάλι στο κουμάρι είσαι ρε μούτσε ????????
θα σε τρελλάνω στην φάπα όταν σε βρώ από κοντά…
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Αυτήν την ωρα στο SPA...Belgioum Poker Challenge,800 buy in,1 re-entry (!).
DAY 1 102 παικτες.
DAY 2 130 μεχρι τωρα..
Προσεξτε αιθουσα εκπληκτική απο το αρχαιότερο καζινο στην Ευρωπη (1761) και μαλακισμενα τραπεζια και καρεκλες για τους παικτες..
Δεν το επαιξα,περιμένω το επόμενο στο ΝΑMUR..
 

Συνημμένα

  • BPC SPA 2014.jpg
    BPC SPA 2014.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 17
  • poker.jpg
    poker.jpg
    171,4 KB · Εμφανίσεις: 24

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=15pt]Ρε Vampire Αρχηγέ, τι ώρα ποστάρεις πάλι?
Δεν είπαμε να φτιάξεις το ωράριο ύπνου?

Δημόσια δέσμευση όπως λες.
Εκτός από μια βραδυά στο βουνό για κας, θα πάμε κ σε ένα ΧΧΧ(όχι κωλόμπαρο) Τεταρτιάτικο τουρ στο Ναό.  :P :grin: ;) :cheesy:

Άντε να περνάνε οι μέρες..[/size]

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIREEE!![/size]


ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!

Το φτιαχνω το φτιαχνω Υπαρχηγε μου σημερα ποσταρω δυο ωρες αργοτερα και το απογευμα αν καταφερω να ξυπνησω εχει Mont Parnas Poker Tour.... ;) ;) ;) :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!

Αυτη ειναι δεσμευση Υπαρχηγε μου αν και δε ξερω ποσο βαλιου θα εχει το ΧΧΧ με 25-30 ατομα φιλντ...ισως παμε μια βολτα προς λουτρο και βλεπουμε αν θα το παιξουμε αναλογα με το ποσα ατομα δουμε οτι εχουν μαζευτει εκει κατα τις 7 παρα...αλλιως παιζουμε κας κλασσικα με μιστερ μπιν,βαψομαλλιαδες και ταλαιπωρους θανασακηδες....θεικη ατακα Αρχηγε λιωνω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ένταξη εδώ η ανεργια είναι μάστιγα  :zfuck: στους νέους είναι γύρω στο 50% όλοι οι φίλοι μου άνεργη άμα είσαι τυχερός κάνα μεροκάματο εδώ κι εκεί, κοιτα για να πας Σκοπια μόνο για φαγητό είναι υπερβολικό. Απο Οτι κοίταξα έχει λέει λεωφορείο από θεσσαλονίκη μεριά νομίζω δωρεαν προγραμμα το οποιο δεν με βολεύει το ίδιο μου κάνει να πάω με το αμξι μου δηλαδή.

Έχεις μεγάλο δίκιο και συμφωνώ μαζί σου για το live εγώ παίζω online για να μάθω , στο online καταφέρνω και παίζω 250  hands σε μια - δύο ώρες και με μικρό κέρδος συνήθως, στην ουσία προπόνηση κάνω. Στο live τώρα που να παίξω τόσα  hands θέλω πόλύ ώρα αυτό που λέω είναι ότι στο online μαθαινεις παρά πολύ πιο γρήγορα από τη στο live πολύ απλα γιατί παίζεις περισσότερα  hands

Και εσυ εχεις μεγαλο δικιο φιλε μου απο αποψη προπονησης ωστε να παιξεις οσο το δυνατον περισσοτερα χερια τοτε το ιντερνετ ακομα και στα low level almost play money stakes που παιζεις μια χαρα ειναι φιλε και αν σε φερει ο δρομος σου προς Αθηνα στειλε πμ να συναντηθουμε να γνωριστουμε και να κινηθουμε προς ναο ή βουνο με μπαι ιν 50αρακι θα κανεις καλη προπονηση και πρεμιερα στο λαιβ σε περιμενουμε... ;) ;) ;)  :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Πηρε φωτια το thread από το Δρακουλα Ελληνα αρχηγό της ομάδας....
Χαιρομαι πολύ αδερφια για σας που θα συαντηθείτε στην αθηνα,μακάρι να μπορούσα να ημουν μαζί σας..Εδω στην ξενιτειά θα πνιξω τον πόνο μου σε καμια 30 τουρνουά που ερχονται μεχρι το ..Δεκέμβριο! :rockon: :rockon:
Δείτε εδω τι ερχεται...Γεμάτες ολες οι μερες..
ΑΚΟΥΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ CHCL???Ξαναβάλατε τα 70αρια για 2 μηνες -μεχρι 29/10- και "[size=30pt]Something is running at the gypsies camp"[/size]..Τουλαχιστον να δούμε αν με ακούσατε να εχετε late registration....
Καλη επιτυχία αδερφια της ομάδας στο εργο σας..Ειμαι βεβαιος ότι θα ανταποκριθείτε στο επακρον!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:LOXXOS για το θεμα της αιθουσας το διαβασα στο loutraki.blog..Θα δοθεί λενε σε εταιρεία και θα παιζεται εκεί μονο POKER..Καλο ακούγεται...

Λιωνω Αρχηγε μου εισαι ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ  ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα αμα κανουν αυτο που λες στη κατω αιθουσα σε βλεπω να τη βγαζεις εδω και το χειμωνα με την οργανωτικη εμπειρια σου και τις προτασεις σου στην διοικηση του καζινο θα οργανωσετε διευρωπαικο Poker Tour... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες Αρχηγε μαςςςςςςςςς :) :) :) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αυτήν την ωρα στο SPA...Belgioum Poker Challenge,800 buy in,1 re-entry (!).
DAY 1 102 παικτες.
DAY 2 130 μεχρι τωρα..
Προσεξτε αιθουσα εκπληκτική απο το αρχαιότερο καζινο στην Ευρωπη (1761) και μαλακισμενα τραπεζια και καρεκλες για τους παικτες..
Δεν το επαιξα,περιμένω το επόμενο στο ΝΑMUR..

καλο το ιστορικο μουσειακι καζινο στο σπα αλλα και το μεγαλοπρεπες κομψοτεχνημα Γκραντε Αλμπερτο ντε Λα Ροσσε της Ροδου των Υπαρχηγου και Αντωνη δεν παει πισω... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!

Ελιωσα με τα τραπεζια και τις καρεκλες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom