Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πρέπει να γράψω???Πρεπει να αναφέρω τα αυτονόητα??Πρεπει να αρχίσω να θριαμβολογω???
[size=20pt]ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!
Η BOU POKER TEAM ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ON FIRE!!!!!!![/size]
Ετσι λοιπόν και χθες η ομαδα μεσω του Αρχηγού εγραψε Ιστορία,καταλαμβάνοντας τη δευτερη τυπικά,
αλλα ουσιαστικά την ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ WORLD CUP TOURNAMENT!!!

O Πρωτος πηρε 900 ευρω παραπανω σε tickets για επομενα τουρνουα (3 300αρια) και οι υπολοιποι πηραμε απο 1600 ευρω σε cash..
Ηττηθηκα στο heads-up me J-Q εναντι 7-9 αλλα λιγο με νοιαζει..
Μπηκα χτες το απογευμα με το 15ο στακ στους 20 και μεσα σε μιαμιση ωρα,ημουν 2ος!!
Κυριολεκτικα τους τσακισα,δεν εχασα παρτίδα με αποκορυφωμα το παρακατω κόλπο..
-Blinds 10.000-20.000 ante 3000,ειμαι SB και σερβιρομαι J-J..Stack 3-4o..
O UTG, stack 5o-6o, raise στα 45.000,πασο ολοι, call εγω,πασο ο ΒΒ..
Φλοπ Κ-3-7 off..
Check o UTG (μεγαλη μαλακια,αλλα ..),check εγω..
Turn J (!)
εκ νεου check o UTG,bet 65.000 εγω,re-raise shove αυτος 270.000 μαρκες,auto/instant call εγω και ανοιγει Α-Α!!!!!
River ασχετο και τον πεταω εξω και πηγε να σκισει την τραπουλα..Πεταχτηκε πανω,αρχισε να βριζει και να χτυπιεται σα χταπόδι!! :2funny: :2funny:
Λεω στον διπλα,εξηγησε του οτι στο φλοπ ΒΑΡΑΜΕ ΒΑΡΕΛΙ ΚΥΡΙΕ ΜΑΛΑΚΑ,ΔΕΝ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΣΟΥΣ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Τελος παντων επιασα σε αλλα κολπα Q-Q εναντι Α-5 και πεταξα εναν αλλον,Α-Q εναντι Α-J και πεταξα εξω το "Σεριφη"-ο οποίος προηγουμενως ειχε διπλασιάσει πανω μου με Q-Q εναντι Α-Q εμενα,επιασα Ρηγαδες,Ασσους δεν εχασα κόλπο και το αποκορυφωμα ηταν προς το τελος όπου σερβιρίστηκα Α-Α σε Blinds 20-40.000 ante 5000 σε UTG θεση..
Κανω mini raise στις 80.000 και ακούω all in απο τον Chipleader στις 400.000. Ειχαμε κανει και το Deal,σιγα μην εφευγα κιολας,call και τον παιρνω με 10-10 αυτος.Εκει πηρα και το chipleading στα 5 ατομα..
Δυο κολπα εχασα μεχρι το τελος σε ολη τη βραδια-7 ωρες-,τις Νταμες του Σεριφη και το τελευταίο..
Μια χαρα τα πηγαμε,μπηκαμε και παλι στα επαθλα βαθια,
Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΟΥ!!
Σας καλώ λοιπόν ολους να αναφωνήσουμε!!!!!
[size=40pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ: Στην πρωτη φωτο οι μπλε ειναι 25χιλιαρες και οι πρασινες 5χιλιαρες..Μιλαμε για 1.000.000 μαρκες αδερφια!!!

[size=50pt]ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕΓΑΛΕ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Μπράβο Αρχηγέ, είσαι Μέγας.. :rockon: :rockon:

Αναφωνούμε:

[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!![/size]

Ευχαριστω που με ενημερωσες για την Δοξασμενη Νικη του Αρχηγου μας Υπαρχηγε μας καθως με εχει αποσπασει 24/7 το Μουντιαλ και το Στοιχημα ευτυχως και καποιος κερδιζει απο την Μπου Τημ γιατι ετσι οπως παμε εμεις με τους κουβαδες θα το κλεισουμε το μαγαζι σε λιγο... :- :- :- :- :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'(
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ευχαριστω που με ενημερωσες για την Δοξασμενη Νικη του Αρχηγου μας Υπαρχηγε μας καθως με εχει αποσπασει 24/7 το Μουντιαλ και το Στοιχημα ευτυχως και καποιος κερδιζει απο την Μπου Τημ γιατι ετσι οπως παμε εμεις με τους κουβαδες θα το κλεισουμε το μαγαζι σε λιγο... :- :- :- :- :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'(
Εχεις λυσσάξει ρε Π@@@@ με το στοίχημα..Αφου κουβαδιάζεσαι και ξερεις ότι ολα ειναι στημένα-βλ. υπόθεση ΓΚΑΝΑ-ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ Γ@@ω την τρέλλα μου???
Περιορισμός 5 ημερών στο σπίτι και αποχή απο το στοίχημα!
:police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Και μετα τις παραπάνω αβρότητες προς τον "κουβαδιάρη" Υπαρχηγό της ομαδας  :2funny: :2funny:,ηρθε η ωρα της ΑΥΛΑΙΑΣ..
Μετα απο 9 μηνες-παρα 6 μερες-αγωνιστικής περιόδου,επεσε η αυλαία της ποκερικής σεζόν 2013-2014..
Τα νουμερα μιλανε απο μόνα τους..
28 αγωνες,8.292 χλμ συνολικής αποστασης πηγαινε-ελα,13 τελικα τραπεζια,3 πρωτες θεσεις-οι 2 με deal-,συνολικό κεφαλαιο
4.703€-χωρις τις βενζίνες οι οποίες ηταν γυρω στα 500 ευρω λογω αφορολογητου- και μικτά κερδη 8.759€...Συνολο αποδοσης 85% περίπου

NOT BAD για πρωτη χρονια εξω..
Τον Αυγουστο ελπίζω να παιξει κανενα τουρνουά στο Λουτρακι,να βρεθούμε πάλι με την ομάδα και απο Σεπτέμβριο ξαναμπαινουμε γερα στα τουρνουα του NAMUR κατα κυριο λόγο..
ΓΑΤΑΚΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...
Μεχρι Τοτε:
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOURDELA POKER TEAM
ALWAYS ON FIRE!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • ADMIRAL ON FIRE 2.jpg
    ADMIRAL ON FIRE 2.jpg
    57,3 KB · Εμφανίσεις: 41
  • BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!.jpg
    BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!.jpg
    58,1 KB · Εμφανίσεις: 47

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Και μετα τις παραπάνω αβρότητες προς τον "κουβαδιάρη" Υπαρχηγό της ομαδας  :2funny: :2funny:,ηρθε η ωρα της ΑΥΛΑΙΑΣ..
Μετα απο 9 μηνες-παρα 6 μερες-αγωνιστικής περιόδου,πεφτει η αυλαία της ποκερικής σεζόν 2013-2014..
Τα νουμερα μιλανε απο μόνα τους..
28 αγωνες,8.292 χλμ συνολικής αποστασης πηγαινε-ελα,13 τελικα τραπεζια,3 πρωτες θεσεις-οι 2 με deal-,συνολικό κεφαλαιο
4.703€-χωρις τις βενζίνες οι οποίες ηταν γυρω στα 500 ευρω λογω αφορολογητου- και μικτά κερδη 8.759€...Συνολο αποδοσης 85% περίπου

NOT BAD για πρωτη χρονια εξω..
Τον Αυγουστο ελπίζω να παιξει κανενα τουρνουά στο Λουτρακι,να βρεθούμε πάλι με την ομάδα και απο Σεπτέμβριο ξαναμπαινουμε γερα στα τουρνουα του NAMUR κατα κυριο λόγο..
Μεχρι Τοτε:
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOURDELA POKER TEAM
ALWAYS ON FIRE!!![/size]

παρα πολυ καλα. μπραβο ναυαρχε  :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Και μετα τις παραπάνω αβρότητες προς τον "κουβαδιάρη" Υπαρχηγό της ομαδας  :2funny: :2funny:,ηρθε η ωρα της ΑΥΛΑΙΑΣ..
Μετα απο 9 μηνες-παρα 6 μερες-αγωνιστικής περιόδου,επεσε η αυλαία της ποκερικής σεζόν 2013-2014..
Τα νουμερα μιλανε απο μόνα τους..
28 αγωνες,8.292 χλμ συνολικής αποστασης πηγαινε-ελα,13 τελικα τραπεζια,3 πρωτες θεσεις-οι 2 με deal-,συνολικό κεφαλαιο
4.703€-χωρις τις βενζίνες οι οποίες ηταν γυρω στα 500 ευρω λογω αφορολογητου- και μικτά κερδη 8.759€...Συνολο αποδοσης 85% περίπου

NOT BAD για πρωτη χρονια εξω..
Τον Αυγουστο ελπίζω να παιξει κανενα τουρνουά στο Λουτρακι,να βρεθούμε πάλι με την ομάδα και απο Σεπτέμβριο ξαναμπαινουμε γερα στα τουρνουα του NAMUR κατα κυριο λόγο..
ΓΑΤΑΚΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...
Μεχρι Τοτε:
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOURDELA POKER TEAM
ALWAYS ON FIRE!!![/size]

Μπράβο Αρχηγέ, πάρα πολύ καλά.

Συνέχισε έτσι..

Ας πάμε κ στα δικά μας.

Σε 24 ώρες από τώρα, θα βρίσκομαι εδώ
Good luck να έχουμε..

[size=30pt]GO GO RODOS BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]


 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Μπράβο Αρχηγέ, πάρα πολύ καλά.

Συνέχισε έτσι..

Ας πάμε κ στα δικά μας.

Σε 24 ώρες από τώρα, θα βρίσκομαι εδώ
Good luck να έχουμε..

[size=30pt]GO GO RODOS BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]

[size=30pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΗΡΩΙΚΕ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΩΜΕΝΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΚΑΙ...[/size]

[size=60pt]ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon::rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλη επιτυχία στον ηρωικό Σταυρο που τωρα αγωνιζεται εναντι υπερτερων δυναμεων!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εις τα Ευρωπας εχουμε αγραναπαυση και κανενα ποκεράκι on line για να περνα η ωρα.Περιμενω να κατεβώ Ελλαδα σε καμια 25αρια ημερες για να δουμε αν θα παιξει τιποτα στο Λουτρακι...
Φιλε BMWPOWER το σημαντικο ειναι να κανεις anger management..Δε βγαινει αλλιως...
Για να σε μπριζωσω λιγο,μια φιλη της ομαδας,επαιξε προχτες ενα 2.20 bigger και βγηκε ΠΡΩΤΗ μετα απο 10 ωρες παιχνιδι για 1200 δολλαρια... :headbang: :headbang: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt]RODOS BOU POKER TEAM ON FIREEEE!![/size]

Καλημέρα σε όλους κ ειδικά στην ομάδα μας.

Μαζί με Αντώνη τελικά(κλασικά τη τελευταία στιγμή λόγω δουλειάς)

Εγγραφές 28
Rebuys 10
Addon 25
Πληρωμές: 1ος: 2390, 2ος: 1470, 3ος: 1020, 4ος: 790

Λοιπόν έχουμε κ λέμε διότι ο χρόνος μας πιέζει.

Φτάνουμε κ οι 2 final table με λίγο πάνω από to avg.
Τα short stack δε λέγαν να φύγουν αλλά με τα blinds τεράστια, πάλι στην ίδια μοίρα ήταν μετά από λίγο κ άρχισαν σιγά σιγά οι αποχωρήσεις.

Φτανουμε στους 6 κ συμφωνήσαμε να πάρει ο 6ος 100(25 από κάθε πληρωμή) έτσι για να μη φύγει χωρίς τπτ μετά από τόση ώρα.
Φέυγει κ ο 6ος κ για το μπάμπολ συμφωνήσαμε να πάρει 300(100-100-50-50).

Το στακ μας να είναι πολύ καλό. Εγώ κάπου 200000 κ ο Αντώνης 120000 περίπου με avg 105000 σε 8000/16000/1000

All in ο Αντώνης με A-K από utg, πάσο όλοι κ εγώ στο small με Q-Q. Όχι τώρα λέω ρε Αντώνη. Λέω πόσα είναι? Μετράει ο ντίλερ 110000 περίπου κ πάω πάσο. Κολλάρει το big με 9-9(είχε μικρότερο στακ)
Στο φλόπ ήρθε ο παπάς αλλα στο ρίβερ 9 κ έχασε μεγάλο ποσοστό από το στακ του.

Μετά δεν θυμάμαι πως αλλά έφυγε μπάμπολ με 300(δηλ αυτά που έπαιζε)

Φεύγει άλλος ένας κ 3 πια.
Α-10 εγώ κ μου σοβάρει ο αλλός με 8-Q. Κολλάρω κ δεν άνοιξε τπτ κ τον στέλνω.

Heads up πλέον με πάνω κάτω το ιδιο στακ, άντε 55-45, εγώ 45 κ τα blinds 20000-40000-4000
Μου λέει να μοιράσουμε?
Λέω ας το παίξουμε, όλο deal κάνουμε.
Παίξαμε 2 level ακόμα κ ενώ είχα μετά από ώρα εγώ το ελαφρύ προβάδισμα στο στακ πιάνω Α-10 μπαστούνια κ σοβάρω. Κολλαρει αμέσως κ δείχνει Q-Q.
Στο board δεν ήρθε Α ούτε μπαστούνια κ έμεινα με 21000 σε blind 30000/60000/8000

Δεν διπλασίασα ούτε μία φορά κ έφυγα runner up με [size=20pt]1470(καθαρά 1150)[/size]

[size=30pt]ON FIREEEEEEEEEEE[/size]



 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας παιδιά μπήκα και γω στον κόλπο βασικά για να σκοτώνω την ώρα μου, γράφτηκα στο PokerStars που λέτε και βλέπω ένα ατελειωτο μπάχαλο δεν βγάζω άκρη καθόλου βασικά μάλλον είναι μέχρι που να συνηθίσω την πλατφορμα.
Τεσπα ο λόγος που γράφω είναι για μερικές προτροπές από μέρους σας δηλαδή τη γίνεται με τα τουρνουά που βλέπω ότι έχει αμέτρητα!! σε πια τραπέζια να δώσω βάση και πια να αποφεύγω σαν αχαριος, αν και μου αρεση περισότερο το Sit & Go

να μοιραστώ και την πρώτη επιτυχία μου  :rockon: :rockon:βεβαια μικρό πόσο καμία σχέση με το δικο σας

PokerStars Tournament #932076382, No Limit Hold'em
Buy-In: $0.44/$0.06 USD
9 players
Total Prize Pool: $3.96 USD
Tournament started 2014/07/03 11:59:23 ET


Dear ,,,,,,,,,,,,,

You finished the tournament in 1st place. A USD 1.99 award has been credited to your Real Money account.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Λενε οτι το pokerstars εχει το μεγαλυτερο βαθμο δυσκολιας εξαιτιας της ποιοτητας των παικτων που προσελκυει...

Εγω μονο αυτο ξερω. :grin:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Εγω δεν ξερω παντως ρε τυπε, γατακι ειμαι. Αυτο εχω διαβασει ομως, οτι το pokerstars ειναι ενα απο τα πιο δυσκολα site. Βεβαια ειναι κι αλλοι παραγοντες. Οσο πιο αγνωστο ειναι το poker site τοσο πιο πολυ κλεβει. Οχι στο rake, κανονικα... Θελει ψαξιμο κι εγω ειμαι ασχετος. Ενα παρατημενο λογαριασμο εχω στο pokerstars κι εγω, που τον παρατησα ακριβως γιατι ηταν πολυ πιο πολυ σαν εργασια απο διασκεδαση, αμα ηθελα να μη χανω (οχι να κερδιζω ... απλα να μη χανω). Βεβαια παντου υπαρχουν ασχετοι και στο pokerstars. Αλλα συγκριτικα λιγοτεροι και αντε να τους πετυχεις και να ανακαλυψεις οτι οντως ειναι γατακια. Βεβαια εγω ποτε δεν επαιξα τουρνουα. Απλα καθομουν σε τραπεζι κι εχωνα. :2funny:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Φιλε Σκυλοπνίχτη καλησπέρα και καλώς ηρθες στην παρέα μας...
Μην τρελλαίνεσαι με τα ποσα που παιζεις ή που κερδίζεις ψιχουλα..Όπως ειπε και μια ψυχη εδω παλαιότερα,το σημαντικό ειναι να "γραφεις χιλιόμετρα" στον ποκερικό στίβο.Κι εμείς από χαμηλά ξεκινήσαμε και το πολύ 15$ σε Sit'n Go's εχω δωσει.Σημασία εχει η εμπειρία και ο τρόπος που θα παίξεις για να βελτιώσεις το παίξιμό σου.Αν δε βαριέσαι κατσε να διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες,εχει ενδιαφερουσες συμβουλές και βιντεάκια,ιστοσελίδες που θα σε βοηθήσουν και σιγα σιγα θα ανεβεις επίπεδο.
Τωρα, για την Pokerstars ή Jockerstars όπως τη λεμε εμείς,εχει το μονοπώλιο αρα εχει και το μεγαλύτερο βαθμό δυσκολίας..Θα σε συμβούλευα στην αρχή να παιζεις στα χαμηλά stakes  και σιγα σιγα να νεβεις μεχρι τα 3,5/7 $ στα Sit 'n Go's,εκεί που ειμαι κι εγω..
Καλή αρχή και οτι χρειαστείς εδω ειμαστε,ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕΜΑΛΙΑ??????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ναι φίλε και εγώ έτσι το βλέπω να γράφω χιλιόμετρα έβαλα 25 ευρώ στο λογαριασμό και στοχευω να παίζω παιχνίδια από 0,02$ μέχρι 0,5$ λογικά θα έχω να παίζω κανα μήνα έχω διάβαση κάποια πράγματα αλλά τώρα που έλαβα και λεφτά θα το ψάξω πιο καλά το θέμα
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τυπε δες αυτο. Εμενα μου αρεσε πολυ αυτο το βιβλιο και νομιζω τα λεει απλα και ωραια για ασχετους σαν κι εμας.  :grin:

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Και για του λόγου το αληθές,σημερα το απόγευμα...
ΥΓ:Μόνο τις νικες βαζουμε... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • POKERSTARS.png
    POKERSTARS.png
    336,4 KB · Εμφανίσεις: 43

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μόλις τώρα φρεσκαδουρα!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

πάμε καλά, τα σημάδια είναι ενθαρρυντικά

PokerStars Tournament #932747237, No Limit Hold'em
Buy-In: $0.44/$0.06 USD
9 players
Total Prize Pool: $3.96 USD
Tournament started 2014/07/04 18:15:04 ET


Dear 16111984,

You finished the tournament in 1st place. A USD 1.99 award has been credited to your Real Money account.
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλά εδώ ο τύπος τα χώνει για το pokerstars


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom