Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=30pt]Χρονια Πολλα και καλα με υγεια πανω απο ολα...!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα ποκεράδες..

Σήμερα το τελευταίο τουρ κ ας ελπίσουμε να μας βγει καλά ο χρόνος.

Λεπτομέρεις εδώ..
Με την γνωστή στρατηγική φουλ καραμπίνας, στοχεύουμε κ βαράμε στο ψαχνό.

[size=20pt]NO MERCY..[/size]

[size=30pt]GO GO GO RODOS BOU POKER TEAM!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα ποκεράδες..

Σήμερα το τελευταίο τουρ κ ας ελπίσουμε να μας βγει καλά ο χρόνος.

Λεπτομέρεις εδώ..
Με την γνωστή στρατηγική φουλ καραμπίνας, στοχεύουμε κ βαράμε στο ψαχνό.

[size=20pt]NO MERCY..[/size]

[size=30pt]GO GO GO RODOS BOU POKER TEAM!![/size]

Τέλος το ποκερικό 2013..

Τρομερό prize pool περίπου 9500 με 25 εγγραφές 5 rebuys κ 23 addon.

Ο πρώτος έπερνε 4000 κ ο τέταρτος 1330.

Δεν έκανα πολλά πράγματα.

Έφτασα σιγά σιγά περίπου 22000 κ έχασα σε ένα χέρι περίπου 11000.
Κρατούσα 9-9 σε θέση μπάτον με ένα call κ το cut off ανεβάζει 3χ.
Κολλάρω μαζί με το small.
Φλοπ: 3-5-6 με 2 καρά. c-bet o co κ κολλάρουμε κ οι 2.
Τερν: 7(όχι καρό) double barrel o co κ κολλάρουμε κ οι 2.
Ρίβερ:10(όχι καρό) tripl barrel o co κ μετά από πολύ σκέψη κολλάρω μόνο εγώ κ μου δείχνει 5-7 Off  :headbang:  :tickedoff:

Μετά τπτ πάλι ώσπου σε θέση big blind κρατάω 4-Q off με τη γυναίκα μπαστούνι. 5 μεσα.
Φλοπ:4-5-9 όλα μπαστούνια. Τα σπρώχνω όλα περίπου 9000 σε 200/400/50
Ο άλλος all in κ στο show down δείχνει 7-10 μπαστούνια.
Τερν-ριβερ: όχι μπαστούνι κ άντε γεια μας..

Του χρόνου πάλι..  :grin:

Υγ. Στο τουρ ήταν κ ο Mr. 700000(Γιωργος Μανούσος)



 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
Δεν πειραζει Σταυρο, καλή χρονια να εχουμε και του Χρόνου τα γατακια θα μας υποδεχτούν ξανα!!!!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ και χαιρετισματα στον Mr €700.000!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δεν πειράζει Υπαρχηγε μου όπως σου είπα το μόνο λάθος που έκανες ήταν που δεν ζήτησες απ'τον Μανούσο το αυτόγραφο που σου είπα να γράψει προς τον Τιμημενο Υπαρχηγό της Ηρωικής Μπου Τημ και να το ποσταρεις εδω στο φόρουμ...:):):) :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
Δεν πειράζει Υπαρχηγε μου όπως σου είπα το μόνο λάθος που έκανες ήταν που δεν ζήτησες απ'τον Μανούσο το αυτόγραφο που σου είπα να γράψει προς τον Τιμημενο Υπαρχηγό της Ηρωικής Μπου Τημ και να το ποσταρεις εδω στο φόρουμ...:):):) :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ερχεται ο καιρός που ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΦΙΛΕ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ερχεται ο καιρός που ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΦΙΛΕ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Θα ζητουν στανταρ απο τον Τζιμ διπλα στον Ντιχαμελ και το Λιβακι θα λενε ποιος ειν'αυτος θα πρεπει να ειναι o Infamous greek poker pro... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=60pt]ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;) :cheesy: :) :) :) :) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
[size=30pt]ΚΑΛΗ ΠΟΚΕΡΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!![/size]
Η εναρξη της ποκερικής περιόδου, λαμβάνει χωρα το Σαββατο 4/1 στο Namur
Deepstack 30 min blinds...
O Ναυαρχος θα ειναι ΠΑΡΩΝ!

[size=20pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt][size=30pt]ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ BOU POKER TEAM!![/size][/size]

[size=15pt]Με υγεία, χαρά κ πολλές επιτυχίες, σε ποκερικό, προσωπικό, οικογενειακό επίπεδο.[/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt]ΚΑΛΗ ΠΟΚΕΡΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!![/size]
Η εναρξη της ποκερικής περιόδου, λαμβάνει χωρα το Σαββατο 4/1 στο Namur
Deepstack 30 min blinds...
O Ναυαρχος θα ειναι ΠΑΡΩΝ!

[size=20pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλή ποκερική χρονιά Ναύαρχε αρχης γενομένης από αύριο.

Πάρτους κ τα σώβρακα.  :cool2:

[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
Καλή ποκερική χρονιά Ναύαρχε αρχης γενομένης από αύριο.

Πάρτους κ τα σώβρακα.  :cool2:

[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size]
Ξεκινάω σε μια ωρα...Συμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες από το δορυφόρο του ΝΑΤΟ, τα γατακια για να με εμποδίσουν να πάω,προξένησαν ατυχημα στην Εθνική Οδό κι εκλεισαν το δρόνο με μια νταλίκα αναποδογυρισμένη..
:2funny: :2funny: :2funny:
[size=20pt]ΔΕ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!
GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt]Μια ακόμη επιτυχία για τον ΑΝΤΩΝΗ κ τη RODOS BOU POKER TEAM!![/size]


[size=15pt]Στο χθεσινό τουρνουά 100(90+10)1R + 1 ADD ON πήρε την 5ή θέση κ έλαβε 1 μωβάκι.  ;) :grin: :P

Η ποκερική χρονιά μπήκε με το δεξί..[/size][size=15pt] ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕ..[/size]


[size=40pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ξεκινάω σε μια ωρα...Συμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες από το δορυφόρο του ΝΑΤΟ, τα γατακια για να με εμποδίσουν να πάω,προξένησαν ατυχημα στην Εθνική Οδό κι εκλεισαν το δρόνο με μια νταλίκα αναποδογυρισμένη..
:2funny: :2funny: :2funny:
[size=20pt]ΔΕ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!
GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλή επιτυχία στο τουρ Αρχηγέ μας εύχομαι να πηγαινοήρθες ασφαλώς και να το σήκωσες το τιμημένο γιατι δεν μπορώ να περιμένω..:):):) :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: !!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=30pt]Μια ακόμη επιτυχία για τον ΑΝΤΩΝΗ κ τη RODOS BOU POKER TEAM!![/size]


[size=15pt]Στο χθεσινό τουρνουά 100(90+10)1R + 1 ADD ON πήρε την 5ή θέση κ έλαβε 1 μωβάκι.  ;) :grin: :P

Η ποκερική χρονιά μπήκε με το δεξί..[/size][size=15pt] ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕ..[/size]


[size=40pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]

Θερμά Συγχαρητήρια στον Αντώναρο για την πρώτη επιτυχία της ομαδος δια το δυο χιλιάδες δεκατεσερο η οποίαν επιβραβευθη μετα του μωβακιου...:):):):) :rockon:  :rockon:  :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486

[size=30pt]Μια ακόμη επιτυχία για τον ΑΝΤΩΝΗ κ τη RODOS BOU POKER TEAM!![/size]


[size=15pt]Στο χθεσινό τουρνουά 100(90+10)1R + 1 ADD ON πήρε την 5ή θέση κ έλαβε 1 μωβάκι.  ;) :grin: :P

Η ποκερική χρονιά μπήκε με το δεξί..[/size][size=15pt] ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕ..[/size]


[size=40pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
Θερμα συγχαρητηρια στον Αντώνη..Κι εμείς εδω δεν πηγαμε πίσω όμως..Η σημαία μας καρφώθηκε επίσης στην πέμπτη θέση και ο Ναυαρχος τίμησε τα Ελληνικά χρώματα, όχι τόσο με το ποσό αλλά με την παρουσία μας για μια ακόμα φορα σε FT..
36 παικτες, 9 ωρες καταιγιστικού ποκερ και αρκετά καλά φύλλα..Καθησα από την αρχή δίπλα στον Ισπάνό φίλο μου-δειτε εδω στατιστικά του   - πολύ καλός παικτης και επιθετικός όσο δεν πάει, ειχαμε βρει δυο calling station στο τραπέζι και τους πηγαίναμε, κυρίως ο Antonio-κούρσα..
Τεσσερα χερια αξια σχολιασμού:
Από UTG σερβίρομαι δεκαρια, blinds 300-600 και καλό στακ-30.000 περιπου με average 22.000.
Raise στα 1200 εγω, πασο ολοι call o Antonio..
Flop 3-7-A off
Bet 2.500 εγω,call εκεινος..
Turn 8
Bet 3500 εγω, call εκεινος
River A..
Από μπροστά bet o Antonio 12.000...
Μετα από σκεψη τα πεταω ανοιχτα και μου δειχνει 7-J...
Τι θα εκανε η υπολοιπη ομαδα εδω???
Εκει μου πηρε αρκετες μαρκες και με γονατισε, σε σημειο που μπηκα all in me Q-7 καρα, call O Antonio και παλι με Α-8 καρα!
Board Q-Q-2-2-5 και πηρα μερικά πίσω..
Επομενο χερι σχολιασμού..
Εχω Α-Q blinds 400-800, ειμαι ΒΒ και ανεβαζω στα 2.400 με 4 μεσα πριν..
Ακολουθεί ενας..
Flop A-7-9..
bet 3500 το γατακι, reraise 7.000 εγω, call εκεινος..
Turn K
Ckeck το γατακι ,7.000 εγω,call αυτός..
river Q
check αυτος ,12.000 εγω, πάσο μετα απο σκέψη αυτός με Α-7 (!)
Κι ερχεται η παρτιδα που αλλαξε τη χτεσινη νυχτα..
Εχω φτασει στις 30-35000 μαρκες, ο Αντονιο διπλα μου εχει πεσει απο τα συνεχή raise/re raise και καποιες σακες που εφαγε-οπως με χρωμα χασανε οι ασσοι του σε all in - και σερβίρομαι στο ΒΒ, ΠΑΠΑΔΕΣ!!!
Πασο ολοι και ακούω all in από τον Ισπανο που με καλυπτε για 2.000 μαρκες περιπου...
Τον κοιταω, "Are you sure?",του λέω, "Absolutely, Nick" ,μου κανει
Auto call λοιπον και ανοίγει Α-Q σπαθια... ..
ΦΛΟΠ
7-8-5 off
[size=15pt]Turn A (!)[/size]
[size=15pt]"OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ", φωναζω δυνατά!!!!![/size] :headbang: :headbang: :headbang:
[size=15pt]River ..... K (!!!!)[/size] :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Τρελλαθηκαν ολοι στο τραπέζι, ο Αntonio δεν εβγαλε αχνα και στο επομενο χερι εφυγε χωρις να πει λεξη!!!!
Από κει κι επειτα επεβαλα το ρυθμό μου, εκανα καποιες μικροκηδειες και φτασαμε απροσκοπτα στο FT shorstack παντως..
Διπλασιασα 3 η 4 φορες αλλα η δομη του παιχνιδιου ηταν τετοια που οι μαρκες αλλαζανε χερια μεταξυ των μικρων και δεν εφευγε κανεις..
Φανταστειτε 1.30 ωρα 10 παικτες και να μη φευγει κανεις!!!
Τέλος παντων κατα τις 1 τα ξημερωματα κι ενω ειχαν φυγει 5 και ειχαμε μπει στις πληρωμες, μπηκα all in σε raise του UTG+1 me A-10..
Ανοιγει αυτος 9-9..
Flop A-7-9  :headbang:
Turn 10  :rockon:
River 3 :headbang:
Κι εφυγα και με διπλοζευγαρα παρακαλώ....
ΚΑΛΗ ΠΟΚΕΡΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!
Εδω τα στατιστικα..
Στη φωτό το μαγικό κολπο με τους Ρηγαδες..
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3855.jpg
    Φωτογραφία3855.jpg
    135 KB · Εμφανίσεις: 23

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Θερμα συγχαρητηρια στον Αντώνη..Κι εμείς εδω δεν πηγαμε πίσω όμως..Η σημαία μας καρφώθηκε επίσης στην πέμπτη θέση και ο Ναυαρχος τίμησε τα Ελληνικά χρώματα, όχι τόσο με το ποσό αλλά με την παρουσία μας για μια ακόμα φορα σε FT..
36 παικτες, 9 ωρες καταιγιστικού ποκερ και αρκετά καλά φύλλα..Καθησα από την αρχή δίπλα στον Ισπάνό φίλο μου-δειτε εδω στατιστικά του   - πολύ καλός παικτης και επιθετικός όσο δεν πάει, ειχαμε βρει δυο calling station στο τραπέζι και τους πηγαίναμε, κυρίως ο Antonio-κούρσα..
Τεσσερα χερια αξια σχολιασμού:
Από UTG σερβίρομαι δεκαρια, blinds 300-600 και καλό στακ-30.000 περιπου με average 22.000.
Raise στα 1200 εγω, πασο ολοι call o Antonio..
Flop 3-7-A off
Bet 2.500 εγω,call εκεινος..
Turn 8
Bet 3500 εγω, call εκεινος
River A..
Από μπροστά bet o Antonio 12.000...
Μετα από σκεψη τα πεταω ανοιχτα και μου δειχνει 7-J...
Τι θα εκανε η υπολοιπη ομαδα εδω???
Εκει μου πηρε αρκετες μαρκες και με γονατισε, σε σημειο που μπηκα all in me Q-7 καρα, call O Antonio και παλι με Α-8 καρα!
Board Q-Q-2-2-5 και πηρα μερικά πίσω..
Επομενο χερι σχολιασμού..
Εχω Α-Q blinds 400-800, ειμαι ΒΒ και ανεβαζω στα 2.400 με 4 μεσα πριν..
Ακολουθεί ενας..
Flop A-7-9..
bet 3500 το γατακι, reraise 7.000 εγω, call εκεινος..
Turn K
Ckeck το γατακι ,7.000 εγω,call αυτός..
river Q
check αυτος ,12.000 εγω, πάσο μετα απο σκέψη αυτός με Α-7 (!)
Κι ερχεται η παρτιδα που αλλαξε τη χτεσινη νυχτα..
Εχω φτασει στις 30-35000 μαρκες, ο Αντονιο διπλα μου εχει πεσει απο τα συνεχή raise/re raise και καποιες σακες που εφαγε-οπως με χρωμα χασανε οι ασσοι του σε all in - και σερβίρομαι στο ΒΒ, ΠΑΠΑΔΕΣ!!!
Πασο ολοι και ακούω all in από τον Ισπανο που με καλυπτε για 2.000 μαρκες περιπου...
Τον κοιταω, "Are you sure?",του λέω, "Absolutely, Nick" ,μου κανει
Auto call λοιπον και ανοίγει Α-Q σπαθια... ..
ΦΛΟΠ
7-8-5 off
[size=15pt]Turn A (!)[/size]
[size=15pt]"OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ", φωναζω δυνατά!!!!![/size] :headbang: :headbang: :headbang:
[size=15pt]River ..... K (!!!!)[/size] :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Τρελλαθηκαν ολοι στο τραπέζι, ο Αntonio δεν εβγαλε αχνα και στο επομενο χερι εφυγε χωρις να πει λεξη!!!!
Από κει κι επειτα επεβαλα το ρυθμό μου, εκανα καποιες μικροκηδειες και φτασαμε απροσκοπτα στο FT shorstack παντως..
Διπλασιασα 3 η 4 φορες αλλα η δομη του παιχνιδιου ηταν τετοια που οι μαρκες αλλαζανε χερια μεταξυ των μικρων και δεν εφευγε κανεις..
Φανταστειτε 1.30 ωρα 10 παικτες και να μη φευγει κανεις!!!
Τέλος παντων κατα τις 1 τα ξημερωματα κι ενω ειχαν φυγει 5 και ειχαμε μπει στις πληρωμες, μπηκα all in σε raise του UTG+1 me A-10..
Ανοιγει αυτος 9-9..
Flop A-7-9  :headbang:
Turn 10  :rockon:
River 3 :headbang:
Κι εφυγα και με διπλοζευγαρα παρακαλώ....
ΚΑΛΗ ΠΟΚΕΡΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!
Εδω τα στατιστικα..
Στη φωτό το μαγικό κολπο με τους Ρηγαδες..
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Συγχαρητήρια Αρχηγέ μας έκανες τέλειο ποκερικο ποδαρικό για το δυο χιλιάδες δεκατεσερο...:):):) :rockon:  :rockon: :rockon:  :rockon:!!!!!!!!
Για το χέρι που λες με τα δεκάρια μάλλον θα εκανα τζαστ κωλ στο ριβερ ντονκ μπετ του Ισπανού φίλου σου Αντόνιο μια και όπως είπες είναι επιθετικός και αν είχε πράγματι άσσο θα τον συμφερε περισσότερο να κάνει τσεκ ρειζ ωλ ιν σε ποντάρισμα σου στο Ρίβερ αφου δεν του είχες δειξει να φοβάσαι τον έναν άσσο με τα τρία βαρέλια πονταρίσματος που είχες ρίξει ήδη μέχρι εκείνη τη στιγμή του είχες δειξει ότι είτε δεν πίστευες ότι έχει εκείνος άσσο είτε είχες εσύ έναν μεγάλο άσσο και έπαιρνες αξία αργά και σταθερά..οποτε με βαση του leveling και του metagame που υπάρχει μεταξύ σας διαλεξε μάλλον ασχημο σημείο για να μπλοφάρει..αν στη θέση του απέναντι σου ήταν κανας καραμπινιέρος που περιμένει τα νατς για να ποντάρει τότε μπορεί να είχε και τριπς άσσους ή φουλ μποατ και να βρήκε το θάρρος στο Ρίβερ για να ποντάρει καθώς οι ρεγκς δυσκολα πάμε πάσο κρατώντας μεγάλο ζεύγος σε μπορντ με δυο άσσους καθώς ο δεύτερος άσσος ελαχιστοποιεί τις πιθανότητες να κρατά άσσο ο αλλος..απ'την αλλη αν στο τερν ή ριβερ ερχόταν αλλο ένα οβερκαρντ θα πήγαινα και γω πάσο κατά πάσα..:):):)
τεσπα τέλος καλο όλα καλά Αρχηγέ μου ωραίο το σύστημα που έχει το καζινακι σας με τα ρανκινς και τους πόντους..!!! Δε μου λες κερδίζετε κάτι ανάλογα με τους πόντους που μαζεύετε...;;;???
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
Πραγματι, τωρα που το σκεφτομαι εκανα μαλακία..Αλλά ετσι ειναι,αμα δεν πάθεις δε θα μαθεις..Όπως εκανα και μια αλλη μαλακία στο FT,όταν σε θεση button πηρα Α-Q off,και σε blinds 1500-3000, σε raise του UTG+1 στις 12000,γιναν τρια call και ενω ειχα πισω μου 80.000, απλα callαρα...Στο φλοπ ηρθε 3-7-9 ο utg+1 εκανε all in στις 150.000 και φυγαμε ολοι και αυτός ανοιξε Κ-J μπαστούνια...Αν ειχα γυρίσει all in pre flop....

ΥΓ:Οντως με τους πόντους που μαζεύεις εχεις καποια δωρα, μπλουζακια, σαμπανιες,δωρεαν εγγραφές κλπ..
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Παντα τέτοια Ναύαρχε..

Για το κόλπο που ρωτάς με τα 10άρια αυτή τη στιγμή που το σκέφτομαι(αραχτός στο κρεββάτι, έξω από το χωρό) ίσως κ να έκανα call. Όταν όμως παίζεις κ η αδρεναλίνη έχει χτυπήσει κόκκινο ίσως κ να τα πετούσα όπως εσένα.

Για το Α-Q στo final table ALL IN χωρίς δεύτερη σκέψη.

Το 14 είναι η χρονια της BOU POKER TEAM!!

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=25pt][size=25pt]ΠΟΚΕΡΙΚΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ RODOS BOU POKER TEAM[/size][/size]

Στης 15/01/14 ο Αντώνης θα βρίσκεται σε ειδική αποστολή εκτός έδρας.

Θα εκπροσωπήσει την ομάδα μας στην πρεμιέρα του [size=15pt]Loutraki Wednesdays XXX[/size] περισσότερα εδώ
Σκοπός της αποστολή του είναι:

1. Να το σηκώσει.
2. Να δώσει πολύ πόνο.
3. Να καταπιεί όσους περισσότερους μπορεί.
                             

Είμαστε σίγουροι πως η αποστολή θα στεφθεί από επιτυχία!!


[size=30pt]GO GO RODOS BOU POKER TEAM!!

BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom