Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
[size=40pt]ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ: ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΟ EPT MAIN EVENT ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ, ΚΕΡΔΙΖΕΙ €700.000!!![/size]
Μπράβο στο Γιώργαρο, τους κατάπιε αμάσητους όλους!!!Μακάρι κι εμείς κάποτε να αξιωθούμε εστω να συμμετασχουμε σε ενα ΕΡΤ....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=40pt]ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ: ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΟ EPT MAIN EVENT ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ, ΚΕΡΔΙΖΕΙ €700.000!!![/size]
Μπράβο στο Γιώργαρο, τους κατάπιε αμάσητους όλους!!!Μακάρι κι εμείς κάποτε να αξιωθούμε εστω να συμμετασχουμε σε ενα ΕΡΤ....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΜΑ Αρχηγε μου η Ηρωικη Μπου Τημ εχει ηδη συμμετασχει σε ενα ΕΡΤ εδω και πανω απο δυο χρονια... :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ιδου και τα Ιστορικα Τεκμηρια...;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup:  :dancing: :dancing: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • EPT.jpg
    EPT.jpg
    71,7 KB · Εμφανίσεις: 17

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=20pt]SOTIROPOULOS ON FIRE!!!:

"It would prove an expensive hobby to mingle with Sotiropoulos this hand as he would fire three bullets."
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ΚΙΝΕΖΟΣ ΕΓΙΝΕ ΠΙΟ ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΙΡΑ!!!!!!!!
ΠΑΡΕ ΤΡΕΙΣ ΑΣΣΟΥΣ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΤΩΡΑ, ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[/size]

Τρομερη Επεξεργασια Εικονας... :rockon: :rockon: :rockon:!!! Εισαι ενας Θεος του Φοτοσοπ Ναυαρχε μου για παρτη σου πορωθηκα και καθησα και εβγαλα φωτο των εισητηριων και τις επεξεργαστηκα με συμπιεση,κτλ και τις ποσταρα εδω για να σε πορωσω αγρια... ;) :cheesy: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Τρομερη Επεξεργασια Εικονας... :rockon: :rockon: :rockon:!!! Εισαι ενας Θεος του Φοτοσοπ Ναυαρχε μου για παρτη σου πορωθηκα και καθησα και εβγαλα φωτο των εισητηριων και τις επεξεργαστηκα με συμπιεση,κτλ και τις ποσταρα εδω για να σε πορωσω αγρια... ;) :cheesy: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!

Και ιδου το Τουρνουα οπου θα συμμετασχει αυριο Κυριακη ο Αρχηγος εν Ελλαδι στο Προκριματικο Σατελατι του Birthday Gold Tour του Βουνου...Ιδου και ολες οι ημερομηνιες των Σατς,κτλ που συζηταγαμε Υπαρχηγε μου... ;) ;) ;)!!!
 

Συνημμένα

  • Gold Tour.jpg
    Gold Tour.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 16

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Και ιδου το Τουρνουα οπου θα συμμετασχει αυριο Κυριακη ο Αρχηγος εν Ελλαδι στο Προκριματικο του Birthday Gold Tour του Βουνου...Ιδου και ολες οι ημερομηνιες των Σατς,κτλ που συζηταγαμε Υπαρχηγε μου...!!!

Περιττο να πουμε οτι το Sattelite ειναι απολυτη σφαγη με Unlimited Rebuys για τις πρωτες δυο ωρες... :o :o :o!!!!!!!! και Add on για μιαμιση φορα το αρχικο στακ μετα το περας των Rebuys... :o :o :o!!! Επειδη το επετειακο τουρνουα εχει πολυ βαλιου με κανα 25αρι χιλιαδες για τον πρωτο και πανω απο χιλια ευρω το μινιμουμ επαθλο παω με σκοπο να το παιξω σουπερ μανιακ κανοντας ριμπαγια και αντονια αλλα αν αποκλειστω και αυτη τη φορα περιττο να πω οτι θα κανω φουλ σελφ μπαν απ'το βουνο οπως πολυ σωστα επραξε και ο Τζιμαρος τερμα το βουνο απο κει και περα... :- :- :- :- :- :- :-
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt][size=30pt]Η RODOS BOU POKER TEAM ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ!![/size][/size]

Στης 04:00 το πρωί λαμβάνω μνμ από Αντώνη "Τεράστια επιτυχία"

Μιλάμε το πρωί κ μου λέει πως βγήκε [size=20pt][size=20pt]1ος 1750[/size][/size] ευρά σε φιλντ 39 παικτών.

50+R το τουρ κ δεν χρειάστηκε να κάνει ουτε rebuy ούτε add on.

Στο αρχικό τραπέζι σέταρε 2-3 φορές κ έχτισε στακ πολύ πάνω από το average.

"Κατάπιε" πολλά γατάκια κ στο τελικό τραπέζι ξεκίνησε ως chip leader.

Μου είπε το χέρι που τον έκανε πιο chip leader από ότι ήταν.

Κοντραρίστηκε με αυτόν που είχε κάτι μάρκες παραπάνω από το στακ του.

Κρατάει τις τρελές σφαίρες(Α-Α) κ κάνει ALL IN σε raise του chip leader κ call ενώς άλλου.

Μπαινει ο αρχικός raise κ δείχνει Κ-Κ

Φλοπ: Κ
Τερν: Α(φάση αλά Μανούσος)  
Ρίβερ: αδιάφορο κ μετά πως να το χάσει?

Ούτε deal ούτε τπτ..

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΏΝΙΟ..

[size=30pt][size=30pt]GO GO GO RODOS BOU POKER TEAM!![/size][/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Περιττο να πουμε οτι το Sattelite ειναι απολυτη σφαγη με Unlimited Rebuys για τις πρωτες δυο ωρες... :o :o :o!!!!!!!! και Add on για μιαμιση φορα το αρχικο στακ μετα το περας των Rebuys... :o :o :o!!! Επειδη το επετειακο τουρνουα εχει πολυ βαλιου με κανα 25αρι χιλιαδες για τον πρωτο και πανω απο χιλια ευρω το μινιμουμ επαθλο παω με σκοπο να το παιξω σουπερ μανιακ κανοντας ριμπαγια και αντονια αλλα αν αποκλειστω και αυτη τη φορα περιττο να πω οτι θα κανω φουλ σελφ μπαν απ'το βουνο οπως πολυ σωστα επραξε και ο Τζιμαρος τερμα το βουνο απο κει και περα... :- :- :- :- :- :- :-

Αρχηγέ βασικά καλή επιτυχία αύριο κ όλοι οι ποκερικοι θεοί μαζί σου.

Υγ. Ασε τα μανιακ κ τα σελφ μπαν κ παίξε σοβαρά σαν να είναι freez out. 
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
ΜΑ Αρχηγε μου η Ηρωικη Μπου Τημ εχει ηδη συμμετασχει σε ενα ΕΡΤ εδω και πανω απο δυο χρονια... :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ιδου και τα Ιστορικα Τεκμηρια...;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup:  :dancing: :dancing: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πώς το ξεχασα??Απαράδεκτος!!!!
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
[size=30pt][size=30pt]Η RODOS BOU POKER TEAM ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ!![/size][/size]

Στης 04:00 το πρωί λαμβάνω μνμ από Αντώνη "Τεράστια επιτυχία"

Μιλάμε το πρωί κ μου λέει πως βγήκε [size=20pt][size=20pt]1ος 1750[/size][/size] ευρά σε φιλντ 39 παικτών.

50+R το τουρ κ δεν χρειάστηκε να κάνει ουτε rebuy ούτε add on.

Στο αρχικό τραπέζι σέταρε 2-3 φορές κ έχτισε στακ πολύ πάνω από το average.

"Κατάπιε" πολλά γατάκια κ στο τελικό τραπέζι ξεκίνησε ως chip leader.

Μου είπε το χέρι που τον έκανε πιο chip leader από ότι ήταν.

Κοντραρίστηκε με αυτόν που είχε κάτι μάρκες παραπάνω από το στακ του.

Κρατάει τις τρελές σφαίρες(Α-Α) κ κάνει ALL IN σε raise του chip leader κ call ενώς άλλου.

Μπαινει ο αρχικός raise κ δείχνει Κ-Κ

Φλοπ: Κ
Τερν: Α(φάση αλά Μανούσος) 
Ρίβερ: αδιάφορο κ μετά πως να το χάσει?

Ούτε deal ούτε τπτ..

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΏΝΙΟ..

[size=30pt][size=30pt]GO GO GO RODOS BOU POKER TEAM!![/size][/size]

[size=20pt]ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΜΑΣ!!!!ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
Και ιδου το Τουρνουα οπου θα συμμετασχει αυριο Κυριακη ο Αρχηγος εν Ελλαδι στο Προκριματικο Σατελατι του Birthday Gold Tour του Βουνου...Ιδου και ολες οι ημερομηνιες των Σατς,κτλ που συζηταγαμε Υπαρχηγε μου... ;) ;) ;)!!!
Καλη  επιτυχία Εν Ελλάδι Αρχηγέ, ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ και παρε το τικετ!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
Κι εγω κλείνω σημερα το ποκερικό έτος με το τελευταίο και καλό τουρνουά..Πολυ value και αναμενονται ..ΚΗΔΕΙΕΣ!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!![/size]
 

Συνημμένα

  • 1456573_169937369880582_20365936_n.jpg
    1456573_169937369880582_20365936_n.jpg
    39 KB · Εμφανίσεις: 17

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αρχηγέ βασικά καλή επιτυχία αύριο κ όλοι οι ποκερικοι θεοί μαζί σου.

Υγ. Ασε τα μανιακ κ τα σελφ μπαν κ παίξε σοβαρά σαν να είναι freez out.  

Σε ευχαριστω Υπαρχηγε μου και παλι Συγχαρητηρια στον Αντωνη μας :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Κι εγω κλείνω σημερα το ποκερικό έτος με το τελευταίο και καλό τουρνουά..Πολυ value και αναμενονται ..ΚΗΔΕΙΕΣ!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!![/size]

[size=40pt]ΣΕΝΤΟΝΙΙΙΙΙ ΣΕΝΤΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΕΝΤΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
[size=40pt]ΣΕΝΤΟΝΙΙΙΙΙ ΣΕΝΤΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΕΝΤΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Ουτε σεντόνι ,ούτε κουβέρτα...
45 ατομα,1900 ο πρωτος, 5 πληρωμές, πηγαινα καλά,εστειλα τον Ισπανό -δειτε αποτελέσματα-δυο φορές για τσαι, τη μια με Q-Q enanti A-K και την αλλη με J-J εναντι 6-6,αλλα ως συνηθως ορθοπόδησε εκ νεου, για να φτασουμε στο FT και να παιξω την κλασσική φλιπα 8-8 απο Button και να callαρει ο ΒΒ με Α-2 (!!),Σχεδον ιδιο στακ,για 2-3 χιλιαδες με καλυπτε,70.000 μαρκες all in.
FLOP 3-6-9 ("ΚΡΑΤΑ" να φωνάζω,"HOLD" να λεει ο Ισπανός)
ΤURN 6 ("HOLD" ξανα ο Ισπανός)
RIVER A γαμημένος..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
8oς και Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ..
Το 2013 εκλεισε με κέρδη, ας ευχηθούμε το ιδιο να γινει και το 2014...
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Ουτε σεντόνι ,ούτε κουβέρτα...
45 ατομα,1900 ο πρωτος, 5 πληρωμές, πηγαινα καλά,εστειλα τον Ισπανό -δειτε αποτελέσματα-δυο φορές για τσαι, τη μια με Q-Q enanti A-K και την αλλη με J-J εναντι 6-6,αλλα ως συνηθως ορθοπόδησε εκ νεου, για να φτασουμε στο FT και να παιξω την κλασσική φλιπα 8-8 απο Button και να callαρει ο ΒΒ με Α-2 (!!),Σχεδον ιδιο στακ,για 2-3 χιλιαδες με καλυπτε,70.000 μαρκες all in.
FLOP 3-6-9 ("ΚΡΑΤΑ" να φωνάζω,"HOLD" να λεει ο Ισπανός)
ΤURN 6 ("HOLD" ξανα ο Ισπανός)
RIVER A γαμημένος..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
8oς και Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ..
Το 2013 εκλεισε με κέρδη, ας ευχηθούμε το ιδιο να γινει και το 2014...
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δε πρζ Ναύαρχε..

Τι σκατα ήθελε κ κόλαρε με Α-2??  :uglystupid: :uglystupid:

Έτσι όμως είναι αυτά κ τα ξέρουμε από πρώτο χέρι.

Δε ξενερώνουμε ποτέ..

[size=30pt]GO GO GO BOU POKER TEAM!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt][size=30pt]ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!![/size] [/size]

Ομαδάρα μου κ απανταχού ποκεράδες έχετε τις ευχές μου για αυτές τις άγιες μέρες.

Υγεία κ χαρά σε όλους..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.000
Πόντοι
1.486
[size=30pt][size=30pt]ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!![/size] [/size]

Ομαδάρα μου κ απανταχού ποκεράδες έχετε τις ευχές μου για αυτές τις άγιες μέρες.

Υγεία κ χαρά σε όλους..
[size=20pt]Χρόνια πολλά φίλε Σταυρο, μετεφερε τις ευχές μου και στον Αντωνάκη!Ευχομαι Χρονια πολλά με υγεία και καλά κασαρίσματα για το 2014 και μην ξεχνάτε:
Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!![/size]
[size=40pt]MERRY CHRISTMAS TO ALL AND ESPECIALLY TO BOU POKER TEAM!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom