Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Kάτι δεν μου αρέσει στις απαντήσεις σου
thinking-023.GIF

και ο γιατρός μου πάντα ναι μου έλεγε  :grin:

βρισκεις??..
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Κοιτάξτε...πιστεύω σε όλες τις γυναίκες μέλη εδώ μέσα...θα πέφτει τρελό πέσιμο.
Ανεξάρτητα απο το τι λένε κάποιοι, ή αν τις σνομπάρουν ή αν τις θεωρούν και εγώ δεν ξέρω τι....πάρα μα πάρα πολλοι τις λιγουρευονται.

Δεν ξέρω οι ίδιες τι έχουν να δηλώσουν, μπορεί να μη θέλουν κιλας και δικαιωμα τους.

Το σιγουρο είναι πως και οι ιδιες μπαινουν εδώ για χαβαλε, για πληροφόρηση, για παρεα...και πιστεύω λιγότερο για να "πηδηξουν" όπως οι περισσότεροι άντρες μέλη.

Ασε που οι γκομενες σαυτα δεν πιάνονται...τα λιγουρια τα μυρίζουν απο μακρια..

Οπως και ναχει ο καλυτερος τρόπος για να γνωρίσεις γκόμενα είναι να κοινωνικοποιείσαι και επίσης να έχεις υπομονη (το εκτιμονε και αυτο οι γκομενες...αρκει μη δείξεις μαλάκας απο την υπομονη)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κοιτάξτε...πιστεύω σε όλες τις γυναίκες μέλη εδώ μέσα...θα πέφτει τρελό πέσιμο.
Ανεξάρτητα απο το τι λένε κάποιοι, ή αν τις σνομπάρουν ή αν τις θεωρούν και εγώ δεν ξέρω τι....πάρα μα πάρα πολλοι τις λιγουρευονται.

Δεν ξέρω οι ίδιες τι έχουν να δηλώσουν, μπορεί να μη θέλουν κιλας και δικαιωμα τους.

Το σιγουρο είναι πως και οι ιδιες μπαινουν εδώ για χαβαλε, για πληροφόρηση, για παρεα...και πιστεύω λιγότερο για να "πηδηξουν" όπως οι περισσότεροι άντρες μέλη.

Ασε που οι γκομενες σαυτα δεν πιάνονται...τα λιγουρια τα μυρίζουν απο μακρια..

Οπως και ναχει ο καλυτερος τρόπος για να γνωρίσεις γκόμενα είναι να κοινωνικοποιείσαι και επίσης να έχεις υπομονη (το εκτιμονε και αυτο οι γκομενες...αρκει μη δείξεις μαλάκας απο την υπομονη)


υπαρχουν και αυτες που τα επιδιωκουν :rolleyes:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Πάντως οι ανθρώπινες σχέσεις, έχουν γινεί πολύ δύσκολες (και δεν εννοώ μόνο τις ερωτικές, τις σεξουαλικές..αλλά και τις φιλικές, τις εργασιακές..οτιδήποτε)

Οι τρόποι επικοινωνίας πια είναι άπειροι...η τεχνολογία μας έχει δώσει απίστευτα μέσα...αλλά αυτο δεν μας έφερε πραγματικά πιο κοντα.
Αντίθετα μας αποξένωσε.

Ολοι είναι καχυποπτοι με όλους. ..και είναι και φυσικο.

Γενικά ζουμε σε καιρούς τελείως απάνυρωπους, χωρίς συναισθημα (είτε αυτό είναι έρωτας..είτε σεξουαλική επιθυμία...είτε φιλική διάθεση..είτε κατανόηση..είτε και μίσος ακόμα)

Υπάρχει ένα επιπεδωμένο συναίσθημα...flat...

Ολα περνάνε δίπλα μας...εναλλάσσονται εικόνες φρίκης και διασκέδασης...σοβαρου και αστείου...και τις αντιμετωπίζουμε με την ίδια απάθεια...βλέποντας την μπάρα του download να κατεβάζει kbytes, mbytes, gbytes....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πάντως οι ανθρώπινες σχέσεις, έχουν γινεί πολύ δύσκολες (και δεν εννοώ μόνο τις ερωτικές, τις σεξουαλικές..αλλά και τις φιλικές, τις εργασιακές..οτιδήποτε)

Οι τρόποι επικοινωνίας πια είναι άπειροι...η τεχνολογία μας έχει δώσει απίστευτα μέσα...αλλά αυτο δεν μας έφερε πραγματικά πιο κοντα.
Αντίθετα μας αποξένωσε.

Ολοι είναι καχυποπτοι με όλους. ..και είναι και φυσικο.

Γενικά ζουμε σε καιρούς τελείως απάνυρωπους, χωρίς συναισθημα (είτε αυτό είναι έρωτας..είτε σεξουαλική επιθυμία...είτε φιλική διάθεση..είτε κατανόηση..είτε και μίσος ακόμα)

Υπάρχει ένα επιπεδωμένο συναίσθημα...flat...

Ολα περνάνε δίπλα μας...εναλλάσσονται εικόνες φρίκης και διασκέδασης...σοβαρου και αστείου...και τις αντιμετωπίζουμε με την ίδια απάθεια...βλέποντας την μπάρα του download να κατεβάζει kbytes, mbytes, gbytes....
Πολυ απλουστευτικο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ποιες εννοεις? Ονοματα.

και συ εκτορας?
αρχικα δεν αναφερομουν στο φορουμ γιατι δεν εχω παρε δωσε...αφ' ετερου και να ειχα καποια υποψην απο δω μεσα σιγα μην ελεγα ονοματα...μιλωντας για γκομενες ομως ναι μπορουν να αναγνωρισουν το λιγουρι απο χιλιομετρα υπαρχουν και αυτες ομως που το γουσταρουν αυτο...κανουν κρα για την ακριβεια...χωρις αυτο να σημαινει οτι θα κατσουν στο λιγουρι βεβαια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom