Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

don_crhis

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο μενα.!! Καλησπερα σε ολα τα μωρακια του bou γυναικαρες, μερακληδες, CD, TS να ειστε ολoι καλα.!!
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
καλημερα σε ολους πελατες και εργαζόμενες
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
γεια σας είμαι νέο μελος  διαβαζω κανα μηνα και ειπα να γινω μελος :hi:
 

Disilverdi

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Νέοεγγεγραμμένο μέλος και εγώ αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό το site.Καλησπέρα και από μένα λοιπόν σε όλους.
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Νέοεγγεγραμμένο μέλος και εγώ αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό το site.Καλησπέρα και από μένα λοιπόν σε όλους.
Κι εγω μια απο τα ιδια, τυπε. Χρονια παρακολουθω γαμωντας μια γεματη 10ετια στα μπορντελα.
 

lui333

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,νέο μέλος αλλά αναγνώστης φανατικός από χρόνια!!
 

Aggelikos Avnanistis 666

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παλικαρια, ενα κοριτσι με εκανε να γραφτω, δεν εχω πληρωσει ποτε για σεξακι αλλα τωρα τελευταια ηρθε η ωρα νομιζω... Καλως σας βρηκα!
 

pablo93

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα συντροφοι του αγοραιου ερωτα απο ενα νεο μελος :hi:
 

mrtoonice21

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλημερες και απο εμενα..χρονια ''ματακιας'' του site επιτελους μελος..
 

enalaktikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
28
Like
1
Πόντοι
0
Ενα γεια και απο μενα που θα βοηθησει απ οτι καταλαβα ν αυξησω τα posts μου και να μπορω σιγα σιγα να στελνω /περνω μηνυματα...αραγε ποσα πρεπει να γινουν....παρακολουθω το site με διαστηματα ειναι αληθεια εδω και πεντε τουλαχιστον χρονια και γυρω στα 2014 ημουν μελος με nick κλπ...εμπλεξα /εχασα το παλιο μου μειλ και κωδικους εδω μεσα με αποτελεσμα τωρα που εχω πια καιρο και ηρεμια να ξαναγινω ενεργος σαν καινουργιος...ειναι χαρα μου να βλεπω πως το site συνεχιζει να υπαρχει ακμαιο με καινουργια μελη, αλλα ναι στεναχωρηθηκα που δεν βλεπω αλλα παλαια και μου λοιπουν οι εξυπνες ατακες τους...Ναι ειναι καλη η ανονυμια στα sites αλλα να ετσι δεν μπορεις να παρακολουθησεις και την πραγματικοτητα στην πορεια των ανθρωπων...τι εγιναν? τσαντιστηκαν κι εφυγαν ? εχασαν το ενδιαφερον τους? επαθαν κατι σοβαρο?  ...και ουτως ή αλλως δεν μπορεις και να ρωτησεις..ειμαστε δυστυχως ενα ψευδονυμο και πορευομαστε..
 

Oustreeee

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
19
Κριτικές
6
Like
55
Πόντοι
0
Γεια σε ολους!!Καλως σας βρηκα!! Ερχομαι με ειρηνικες διαθεσεις!! :grin:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Ενα γεια και απο μενα που θα βοηθησει απ οτι καταλαβα ν αυξησω τα posts μου και να μπορω σιγα σιγα να στελνω /περνω μηνυματα...αραγε ποσα πρεπει να γινουν....παρακολουθω το site με διαστηματα ειναι αληθεια εδω και πεντε τουλαχιστον χρονια και γυρω στα 2014 ημουν μελος με nick κλπ...εμπλεξα /εχασα το παλιο μου μειλ και κωδικους εδω μεσα με αποτελεσμα τωρα που εχω πια καιρο και ηρεμια να ξαναγινω ενεργος σαν καινουργιος...ειναι χαρα μου να βλεπω πως το site συνεχιζει να υπαρχει ακμαιο με καινουργια μελη, αλλα ναι στεναχωρηθηκα που δεν βλεπω αλλα παλαια και μου λοιπουν οι εξυπνες ατακες τους...Ναι ειναι καλη η ανονυμια στα sites αλλα να ετσι δεν μπορεις να παρακολουθησεις και την πραγματικοτητα στην πορεια των ανθρωπων...τι εγιναν? τσαντιστηκαν κι εφυγαν ? εχασαν το ενδιαφερον τους? επαθαν κατι σοβαρο?  ...και ουτως ή αλλως δεν μπορεις και να ρωτησεις..ειμαστε δυστυχως ενα ψευδονυμο και πορευομαστε..

εσύ φίλε ποιο nick είχες παλιά?
 

v-strom

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Χρονια μελος τωρα μαζευω μηνυματα.
 

teleiosanwmalos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα σε ολο το φορουμ.

Διαβαζω χρονια το φορουμ και αποφασισα πλεον να συμμετεχω και εγω, γνωριζω απο τωρα οτι εχω να φαω τρελη καζουρα με το πρωτο θεμα που θα ανοιξω, αλλα νταξ σιγα το πραγμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom