Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (3 μέλη και 91 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλως σας βρηκα. Εχει λιγους μηνες που επισκεπτομαι και διαβαζω το σαιτ και ειπα να γραφτω για ενημερωση αρχικα, καθως ειμαι νεος στο αθλημα (οχι και πολυ στην ηλικια απλα δεν ετυχε να ασχοληθω ως τωρα) και να εχω τη δυνατοτητα να ενημερωσω με τη σειρα μου. Καλα γαμησια να εχουμε νεοι και παλιοι και μακρια απο φολες!  :rockon:
 

havesomefun14845

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια Είμαι al από την Αμερική. Δουλεύω στη Σαουδική Αραβία, αλλά τώρα έρχομαι στην Ελλάδα για διακοπές
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Γεια σας. Παλιός αναγνώστης, νέο μέλος εδώ.
Με την ευκαιρία της εγγραφής μου, να ευχαριστήσω όλους τους αξιολογητές του site! Η βοήθειά σας είναι ανεκτίμητη.
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλη τη μεγάλη παρέα του Bourdela!!!
Καλώς σας βρήκα.Αν και παλιό μέλος δεν γράφω σχεδόν ποτε και μετα απο μια 3ετια αποχής επανήλθα δριμύτερος!!!! Καλη συνεχεία στα "υγρά" μονοπάτια του έρωτα!!!!!
 

Komlac

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολους! Ξέρω το site από παλιά και είπα τωρα που είμαι πιο ενεργός  :erection: να συμβάλλω.
 

Snake Plissken

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
159
Πόντοι
280
Νέος κι εγω....Εχω 3.000 απορίες σχετικά με την λειτουργία του φόρουμ....Αρχικά δεν μου επιτρέπεται να στείλω pm...Στα πόσα μηνύματα θα μου επιτρέπεται;;; Παρατήρησα ότι δεν μπορώ να ξεκινήσω καινούριο θέμα εκτός κι αν δεν είδα το κουμπί..... τέλος δεν ξέρω αν μπορώ να γράψω κριτική για call girls αμέσως ή χρειάζεται να ξεπεράσω έναν αριθμό μηνυμάτων..... Αν υπάρχει ανάλογο thread παρακαλώ έναν admin/moderator να το μεταφέρει εκεί...Έφαγα τον κόσμο για ανάλογο thread δεν βρήκα τίποτα..Ούτε κάποιου είδους FAQ βρήκα. Ευχαριστώ
 

sakismanikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2015
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σε ολους παλιους κ νεους,αναγνωστης απο την αρχη, λιγο πιο ενεργος τωρα.Φοβερο χιουμορ εδω μεσα,καποιοι τυποι ειναι απιστευτοι...
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Νέος κι εγω....Εχω 3.000 απορίες σχετικά με την λειτουργία του φόρουμ....Αρχικά δεν μου επιτρέπεται να στείλω pm...Στα πόσα μηνύματα θα μου επιτρέπεται;;; Παρατήρησα ότι δεν μπορώ να ξεκινήσω καινούριο θέμα εκτός κι αν δεν είδα το κουμπί..... τέλος δεν ξέρω αν μπορώ να γράψω κριτική για call girls αμέσως ή χρειάζεται να ξεπεράσω έναν αριθμό μηνυμάτων..... Αν υπάρχει ανάλογο thread παρακαλώ έναν admin/moderator να το μεταφέρει εκεί...Έφαγα τον κόσμο για ανάλογο thread δεν βρήκα τίποτα..Ούτε κάποιου είδους FAQ βρήκα. Ευχαριστώ

καλημέρα. τα περισσότερα προβλήματα σου θα λυθούν αφού ξεπεράσεις τα 5 (τουλάχιστον) ποσταρίσματα σε διάφορα θέματα.
:hi:
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Καλησπέρα και από εμένα. Αν και επισκέπτομαι το site πολλά χρόνια αποφάσισα να γίνω μέλος πρόσφατα.
 

Natsu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα! εγγεγραμμένος καιρό, είπα να κάνω την αρχή. ;)
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.063
Πόντοι
7.216
Καλησπέρα με την σειρά μου!
Νέο μέλος με αρκετή offline παρουσία!
Μύστης του αγορέου έρωτα από επαρχία με καταδρομικές στην Αθηνα και στο εξωτερικό κατά καιρούς. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom