Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 29 ετών και δουλεύω δουλειές του ποδαριού και πάω από την μία δουλειά στην άλλη,αυτήν την περίοδο κάνω 2 δουλειές δουλεύω σεκιούριτυ και τηλεφωνητής.
Μου αρέσει πολύ το μουνί,το λατρεύω,το έχω κάνει θρησκεία,είμαι μουνόθρησκος και μουνόδουλος.
Τρώω όλα μου σχεδόν τα λεφτά(αχ δεν θα κάνω προκοπή ποτέ) στις γυναίκες τις οποίες τις γουστάρω όσο πιο ξέκωλα και πιο πουτάνες γίνεται.
Οπως λέει και μια παροιμία:
Οτι βγάλαμε στα ξένα στο μουνί και στην ταβέρνα!!!
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 43, αλλα ευτυχως δειχνω μικροτερος. Εχω ελευθερο επαγγελμα με δικο μου γραφειο. Απο μπουρδελοκαταστασεις ασχολουμαι μονο με βολτες στις πιατσες, αλλα γενικα δεν χαλαω πολλα και δεν γουσταρω να χαλασω και πολλα, αλλα δεν λεω μεγαλα λογια γιατι ποτε δεν ξερεις, το νουμι ειναι γλυκο. Μου αρεσουν και με τρελλαινουν τα μικρα και κυριως ανοιχτοχρωμα Ανατολικα πιπινια barely legal teens δηλαδη. Καποια απο αυτες θα μου τα αρμεξει.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ειμαι ενας cowboy σε μονιμη αναζητηση εντονης πουτανοπεριπετειας στο διαβα μου τα προκαλω ολα μεχρι και την πουτανα την τυχη μου.
 

being_wild

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον....Καλησπερα ειμαι 20 χρονων και σπουδαζω, και αυτο θα συνεχιστει για πολλα χρονια ακομη!
Ασχολουμαι με οτιδηποτε εχει σχεση με κοπροσκυλιασμα στο internet και μεγαλο μου χομπι ειναι οι τσοντες...Οι πουτανες ειναι παλαιοτερη ασχολια (μικρη σε χρονικη διαρκεια, καθω ειμαι μολις 20...)
Στον ελευθερο χρονο μου πινω (Η Tequila ειναι η γυναικα μου και το Gin η ερωμενη), μ αρεσει να κατεβαζω πολυ πραμα αλκοολ...και να καπνιζω οποτε θυμαμαι!
 

Επισκέπτης
Στον ελευθερο χρονο μου πινω (Η Tequila ειναι η γυναικα μου και το Gin η ερωμενη), μ αρεσει να κατεβαζω πολυ πραμα αλκοολ...και να καπνιζω οποτε θυμαμαι!

Φιλική συμβουλή από κάποιον που πίνει 20+ χρόνια.
Απέφυγε τεκίλες και τζιν.Το ίδιο ούζα και κονιάκ.
Έχουν στείλει πολύ κόσμο.
Προτίμα ουίσκι και μπύρες.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Φιλική συμβουλή από κάποιον που πίνει 20+ χρόνια.
Απέφυγε τεκίλες και τζιν.Το ίδιο ούζα και κονιάκ.
Έχουν στείλει πολύ κόσμο.
Προτίμα ουίσκι και μπύρες.
Ξέχασες και το τσίπουρο.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

being_wild

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ε ενταξει πιστευω πως αργοτερα θα την κανω την προσπαθεια...τωρα θα το ζησω ως εχει και ως ερθει...Ετσι πανω στην τρελα! ουισκι πινω οταν ειμαι χαλασμενος απο κατι η απογοητευμενος... μπυρες το καλοκαιρι πινω! αν και παχαινουν τρελα!

Ευχαριστω για τη συμβουλη!
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Οι μπυρες παχαινουν λιγοτερο απο ολα τα οινοπνευματωδη. Αλλο παχαινουν,αλλο φουσκωνουν.
 

being_wild

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Το gin δεν εχει πολλες θερμιδες λογο του οτι ειναι απο τα λευκα ποτα...Oi μπυρες αναλογα βεβαια και την ποσοτητα εχουν πιο πολλες θερμιδες...Το φουσκωμα και το συχνο κατουρημα δεν μου ειναι προβλημα!

Αλλα τελος παντων, αρκετα με τα ποτα! Καλως σας βρηκα...και καλη επικοινωνια!
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και απο μενα.ειμαι 34 και δουλευω ηλεκτολογος σε εταιρια.Ο αγοραιος ερωτας με βολευει γιατι γαμας χωρις δεσμευσεις.Το σαιτ ειναι κολημα!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ειμαι 29 ετων και ειμαι πωλητης χονδρικης σε μια εταιρια.πηγαινω που και που σε κανα μπουρδελακι πιο πολυ κατα φυλης μερια και συνηθως πρωινες ωρες.επισης ειμαι λατρης των μεγαλων αλλα στητων μπαλκονιων.ειναι το πρωτο σημειο που κοιταζω σε μια γυναικα!
 

Επισκέπτης
καλησπέρα είμαι 52 ετών ελεύθερος επαγγελματίας και ασχολούμε με την κατασκευή ηλεκτρομηχανολογικών έργων καθώς και δικτύων Η/Υ και τηλεποικοινωνιών  καθώς και κατασκευή συστημάτων εξυπηρέτησεις ξενοδοχειακών μονάδων και μηχανογράφησης αυτών.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
arion αδερφε θα τα πουμε αυριο απο κοντα στη συναντηση.μαρεσει που τα χωνεις στους γαυρους!
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα είμαι 52 ετών ελεύθερος επαγγελματίας και ασχολούμε με την κατασκευή ηλεκτρομηχανολογικών έργων καθώς και δικτύων Η/Υ και τηλεποικοινωνιών  καθώς και κατασκευή συστημάτων εξυπηρέτησεις ξενοδοχειακών μονάδων και μηχανογράφησης αυτών.

μετάφραση:
"καλήσπέρα είμαι ο κύριος Κακομοίρογλου!
Είμαι 52 ετών άεργος και ξύνω τα αρχίδια μου.
Εισπράτω ενοίκια, αλλά το παιζω ελεύθερος επαγγελματιας.
Το πάιζω και καλά κουμουνιστής και πουλάω και ιδεολογία.
Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι ππως είμαι σαπιοκοιλιάς και δεν έχω οπτική επαφη με τα γεννητικά μου όργανα.
Τα μόνα μουνιά που βλέπω είναι αυτά που ανεβάζω στο σάιτ bourdela.com, στο οποίο έμαι οn line 24 ώρες το 24 ωρο και τσακώνομαι για την ΑΕΚ με τους βρωμερούς γάυρους.
Το δέυτερο μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως είμαι άτιτλος  εδώ και 14 χρόνια.
Η πίκρα ειναι απερίγραπτη. Τόση που μου έχει δημιουργήσει ψυχολογικά και συμπλεκτικα προβλήματα."

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
μετάφραση:
"καλήσπέρα είμαι ο κύριος Κακομοίρογλου!
Είμαι 52 ετών άεργος και ξύνω τα αρχίδια μου.
Εισπράτω ενοίκια, αλλά το παιζω ελεύθερος επαγγελματιας.
Το πάιζω και καλά κουμουνιστής και πουλάω και ιδεολογία.
Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι ππως είμαι σαπιοκοιλιάς και δεν έχω οπτική επαφη με τα γεννητικά μου όργανα.
Τα μόνα μουνιά που βλέπω είναι αυτά που ανεβάζω στο σάιτ bourdela.com, στο οποίο έμαι οn line 24 ώρες το 24 ωρο και τσακώνομαι για την ΑΕΚ με τους βρωμερούς γάυρους.
Το δέυτερο μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως είμαι άτιτλος  εδώ και 14 χρόνια.
Η πίκρα ειναι απερίγραπτη. Τόση που μου έχει δημιουργήσει ψυχολογικά και συμπλεκτικα προβλήματα."

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κλαψε κλαψε
 

tasos_g

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
100
Like
5
Πόντοι
1
ειμαι 38 και δουλευω σε μια εταιρια εισαγωγες εξαγωγες το πρωι και διανομεας το βραδυ
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
ειμαι 38 και δουλευω σε μια εταιρια εισαγωγες εξαγωγες το πρωι και διανομεας το βραδυ
Aσχετο, θυμηθηκα με το 'εισαγωγες εξαγωγες' που ειπες, εκεινη την ταινια του Κωνστανταρα. 'Εισαγωγες - εξαγωγες . Εισαγουμε μπουζουκτσουδες , εξαγουμε στριπτιζουδες!'  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom