Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
30 ετών ασφαλιστής γουστάρω τρελλά το σάιτ και έχω κόλλημα με μηχανές....
Α, επίσης στους 2 πρώτους που θα στείλουν pm θα τους κάνω δώρο μια ασφάλεια σε οποιοδήποτε τομέα γουστάρουν επειδή είναι γιορτές αρκεί να είναι μέλη της παρέα μας
Καλή χρονιά
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ειμαι ο νικος 25 και εχω καταστημα κινητης τηλεφωνιας
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Α, επίσης στους 2 πρώτους που θα στείλουν pm θα τους κάνω δώρο μια ασφάλεια σε οποιοδήποτε τομέα γουστάρουν επειδή είναι γιορτές αρκεί να είναι μέλη της παρέα μας
Καλή χρονιά
:rockon: :rockon: :rockon:

Θέλουμε και δώρο κινητουλια από τον αγαπητό nikos278..  :tickedoff:...........:grin:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon:

Θέλουμε και δώρο κινητουλια από τον αγαπητό nikos278..  :tickedoff:...........:grin:

δινω ενα ολοκαινουριο 3310 με ακουστικα , παιχνιδια, 3 μηνες δωρεαν πλοηγηση, μονο 999 ευρω μονο για τα μελη του σαιτ.στελνω και αντικαταβολη
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
δινω ενα ολοκαινουριο 3310 με ακουστικα , παιχνιδια, 3 μηνες δωρεαν πλοηγηση, μονο 999 ευρω μονο για τα μελη του σαιτ.στελνω και αντικαταβολη
σου δινω ενα ολοκαινουριο 3310 με ακουστικα , παιχνιδια, 3 μηνες δωρεαν πλοηγηση, μονο 99 ευρω μονο για εσενα.στελνω και αντικαταβολη και εσυ πουλα το και 1.000.000 €  :grin:

 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Πάντως η πρόταση μου ισχύει κανονικότατα χωρίς αν υπάρχει θέμα διαφήμισης με pm μπορώ να κάνω αυτή τη προσφορά...εννοείται ότι ισχύει και για τους mods και όχι μόνο για εμάς τα μέλη!Και πάλι καλή χρονιά
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Με ΦΠΑ φαντάζομαι ε?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
σου δινω ενα ολοκαινουριο 3310 με ακουστικα , παιχνιδια, 3 μηνες δωρεαν πλοηγηση, μονο 99 ευρω μονο για εσενα.στελνω και αντικαταβολη και εσυ πουλα το και 1.000.000 €  :grin:


εσυ χαλας το κοτετσι? μιας που μιλαμε ετσι να σας πω μια ιστορια. εγω εχω και μεταχειρισμενα. λοιπον ειχα στο παρελθον ενα τηλεφωνο που το πουλαγα 120 ευρω αλλα δεν ηταν καλο(οχι το συγκεκριμενο αλλα σαν μοντελο) καθε κυριακη κανω γενικη στο μαγαζι μαζι με την κοπελα μου. λοιπον μια κυριακη τα εβγαλα ολα να καθαρισω την βιτρινα και οταν τα εβαλα κατα λαθος το εβαλα σε αλλη θεση που εγραφε 185 ευρω. τη δευτερα μια κοπελιτσα κοιταει τη βιτρινα ερχετε μεσα μου σκαει 185 και μου λεει οτι ηθελα αυτο. φυσικα και εγω σαν ελληνας τα πηρα και εκανα και το σταυρο μου
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φαντάσου αυτή η κοπελίτσα να μπαίνει εδώ!!!!! :)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Φαντάσου αυτή η κοπελίτσα να μπαίνει εδώ!!!!! :)

μετα την απομακρινση απο το ταμειο ουδεν λαθοσ αναγνωριζετε. παντως το τηλεφωνο καινουριο εκανε καμοια 250 απλα επειδη ηταν τελειως μουφα το εβαλα τετοια τιμη για να μην το βαλω καπου αλλου . οποτε πρακτικα δεν κοροιδεψα κανεναν
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
36
Πόντοι
16
Λοιπόν είμαι ο Γιώργος κοντά 18 και τελειώνω το λύκειο.Μένω κοντά στην Θεσσαλονίκη (αλλά καταγωγή Λιβαδειά Forza Levadeiakara) Θέλω σαν τρελός να περάσω φοιτητής στην Αθήνα (διότι είμαι ερωτευμένος μαζί της) όμως δεν στρώνομαι να διαβάσω πολύ γαμώτο.Είμαι τρελός γαύρος.Γεμάτο φιλοδοξίες για το μέλλον αλλά και πολλές ανασφάλειες και φοβίες σχετικά με την αγορά εργασίας.Τρελένομαι για ίντερνετ και ευελπιστώ κάποτε να μάθω αυτά που ξέρουν οι hackers (πάντα καλόβουλοι hackers).Επίσης έχω πάει δύο φορές Φυλής 86Α στην Μαριλένα και πέρασα καλά.Θέλω να ζήσω στην Αθήνα σαν τρελός όσο κι αν ακούγεται περίεργος.Αγαπάω τα σκυλιά και όλα τα ζώα γενικά καθώς και τους καλούς ανθρώπους.Όταν έρχομαι Αθήνα μένω στον θείο μου (εργένης όλα τα λεφτά) κοντά Αχαρνών ύψος Αγίου Μελετίου και έτσι πετάγομαι πολύ εύκολα για τσάρκες Φυλής.Αυτά τα λίγα για μένα που ήθελα να πω...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]30 ετών ασφαλιστής .... στους 2 πρώτους ... θα τους κάνω δώρο μια ασφάλεια σε οποιοδήποτε τομέα γουστάρουν ...[/size]

Γιά ένα τανκεράκι 350.000 τόννων....  Θα μου κάνεις δώρο την ασφάλεια?
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα και απο μενα
γιωργος ετων 27 απο θεσ/νικη τα αλλα ειναι ευαισθητα προσοπικα δεδομενα

τα γουστα ειναι απλα ΜΟΥΝΙ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥΝΙ....
ΚΑΙ ΚωΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΙΟΣ ετσι για να μην μπερδευομαστε  σε αυτα τα δυσκολα χρονια..

τα καταστηματα παροχης ηδονης στην συμπροτευουσα καλα κρατουν και μαλιστα αναβαθηζονται σιγα σιγα με ποιο ποιοτηκο περιβαλον και "υλικο"

σιγα σιγα θα τα πουμε ολα  :P





 

ΣωΝι_Πι_900

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Eιμαι ο Σωτηρης Πιρουνακης του Νικολαου.Ηρθα να κανω νεους φιλους.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Ακης 27 απο Θεσσαλονικη επιχειρηματιας φολα ΑΡΙΑΝΟΣ και πολυ λιγο γιηνος
 

bizomanis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
δημητρης απο πειραια 33 χρονων δημοσιουπαλλιλητης οπαδος του αγοραιου ερωτα και του απελπιστικα τεραστιου στηθους!!!προσωπικα ρm οσον αφορα στεκια με μπαλκονατες δεκτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom