Νέα

Ποιό εμβόλιο θα κάνουν τα μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο εμβόλιο εμπιστεύεστε να κάνετε?

  • Άστρα Ζ

    Ψήφοι: 142 19,3%
  • Φαιζερ

    Ψήφοι: 240 32,7%
  • Μοντέρνα

    Ψήφοι: 67 9,1%
  • Τζονσον

    Ψήφοι: 60 8,2%
  • Σπούτνικ

    Ψήφοι: 36 4,9%
  • Φαντα μόνο

    Ψήφοι: 74 10,1%
  • Κανένα έχω αντισώματα στα πάντα

    Ψήφοι: 116 15,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    735

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Ζήσε με τα φαντασματα εσύ!


- Δεν βγαίνει τίποτα: Σχέδιο για να μειώσουν τον πληθυσμό της γης.
- Ο ιός χτυπά τους γέρους: Θέλουν να γλιτώσουν συντάξεις.
- Ο ιός χτυπάει μεσήλικες: θέλουν να αδειάσουν θέσεις εργασίας λόγω των κομπιουτερς που θα αναλάβουν την ανθρώπινη εργασία.
- Ο ιός χτυπάει μικρότερους: θέλουν να τους κάνουν ρομποτακια.

Επαναλαμβάνω: σίγουρα δεν είσαι 12? Ο γιος μου που είναι 15 κάτι τέτοιες απόψεις τις χλευαζει πάντως! :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Περιμενω μια λογικη εξηγηση γιατι εγραψες αυτα οτι τα εχω πει εγω. Αν ζητησεις συγγνωμη θα την δεχτω και θα πω οτι εισαι μαγκας. Αφου ομως πρωτα μου δωσεις μια λογικη εξηγηση.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ρε γλυφτη της ελενας τροπος του λεγην το ειπε.
Καθε χρονο θα σε μπολιαζουν μεχρι να ψοφησεις
Εισαι τυχερος ρε κουφαλα ζαν γιατι σ αυτο το νημα οι μαλακες εχετε κανει φωλια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Εμβολιο κατα του ονυχομηκυτα δεν εχει βγει ακομα θειτσο οταν βγει να το κανεις..
Ναι καναμε ολα αυτα εμπολια που λες αλλα δεν κολλαγαμε ασθενειες,ενω με το κορωνοεμβολιο σου λεει θα κολλησεις και θα κολλας και τους αλλαους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιο το νυχι με τον μηκυτα??
Αχαχαχαχαχ
Οι ψωλες που βαζεις στη σουφρα σου δεν ειναι εμβολια, ξυπνα μαλακα, ΞΥΠΝΑ ΜΑΛΑΚΑ.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εισαι τυχερος ρε κουφαλα ζαν γιατι σ αυτο το νημα οι μαλακες εχετε κανει φωλια.
Ρε τα σωβρακα του πεθερου τα επλυνες ?
Φωναζει κανονισε να πεσει κατραπακια
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μα το ξαναεγραψα. Οι φαρμακευτικες εκτος απο το να σωζουν κοσμο κανουν και μπιζνες.
Τα υπολοιπα; Γιατι αυτη η επιθεση στο νικ νειμ μου με ψεμματα;
Ναι, προφανώς και κάνουν μπίζνες. Ξέρεις πόσα εκατομμύρια ρίχνουν στην έρευνα? Τι πρόβλημα έχεις με την μπιζνα?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Στα δύσκολα θειτσο το ρουφιανοκουμπι κατευθειαν.
Μεγαλος ρουφιανος εισαι θειτσο κλασσικος λοπωδιτης
Ποια δύσκολα? Για το νύχι? Δες πόσες φορές το έχεις γράψει! Σου φαίνεται για δύσκολο? Βούτυρο στο ψωμί μου είσαι ρε κόπανε και δεν το έχεις πάρει πρέφα! :tooth:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Ναι, προφανώς και κάνουν μπίζνες. Ξέρεις πόσα εκατομμύρια ρίχνουν στην έρευνα? Τι πρόβλημα έχεις με την μπιζνα?
Αν δεν μου απαντησεις σε αυτο που σε ρωταω επανειλλημενως, σε παρακαλω μην αντιπαραθεσεις ξανα μυνημα μου.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αν δεν μου απαντησεις σε αυτο που σε ρωταω επανειλλημενως, σε παρακαλω μην αντιπαραθεσεις ξανα μυνημα μου.
Όσο δεν απαντας εσύ τόσο δεν έχω λόγο να σου απαντησω. Έχεις πρόβλημα με εταιρείες που βγάζουν λεφτά? Στ' αρχίδια μου. Δεν θες να κάνεις το εμβόλιο? Στ' αρχίδια μου. Δεν θες να μιλάς μαζί μου? ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ! :)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Όσο δεν απαντας εσύ τόσο δεν έχω λόγο να σου απαντησω. Έχεις πρόβλημα με εταιρείες που βγάζουν λεφτά? Στ' αρχίδια μου. Δεν θες να κάνεις το εμβόλιο? Στ' αρχίδια μου. Δεν θες να μιλάς μαζί μου? ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ! :)
Δεν ενδιαφερομαι για το που συνηθιζεις να καθεσαι. Τερμα.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
χαρά στην υπομονή σου ρε κωλόγερε..
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Όσο δεν απαντας εσύ τόσο δεν έχω λόγο να σου απαντησω. Έχεις πρόβλημα με εταιρείες που βγάζουν λεφτά? Στ' αρχίδια μου. Δεν θες να κάνεις το εμβόλιο? Στ' αρχίδια μου. Δεν θες να μιλάς μαζί μου? ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ! :)
Καλα παρε τωρα μια κουτα λεβιτρα και αν δεν σου σηκωθει στ αρχιδια μου.
Χαχαχαχαχχαχαχαχα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Να πας να το φτιαξεις ρε,μετα απορεις γιατι οι γκομενες δεν σε θελουν.
Εγω να πετυχω 10αρα γκομενα με τετοιο νυχι εξαφανιζομαι
Φαντάζεσαι πόσο καμένος είναι κάποιος που σε μια φωτογραφία με γκομενα εστιάζει στο νύχι μου, το οποίο είναι μια χαρά κι απλά αυτός ο καμένος τύπος προσπάθησε να πει κάτι μιας κι έτρωγε πούτσες όλη μέρα! :tooth:

Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις! :wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλα παρε τωρα μια κουτα λεβιτρα και αν δεν σου σηκωθει στ αρχιδια μου.
Χαχαχαχαχχαχαχαχα
Αναφορουλα :) :)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Φαντάζεσαι πόσο καμένος είναι κάποιος που σε μια φωτογραφία με γκομενα εστιάζει στο νύχι μου, το οποίο είναι μια χαρά κι απλά αυτός ο καμένος τύπος προσπάθησε να πει κάτι μιας κι έτρωγε πούτσες όλη μέρα! :tooth:

Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις! :wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αναφορουλα :) :)
Επίσημη ανακοινωση,ο θειτσος μου κανει συνεχομενες αναφορες γιατι δεν μπορει να με αντιμετωπιση λεκτικα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
Για κανένα λόγο δεν πρέπει να καλούν έναν άνθρωπο ο οποίος, χωρίς να έχει στοιχεία, δήλωνε πως η αντιμετώπιση του Κόβιντ είναι το μεγαλύτερο φιάσκο του 21ου αιώνα κι ότι η Αμερική θα είχε συνολικά 10.000 απώλειες, ενώ σήμερα έχει ΗΔΗ 606.000 θύματα. Ότι δεν θα ανακαλυφθεί εμβόλιο για τον Κορονοιό. Πόσο περισσότερο έξω μπορεί να πέσει κάποιος; για κανένα λόγο δεν θα το εμπιστευόμουν σε οτιδήποτε
πηγή DEATH from covid in usa
Εκτός του Ιωαννίδη και άλλοι επιστήμονες πίστευαν απο την αρχή οτι θα έπρεπε αντί να κλείσουμε τα πάντα να προστατεύσουμε τους ευπαθείς , και να αφήσουμε τους υπόλοιπους να κυκλοφοράνε , μπορούμε να ξέρουμε αν τα πράγματα θα είχαν πάει καλύτερα η χειρότερα με κάτι που δεν δοκιμάσαμε ; Μάλλον όχι θα έλεγα εγω ο άσχετος ... βέβαια θα πει κανείς οτι το δοκίμασε η Σουηδία και δεν τις βγήκε , αλλά και αυτοί νομίζω τους περισσότερους θανάτους τους είχαν στα γηροκομεία , άρα μάλλον ούτε αυτοί προστάτευσαν τους ευπαθείς ... η τουλάχιστον όχι όσο έπρεπε.

Επίσης κάτι άκουσα οτι στην Αγγλία αποφάσισαν να ανοίξουν τα πάντα γιατί αποδείχτηκε λέει οτι τα λοκντάουν δεν βοηθάνε καθόλου , μακάρι να ισχύει αυτό γιατί κάπου φτάνει με αυτά τα λοκντάουν , αν αποδείχτηκαν και άχρηστα (άχρηστα λέγοντας δηλαδή οτι μήπως κάνουν περισσότερο κακό παρά καλό) ακόμα καλύτερα γιατί σε αυτήν την περίπτωση δεν θα τα ξαναζήσουμε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Επίσημη ανακοινωση,ο θειτσος μου κανει συνεχομενες αναφορες γιατι δεν μπορει να με αντιμετωπιση λεκτικα.
Το ποιος δεν μπορεί να απαντήσει λεκτικά φαίνεται. Δες πόσες πούτσες έχεις φάει κι ανεβάζεις νύχια! :tooth:

Ανέβασε το άλλη μια please. Αν έχεις τα αρχίδια βέβαια :wink:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το ποιος δεν μπορεί να απαντήσει λεκτικά φαίνεται. Δες πόσες πούτσες έχεις φάει κι ανεβάζεις νύχια! :tooth:

Ανέβασε το άλλη μια please. Αν έχεις τα αρχίδια βέβαια :wink:
Οταν κρινω το σωστο ταιμινγκ το ανεβαζω ανετα αν και πρεπει να ψαξω να βρω τη φωτογραφια.
Μου τη στελνεις θειτσο?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Οταν κρινω το σωστο ταιμινγκ το ανεβαζω ανετα αν και πρεπει να ψαξω να βρω τη φωτογραφια.
Μου τη στελνεις θειτσο?
Απλά δεν έχεις αρχίδια. Στα κόψανε οι αφέντρες!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
χαρά στην υπομονή σου ρε κωλόγερε..
Δεν ξέρω τι ζόρι τραβάει ό άνθρωπος με την πάρτι μου και για δεύτερη φορά μου καταλογίζει πράγματα που εγώ δεν έχω γράψει εδώ, ποτέ. Μέχρι καί αρνητη τού εμβόλιου με έχει βγάλει, ενώ είμαι εμβολιασμενος και προσπαθώ να πεισω και άλλους για την αναγκαιότητα του εμβολιασμού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom