Νέα

Ποιό εμβόλιο θα κάνουν τα μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο εμβόλιο εμπιστεύεστε να κάνετε?

  • Άστρα Ζ

    Ψήφοι: 142 19,3%
  • Φαιζερ

    Ψήφοι: 240 32,7%
  • Μοντέρνα

    Ψήφοι: 67 9,1%
  • Τζονσον

    Ψήφοι: 60 8,2%
  • Σπούτνικ

    Ψήφοι: 36 4,9%
  • Φαντα μόνο

    Ψήφοι: 74 10,1%
  • Κανένα έχω αντισώματα στα πάντα

    Ψήφοι: 116 15,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    735

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τα παιδια εμβολιαζονται μηνιαιως;;
Εισαι λιγο ζαλισμενος απο τον προηγουμενο καυσωνα;
Ρε γλυφτη της ελενας τροπος του λεγην το ειπε.
Καθε χρονο θα σε μπολιαζουν μεχρι να ψοφησεις
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Τι απαντηση περιμενεις ρε μαλακα; Σε ποσους θα χορηγηθει το φαρμακο; Σε οσους κρινουν οι γιατροι. Εσυ η εγω θα το κρινουμε; Με επιβεβαιωνεις απλως.
Επιβεβαιώνω ότι είσαι ένα ψέκι μαλάκας!

Ρουφα το, όλο δικό σου! Μαλάκα! :tooth:

2021-07-07 14.36.05.png
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μπαρμπαπηδουλας μπολιασμενος

θα το βγαλει το καλοκαιρι λετε?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Επιβεβαιώνω ότι είσαι ένα ψέκι μαλάκας!

Ρουφα το, όλο δικό σου! Μαλάκα! :tooth:

2021-07-07 14.36.05.png
Εμβολιο κατα του ονυχομηκυτα δεν εχει βγει ακομα θειτσο οταν βγει να το κανεις..
Ναι καναμε ολα αυτα εμπολια που λες αλλα δεν κολλαγαμε ασθενειες,ενω με το κορωνοεμβολιο σου λεει θα κολλησεις και θα κολλας και τους αλλαους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπαρμπαπηδουλας μπολιασμενος

θα το βγαλει το καλοκαιρι λετε?
Ποιο το νυχι με τον μηκυτα??
Αχαχαχαχαχ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Το φαρμακο θα ειναι η επομενη μπιζνα των φαρμακευτικων, να εισαι σιγουρος. Δεν μπορεις να τις υποχρεωσεις ομως να την κανουν απο τωρα. Πρεπει πρωτα να κανουν αποσβεση και να βγαλουν και κερδος απο το εμβολιο.
Αυτο βεβαια δεν αναιρει, οτι το εμβολιο αυτη την στιγμη ειναι η μοναδικη λυση που επιβαλεται για να αντιμετωπιστει το προβλημα.
Ζήσε με τα φαντασματα εσύ!

- Βγαίνει εμβόλιο : Είναι για να τα κονομησουν.
- Βγαίνει φάρμακο: Είναι για να τα κονομησουν.
- Δεν βγαίνει τίποτα: Σχέδιο για να μειώσουν τον πληθυσμό της γης.
- Ο ιός χτυπά τους γέρους: Θέλουν να γλιτώσουν συντάξεις.
- Ο ιός χτυπάει μεσήλικες: θέλουν να αδειάσουν θέσεις εργασίας λόγω των κομπιουτερς που θα αναλάβουν την ανθρώπινη εργασία.
- Ο ιός χτυπάει μικρότερους: θέλουν να τους κάνουν ρομποτακια.

Επαναλαμβάνω: σίγουρα δεν είσαι 12? Ο γιος μου που είναι 15 κάτι τέτοιες απόψεις τις χλευαζει πάντως! :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπαρμπαπηδουλας μπολιασμενος

θα το βγαλει το καλοκαιρι λετε?
Αμέ! Και θα σε πηγαίνω γαμιοντας όποτε σε πετυχαίνω! :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Σίγουρα δεν εξυπηρετεί τα εγχώρια λαμογια καναλάρχες των επιδομάτων, γιατί τον έχουν κομμενο :grin:
Αυτο ελειπε να δινεται λόγος σε εναν απατεωνα απο σοβαρα μεσα ενημερωσης.

Εξαλλου παντα βρισκει αυτος ο απιθανος βημα για να ξεστομιζει τις εμμισθες ανοησιες του.

Θα ερθει ομως η ωρα που θα αποκαλυφθει ο ρολος του.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εμβολιο κατα του ονυχομηκυτα δεν εχει βγει ακομα θειτσο οταν βγει να το κανεις..
Ναι καναμε ολα αυτα εμπολια που λες αλλα δεν κολλαγαμε ασθενειες,ενω με το κορωνοεμβολιο σου λεει θα κολλησεις και θα κολλας και τους αλλαους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιο το νυχι με τον μηκυτα??
Αχαχαχαχαχ
Πάρε την αναφορά σου :)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Ζήσε με τα φαντασματα εσύ!


- Βγαίνει φάρμακο: Είναι για να τα κονομησουν.
- Δεν βγαίνει τίποτα: Σχέδιο για να μειώσουν τον πληθυσμό της γης.
- Ο ιός χτυπά τους γέρους: Θέλουν να γλιτώσουν συντάξεις.
- Ο ιός χτυπάει μεσήλικες: θέλουν να αδειάσουν θέσεις εργασίας λόγω των κομπιουτερς που θα αναλάβουν την ανθρώπινη εργασία.
- Ο ιός χτυπάει μικρότερους: θέλουν να τους κάνουν ρομποτακια.


Επαναλαμβάνω: σίγουρα δεν είσαι 12? Ο γιος μου που είναι 15 κάτι τέτοιες απόψεις τις χλευαζει πάντως! :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Τι απο τα παραπανω εχω ισχυριστει εγω;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Ζήσε με τα φαντασματα εσύ!



Επαναλαμβάνω: σίγουρα δεν είσαι 12? Ο γιος μου που είναι 15 κάτι τέτοιες απόψεις τις χλευαζει πάντως! :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Και εγω αμφιβαλω, αν ξερεις να διαβαζεις Ελληνικα.

Μην ψαχνεις να βρεις παλια μου ποστ. Απο ολα αυτα που ισχυριζεσαι οτι εχω πει, μονο οτι οι φαρμακευτικες εχουν δωσει προτεραιοτητα στο εμβολιο, εναντι του φαρμακου εχω γραψει.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Και εγω αμφιβαλω, αν ξερεις να διαβαζεις Ελληνικα.

Μην ψαχνεις να βρεις παλια μου ποστ. Απο ολα αυτα που ισχυριζεσαι οτι εχω πει, μονο οτι οι φαρμακευτικες εχουν δωσει προτεραιοτητα στο εμβολιο, εναντι του φαρμακου εχω γραψει.
Τα δύο πρώτα τα είπες τώρα πρόσφατα, πριν 2-3 ποστς.

Δεν είπες ότι το φάρμακο είναι η επόμενη μπιζνα, αφού όμως τελειώσουν πρώτα με την μπιζνα του εμβολίου?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Τα δύο πρώτα τα είπες τώρα πρόσφατα, πριν 2-3 ποστς.

Δεν είπες ότι το φάρμακο είναι η επόμενη μπιζνα, αφού όμως τελειώσουν πρώτα με την μπιζνα του εμβολίου?
Μα το ξαναεγραψα. Οι φαρμακευτικες εκτος απο το να σωζουν κοσμο κανουν και μπιζνες.
Τα υπολοιπα; Γιατι αυτη η επιθεση στο νικ νειμ μου με ψεμματα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Αυτο ελειπε να δινεται λόγος σε εναν απατεωνα απο σοβαρα μεσα ενημερωσης.

Εξαλλου παντα βρισκει αυτος ο απιθανος βημα για να ξεστομιζει τις εμμισθες ανοησιες του.

Θα ερθει ομως η ωρα που θα αποκαλυφθει ο ρολος του.
λάθος κάνεις Άλεξ. όλα, μα ΟΛΑ τα μέσα τον καλούν. Απλά χτύπησε στον Γούγλη και θα δεις τα βίντεο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
Και εγω αμφιβαλω, αν ξερεις να διαβαζεις Ελληνικα.

Μην ψαχνεις να βρεις παλια μου ποστ. Απο ολα αυτα που ισχυριζεσαι οτι εχω πει, μονο οτι οι φαρμακευτικες εχουν δωσει προτεραιοτητα στο εμβολιο, εναντι του φαρμακου εχω γραψει.
Αν το μόνο που κάνουν είναι το να έδωσαν προτεραιότητα στο εμβόλιο δικαίωμά τους , αν όμως προσπαθούν παράλληλα να καθυστερήσουν την κυκλοφορία φαρμάκων γιατί δεν τα έβγαλαν οι ίδιοι (η γιατί μπορεί να εμβολιάζονται πλέον μόνο οι ευπαθείς) τότε υπάρχει θέμα γιατί κάποιοι μπορεί να είχαν σωθεί ήδη , στην Μαδαγασκάρη παράδειγμα λένε οτι έβγαλαν κάποιο φάρμακο που δουλεύει και οτι προσπαθήσαν να τους το σαμποτάρουν (μέχρι και οτι κυκλοφόρησαν ένα παρόμοιο που δεν δουλεύει ακούστηκε , δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι) , εδω το ελληνικό φάρμακο με τα λεμφοκύτταρα τους καθυστερήσαν πολύ στην φάση των δοκιμών , δεν λέω οτι έγινε επίτηδες ... αλλά όλο και μπορεί να βάλανε το χέρι τους οι μεγάλες φαρμακοβιομηχανίες.

Αυτό με το ελληνικό φάρκακο είναι γνωστό νομίζω οπότε δεν βάζω λίνκ , εδω είναι ενα που βρήκα για την Μαδαγασκάρη.

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
λάθος κάνεις Άλεξ. όλα, μα ΟΛΑ τα μέσα τον καλούν. Απλά χτύπησε στον Γούγλη και θα δεις τα βίντεο
Πλέον ναι , αλλά για καιρό δεν τον καλούσαν ... το θέμα είναι οτι δεν πρέπει να τον καλέσουν επειδή έπεσε έξω στις προβλέψεις του ;

Η το γιατί δεν τον καλούσαν για καιρό παράδειγμα οφείλεται στις προβλέψεις του , η στο οτι διαφωνούσε με τα λοκντάουν και ποιός ξέρει με τί άλλο ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Παρεπιμπτοντως, ο θειος μου Χημικος-μηχανικος καποια χρονια εκανε τον ιατρικο επισκεπτη. Ξερω πολυ καλα τι επαιζε παλια, μεταξυ φαρμακευτικων και ιατρων.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Πλέον ναι , αλλά για καιρό δεν τον καλούσαν ... το θέμα είναι οτι δεν πρέπει να τον καλέσουν επειδή έπεσε έξω στις προβλέψεις του ;

Η το γιατί δεν τον καλούσαν για καιρό παράδειγμα οφείλεται στις προβλέψεις του , η στο οτι διαφωνούσε με τα λοκντάουν και ποιός ξέρει με τί άλλο ;
Για κανένα λόγο δεν πρέπει να καλούν έναν άνθρωπο ο οποίος, χωρίς να έχει στοιχεία, δήλωνε πως η αντιμετώπιση του Κόβιντ είναι το μεγαλύτερο φιάσκο του 21ου αιώνα κι ότι η Αμερική θα είχε συνολικά 10.000 απώλειες, ενώ σήμερα έχει ΗΔΗ 606.000 θύματα. Ότι δεν θα ανακαλυφθεί εμβόλιο για τον Κορονοιό. Πόσο περισσότερο έξω μπορεί να πέσει κάποιος; για κανένα λόγο δεν θα το εμπιστευόμουν σε οτιδήποτε
πηγή DEATH from covid in usa
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.973
Like
12.035
Πόντοι
3.556
Η έρευνα βλακάκο κοστίζει. Αν θες να βρεθεί το φάρμακο για το Αλτσχάιμερ μια ώρα αρχύτερα τότε πήγαινε δώρισε την περιουσία σου σε κάποιο ερευνητικό ίδρυμα αντί να προσπαθείς να ανακαλύψεις συνωμοσίες μέσα από το λάπτοπ σου.
Άσχετο ζουλάπι πάλι γραφικότητες και απαντήσεις δημοτικού ... ξεστραβώσου πιο πανω από που έρχεται ο τεράστιος όγκος χρηματοδότησης ... μια χαρά καταλαβαίνεις, κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις για τον αντίλογο και μόνο. Λυπάμαι, όμως δεν έχω τόσο πολύ χρόνο για να στον αφιερώσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom