Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
153
Like
889
Πόντοι
81
Εγκληματικός τουλάχιστον. Ακάποτα και μελανιές σε εργαζόμενο κορίτσι είναι λόγος να σε μαζέψουν σκουπίδι. Το τι κάνουν οι γκόμενες που τσιμπάμε είναι άλλο πράγμα γιατί υπάρχει συναίνεση και γουστάρουν.

Λυπάμαι που θα σε σοκάρω αλλά η συγκεκρίμενη μου τα ζήτησε και προφανώς αναζητώ κάποια που και θα τα γουστάρει και θα τα δέχεται για παραπάνω λεφτά.
Θα ήθελα πολύ να μου τα πεις από κοντά, επίσης σκουπίδι να αποκαλείς τη χυσαποθήκη που σε γέννησε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.093
Πόντοι
8.346
F_cyi4dWIAAWxlh.jpg
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
641
Like
1.378
Πόντοι
206

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
Στα 18 μου ενώ είχα σχέση με μια μουναρα γκόμενα , είχα και μια άλλη που είχε φάει κόλλημα μαζί μου ψιλό μέτρια αλλά με μεγάλα τεράστια βυζιά ... Να μην σας πολύλογο ένα απόγευμα είχα ελεύθερο σπίτι και καυλές πολλές και ειπα στην μέτρια να έρθει σπίτι μου ... Αφού ξεκινήσαμε μπαλαμουτι έτσι το λέγαμε τοτε την γδυνω τελείως... Η γκόμενα ήταν τέρμα άπειρη και παρθένα ... Ήταν από τα πιο άσχημα γαμησια που είχα κάνει μέχρι στιγμής... Αυτή όμως επειδή την ξεπαρθενιασα και την έγραψα πάλι αρχιδια καπάκι κόλλησε ακόμα παραπάνω. Μέχρι που μάθαινε που θα είμαι τα βράδια και ερχόταν στα club... Παραλιακή τότε στις δόξες της ... Ε ένα βράδυ είμασταν σε ένα μαγαζί king size φισκα είχε πάρτυ με dj εξωτερικού... Έρχεται κολαει πάνω μου μέσα στο κόσμο με αγκαλιάζει και έκλαιγε!!! Εγώ λιωμα και η γκόμενα μου παραδίπλα δίνω ενα σάλτο να ανέβω στα πάνω τραπέζια να ξεφύγω ήταν αμφιθεατρικό το μαγαζί και καταλάθος τρώει η γκόμενα κλοτσιά καλή και φεύγει και πέφτει στο από κάτω τραπέζι...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
32
Like
26.530
Πόντοι
8.346
Πριν καμμία δεκαετία είχα πάρει ένα κορίτσι του χώρου που διακρινόταν για το δυνατό anal , στο δεύτερο ραντεβού ξεκινησα να της βάζω πίσω δάκτυλα , τα τρία μπήκαν αρκετά εύκολα στο τέταρτο με μπόλικο baby oil μπήκε και αυτό αλλά ήδη μου έλεγε πως πονάει , της λέω οκ και κάνω προσπάθεια να βάλω και το πέμπτο με πολύ δυσκολία και αυτή να λέει πονάω μπήκε και αυτό , θα ήθελα να το πάω μέχρι τον καρπό αλλά δεν με άφησε.
Την συνάντησα άλλη μια φορά αν θυμάμαι αλλά δεν με ξανά άφησε να την φισταρω έτσι !!
Ωραία ανάμνηση !!
....μαγκα μηπως εχασες κατι στο fisting που εκανες?!?!!? Πριν χρονια εκει που επαιρνα μια απο κωλο, ξαφνου ο πουτσος βγηκε με ρολογακι φορεμενο απο μεσα :cheesy::cheesy::cheesy:
Για δες μηπως σου λειπει......
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
340
Πόντοι
21
Αφού τα λέτε που τα λέτε δεν είδα κανέναν σας να μιλάει για Όλγα
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
526
Πόντοι
81
Λυπάμαι που θα σε σοκάρω αλλά η συγκεκρίμενη μου τα ζήτησε και προφανώς αναζητώ κάποια που και θα τα γουστάρει και θα τα δέχεται για παραπάνω λεφτά.
Θα ήθελα πολύ να μου τα πεις από κοντά, επίσης σκουπίδι να αποκαλείς τη χυσαποθήκη που σε γέννησε.
Πρόσεχε μωρή κακοποιητική μπάμια μην γυναικοκτονίσεις τη δικιά σου για χάρη του τράβελου που σε στηρίζει. Άντε έχει γεμίσει ο τόπος κακοποιητικά σκουπίδια που βιάζουν αβέρτα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.013
Πόντοι
27.261
η εφτυχια απο μιλανο, παρεα για στριπτιζ, χολμς και χαγιατε σποϊλερ φαν, μας βγηκε και ξεφτιλισμενη καταπιολα... κατα λαθος :coffee:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496

marge

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
283
Πόντοι
20
Εγώ ήμουν σε ταβέρνα με τη δικιά μου, φεύγοντας ανέβηκε στη μηχανή που ήταν παρκαρισμένη απέξω, και ακριβώς δίπλα ήταν 3 τύποι που τους έτρεχαν τα σάλια βλέποντάς τη να ανοίγει τα πόδια της πάνω από τη σέλα. Τους πήραμε χαμπάρι, πήγαμε στο γκαράζ του σπιτιού, έβγαλε το εσώρουχό της και γυρίσαμε πίσω προσποιώντας πως είχαμε ξεχάσει κλειδιά. Σταμάτησα ακριβώς στο ίδιο σημείο, οι τύποι κόντεψαν να καταπιούν τα πιρούνια τους....
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.256
Πόντοι
206
Εγώ ήμουν σε ταβέρνα με τη δικιά μου, φεύγοντας ανέβηκε στη μηχανή που ήταν παρκαρισμένη απέξω, και ακριβώς δίπλα ήταν 3 τύποι που τους έτρεχαν τα σάλια βλέποντάς τη να ανοίγει τα πόδια της πάνω από τη σέλα. Τους πήραμε χαμπάρι, πήγαμε στο γκαράζ του σπιτιού, έβγαλε το εσώρουχό της και γυρίσαμε πίσω προσποιώντας πως είχαμε ξεχάσει κλειδιά. Σταμάτησα ακριβώς στο ίδιο σημείο, οι τύποι κόντεψαν να καταπιούν τα πιρούνια τους....
Ξεφτίλα την έκανε τη γκόμενα τύπε...:confused::confused::confused:
Προσποιώντας το λέω...:tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom