Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sise

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
326
Πόντοι
291
Πριν καμμία δεκαετία είχα πάρει ένα κορίτσι του χώρου που διακρινόταν για το δυνατό anal , στο δεύτερο ραντεβού ξεκινησα να της βάζω πίσω δάκτυλα , τα τρία μπήκαν αρκετά εύκολα στο τέταρτο με μπόλικο baby oil μπήκε και αυτό αλλά ήδη μου έλεγε πως πονάει , της λέω οκ και κάνω προσπάθεια να βάλω και το πέμπτο με πολύ δυσκολία και αυτή να λέει πονάω μπήκε και αυτό , θα ήθελα να το πάω μέχρι τον καρπό αλλά δεν με άφησε.
Την συνάντησα άλλη μια φορά αν θυμάμαι αλλά δεν με ξανά άφησε να την φισταρω έτσι !!
Ωραία ανάμνηση !!
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
1
Like
2.412
Πόντοι
456
Πινουμε καφε με τη γκομενα.
Η σερβιτορα μου λεει να πληρωσουμε.Καλο κομματι.
Της δινω τα χρηματα και μου επιστρεφει τα ρεστα με μια πολυ ζεστη χειραψια και οφθαλμικο καρφωμα.Το πηρε χαμπαρι η δικια μου και μου τραβηξε το χερι.Στο δρομο για το σπιτι μουρμουρα μουρμουρα μουρμουρα.
Μπαινουμε σπιτι αραζω καναπε και συνεχιζει το εργο.Σε καποια φαση της λεω την ιδια ταινια θα δουμε η και θα γαμησουμε;
Επεσε στα γονατα για γλυφιτζουρι.Εκει αρχισα να της τη λεω και να της παταω χαστουκια,τραβηγμα μαλλιων και ροχαλες.Στη συνεχεια τη πηγα στο δωματιο και συνεχισα το εργο και στο τελος της τα εριξα στη μαπα λεγοντας της καργιολα πουτανα ησουν εισαι και θα εισαι.
Το πηρε για κοπλιμεντο και πηγε να ερθει για φιλι και της ειπα αν δε πλυθεις μη πλησιασεις.Σα καλο πουτανακι που ηταν το εκανε και ηρθε για αγκαλια και φιλι.Απο εκει περα εβγαζα τρελα γουστα.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.309
Like
2.649
Πόντοι
456
Να με πληρώσει για να της κάνω αγκαλιά και να κλάψει στο στιβαρό μου στήθος.
Α, λέτε αλήθειες εδώ;;
Έβγαινα με μία τύπισσα πριν μερικά χρόνια, τίμιο μπουκίτσι Ιαπωνίας, δεν είχαμε προχωρήσει παρακάτω όμως, ήθελε τον χρόνο της, έλεγε. Λέω οκ, δεν θα γίνω μαλάκας να πιέζω καταστάσεις. Ας κάτσει σε άλλους να σκεφτεί πρώτα. Βγαίναμε ραντεβού, τα πλήρωνα όλα εγώ. Αυτό συνέβη μία, δύο και πάει λέγοντας. Δεν το έκανα από υποχρέωση, αλλά επειδή το γουστάρα. Τελευταία φορά όμως που βγήκαμε (δεν την έχω δει από τότε ξανά) πήγαμε σε καφετέρια που τους ήξερα όλους. Επιτηδευμένα. Παραγγέλνω καφέ, κλαμπ σάντουιτς, βάφλα με παγωτό και κάτι άλλες μαλακίες. Για να κάνω λογαριασμό. Να σημειωθεί πως η έτσι, δεν έκανε ούτε αυτό που λέμε fake reach. Έστω για τα μάτια του κόσμου, πως δήθεν θέλει να πληρώσει μία φορά κάτι. Και αφού τρώω το κλαμπ σάντουιτς και λίγο από την βάφλα. Της λέω: «Πάω λίγο τουαλέτα, μ' έπιασε η κοιλιά μου». Που να ήξερε, πως το πραγματικό χέσιμο θα το έτρωγε αυτή. Διότι είχα κανονίσει να φύγω και να τα πληρώσει όλα μόνη της. Έτσι και έκανα. Απλά την άφησα εκεί και έφυγα.
Η σερβιτόρα και το υπόλοιπο προσωπικό, που πήγαν για να τους πληρώσει τον λογαριασμό, μου είπαν πως δεν είχε καν επάνω της λεφτά και περίμενε να της φέρουν. Επίσης πως με έλεγε γύφτο που δεν πλήρωσα και άλλα πολλά κοσμητικά επίθετα.
Στεναχωρήθηκα πολύ γενικά. Δεν. Γελούσα αδιάκοπα όταν τα έμαθα.
Ξέρω πως μάλλον το νήμα αναφέρεται σε σεξουαλικά ξεφτιλίσματα, αλλά αν αυτό δεν είναι ξεφτίλισμα. Συγχωρέστε με.
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
31
Like
3.424
Πόντοι
2.606
Να με πληρώσει για να της κάνω αγκαλιά και να κλάψει στο στιβαρό μου στήθος.
Α, λέτε αλήθειες εδώ;;
Έβγαινα με μία τύπισσα πριν μερικά χρόνια, τίμιο μπουκίτσι Ιαπωνίας, δεν είχαμε προχωρήσει παρακάτω όμως, ήθελε τον χρόνο της, έλεγε. Λέω οκ, δεν θα γίνω μαλάκας να πιέζω καταστάσεις. Ας κάτσει σε άλλους να σκεφτεί πρώτα. Βγαίναμε ραντεβού, τα πλήρωνα όλα εγώ. Αυτό συνέβη μία, δύο και πάει λέγοντας. Δεν το έκανα από υποχρέωση, αλλά επειδή το γουστάρα. Τελευταία φορά όμως που βγήκαμε (δεν την έχω δει από τότε ξανά) πήγαμε σε καφετέρια που τους ήξερα όλους. Επιτηδευμένα. Παραγγέλνω καφέ, κλαμπ σάντουιτς, βάφλα με παγωτό και κάτι άλλες μαλακίες. Για να κάνω λογαριασμό. Να σημειωθεί πως η έτσι, δεν έκανε ούτε αυτό που λέμε fake reach. Έστω για τα μάτια του κόσμου, πως δήθεν θέλει να πληρώσει μία φορά κάτι. Και αφού τρώω το κλαμπ σάντουιτς και λίγο από την βάφλα. Της λέω: «Πάω λίγο τουαλέτα, μ' έπιασε η κοιλιά μου». Που να ήξερε, πως το πραγματικό χέσιμο θα το έτρωγε αυτή. Διότι είχα κανονίσει να φύγω και να τα πληρώσει όλα μόνη της. Έτσι και έκανα. Απλά την άφησα εκεί και έφυγα.
Η σερβιτόρα και το υπόλοιπο προσωπικό, που πήγαν για να τους πληρώσει τον λογαριασμό, μου είπαν πως δεν είχε καν επάνω της λεφτά και περίμενε να της φέρουν. Επίσης πως με έλεγε γύφτο που δεν πλήρωσα και άλλα πολλά κοσμητικά επίθετα.
Στεναχωρήθηκα πολύ γενικά. Δεν. Γελούσα αδιάκοπα όταν τα έμαθα.
Ξέρω πως μάλλον το νήμα αναφέρεται σε σεξουαλικά ξεφτιλίσματα, αλλά αν αυτό δεν είναι ξεφτίλισμα. Συγχωρέστε με.
τύπε κάτι τέτοια τα μέλη τα έχουν κάνει ως πρώτη δοκιμασία για να γίνουν αποδεκτά στο μπου...

ψάχνουμε κατιτις πιο ραφιναρισμένο και ταυτόχρονα πιο μπρουτάλ αν με εννοείς.
δες πχ το μέλος xamenos xamenos, άλλη κλάση.
θα γίνεις κι εσύ ποτέ ετσι ?
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21
Δε ξέρω αν είναι ξεφτιλισμα αλλά ήμασταν στο αμαξι 4 άτομα εμεις πίσω και συνέχεια με φιλουσε ενω ήξερε οτι δεν ήθελα μπροστά τους , σε μια φαση μου κατεβασε τη μπλουζα κιολας… Μόλις εφυγαν για μερικά λεπτά με έβαλε να του παρω τσιμ**** ενώ ήταν παρκαρισμένο δίπλα απο ενα παρκο με αρκετο κοσμο :/ + έχυσε μέσα στο στομα μου και καταλαθος τα καταπια :((
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
340
Πόντοι
21
Πριν καμμία δεκαετία είχα πάρει ένα κορίτσι του χώρου που διακρινόταν για το δυνατό anal , στο δεύτερο ραντεβού ξεκινησα να της βάζω πίσω δάκτυλα , τα τρία μπήκαν αρκετά εύκολα στο τέταρτο με μπόλικο baby oil μπήκε και αυτό αλλά ήδη μου έλεγε πως πονάει , της λέω οκ και κάνω προσπάθεια να βάλω και το πέμπτο με πολύ δυσκολία και αυτή να λέει πονάω μπήκε και αυτό , θα ήθελα να το πάω μέχρι τον καρπό αλλά δεν με άφησε.
Την συνάντησα άλλη μια φορά αν θυμάμαι αλλά δεν με ξανά άφησε να την φισταρω έτσι !!
Ωραία ανάμνηση !!
Ήταν γιατί δεν έκανες προσφορά
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
14
Like
1.700
Πόντοι
496
Εχουμε βγει παρέα που εχει να βρεθεί χρόνια, πάνω από 10.
Μια κοπέλα, ας πόυμε η Κ, βλέπω με καρφώνει.
Μη τα πολυλογώ, από μαγαζί σε μαγαζί μένουμε τρεις, εγώ , αυτή και ο χοντρός. Πάει ο χοντρός στην τουαλέτα, φιλιόμαστε με την τύπισα. Ξανάρχετε ο χοντρός.
Στο μαγαζί, συμπτωματικά, ήταν μια 'φίλη' από τα πολύ παλιά, μακαρίτισα πλέον, φοβερό τσιμπούκι. Με βλέπει, με χαιρετάει, φεύγει.
"Αυτή πρέπει να παίρνει καλές πίπες" λέει ο χοντρός
"Ναι" του απαντάω. "Αν και έχει περάσει καιρός"
Η Κ . παθαίνει μια πρώτη υστερία "Τί; έχεις πάει και με αυτήν; Δεν το πιστεύω!" :think::idiot:
"ok", γνέφω
Τότε κάπνιζα. Παω να αναψω τσιγάρο, βλέπω το πακέτο άδειο.
"Να σου πάρω ένα;" ρωτάω
"Όχι, να πας να αγοράσεις"
Σηκώνομαι, πάω στο περίπτερο, επιστρέφω, αφήνω τα λεφτά για το ποτό στο τραπέζι, καληνυχτίζω και γυρνάω να φύγω.
Ε, ενταξει, την άκουσε όλη η Ερμού : Που πάααας;;; Μη φεύγεις!! Γιατί με φίλησεεεεες;;

Ενας θεός ξέρει τί γλύτωσα........
Ρε σεις, πώς δεν βρέθηκε κανείς να μου πει: Είμαι ο χοντρός, την πήδηξα εγώ τελικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom