Νέα

Ποιά πουτάνα έχει γράψει τη μεγαλύτερη ιστορία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά πουτάνα έχει γράψει τη μεγαλύτερη ιστορία?

  • Μαράκι(Φυλής 71Β)

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Νατάσα(Φυλής 71Β)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντέπυ(Φυλής 65)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βίκυ(Φωκαίας)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Έλενα(Φωκαίας 25Α)

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
παιδια θυμαμαι την ΜΟΝΑΔΙΚΗ Τζινα (Καλυμνου) την οποια επισκεπτομουνα απι περιπου μισ 5ετια. Απ' οτι ξερω και αλλοι στο site την αναπολουν...
Καλυμνου στο ισογειο ? Η Ρουμανα με τα γυαλια ? Η Ελληνιδα ιδιοκτητρια-ξεχναω το ονομα της- δουλευε επισης εκει,μαλιστα αγορασε και το οικημα, αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Nάντια στην Ακομινάτου τα μεγαλύτερα βυζιά ever πρέπει να ήταν πιο μεγάλα και από της Λάουρας. Πάνε 2 χρόνια που σταμάτησε Επίσης Βάνα απέναντι από το Φυλής 40μέχρι το 2000 ώριμη 40+ με το καταπληκτκότερο τσιμπούκι
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
papias, εννοείς αντζελα την ψηλή λεπτη ξανθιά που δούλευε Διδύμου στο 3ο (2ο τότε) ισόγειο πριν κανα δυο χρονια για μια τριετία?Αν εννοείς αυτήν τότε ψηφίζω!
 

PRISMA

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Διδύμου-Ατζελα σαν τρελός κι εγώ μάγκες...αλλά και η Μαιρούλα στη Φωκαιας θ' αφήσει κάποτε ιστορία!
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η Έλενα πάντως της Φωκαίας κορυφαία περίπτωση. Με καύλωνε και μου έλεγε συνέχεια χύσε μωρό μου χύσε. Ήτανε ψηλή μελαχρινή και είχε χαρακτηριστικά ασιάτισσας. Ότι πρέπει για τον KOSTASF16.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
"ψηλη μελαχροινη"  μη με ανακατευετε εμενα...
 

skiper

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
για  τη  ρεα την  αρχιδορουφηχτρα  στη  καλυμνου ,υπογειο΄.  μαζι με  μαρινα δεν εχει να  πει κανειS
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Και η Βίκυ της Φωκαίας είναι πολύ συμπαθητική κοπέλα. Μου θυμίζει την Αμελί. Αυτή δούλευε πριν 5-6 χρόνια εκεί και την πέτυχα πριν κανα μήνα στο ίδιο μαγαζί. Δεν έχει αλλάξει καθόλου. Τέλειο κωλαράκι. Μου είπε ότι έκανε και οικογένεια.
 

gt1313

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλυμνου στο ισογειο ? Η Ρουμανα με τα γυαλια ? Η Ελληνιδα ιδιοκτητρια-ξεχναω το ονομα της- δουλευε επισης εκει,μαλιστα αγορασε και το οικημα, αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της.

φιλε COMMANDER sorry για την καθυστερημενη απαντηση. Ναι μιλαω γι' αυτη που αναφερεις. Την τσατσα τη λενε Μαρια αλλα νομιχω πως ακομα το σπιτι ανηκει στη Νανα. Η Μαρια εχει το πρωτο απο τα τρια συνεχομενα ημιυπογεια στον καθετο της Ηπειρου, κατω απο την Αχαρνων. Η Τζινα σε service ηταν οτι καλυτερο εχω απολαυσει σε μαγαζι. Εχω προσπαθησει επανηλλειμενα (με διαφορους τροπους) να τη βρω αλλα χωρις αποτελεσμα. Καποια φορα θυμαμαι μου ειχε πει οτι θα δουλευε σε studio στην Κυψελη. Αν καποιος συναγωνιστης την πετυχει, ας μας ενημερωσει.
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Χτες μετά από τσάρκα με τους φίλτατους συναγωνιστές pitsilisti, skido kai gomenio περάσαμε και από Τροφωνίου 11 και είδαμε την Κατερίνα παλιά καραβάνα στη Φυλής στο 86 ή σε κάποιο από τα κοντινά. Μία γύφτισσα είναι δούλευε Φυλής πριν 6-7 χρόνια.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
φιλε COMMANDER sorry για την καθυστερημενη απαντηση. Ναι μιλαω γι' αυτη που αναφερεις. Την τσατσα τη λενε Μαρια αλλα νομιχω πως ακομα το σπιτι ανηκει στη Νανα. Η Μαρια εχει το πρωτο απο τα τρια συνεχομενα ημιυπογεια στον καθετο της Ηπειρου, κατω απο την Αχαρνων. Η Τζινα σε service ηταν οτι καλυτερο εχω απολαυσει σε μαγαζι. Εχω προσπαθησει επανηλλειμενα (με διαφορους τροπους) να τη βρω αλλα χωρις αποτελεσμα. Καποια φορα θυμαμαι μου ειχε πει οτι θα δουλευε σε studio στην Κυψελη. Αν καποιος συναγωνιστης την πετυχει, ας μας ενημερωσει.
Νομιζω οτι η Τζινα πρεπει να εχει γυρισει στην Ρουμανια η να ειναι εκτος Αθηνων, διοτι δεν την εχω πετυχει στα γνωστα "μαγαζια"
 

nelson

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
Από την εποχή της δραχμής: Δέσποινα στη Φωκαίας, Σύλβια στην Ιεροσολύμων και μετά στη Μιχαήλ Βόδα, Νατάσα στη Φωκαίας και η κορυφαία Ρέα η Θεσσαλονικιά στην Καλύμνου.
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η Δέσποινα της Φωκαίας είναι μία με υπερβολικά σκληρό βυζί?
 

louki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ποιος θυμαται τις αλησμονητες ΣΟΦΗ και ΒΙΚΥ ??ξεκινησαν νομιζω απο λιοσιων και κατω απο αχαρνων?υπαρχουν πουθενα????Πιστευω ηταν οι καλυτερες ....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Ρίτα & Νανά ....Φυλής 66.... κορυφαίες ... και περίμενες να αδειάσει δωμάτιο πάνω από τρία τέταρτα ... μετά είχε έρθει στο ίδιο μαγαζί ένα Τσεχάκι (που δεν θυμάμαι το όνομα  του)που δούλευε με τον ίδιο "τρόπο"
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παντως ανερχομενο ταλεντο ειναι η Ισαμπελα απο Τριγγετα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]Η Δέσποινα της Φωκαίας είναι μία με υπερβολικά σκληρό βυζί?[/size]

HTAN bourdeliari μου, HTAN, δεν είναι πια.
Ήταν μια κοντή με μεγάλο βυζί, και πολύ καλό γαμίσι.
Η Πέπη δούλευε ρεπατζού της τότε.

Η Ρέα ήταν πράγματι για όλα τα λεφτά...

Ε ρε τι μου θυμίσατε μάγκες!

[size=10pt]Η Έλενα πάντως της Φωκαίας κορυφαία περίπτωση. Με καύλωνε και μου έλεγε συνέχεια χύσε μωρό μου χύσε. Ήτανε ψηλή μελαχρινή και είχε χαρακτηριστικά ασιάτισσας.[/size]

Αυτή η Έλενα που λες ήταν επίσης Θεσσαλονικιά? Το ξέρεις ότι μέχρι πριν 5-6 μήνες δούλευε (πάλι - αν λέμε την ίδια) στην Κολωνού 32 πρωϊνά? Στο δεύτερο απο τα 4 (παραδίπλα απ της Κατερίνας). Τώρα τελευταία έχει χαθεί.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικά η πουτάνα που έχει γράψει τη μεγαλύτερη ιστορία είναι η Ρεπούση! Και πουτάνα είναι, και ιστορία γράφει!  >:(
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
παντως αυτη η Ελενα στη Φωκαιας ηταν η μοναδικη περιπτωση που δυσκολευτηκα να τελειωσω σε ..ρδελο, δεν ξερω ισως να ειχε πολυ κοσμο και βιαζοτανε ισως να ποναγε ισως να βαριοτανε...ποιος ξερει...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom