Νέα

Ποιά πουτάνα έχει γράψει τη μεγαλύτερη ιστορία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιά πουτάνα έχει γράψει τη μεγαλύτερη ιστορία?

  • Μαράκι(Φυλής 71Β)

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Νατάσα(Φυλής 71Β)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντέπυ(Φυλής 65)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βίκυ(Φωκαίας)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Έλενα(Φωκαίας 25Α)

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
Η Ελενα που εννοούσα εγω ηταν μια Ρωσιδα ξανθια λεπτη με προσωπο ιδιο με την Παμελα Αντερσον και δουλευε Διδυμου στο υπόγειο αλλά και φωκαιας. Η ΛΟΡΑ δεν σας θυμιζει τίποτα?
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ειναι κακο να νομιζει πως τα ξερει κανεις ολα studian....αν εμενες στη γειτονια 35 χρονια θα το ηξερες.....δεν πειραζει δεν ειναι κακο να μαθαινει κατι ακομα και στην ηλικια μας....

Είναι κακό να επιμένεις σε κάτι, κάνοντας και τον έξυπνο.

Επαναλαμβάνω. Ιθάκης και Αχαρνών δεν υπήρχε ποτέ μπουρδέλο. Υπήρχε Περγάμου (η συνέχεια της Ιθάκης κάτω από την Αχαρνών) και Αχαρνών δίπλα στο Εσπέρια. Μήπως εννοείς αυτό; Αν και δεν είμαι σίγουρος ότι υπήρχε το 1980. Νομίζω άνοιξε αργότερα (82-83).
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ρανια στο Αχαρνων 101... πηγα πρωτη φορα το 1986 και σερι μεχρι 1990 μετα δεν ξαναπηγα! ( εχω και την εντυπωση οτι ειναι εγχειρισμενη

Αχαρνών 104 ρε κόμη!!! Η Ράνια/Ντίνα. Έχω ανοίξει κι αντίστοιχο θρεντ. Τις ίδιες πουτάνες γαμούσαμε κόμη και την ίδια εποχή;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
η πουτανα η ζωη!!!!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Κυριοι studian και sanim,
αναρωτιεμαι εαν το θεμα για το οποιο διαπληκτιζεστε, ειναι μια νεα μορφη διαγνωσης της νοσου του Αλτσχαιμερ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κυριοι studian και sanim,
αναρωτιεμαι εαν το θεμα για το οποιο διαπληκτιζεστε, ειναι μια νεα μορφη διαγνωσης της νοσου του Αλτσχαιμερ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Μπαααα! στο αλτσχάιμερ δεν θυμάσαι τα πρόσφατα. Τα παλιά τα θυμάσαι!!! Στην εξελιγμένη νόσο βέβαια μπερδεύεις και τα παλιά με τα σημερινά!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μπαααα! στο αλτσχάιμερ δεν θυμάσαι τα πρόσφατα. Τα παλιά τα θυμάσαι!!! Στην εξελιγμένη νόσο βέβαια μπερδεύεις και τα παλιά με τα σημερινά!

Μαλιστα. Εαν τα παλια αναλογουν στο 1980, τοτε ουδεις λογος ανησυχιας!!  :dancing:
 

gt1313

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θυμαμαι την ΜΟΝΑΔΙΚΗ Τζινα (Καλυμνου) την οποια επισκεπτομουνα απι περιπου μισ 5ετια. Απ' οτι ξερω και αλλοι στο site την αναπολουν...
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Η πιο "all time classic" είναι η "χαρούλα" η μοναδική για πολλές δεκαετίες πουτάνα στο Διδυμότειχο ... Όσοι και όποτε πέρασαν απο εκει θα ξέρουν γιατι μιλάω ... χάλαι μαύρα η τύπισα , αλλά πολύ κλασική cult φιγούρα .
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Νατάσα.... :smitten:
Τρελό μωρό....
Το καλλίτερο τσιμπούκι μακράν.. να γλύφει με τη γλώσσα της το κεφάλι γύρω γυρω και να είμαι έτοιμος να χύσω πρωτού να τον έχει βάλει στο στόμα της, το πιο γλυκό μωράκι.
Με το τατουάζ την πεταλουδίτσα πάνω από το κωλαράκι της να τοβλέπεις όταν το έχεις στα τέσσερα, και τι κωλάρακι είχε ρε πούστη μου... και το τέρμα καβλέ σκουλαρικάκι στον αφαλό καιτις βυζάρες και τις ματάρες... σταματάω εδώ.
Πρώτα δούλεψε απέναντι από αυτό που δουλευε το Μαράκι, εξαφανίζεται για λίγο. Επανεμφάνιση και μεταγραφή στο ρεδελο της Μαριας. Πάνω που πανιγυρίζουμε ξαναεξαφανίζεται. Την βρίσκω μετά από καιρό Βριλλησσού 46 και μου δίνει και τηλέφωνο γιούργιααααααα. Μετά από λίγο χάνεται ξανά.. για να την ξαναβρώ Καρέας 30 για τελευταία φορά.
Κάθε μεταγραφή ήταν και αυξηση αλλά άξιζε μέχρι και τελευταίας δεκάρας, την παρακάλαγα για ραντεβού εκτός στούντιο αλλά ποτέ..
Σόρυ για το μεγάλο πόστ αλλά ήταν η απόλυτη μου κάβλα αυτή η γκόμενα και όταν την πετύχενα πήγαινα κάθε μέρα... από τότε που έφυγε μόνο στις αρχές με την Λούση έχω νίωσει περίπου έτσι, όχι ακριβώς έτσι όμως καθώς ήταν το πιο καβλερό πορνίδιο που έχω χύσει στην ζωη μου...  :helpplea:  :headbang: :smitten:
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
Ρε παιδιά για πείτε ποια πουτάνα από το παρελθόν έχει γράψει ιστορία? Για πείτε κιάλλες να θυμηθούμε τα παλιά? 
θυμαται κανεις απο τους παλιους τη λιτσα...στο φυλης 54...λιτσα νομιζω τη λεγανε...εβγαινε με ενα λουλουδι..μαργαριτα αν θυμαμαι καλα..πλαστικο στο αυτι...κουκλι...πιπα ακαποτη ...γενικως απαιχτη...εκει τελη δεκαετιας του 80...λαικο προσκυνημα..
 

opapame

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
για τους μεγαλύτερους αν υπάρχουν, θα θυμίσω αρχές δεκαετίας 80 την Καιτούλα στη Φυλής (δε θυμάμαι αριθμό), νομίζω το σπίτι δεν δουλέυει πια. Εκανε τα πάντα με όλη τη σημασία της λέξης χωρίς προφυλακτικό. Ειχα πάει αρκετές φορές. Πώς τη γλύτωσα αδέρφια και δεν άρπαξα τίποτα, ο θεός με βοήθησε. Πάντως ήταν πολύ καλή. Τη θυμάται κανείς?
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Α, και να μήν ξεχνάμε την θρυλική  "Γαβριέλα" για την οποία έχουν γίνει μέχρι και τηλεοπτικές εκπομπές δεν είναι μάλιστα λίγες οι περιπτώσεις όπου έχουν περάσει απο εκει πατέρας και γίος .... μιακαι ήταν για πάνω απο 30 χρόνια στην δουλεια (και ίσως λέω λίγα ..) μέχρι που την καθάρισαν ...

Μάρκου Ευγενικού 14 .... για τους πολύ παλιούς ....  Αυτή μάλιστα πουτάνα με ιστορία ....  :sunglasses:  Η οποία είχε και τρομερό ηχητικό μύνημα στον τηλεφωνητή της ... όλα χύμα τα έλεγε ... . Συνομιλίες που έχουν γράψει ιστορία με φαντάρους απο σχεδόν όλα τα στρατόπεδα της αττικής (ΚΕΤΘ, ΚΕΒΟΠ,κτλ) που την καλούσαν για να πιάσουν κουβέντα και τους μίλαγε μέχρι να μπεί πελάτης ...(άτιμη χρονοχρέωση τι μας χάλασες ..)
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Κατά την ταπεινή μου άποψη Ιστορία έχει γράψει και η ΠΟΠΗ στην Αλωπεκής τέλη δεκαετίας 70 αρχές 80. Ήταν πανέμορφη, 1,75, καστανή, σώμα συλφίδα,  ευγενέστατη, γλυκύτατη, μάλλον τεκνατζού γιατί με την πιτσιρικαρία όχι μόνο δεν βιαζότανε αλλά συμπεριφερόταν σαν την Θεία που πάει με τα ανηψάκια στον αχυρώνα. Καλή της ώρα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τυπικά ας ενημερώσω ότι ψήφισα το Μαράκι. Τέτοιας ομορφιάς γυναίκα δεν έχω ξαναδεί. Και μου άρεσε που ήταν και πνευματώδης. Σαν αύριο 14 Απρίλη , κλείνει ένα χρόνο που σταμάτησε.
ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Τυπικά ας ενημερώσω ότι ψήφισα το Μαράκι. Τέτοιας ομορφιάς γυναίκα δεν έχω ξαναδεί. Και μου άρεσε που ήταν και πνευματώδης. Σαν αύριο 14 Απρίλη , κλείνει ένα χρόνο που σταμάτησε.
ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!
Είχα ρωτήσει την Εύα την καυλιάρα τσατσά στο 71Β(αυτή που λέει το γνωστό τροπάριο "το καλύτερο στοματικό της αθήνας" κλπ) και μου είπε ότι έχει κατέβει Κρήτη δεν ήξερε που ακριβώς ούτε ήξερε αν θα επιστρέψει αθήνα. Θα παρακαλούσα μέλη συναγωνιστές από την Κρήτη να το ερευνήσουν το θέμα γιατί είναι κρίμα να χαθεί τέτοιο θεόμουνο και αν μάθουν τίποτα ας ενημερώσουν. Φίλε germaon σε καταλαβαίνω πως νιώθεις. Και εμένα μου έχει λείψει το Μελινάκι μου και έχω ξενερώσει. Θα τρελαθώ αν δεν επιστρέψει.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
η πουτανα που εχει γραψει τη μεγαλυτερη ιστορια...
πρεπει να ειναι η πουτανα η ΖΩΗ.....
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
η αντζελα ρε παιδια στην διδυμου δηλαδη δεν επρεπε ναι ειναι στην ψηφοφορια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom