Νέα

Ποια είναι η καλύτερη ηλικία για τον άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 325
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.257
Like
815
Πόντοι
96
Η καλύτερη ηλικία για τον κάθε άντρα, είναι εκείνη η ηλικία στην οποία θα έχει δίπλα του μια ήσυχη γυναίκα που δεν θα του ζαλίζει τα παπάρια.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
O sad man ειναι ο τρελος του χωριου εκει που μενει γι αυτο δεν μπορει να γνωρισει καμια γυναικα. Γι αυτο δεν μπορει να ενταχθει σε καποιο κοινωνικο κυκλο.

αμα ειναι σε επαρχια  θα ναι χαλια ολοι θα ειναι σε κλικες κ αυτος στην απεξω
Η καλύτερη ηλικία είναι τα νιάτα.Νιάτα,νιάτα,νιάτα.

Δυστυχώς πολλοί όταν είναι νέοι,μαλακίζονται με άσχετα πράγματα και χάνουν τα καλύτερά τους χρόνια.Καλά λέει πάνω ο Ζαν Κλόντ.Γκόμενες,ταξίδια,γαμήσια,όργια,αυτά πρέπει να είναι η καθημερινότητα του νέου.Μην ασχολείται με υπολογιστές,playstation και ψωλοπαρέες.Θα το μετανοιώσει αργότερα αλλά θα είναι αργά.

Κι αυτοί που λένε μετά τα 30-35 είναι τα καλύτερα χρόνια,ισχύει μόνο εαν σου κάτσει το τζόκερ ή μπεις κανα σαρβάιβορ και γίνεις γνωστός.

καλυτερη ηλικια τα 11-16 π ακομα πηγαιναμε σχολειο κ βλεπαμε τσοντοκασετες ,ολη μερα εξω τσιγαριλικια μηχανακια κ μπαλα στις αλανες
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
αμα ειναι σε επαρχια  θα ναι χαλια ολοι θα ειναι σε κλικες κ αυτος στην απεξω
αν ειναι ολοι σε κλικες εκτος απ αυτον παει ναπει οτι εχουν κατι ιδιο καπου μοιαζουνε και αυτος ειναι διαφορετικος
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Η καλύτερη ηλικία για τον άντρα είναι όταν έχει τον σεβασμό των γύρω του! Όχι να τον απαιτεί αλλά κερδίζοντας τον.

Σε όποιο χώρο και να κινείται να τους κερδίζει.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
η καλυτερη ηλικια ειναι αυτη που εχεις τα περισσοτερα λεφτα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Ο αντρας μετραει, αν εχει χτισει καλα τον εαυτο του, τη ζωη του,
και στα 40 και στα 50.

Αντιθετως η γυναικα μετα τα 30, αρχιζει την κατω βολτα.
Μετα τα 40, μιλαμε για κατρακυλα.
Στα 50 δε, ειναι μονο για εκδρομες με το καπη. Ισως να αρεσει και σε κανεναν ανωμαλο 70αρη...

Ευτυχως που ειμαστε αντρες....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Ο αντρας μετραει, αν εχει χτισει καλα τον εαυτο του, τη ζωη του,
και στα 40 και στα 50.

Αντιθετως η γυναικα μετα τα 30, αρχιζει την κατω βολτα.
Μετα τα 40, μιλαμε για κατρακυλα.
Στα 50 δε, ειναι μονο για εκδρομες με το καπη. Ισως να αρεσει και σε κανεναν ανωμαλο 70αρη...

Ευτυχως που ειμαστε αντρες....
Συμφωνω , αν και τις προαλλες που έπινα καφέ είδα εναν 30αρη να την πεφτει σε 50αρα που μπορει και να μην της φαινόταν οτι ηταν 50 αλλα και για 40 να εμοιαζε ... πάλι ξερω γω σαν 30αρης ο τυπος δεν θα επρεπε να στοχευει σε 20αρες-25αρες η το πολύ συνομίλικες ; (θα μου πεις γούστα είναι αυτά) Και του λεει η τυπισσα έχω γιο στην ηλικία σου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Συμφωνω , αν και τις προαλλες που έπινα καφέ είδα εναν 30αρη να την πεφτει σε 50αρα που μπορει και να μην της φαινόταν οτι ηταν 50 αλλα και για 40 να εμοιαζε ... πάλι ξερω γω σαν 30αρης ο τυπος δεν θα επρεπε να στοχευει σε 20αρες-25αρες η το πολύ συνομίλικες ; (θα μου πεις γούστα είναι αυτά) Και του λεει η τυπισσα έχω γιο στην ηλικία σου.

χαχαχαχα γνησιοι βηταδες που τρωνε ακυρα απο γιαγουλες
 

iamnick

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2014
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Η καλύτερη ηλικία για τον άντρα είναι όλες ΑΡΚΕΙ να έχεις καλή και αρρενωπή εμφάνιση. Τα λεφτά είναι χρήσιμα ΜΟΝΟ στο αγοραίο και στην διαιωνιση του ειδους. Και λεφτά να μην έχεις, ΑΝ όμως έχεις μια πολύ καλή εμφάσιση (υποκειμενικά) να ξέρετε ότι οι γυναίκες είναι διατεθιμένες να πληρώνουν από καφέ μέχρι και διακοπές στο εξωτερικό ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον λογαριασμό ακόμα και ενοίκιο σπιτιού αρκεί ο ψηλός, αρρενωπός, με τις ωραίες γωνίες στο πρόσωπο, το έντονο βλέμμα και το σούπερ σώμα να τις ξεσκίζει όποτε αυτές το θελήσουν χωρίς παρακάλια και ψευτοεγκεφαλικά παιδιαρίσματα. Όσοι νομίζετε ότι οι γυναίκες είναι εγκεφαλικές και θέλουν ρομαντισμό, λέγειν και τσέπειν ζείτε σε μια άλλη εποχή.
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
Όσο μας σηκώνεται καλά είμαστε.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Γνωστή μου μου είπε ότι η καλύτερη ηλικία για τον άντρα είναι από τα 40 και μετά γιατί της είπα έχω φτάσει 30 και νιώθω κάπως και μου είπε μικρός είσαι ακόμα κτλ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Γνωστή μου μου είπε ότι η καλύτερη ηλικία για τον άντρα είναι από τα 40 και μετά γιατί της είπα έχω φτάσει 30 και νιώθω κάπως και μου είπε μικρός είσαι ακόμα κτλ

Σαν τα νιάτα δεν έχει τύπε.Ποια 40 και 50
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom