Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sader1980

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
Θα παει κανεις σημερα απο το amnesia?εγω θα περασω καμια βολτα ετσι για κανα ποτακι για την παρτη μου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Θα ήθελα (με σεβασμό στους παλιότερους) να ρωτήσω κάτι.
(Δεν είμαι καθόλου νέος στο σπορ αλλά ασχολούμαι με μασατζίδικα).

Έχω επισκεφτεί το bar κάποιες φορές.
Από όλες τις κοπέλες μου αρέσει πιο πολύ σε εμφάνιση η ΡΩΞΑΝΗ.
Μη με ρωτήσετε γιατί (γούστα είναι αυτά, τη βρίσκω επιβλητική - καμιά σχέση με αφέντρα - δεν γουστάρω αυταρχικά).
Έχω διαβάσει παλιά που έλεγαν κάποιοι ότι είναι σαν αθλήτρια βαρέων βαρών. Δεν έχει σημασία.
Από τις πολύ λίγες φορές που έχω πάει μαζί της διαπίστωσα το εξής:
Mου φάνηκε κάπως διεκπεραιωτική, λίγο σαν να λέει με το ύφος της ''άντε να τελειώνουμε''. Έτσι σαν να τα έχει κάνει όλα και να μην της κάνει εντύπωση τίποτα (εντάξει δεν λέω κάνει και κώλο με τα ίδια λεφτά). Αλλά γενικά, και από τη λίγη ώρα κάτω στο bar μαζί της νομίζω ότι το μυαλό της είναι αλλού (σαν να την απασχολεί κάτι).
Είναι ιδέα μου όλα αυτά; Είμαι αυστηρός; Αν κάποιος την ξέρει πιο καλά ή αν κάποιος δώσει παραπάνω λεφτά είναι καλύτερες οι υπηρεσίες;

Την Ρωξαννη δεν την εχω τιμησει στο Μεγαρο , αλλά :

Εχω συναντηθει μαζι της, οταν στα "πρωτα της βηματα" εργαζοταν στην Φυλης.
Ηταν υπομονετικη, προθυμη και ευγενικη, χωρις αν δυσανασχετησει στο δωματιο (στην Φυλης παντα).
Τοτε εκανε με 20 ευρω φουλ ποργραμμα (με προκτικο), και το μονο αρνητικο της ηταν τα προαταρκτικα, τα οποια ηταν σχεδον ανυπαρκτα.

Εχει βεβαια περασει καιρος, απο τοτε, και μαρτυριες συανγωνιστων που την εχουν τιμησει στο Μεγαρο, λενε, πως προκειται για μια τιμια λυση, "ιδρωνει την φανελα" και τιμαει τα χρηματα που παιρνει.

Κατι παπαρανω δεν ξερω, ελπιζω να βοηθησα.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Έχω μία απορία και ελπίζω να μπορείτε να βοηθήσετε ....
Ας πούμε ότι δεν πηγαίνω καθόλου στο μπαρ , ανηφορίζω κατ`ευθείαν στο ξενοδοχείο , κλείνω δωμάτιο κανονικά για 1 βράδυ (απο 14:00 έως την άλλη μέρα το πρωί) , και κατα διαστήματα ζητάω απο τη ρεσεψιόν να μου στέλνει κορίτσια (με το γνωστό αντίτιμο 50€) ακολουθώντας πάντα τις κριτικές του thread ...ok κι αν γουστάρω κανένα ποτάκι περνάω κι απ` το μπαρ !
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Έχω μία απορία και ελπίζω να μπορείτε να βοηθήσετε ....
Ας πούμε ότι δεν πηγαίνω καθόλου στο μπαρ , ανηφορίζω κατ`ευθείαν στο ξενοδοχείο , κλείνω δωμάτιο κανονικά για 1 βράδυ (απο 14:00 έως την άλλη μέρα το πρωί) , και κατα διαστήματα ζητάω απο τη ρεσεψιόν να μου στέλνει κορίτσια (με το γνωστό αντίτιμο 50€) ακολουθώντας πάντα τις κριτικές του thread ...ok κι αν γουστάρω κανένα ποτάκι περνάω κι απ` το μπαρ !

Και η απορία σου ποια είναι, αν μπορείς να το κάνεις? Φυσικά και μπορείς το έχω κάνει και γω 2-3 φορές
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
ζιλεβο τισ αντοχεσ σασ!!!!!!

Να μην ζηλεύεις τίποτα, από τις 16:00 μέχρι τις 23:00 που έκλεισα το δωμάτιο πήρα όλο και όλα 2 κοπέλες, δεν ήμαστε και σε ηλικία για περισσότερα
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ουστ τζαμπατζι κοπριτι
σε φχαριστο για το κερασμα

URL]]
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1

Τι να σου πω, τόσο μου ζήτησε η κοπέλα στη ρεσέψιον τόσα έδωσα, δεν είναι για παζάρια αυτά τα μέρη, τι να σου πω. Τη δεύτερη φορά μπου πήγα για 4 ώρες μου ζήτησε 45€.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.437
Κριτικές
61
Like
42.573
Πόντοι
22.785
Τι να σου πω, τόσο μου ζήτησε η κοπέλα στη ρεσέψιον τόσα έδωσα, δεν είναι για παζάρια αυτά τα μέρη, τι να σου πω. Τη δεύτερη φορά μπου πήγα για 4 ώρες μου ζήτησε 45€.

Eίναι πολλά λεφτά , μπορώ νά πάω τήν κοπέλα άλλού σέ άλλο
ξενοδοχείο πού ζητάνε 13 εύρω.
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Eίναι πολλά λεφτά , μπορώ νά πάω τήν κοπέλα άλλού σέ άλλο
ξενοδοχείο πού ζητάνε 13 εύρω.

Δεν το γνωρίζω, πιθανόν και να είναι εφικτό τι να σου πω δεν το έχω κάνει ποτέ
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Eίναι πολλά λεφτά , μπορώ νά πάω τήν κοπέλα άλλού σέ άλλο
ξενοδοχείο πού ζητάνε 13 εύρω.
εγο ζιταο 10 ,φερε τιν σπιτι μου


παντωσ στα γαμο-χοτελια 60 τι βρασδια ζιτανε για ολινιχτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom