Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και γω πάω πότε πότε!!!
Ωραία περνάω!!! :rockon:
Με 3 ευράκια πίνω αναψυκτικό και πιάνω κανα μπούτι και κάνα κώλο τσαμπα!!! :rockon:
Πείτε μου που αλλού και τόσο οικονομικά θα ευρισκα κάτι τέτοιο? ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Και γω πάω πότε πότε!!!
Ωραία περνάω!!! :rockon:
Με 3 ευράκια πίνω αναψυκτικό και πιάνω κανα μπούτι και κάνα κώλο τσαμπα!!! :rockon:
Πείτε μου που αλλού και τόσο οικονομικά θα ευρισκα κάτι τέτοιο? ;)

το εχω κάνει εγω πριν 3 χρόνια σε μπαρ στην Τυνησία,στο Χαμαμέτ.....3 άντρες και 3 κοπελλίτσες στην παρέα,οι κοπελλίτσες καλύτερες απο του Amnezia...Τις κεράσαμε 1 ποτό και επι 3 ώρες τι φιλιά,τι χαμουρέματα,τι χουφτώματα,ότι θέλεις....Στο τέλος,παρακαλετά σχεδόν απο την πλευρά τους,τις πήραμε στο ξενοδοχείο με 50 ευρω την καθεμια για ολο το βράδυ....
Βεβαίως,το κόστος ανέβηκε λίγο διότι δόσαμε 50 ευρώ "δωράκι" στον θυρωρό του ξενοδοχείου για να τις βάλουμε μέσα (το ξενοδοχείο ήταν 5 αστέρων...) και άλλα 20-30 ευρώ σε ταξιτζή για να έρθει το πρωί να τις μαζέψει πριν τις 8,για να μην τις δει ο πρωινός ρεσεψιονίστ και βάλει τις φωνές.....
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Δεν θα ελεγα οτι η Ιζαμπελλα εχει κατσαρο μαλλι.... :think:
Μελαχρινη, ελαφρα σπαστο μέχρι τους ώμους.
Πλουσιο στηθος, με τα κολομερια να ψιλοεμφανιζονται οταν περπαταει, λογω του υπερβολικα κοκτου φορεματος.
Επειδη το Σαββατο ημουν και εγω εκει, φορουσε το γνωστο κόκκινο μινι φορεμα με μαυρες γοβες. Σωστα?
Ψηλη σχετικα.
Αυτη ενινια για την οποια εχουν αναφερθει πληροφοριες.
Αυτη πηρες?

Ναι φίλε μου για την ίδια λέμε, με το σπαστό μαλλί και το κόκκινο κοντό φόρεμα (αν και πριν από αυτό φορούσε ένα μαύρο μετά πήγε μέσα και το άλλαξε). Την έχεις πάρει τώρα τελευταία εσύ ή κανένας άλλος συναγωνιστής (τουλάχιστον μετά το Σάββατο) να ξέρουμε αν ακόμα δίνει κώλο. Σε μένα πάντως είπε ότι δεν το κάνει... τι να πω τώρα, θα δείξει...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ναι φίλε μου για την ίδια λέμε, με το σπαστό μαλλί και το κόκκινο κοντό φόρεμα (αν και πριν από αυτό φορούσε ένα μαύρο μετά πήγε μέσα και το άλλαξε). Την έχεις πάρει τώρα τελευταία εσύ ή κανένας άλλος συναγωνιστής (τουλάχιστον μετά το Σάββατο) να ξέρουμε αν ακόμα δίνει κώλο. Σε μένα πάντως είπε ότι δεν το κάνει... τι να πω τώρα, θα δείξει...
Οχι δεν την εχω παρει.

Εχω μεινει και εγω με τις πληροφοριες που μας ειχε κοινοποιησει ο n.smirni76 που  καποιες σελιδες πριν, που την ειχε τιμησει.
Ειναι οι μοναδικες που υπήρχαν για την κορασιδα μεχρι και την δικη σου εμπειρια.......

Προφανως θα σταματησε το πρωκτικο.
Οι αλλες πληροφοριες για τις υπηρεσιες της ισχυουν? (ελευθερο στοματικο, γλωσσόφιλα?)
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Οχι δεν την εχω παρει.

Εχω μεινει και εγω με τις πληροφοριες που μας ειχε κοινοποιησει ο n.smirni76 που  καποιες σελιδες πριν, που την ειχε τιμησει.
Ειναι οι μοναδικες που υπήρχαν για την κορασιδα μεχρι και την δικη σου εμπειρια.......

Προφανως θα σταματησε το πρωκτικο.
Οι αλλες πληροφοριες για τις υπηρεσιες της ισχυουν? (ελευθερο στοματικο, γλωσσόφιλα?)

Μόλις επέστρεψα από το στέκι μας. Είπα αυτή τη φορά να ρωτήσω την Ιζαμπέλα για τις υπηρεσίες της, πριν την πάρω και μου είπε και πάλι τα ίδια.. κάνει τα πάντα εκτός από πίσω (ελευθερο στοματικο, γλωσσόφιλα...) άρα δεν υπάρχουν πλέον απορίες. Δεν τίμησα άλλη σήμερα, απλά ήπια το καφεδάκι μου και επέστρεψα σπίτι. Αύριο βλέπουμε.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σημερινος απογευματινος καφες στο Μεγαρο, συντοροφια με τον μεγιστο amjik.

Απουσιες για Μαγδα, Αλεξανδρα, Μονικα.
Νεο look της Μιχαελλας, με ελαφρες κοκκινες ανταυγειες στα μαλλιά της, που θεωρω οτι της πηγαινουν.
Απαρτια στην απεναντι πλευρα.

Υποτονικο το κλιμα, λιγος ο κοσμος, ελαχιστα τα δρομολογια.
Τα κοριτσια ξεσπασαν σε λουλουδοπολεμο με πρωταγωνηστριες τις Σιμονα, Ντελια, Ιζαμπελλα με Πλουταρχο για μουσικη υποκρουση..

Ισως να φταιει η υπρβολικη ζέστη.........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Αυτα για σημερα απο το Μεγαρο..........
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Σημερινος απογευματινος καφες στο Μεγαρο, συντοροφια με τον μεγιστο amjik.

Απουσιες για Μαγδα, Αλεξανδρα, Μονικα.
Νεο look της Μιχαελλας, με ελαφρες κοκκινες ανταυγειες στα μαλλιά της, που θεωρω οτι της πηγαινουν.
Απαρτια στην απεναντι πλευρα.

Υποτονικο το κλιμα, λιγος ο κοσμος, ελαχιστα τα δρομολογια.
Τα κοριτσια ξεσπασαν σε λουλουδοπολεμο με πρωταγωνηστριες τις Σιμονα, Ντελια, Ιζαμπελλα με Πλουταρχο για μουσικη υποκρουση..

Ισως να φταιει η υπρβολικη ζέστη.........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Αυτα για σημερα απο το Μεγαρο..........
Καμια προταση για σημερα υπαρχει ???
Ενημερωστε συντομα, μεχρι της 12.00μμ !!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καμια προταση για σημερα υπαρχει ???
Ενημερωστε συντομα, μεχρι της 12.00μμ !!!
Απο τις εμπειριες μου και απο μαρτυριες εμπειρωτερων συναγωνιστων τα δυνατα ονοματα του Μεγαρου οσον αφορα υπηρεσιες ειναι η Μαγδα, η Αλεξανδρα, η Σιμονα, η Μιχαελλα, η Ρεββακα και προσφατα ακουγονται καλα λόγια και για τη  Ιζαμπελλα και την Χριστινα.

Τωρα αναλογα ποιες θα ειναι εκει την ωρα που θα πας και ποια θα σου κανει "κλικ" εμφανησιακα.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Απο τις εμπειριες μου και απο μαρτυριες εμπειρωτερων συναγωνιστων τα δυνατα ονοματα του Μεγαρου οσον αφορα υπηρεσιες ειναι η Μαγδα, η Αλεξανδρα, η Σιμονα, η Μιχαελλα, η Ρεββακα και προσφατα ακουγονται καλα λόγια και για τη  Ιζαμπελλα και την Χριστινα.

Τωρα αναλογα ποιες θα ειναι εκει την ωρα που θα πας και ποια θα σου κανει "κλικ" εμφανησιακα.
Για απογευματινο  :coffee: και γνωριμια ελεγα !!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για απογευματινο  :coffee: και γνωριμια ελεγα !!!
Sorry, δεν καταλαβα.

Παρασκευη δεν θα μπορεσουμε.

99% θα παμε το Σαββατο με τον Amjik και αλλους συναγωνιστες.

Για λεπτομεριες θα σου στειλω Pm.

;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Sorry, δεν καταλαβα.

Παρασκευη δεν θα μπορεσουμε.

99% θα παμε το Σαββατο με τον Amjik και αλλους συναγωνιστες.

Για λεπτομεριες θα σου στειλω Pm.

;)
Το πρωι του Σαββατου μονο και απο 12.00 με 14.00, εκτος απροοπτου βεβαια παντα !!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Απο τις εμπειριες μου και απο μαρτυριες εμπειρωτερων συναγωνιστων τα δυνατα ονοματα του Μεγαρου οσον αφορα υπηρεσιες ειναι η Μαγδα, η Αλεξανδρα, η Σιμονα, η Μιχαελλα, η Ρεββακα και προσφατα ακουγονται καλα λόγια και για τη  Ιζαμπελλα και την Χριστινα.

Τωρα αναλογα ποιες θα ειναι εκει την ωρα που θα πας και ποια θα σου κανει "κλικ" εμφανησιακα.

πολύ καλά στα λέει ο αγαπητός cheyenne,όμως αν πηγαίνεις πρώτη φορά το πραγματικό σου πρόβλημα θα είναι να μάθεις ποιά είναι ποιά....η μπαργούμαν και ο σερβιτόρος κάνουν πως δεν ξέρουν....προσωπικά,όταν είχα το αντίστοιχο πρόβλημα,και μετά απο 2 αναγνωριστικές επισκέψεις,βρήκα μία στην τύχη,της έπιασα την κουβέντα και την ρωτούσα συνέχεια για τα ονόματα των υπολοίπων.... :2funny: όμως,την επόμενη φορά που πήγα την τίμησα για να την ευχαριστήσω για την "βοήθεια".....
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Οχι δεν την εχω παρει.

Εχω μεινει και εγω με τις πληροφοριες που μας ειχε κοινοποιησει ο n.smirni76 που  καποιες σελιδες πριν, που την ειχε τιμησει.
Ειναι οι μοναδικες που υπήρχαν για την κορασιδα μεχρι και την δικη σου εμπειρια.......

Προφανως θα σταματησε το πρωκτικο.
Οι αλλες πληροφοριες για τις υπηρεσιες της ισχυουν? (ελευθερο στοματικο, γλωσσόφιλα?)

Πήγα χτες μαζί της. . . δεν ζήτησα πρωκτικό (άρα δεν ξέρω), κάνει πολύ καλό ελεύθερο στοματικό ( :pipa2:), αλλά δεν δίνει γλωσσόφιλα (δίνει φιλιά χωρίς γλώσσα και στο σώμα). . .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom