Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε παίδες μια ερώτηση μήπως έχει υπ' όψιν του κανείς. Αν κάνω σε καμία πρόταση να την πάρω για 2 μέρες για κανα ταξίδακι σε χειμερινό προορισμό λέτε να δεχτεί; έχει κανένας κάποια παρόμοια περίπτωση. Αν ναι ας ρίξει τα φώτα του.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παίδες μια ερώτηση μήπως έχει υπ' όψιν του κανείς. Αν κάνω σε καμία πρόταση να την πάρω για 2 μέρες για κανα ταξίδακι σε χειμερινό προορισμό λέτε να δεχτεί; έχει κανένας κάποια παρόμοια περίπτωση. Αν ναι ας ρίξει τα φώτα του.

Αν είσαι τύπος που πετάει τα χιλιάρικα για πλάκα επιχείρησέ το, θα δεχτεί, στο εγγυώμαι εγώ :grin:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Ρε παίδες μια ερώτηση μήπως έχει υπ' όψιν του κανείς. Αν κάνω σε καμία πρόταση να την πάρω για 2 μέρες για κανα ταξίδακι σε χειμερινό προορισμό λέτε να δεχτεί; έχει κανένας κάποια παρόμοια περίπτωση. Αν ναι ας ρίξει τα φώτα του.
Για να σε ακολουθήσει κάποια σε ταξίδι πρέπει να υπάρχουν 2 βασικές προϋποθέσεις:
1.- Να σε γνωρίζει πάρα πολύ καλά (ώστε να σε εμπιστεύεται)
2.- Να τη πληρώσεις καλά
Πάντως από την πείρα μου το βλέπω δύσκολο.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε παίδες να κάνω μια ερώτηση μια ξανθούλα που κάθετε στην αριστερή πλευρά και φορά συνήθως παντελόνι κοντό και βάφει έντονα κόκκινα τα χείλη πως την λένε. Τι λέει από υπηρεσίες;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε παίδες μια ερώτηση μήπως έχει υπ' όψιν του κανείς. Αν κάνω σε καμία πρόταση να την πάρω για 2 μέρες για κανα ταξίδακι σε χειμερινό προορισμό λέτε να δεχτεί; έχει κανένας κάποια παρόμοια περίπτωση. Αν ναι ας ρίξει τα φώτα του.

Μην  κάνεις  μαλακίες !
Άμα  θες  να  σκάσεις  κανά  χηνόπουλο  ψήσε  κανά  ελληνάκι  πιπίνι , που θα είναι  και λιγώτερο μεταχειρισμένο .

Ήμαρτον  Παναγία  μου  τί  ακούω  ο γέροντας !
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες μια ερώτηση μήπως έχει υπ' όψιν του κανείς. Αν κάνω σε καμία πρόταση να την πάρω για 2 μέρες για κανα ταξίδακι σε χειμερινό προορισμό λέτε να δεχτεί; έχει κανένας κάποια παρόμοια περίπτωση. Αν ναι ας ρίξει τα φώτα του.
Το ποιο «μακρινό»  ταξίδι που έχω πάρει από κει είναι μέχρι το 406!
Ο ποιο πολύς χρόνος ήταν 1 ώρα (με την ίδια) και βαρέθηκα!
Τι ψάχνεις να βρεις?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παρακαλώ  να παρίσταται και  ο κ. Πύραυλος , ώστε  να  συγγράψει την ιστόρησιν  της  εσπερίδος ώστε  να  μείνει  κτήμα  εσαεί της  ανθρωπότητος.
διακρυνω ενα παραπονο? σας θελουν μονο γαι την ..πενα σας?  :2funny:

Συμφωνώ, με την προϋπόθεση να απολαύσω κι εγώ σαρκικές επαφές, κι όχι να λιώσω στο γράψιμο.

Δεν χρειάζεται να κοπιάσετε τόσο κύριε Πύραυλε! :cheesy:
Αλλοίμονον, απαιτείται εδώ να ισχύσει το τερπνόν μετά του ωφελίμου!!!
Ταπεινά θα σας πρότεινα να βάλετε στο καβλί σας μπόλικο μελάνι και να γράψετε μαζί με πυραυλόσπερμα γενικώς και αορίστως στα άτριχα αιδοία των πορνοθυγατέρων!!!
Ούτως ή άλλως εκεί θα διαβάσωμεν τας γραφάς σας οι περισσότεροι, αρκετοί δε θα πέσουν με τα μούτρα να περιεργαστούν και με την γλώσσαν για να γευτούν τας καυλογραφάς σας.  :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Όπως  και  δηποτε .
Τον  ιστορικόν  θα  αφήσωμεν στεγνόν ?

Άγαπητέ pour.. Εντυπωσιάσθην από τας γνώσεις των δυό προλαλήσαντων επί της αρχαίας έλληνικής.
Πλην όμως δεν εθίχθει ότι δια λόγους απόδοσης του ίδίου νοήματος θα έπρεπε να χρησιμοποιηθεί ό όρθός λόγος κατά την πρώτη φάση.......???????

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Ήμαρτον  Παναγία  μου  τί  ακούω  ο γέροντας !
[/quote]

Γηράσκω αεί διδασκόμενος...ενίοτε διδάσκω αεί γηρασκόμενος! :coffee:
Τας θερμάς καλημέρας μου στην ευσεβή 3η ηλικία. :woldman:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε συναγωνιστές θα μου πει κάποιος ποια είναι αυτή η ξανθούλα που κάθετε στην αριστερή πλευρά και φορά κόκκινο έντονο κραγιόν και συνήθως κοντό παντελόνι και είναι πάντα χαμογελαστή. Λέει τίποτα από υπηρεσίες;
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συναγωνιστές θα μου πει κάποιος ποια είναι αυτή η ξανθούλα που κάθετε στην αριστερή πλευρά και φορά κόκκινο έντονο κραγιόν και συνήθως κοντό παντελόνι και είναι πάντα χαμογελαστή. Λέει τίποτα από υπηρεσίες;

Χθες στο τσακ ήμουν να δοκιμάσω άλλα κάτι με χάλασε και προτίμησα εγγυημένα προϊόντα!
Φορούσε τζιν σορτσάκι με μαύρο καλτσόν με πολλά σχέδια και τρύπες..
Για μένα ντεκαβλε!!
Ιωάννα-Μιχαελα με κοντοκαβαλλα  τζιν και τονισμό στα βυζιά = σουπερ καβλε!
Είναι και το ΔΝΤ που ψυχή για πειράματα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Η αριστερή πλευρά, την οποία διέσχισα μπαίνοντας μέχρι να κάτσω σε τραπεζάκι , έχει αγριέψει  σε μεγάλο βαθμό. Τρεις τέσσερις προς το χοντρές-ατσούμπαλες θα τις χαρακτήριζα μου την πέσανε  με ανήθικες γκριμάτσες και βγαλσίματα της γλώσσας!  
Για μας τους θιασώτες της δεξιάς αυτά είναι πρωτοφανή!
Δεν πιστεύω ότι τις αφιόνισε η ομορφιά μου και η κορμοστασιά μου.

Μα τι λέτε κύριε;
Ο εσωτερικός σας κόσμος τις ελκύει.
Το ήθος σας, οι αρετές σας, τα ψυχικά σας χαρίσματα...
Η καλοσύνη σας, η μετριοφροσύνη σας, οι αξίες που πρεσβεύετε, η πείρα σας στη ζωή...

Όλα αυτά μπορείτε οποτεδήποτε να αποδείξετε ότι τα διαθέτετε, επιδεικνύοντας το βιβλιάριο τραπεζικών καταθέσεών σας.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Θα μου πείτε βρε παίδες τελικά ποια είναι αυτή η κοπέλα η όχι; όνομα; υπηρεσίες;
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Μα τι λέτε κύριε;
Ο εσωτερικός σας κόσμος τις ελκύει.
Το ήθος σας, οι αρετές σας, τα ψυχικά σας χαρίσματα...
Η καλοσύνη σας, η μετριοφροσύνη σας, οι αξίες που πρεσβεύετε, η πείρα σας στη ζωή...

Όλα αυτά μπορείτε οποτεδήποτε να αποδείξετε ότι τα διαθέτετε, επιδεικνύοντας το βιβλιάριο τραπεζικών καταθέσεών σας.


Λες οι πουτανες να ψάξανε το βιβλιάριο μου, σαν έπλενα την πουτσα  και  να τους γνωστοποιήθηκε ο εσωτερικός μου κόσμος???
Ουδέν κρυπτόν υπό το φως των αστεριών (πεντάλφα) του χχχ ντρεμ!
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Θα μου πείτε βρε παίδες τελικά ποια είναι αυτή η κοπέλα η όχι; όνομα; υπηρεσίες;


Αμάν ρε!!!!!!!
Τράβα της ένα μανίκι και πες και σε μας………
Αφού βλέπεις είναι νέα και άβγαλτη,, και δεν υπάρχει εμπειρία από τους  συναγωνιστές που τιμούν την παρέα στο φόρουμ!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Λες να το παίξουμε έτσι φιλαράκι; σαν τυφλός στον αδη να παω. Θα θυσιαστώ και θα σας ενημερώσω
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Απογευματινό πέρασμα για καφέ και η κατάσταση τελείως decadance.
Ο δεξιός λόχος πλήρης σε αναμονή αγαμίας,σκάσανε κάποιες που δεν είχα ξαναδεί, αρκετά ατσούμπαλες. Γύρω στους οκτώ θαμώνες και μιά βαρεμάρα έκδηλη. Ο αριστερός λόχος σε πλήρη αποσύνθεση με πολλές απουσίες. Ένα συμπαθές ξανθούλι με καρφώματα και χαμόγελα προσπαθούσε να κάνει σεφτέ αλλά εις μάτην...
Τη παράσταση έκλεψε το καβλοσερβιτοράκι, όχι άνω των 21 ετών, με κορμί θάνατος και αυτοπεποίθηση πολλών καρδιναλίων! Συγκρατήθηκα να μη τη ρωτήσω γιά επιπλέον υπηρεσίες. Αρρώστιααααα..............
Η σταθερή δύναμη Ιωάννα μόλις τέλειωσε το φαγητό της ανέβηκε στα ιδιαίτερα μετά μεσήλικου ανδρός..και η κατακαημένη Μανταλένα προσπαθούσε με χαμόγελα και γλύκες να ρεφάρει για την κόκκινη κάρτα που της έριξα.
Η αρνητική ατμόσφαιρα συντόμευσε την παρουσία μου στο χώρο.
Ή στραβός είν'ο γυαλός ή στραβά'ρμενίζουμε! :(
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδιά?
Βγήκε απαγορευτικό?

Κανείς δε γράφει σχόλια?
Παρασκευή… Σάββατο… τι  έγινε με το ίδρυμα  ψόφησε???


:think:  :think:  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom