Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gerolukos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Έχει "δοκιμάσει" κανείς την Ιζαμπέλα (μελαχρινή στην αριστερή πλευρά) ?
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ θερμά!!!!!!! Είμαι υπόχρεος!  :) Θα ξεκινήσω με τα standards. Μέχρι τι ώρα βρίσκεις τα κορίτσια το βράδυ?
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
Εκτός άμα είναι ετσι οπότε δεν θα έχει πρόβλημα.

joel+stubbs+2.jpg
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως ήταν "λάθος" η ερώτησή μου. . . Από τι ώρα είναι τα κορίτσια στο club? Αν πάω κατά τις 6 μμ είναι οκ?
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
Από τις 11 , ορισμένες έρχονται αργότερα βέβαια , υπάρχει και διάλειμμα για φαγητό περίπου στις 15:30 - 17:00
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Αγαπητέ ή ώρα ή καλή γιά έσάς είναι 4-8 τέλος !!!!!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φανταστικά!!! 4 - 8 είναι οκ για εμένα. . . . Ευχαριστώ πολύ σε όλους. Τα σέβη μου!!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Εμένα οι αδυναμίες μου (φευ μια έμεινε τώρα), με μια τεχνική κίνηση μου επιστρέφουν την πούτσα και κρατούν την περικαυλιδα εντός του κώλου τους!
Συνεπώς δεν έχω την χαρά της μερεντας!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Έντονη και λυρική ευαισθησία από βαθιά συναισθηματικούς ανθρώπους που βίωσαν και βιώνουν καταξιώνοντας τα μέγιστα ως μύστες τους βαθύτερους δεσμούς της φιλίας.
Άχραντο μυστήριο η φιλία και ακατάλυτοι στο πέρασμα του χρόνου οι γρανιτένιοι δεσμοί της.
Να ευχαριστήσω εκ βάθους ψυχής "de prefundis " τους "en amnegia" αδελφούς Λαγαρό και mysterious" που επανέφεραν με κορυφαίο λυρισμό και άφατη ευαισθησία χαμένες μνήμες και απολεσθείσες αξίες με τα συγκινητικά λόγια τους που αγγίζουν κάθε καλή κι αγαθή ψυχή.
Λυπάμαι βαρύτατα που δεν είχα την τιμή και δεν αξιώθηκα να είμαι μαζί σας.

 
Ο κυριοτερος λογος που πλεον συχναζω στο Amnezia (εκτος απο τον προφανη) ειναι η γνωριμιες που εχω κανει εκει με εγκριτους συναγωνιστες, που δεν θα διστασω να κατονομασω :
Λαγαρος, mysterious πραγματικα οποτε συνατιεμαι μαζι σας, ολα τα προβληματα περιστασιακα ξεχνιουνται σε ενα πολυ φιλικο κλιμα, αναπολησης μιας και ολοι μας εμαστε καποιας ηληκιας, και θυμομαστε τις παλιες δοξες.

Ομως παραμενουμε μαχιμοι............

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom