Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σήμερα που δεν πήγα Πορνομέγαρο έχω στερητικά…..
Έμαθα και για πυρκαγιά στη γειτονιά και ανησύχησα δια την υγεία των συντρόφων μπουρδελιαριδων και των νεανίδων ……
Υπάρχει ενημέρωση-ανταπόκριση από Μαν Ρέει??

Εγώ ήμουν παρούσος περί την 22η ώρα και αργότερα ενεπλάκην σε ερωτική κλινοπάλη μετά της Μαρτίνας-Έλενας.
Θα κριτικάρω αργότερα, πάντως δεν έπεσε στην αντίληψή μου πυρκαγιά.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ ήμουν παρούσος περί την 22η ώρα και αργότερα ενεπλάκην σε ερωτική κλινοπάλη μετά της Μαρτίνας-Έλενας.
Θα κριτικάρω αργότερα, πάντως δεν έπεσε στην αντίληψή μου πυρκαγιά.


Έμαθα αργότερα λεπτομέρειες η φωτιά συνέβη ποιο ψηλά στην Χαλκοκονδύλη απέναντι από την Ευρομπανκ στο πρώην ξενοδοχείο Τεγέα.
Ευτυχώς κανένας κίνδυνος για το Πορνομέγαρο!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Πολύ καλημέρα μας κυρίες καί κύριοι μοιρολάτρες καί μυστήριοι,
χίπ χόπ καρικατούρες φίλοι μου καί άλητίριοι, δεν ήρθε ή ώρα δυστυχώς πού θα χαθούμε
στού Amnezia τήν άγκαλιά.....

Σινιέ άντρακλα [size=17pt]xpapad[/size] πού μιλάς, γιά να πιάνει τόπο ή μούρη που πουλάς
μοιάζεις τσατσά σέ μιά γκαστρωμένη πόρνη που τήν έπιάσαν οί πόνοι....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πρέπει να ταυτοποιούνται τα μπουρδέλο DNA μας!
Συλλαμβάνετε τα υπονοούμενα πριν καν τα διατυπώσω κύριε .
Έχει επαναληφτεί αυτό και άλλες φορές.

....όταν τα σήματα των πορνοραντάρ κλειδώνουν στις ίδιες σκέψεις! ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πολύ καλημέρα μας κυρίες καί κύριοι μοιρολάτρες καί μυστήριοι,
χίπ χόπ καρικατούρες φίλοι μου καί άλητίριοι, δεν ήρθε ή ώρα δυστυχώς πού θα χαθούμε
στού Amnezia τήν άγκαλιά.....

Σινιέ άντρακλα [size=17pt]xpapad[/size] πού μιλάς, γιά να πιάνει τόπο ή μούρη που πουλάς
μοιάζεις τσατσά σέ μιά γκαστρωμένη πόρνη που τήν έπιάσαν οί πόνοι....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσείς κύριε κάνετε αλλεπάλληλες απουσίες …..
Θα ήθελα να σας επιστήσω την προσοχή, να είστε ποιο τακτικός διότι πλησιάζει το τέλος της περιόδου και φοβούμαι ότι θα «μείνετε» ανεξεταστέος δια Σεπτέμβρη!

καλημέρα σας.

 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Γιατί ρε μάστορα μας κάνεις μπουρδέλο εδώ μέσα? Ποιός ο λόγος? Καβλαντίζουμε σ'ένα μπαράκι που κάναμε στέκι, τα πίνουμε και σφυράμε και κάνα Καλαματιανό άμα λάχει..Εσύ γιατί ζορίζεσαι τόσο? Μες στην άρνηση και τη μιζέρια..Πφφφφ..Όχι τίποτε άλλο αλλά μπαίνουν κι άλλες σκέψεις σε μας τους νοήμωνες! :uglystupid:
Δεν αφήνεις τα πολλά και νά'ρθεις να σε κεράσουμε κάνα μπυρόνι και να τα πούμε κι από κοντά? Με την καλή την έννοια πάντα. :grin:
θα γραψω κατι τελευταιο ... πριν 1,5 χρονο ηταν απογαρευτικο να γραφεις για αυτο το μπαρακι.... μεσα στους τελευταιους 6 μηνες γραφτηκαν τοσα πολλα.... αμα παρεις τα μηνυματα απο το εξαμηνο προς το σημερα θα δεις οτι εγω ξεκινησα να γραφω πολυ αργοτερα απο ολους σας....
οταν ξεκινησατε και ξετυλιγατε δημοσια το κουβαρι του πορνομεγαρου, ανναρωτηθηκα , καλα τι κανουν??? μαλακες ειναι???? μπηκαν διαφημισεις, μπηκε strip show,μπηκαν κριτικες το θρεντ γαμηθηκε ηξερες τι κυλοτα φοραει η εβελινα και τι σωβρακο ο σακης. ηξερες τα παντα και φυσικα ολοι ηξεραν τα παντα και συνεχιζουν να μαθαινουν τα παντα καμια φορα τονιζω οταν σκασει πιπα εκειμπας και κουνισετε λιγο το κεφαλι σας και ταρακουνηθειτε.... αλλα προτιματε να διαφημιζετε τα τσιμπουκια της μια, το κωλαρακι της αλλης και τη φρεντο εσπρεσο του μαγαζιου, ολα μαζι δεν πανε, ολα μαζι δε δενουν.... τελος αυτοι που καναν τοσο διασημο το πορνομεγαρο αυριο μαθαυριο να αναλλαβουν και τις ευθυνες τους ....
τα σεβη μου
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
θα γραψω κατι τελευταιο ... πριν 1,5 χρονο ηταν απογαρευτικο να γραφεις για αυτο το μπαρακι.... μεσα στους τελευταιους 6 μηνες γραφτηκαν τοσα πολλα.... αμα παρεις τα μηνυματα απο το εξαμηνο προς το σημερα θα δεις οτι εγω ξεκινησα να γραφω πολυ αργοτερα απο ολους σας....
οταν ξεκινησατε και ξετυλιγατε δημοσια το κουβαρι του πορνομεγαρου, ανναρωτηθηκα , καλα τι κανουν??? μαλακες ειναι???? μπηκαν διαφημισεις, μπηκε strip show,μπηκαν κριτικες το θρεντ γαμηθηκε ηξερες τι κυλοτα φοραει η εβελινα και τι σωβρακο ο σακης. ηξερες τα παντα και φυσικα ολοι ηξεραν τα παντα και συνεχιζουν να μαθαινουν τα παντα καμια φορα τονιζω οταν σκασει πιπα εκειμπας και κουνισετε λιγο το κεφαλι σας και ταρακουνηθειτε.... αλλα προτιματε να διαφημιζετε τα τσιμπουκια της μια, το κωλαρακι της αλλης και τη φρεντο εσπρεσο του μαγαζιου, ολα μαζι δεν πανε, ολα μαζι δε δενουν.... τελος αυτοι που καναν τοσο διασημο το πορνομεγαρο αυριο μαθαυριο να αναλλαβουν και τις ευθυνες τους ....
τα σεβη μου

Μού θύμισες τό καμένο πρεζόνι τόν giorgospapa πού νόμιζε ό μαλάκας
ότι τό x-drem ήτο περιουσία του ........

Ωραία τό μπαράκι άνοιξε τίς πύλες του ...... καί λοιπόν ????
Τό καθεστώς πού βλέπουμε μέ τούς μπάτσους ύπήρχε πάντα
μήπως τό ξέχασες ???????? θά τό θυμάσαι έάν είσαι παλιοσειρά ΟΠΩΣ ΛΕΣ !!!!!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η  πουτανα η κρίση στο προ εξαμήνου διάστημα είχε χωθεί στο πορνομέγαρο!
Το καφέ είχε 5-7 πελάτες τα μεσημέρια (2-4) και οι μισοί ήταν σκουρόχρωμοι!
Τα σημάδια των καιρών τότε έδειχναν παρακμή!
Σήμερα η παροχή δωρεάν παρκινγκ στο απέναντι οικόπεδο και η επέκταση του καφέ στο παλιό δύσχρηστο χώρο δείχνουν βελτίωση των εσόδων και «υποσχέσεις» για το μέλλον!
Νομίζω ότι για αυτούς που θέλουν ένα FKK αλλά Γκρέκα σε τόσο κεντρικό σημείο της πόλις τα μηνύματα είναι αισιόδοξα!
Και εγώ είμαι ένας από αυτούς, και συμβάλλω με τον οβολό μου!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μού θύμισες τό καμένο πρεζόνι τόν giorgospapa πού νόμιζε ό μαλάκας
ότι τό x-drem ήτο περιουσία του ........

Ωραία τό μπαράκι άνοιξε τίς πύλες του ...... καί λοιπόν ????
Τό καθεστώς πού βλέπουμε μέ τούς μπάτσους ύπήρχε πάντα
μήπως τό ξέχασες ???????? θά τό θυμάσαι έάν είσαι παλιοσειρά ΟΠΩΣ ΛΕΣ !!!!!!!
εσυ θυμασαι που πριν το μεγαλο γεγονος το μαγαζι δουλευε καλυτερα.... η στελλα (δεν ξερω αμα τη θυμασαι)μου λεγε οτι εκανε 14-15 την μερα.... το μαγαζι δεν χρειαζοταν ουτε στριπ σοου, ουτε κριτικες ουτε ρισκο. εγω αναπολλω τις παλιες εποχες τις πιο αγνες και καθαρες εποχες.... με το χριστινακι το πιπινακι να δινει ρεστα πανω.... το σπυρακο μπαρμαν και τη δεσποινα να σερβιρει....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Εσείς κύριε κάνετε αλλεπάλληλες απουσίες …..
Θα ήθελα να σας επιστήσω την προσοχή, να είστε ποιο τακτικός διότι πλησιάζει το τέλος της περιόδου και φοβούμαι ότι θα «μείνετε» ανεξεταστέος δια Σεπτέμβρη!

καλημέρα σας.

Άγαπητέ μου λάγαρε , είμεθα πτωχοί δέν έχωμεν ούτε γιά τά βασικά
χρωστάμε παντού ή Εκκλησία είναι αύτήν τήν έποχή ό σπονσοράς μας
διά τό φαγητούλι μας .... μέ κλεμμμμμμένη σύνδεση στό διαδίκτυο ποστάρουμε
άχ άχ , βάσανα , βάσανα , βάσανα !!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!

υ.γ Έχω και κομένο τό ρεύμα στήν παράγκα πού διαμένω !!!!!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η χούντα (1974) είναι παρελθόν!
Η αλλαγή (1981) είναι παρελθόν!
Το βρώμικο 89(1989) είναι παρελθόν!
Η βιαστική «ανάπτυξη» των Ολυμπιακών αγώνων (2000-2004)είναι παρελθόν!
Ο μπουχεσας (2004-2009) είναι παρελθόν!
Το παρόν είναι ΔΝΤ Στρος Καν ανεργία και άλλα τέτοια ζοφερά!
Το Μαν Ρέει ΕΙΝΑΙ παρόν, όπως διαμορφώνεται μέσα στις συνθήκες, για να μη γίνει και αυτό παρελθόν!
Ζήστε σήμερα!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
θα γραψω κατι τελευταιο ... πριν 1,5 χρονο ηταν απογαρευτικο να γραφεις για αυτο το μπαρακι.... μεσα στους τελευταιους 6 μηνες γραφτηκαν τοσα πολλα.... αμα παρεις τα μηνυματα απο το εξαμηνο προς το σημερα θα δεις οτι εγω ξεκινησα να γραφω πολυ αργοτερα απο ολους σας....
οταν ξεκινησατε και ξετυλιγατε δημοσια το κουβαρι του πορνομεγαρου, ανναρωτηθηκα , καλα τι κανουν??? μαλακες ειναι???? μπηκαν διαφημισεις, μπηκε strip show,μπηκαν κριτικες το θρεντ γαμηθηκε ηξερες τι κυλοτα φοραει η εβελινα και τι σωβρακο ο σακης. ηξερες τα παντα και φυσικα ολοι ηξεραν τα παντα και συνεχιζουν να μαθαινουν τα παντα καμια φορα τονιζω οταν σκασει πιπα εκειμπας και κουνισετε λιγο το κεφαλι σας και ταρακουνηθειτε.... αλλα προτιματε να διαφημιζετε τα τσιμπουκια της μια, το κωλαρακι της αλλης και τη φρεντο εσπρεσο του μαγαζιου, ολα μαζι δεν πανε, ολα μαζι δε δενουν.... τελος αυτοι που καναν τοσο διασημο το πορνομεγαρο αυριο μαθαυριο να αναλλαβουν και τις ευθυνες τους ....
τα σεβη μου

Έχετε απόλυτο δίκιο αγαπητέ. Πρέπει να ομολογήσω ότι εδώ και 1,5 χρόνο, ο γράφων, μαζί με κάποια άλλα μέλη του παρόντος ισοτόπου (που θα μου επιτρέψετε να μήν κατονομάσω), είμεθα μέτοχοι ομοίου καταστήματος, είς άλλην βέβαια τοποθεσία. Δεδομένου ότι το έν λόγω κατάστημα μας δημιουργεί έντονο  ανταγωνισμό βαλθήκαμε να το κάνουμε "βούκινο" (του καταχωρήσαμε μπάνερ στον παρόντα, του στείλαμε στρίπ σόυ και φροντίσαμε να το ρουφιανέψουμε στο ηθών) προκειμένου να το "κάψουμε", ούτως ώστε όλη η πελατεία να στραφεί προς όφελός μας. Μας ξεσκεπάσατε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
α ρε πουτανα κριση!!

Μακάρι να ήτο. Θα τον έπαιρνε και λίγο και δεν θα ήτο συνεχώς μουσντρούφλα. Αφήστε που θα μπορούσαμε να βγάλουμε το άχτι μας συνουσιαζόμενοι μαζί της.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
θα γραψω κατι τελευταιο ... πριν 1,5 χρονο ηταν απογαρευτικο να γραφεις για αυτο το μπαρακι.... μεσα στους τελευταιους 6 μηνες γραφτηκαν τοσα πολλα.... αμα παρεις τα μηνυματα απο το εξαμηνο προς το σημερα θα δεις οτι εγω ξεκινησα να γραφω πολυ αργοτερα απο ολους σας....
οταν ξεκινησατε και ξετυλιγατε δημοσια το κουβαρι του πορνομεγαρου, ανναρωτηθηκα , καλα τι κανουν??? μαλακες ειναι???? μπηκαν διαφημισεις, μπηκε strip show,μπηκαν κριτικες το θρεντ γαμηθηκε ηξερες τι κυλοτα φοραει η εβελινα και τι σωβρακο ο σακης. ηξερες τα παντα και φυσικα ολοι ηξεραν τα παντα και συνεχιζουν να μαθαινουν τα παντα καμια φορα τονιζω οταν σκασει πιπα εκειμπας και κουνισετε λιγο το κεφαλι σας και ταρακουνηθειτε.... αλλα προτιματε να διαφημιζετε τα τσιμπουκια της μια, το κωλαρακι της αλλης και τη φρεντο εσπρεσο του μαγαζιου, ολα μαζι δεν πανε, ολα μαζι δε δενουν.... τελος αυτοι που καναν τοσο διασημο το πορνομεγαρο αυριο μαθαυριο να αναλλαβουν και τις ευθυνες τους ....
τα σεβη μου
Ας ξεκαθαρίσουμε λοιπόν τι ζητάμε. Ένα στέκι που θα περνάμε ωραία με τους συμπαίχτες μοιραζόμενοι τα σχετικά σχόλια ή ένα μυσταγωγικό χώρο που θα γνωρίζουν λίγοι και θα πλανάται στην ατμόσφαιρα η απορία του τι παίζεται εκεί μέσα. Ας πετάξουμε τις υποκριτικές μας τάσεις. Γουστάρουμε ένα τέτοιο χώρο, που τελικά είναι και στέκι που γνωριστήκαμε με πολλούς του bou, που θα πιούμε το καφεδάκι, το ποτό μας, θα χαβαλεδιαστούμε και δε θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι. Κι όλα αυτά χωρίς πουριτανισμούς και κομπλεξικά σύνδρομα που μας χαρακτηρίζουν ως υποκριτές. Τώρα αν παραγίνεται το κακό με τα σχόλια και τα κουτσομπολιά για το χώρο και τις κοπέλες, συμφωνώ πως οτιδήποτε αγγίζει τα όρια της υπερβολής, είναι λάθος.
Προσωπικά αν το μαγαζί ήταν κλειστού τύπου, σε καμιά υπόγα με μυστήριες φάτσες και ανέδυε μιά εσάνς φόβου και παρανομίας, δε θα ένιωθα άνετα και ασφαλής να βρίσκομαι εντός, πόσω μάλλον να συνεδριάζομαι με τα άγνωστα κορίτσια. Σε αντίθεση με την τωρινή κατάσταση που μου έκαμψε όλες τις ανασφάλειες περί της ευρύτερης περιοχής με τα πρεζόνια και τις περίεργες φάτσες.
Και εν κατακλείδι περνάμε καλά και μακάρι τέτοιου είδους χώροι να υπήρχαν και σε άλλα σημεία της Αθήνας..και όχι μόνον.
Υ.Γ. Αν είσαι ΟΚ άτομο δε φοβάσαι μη σκάσουν πίπες...Κάποιοι συμπαίχτες εδώ μέσα θα καταλάβουν τι εννοώ σε σχέση με το προηγούμενο Σάββατο.  
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αναμένεται Πυραυλική επίθεση (περιγραφή)!
Καλυφτείτε……………..
Και ο Καντάφι την παλεύει…..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Αναμένεται Πυραυλική επίθεση (περιγραφή)!
Καλυφτείτε……………..
Και ο Καντάφι την παλεύει…..

:2funny:

Όταν μου περισσεύει χρόνος, γράφω πράγματα που με ευχαριστούν, και μερικές φορές ανακαλύπτω με χαρά ότι ευχαριστιούνται κι άλλοι με τα γραφόμενα αυτά.

Ελπίζω να μη διαψεύσω τις προσδοκίες σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom