Νέα

Πηδηξα μανα και κορη μαζι!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
nympho φιλε αν ηταν δεν θα γλεντουσε σε κλαμπακι απο εχτες το βραδυ η κορη της!!!!
εξαλλου το τερπνόν μετά του ωφελίμου ;)
σωστα αλλα μην υπερηφανευεσαι, αν τις σηκωνες και τις δυο απο το κλαμπ εοειδη σε γουσταραν τοτε ναι
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896
σωστα αλλα μην υπερηφανευεσαι, αν τις σηκωνες και τις δυο απο το κλαμπ εοειδη σε γουσταραν τοτε ναι
ρε φιλε αν τις σηκωνα απο το κλαμπ τοτε δεν θα το εγραφα εδω διοτι τι να πανηγυριζα?!!! τοτε θα ηξερα οτι πηγιανα παλι με δυο νθμφαμνεις!!
εξξαλλου στο μπου ειμαστε και γραφουμε για ντανες
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896



για να σταματησει το τρολλαρισμα οποιος δεν πιστευει ερχεται ξανθη και απο εκει τον ανεβαζω με δικες μου βενζινες τεταρτη σταρα ζαγορα και τον κανονιζω και αν λεω ψεμματα χανω 1000 ευρω αν λεω αληθεια χανει αυτος μονο 300
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Τυπε το κολπο μανα κορη δε μετραει με πουτανες
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αμα δεν πήδηξες και τη γιαγιά, ...δεν λέει ! Και κανα παππού κα καμιά θειά και γενικά το σόϊ όλο !
Είναι αυτό που λένε "γαμιένται κούμπανυ και σία" !!!  :grin:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
τυπε εμενα μου φαινεται μαλακια αυτη η συνθεση. να γαμας το σταφιδιασμενο μαζι με το σφριγηλο  :S
ενω δυο αδερφες ξαδερφες ας πουμε ειναι ωραιοτατη συνθεση

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: μιλαμε για πολυ βιτσιο... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αν ηταν νυμφομανεις και μονο δεν θα επρεπε να πληρωσεις, απο την στιγμη που πληρωσες το καναν απο αναγκη.....αυτο τα λεει ολα

Τα πες ολα φιλε...δεν αμφιβαλλω οτι πιθανον ειν'αληθινη η ιστορια του ηφαιστειου αλλα οσο πιο αληθινη ειναι τοσο πιο τραγικη...
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Και αυτό το θεωρείς ΑΘΛΟ! ρε φίλε? Η ανάγκη  της κάνει, και η πείνα. Εσένα θα σου άρεσε, να ήταν η γυναίκα σου, και η κόρη σου, στην θέση αυτή???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Πες τα ρε Ιπποτη πες τα ρε συ απορω και γω πως περηφανευεται γι'αυτο ο ηφαιστειος που κατα τα αλλα φαινεται λογικος ανθρωπος... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
H ιστορία μοιάζει (στο πιο μινιμαλιστικό βέβαια) με την ταινία του μακαρίτη Πιερ-Πάολο Παζολίνι (τον σκότωσε ως γνωστόν το τεκνό του επειδή δεν του αγόρασε μηχανάκι όπως του είχε υποσχεθεί) "Το Θεώρημα" με την μουνάρα Συλβάνα Μάγκανο (τότε το 1968, τώρα δεν θα βλέπεται, αν ζει)
Εκεί λοιπόν ο παράξενος επισκέπτης θα γαμήσει κατά σειράν την καμαριέρα, τον γιο, την μάνα, την κόρη και τελικά και τον πατέρα. Υποτίθεται πως ο επισκέπτης ήταν οι "ιδέες της προόδου", οι οποίες δια της συνουσίας αλλάζουν τον τρόπο σκέψης της middle upper class οικογένειας, μπολιάζοντάς την με μια άλλη "προχωρημένη" αντίληψη.
(Μαλακίες, ο Παζολίνι ήταν υπερεκτιμημένη ανωμαλάρα, αδερφάρα, κομμουνιστής και βαθύτατα θρησκευόμενος ταυτόχρονα!)


Υποθέτω λοιπόν πως στην εδώ ιστορία το πολιτικό μύνημα είναι το ακριβώς αντίθετο.
Ο "επιχειρηματίας" καπιταλιστής Έλληναράς, γαμάει συλλήβδην την "φτωχή και αθώα" Βουλγάρικη οικογένεια επιβαλόμενός της σε μια ένδειξη σεξιστικού ιμπεριαλισμού!
Αντίστοιχου του πολιτιστικού ιμπεριαλισμού που επίσης τους έχουμε επιβάλει με το να αναπαράγουν στην γλώσσα τους τα μουσικά "αριστουργήματα" του Φοίβου και άλλων ημεδαπών "κολοσσών" της μουσικής, στην ακραία "σκυλάδικη" βερσιόν της.

Καλά στο Αθηνόραμα θα το στείλω αυτό! Εδώ μέσα δεν θα το εκτιμήσετε φοβάμαι! :)

Εισαι Θεος Μεγαλε τυφλα να'χει ο Μητσης και Ροτζερ Εβερετ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χωρις πλακα τωρα το πιασες απολυτα το νοημα σοβαρολογω...;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:!!!!
επισης προσθεσε στην αναλυση σου οτι σε λιγο(αν οχι ηδη..) τετοιες ιστοριες θα λενε σεξοτουριστες αλλων ανεπτυγμενων χωρων που θα'ρχονται στο ελλαντα για να μας γαμησουν τις μανες και τις κορες για ενα κομματι ψωμι καθως οδευουμε προς ολοταχως κατω απ'το βιοτικο επιπεδου του μπουλγκαρια... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
σε λιγο(αν οχι ηδη..) τετοιες ιστοριες θα λενε σεξοτουριστες αλλων ανεπτυγμενων χωρων που θα'ρχονται στο ελλαντα για να μας γαμησουν τις μανες και τις κορες για ενα κομματι ψωμι καθως οδευουμε προς ολοταχως κατω απ'το βιοτικο επιπεδου του μπουλγκαρια... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Όπως τα λες!
Εκτός από το επιτηδευμένο στυλιζάρισμα, το ποστ μου ήταν σαφέστατα ειρωνικό προς τον νηματοθέτη (για να αποφύγω το να είναι υβριστικό) διότι η έπαρση δια το κατόρθωμά του μου φάνηκε εμετική!
Οποίον κατόρθωμα να ξεφτιλίζεις κάποιους ήδη εξαθλιωμένους!

Κι εμένα προ ετών μου είχε φέρει κάποιος οικονομικά εξαθλιωμένος και διανοητικά καθυστερημένος πατέρας την (επίσης διανοητικά καθυστερημένη) 16χρονη κόρη του και μου πρότεινε να την πηδήσω με πέντε (5!) ευρώ.
Θα μπορούσα όχι απλά να το έχω κάνει, αλλά και να του ζητούσα να παρευρίσκεται κατά την διάρκεια της πράξεως και να της δίνει και οδηγίες, για να τον ξεφτιλίσω ακόμα περισσότερο από όσο ξεφτίλας ήταν ήδη! Έτσι κι αλλιώς κι ο ίδιος την πηδούσε (αργότερα συνελήφθη γι αυτό), προφανώς για να είναι εξοικοιωμένη και "προπονημένη".
Φυσικά και δεν το έκανα, αντιθέτως αισθάνθηκα θυμό και αηδεία. Ούτε που του ξανάδωσα κάποια μικρή βοήθεια που του έδινα μέχρι τότε.
Αν κάποιος όμως το είχε κάνει (ως πράξη εσχάτης διαστροφής) θα έπρεπε να επαίρεται κι όλας γι αυτό;

Γράφουμε σ' ένα σάιτ όπου ο σεξισμός κυριαρχεί εξ ορισμού, λόγω θεματολογίας.
Κάποια όρια όμως, που ο καθένας πρέπει να θέσει στον αμοραλισμό του από μόνος του, οφείλουν να υπάρχουν...
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896
Όπως τα λες!
Εκτός από το επιτηδευμένο στυλιζάρισμα, το ποστ μου ήταν σαφέστατα ειρωνικό προς τον νηματοθέτη (για να αποφύγω το να είναι υβριστικό) διότι η έπαρση δια το κατόρθωμά του μου φάνηκε εμετική!
Οποίον κατόρθωμα να ξεφτιλίζεις κάποιους ήδη εξαθλιωμένους!

Κι εμένα προ ετών μου είχε φέρει κάποιος οικονομικά εξαθλιωμένος και διανοητικά καθυστερημένος πατέρας την (επίσης διανοητικά καθυστερημένη) 16χρονη κόρη του και μου πρότεινε να την πηδήσω με πέντε (5!) ευρώ.
Θα μπορούσα όχι απλά να το έχω κάνει, αλλά και να του ζητούσα να παρευρίσκεται κατά την διάρκεια της πράξεως και να της δίνει και οδηγίες, για να τον ξεφτιλίσω ακόμα περισσότερο από όσο ξεφτίλας ήταν ήδη! Έτσι κι αλλιώς κι ο ίδιος την πηδούσε (αργότερα συνελήφθη γι αυτό), προφανώς για να είναι εξοικοιωμένη και "προπονημένη".
Φυσικά και δεν το έκανα, αντιθέτως αισθάνθηκα θυμό και αηδεία. Ούτε που του ξανάδωσα κάποια μικρή βοήθεια που του έδινα μέχρι τότε.
Αν κάποιος όμως το είχε κάνει (ως πράξη εσχάτης διαστροφής) θα έπρεπε να επαίρεται κι όλας γι αυτό;

Γράφουμε σ' ένα σάιτ όπου ο σεξισμός κυριαρχεί εξ ορισμού, λόγω θεματολογίας.
Κάποια όρια όμως, που ο καθένας πρέπει να θέσει στον αμοραλισμό του από μόνος του, οφείλουν να υπάρχουν...
kalo ειναι πρωτου γραψετε να διαβαζετε καλα την αρχη διοτι γινονται παρανοησεις!!!!
λοιπον πρωτο μιλαμε για νυμφομανεις και οχι για ντανες οταν πληρωνωνται μονο για 60 ευρω τοτε καταλαβαινεται οτι ουτε στην βουλγαρια δεν παιρνεις με τετοιο χαμηλο αντιτιμο 2 ντανες ταυτοχρονα με γυμνο!!
2ον μιλαμε για ευκαταστατες ΚΥΡΙΕΣ διοτι οπως εγραψα ειχαν σπιτι δικο τους στο κεντρο της πολης και μαλιστα με αξιολογο χωρο και τριτον οπως εγραψα η κορη την παρασκευη που ηθελα εγω να παω για να κανω το γουστο μου με γειωσε αφου ηταν στην ντισκοτεκ σσ κλαμπακι οποτε καταλαβαινεται αν ειχαν αναγκη δεν θα πηγαινε  σε κλαμπινγκ αλλα θα εκανε τα αδυνατα δυνατα να το κανουν παρασκευη βραδυ για να παρουν τα χρηματα αλλα με εβαλααν πρωι 11 και μιση του σαββατο γιατι ετσι τους βολευε
ετσι μιλαμε για νυμφομανεις-ικογενεια με το τερπνόν μετά του ωφελίμου!!!και με μικρα δωρακια
καλο ειναι πρωτου πεταξου καποιο ειρωνικο σχολιο να διαβαζουε καλα διοτι γινονται παρεξηγησεις!!!!!!αυτα
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Όπως τα λες!
Εκτός από το επιτηδευμένο στυλιζάρισμα, το ποστ μου ήταν σαφέστατα ειρωνικό προς τον νηματοθέτη (για να αποφύγω το να είναι υβριστικό) διότι η έπαρση δια το κατόρθωμά του μου φάνηκε εμετική!
Οποίον κατόρθωμα να ξεφτιλίζεις κάποιους ήδη εξαθλιωμένους!

Κι εμένα προ ετών μου είχε φέρει κάποιος οικονομικά εξαθλιωμένος και διανοητικά καθυστερημένος πατέρας την (επίσης διανοητικά καθυστερημένη) 16χρονη κόρη του και μου πρότεινε να την πηδήσω με πέντε (5!) ευρώ.
Θα μπορούσα όχι απλά να το έχω κάνει, αλλά και να του ζητούσα να παρευρίσκεται κατά την διάρκεια της πράξεως και να της δίνει και οδηγίες, για να τον ξεφτιλίσω ακόμα περισσότερο από όσο ξεφτίλας ήταν ήδη! Έτσι κι αλλιώς κι ο ίδιος την πηδούσε (αργότερα συνελήφθη γι αυτό), προφανώς για να είναι εξοικοιωμένη και "προπονημένη".
Φυσικά και δεν το έκανα, αντιθέτως αισθάνθηκα θυμό και αηδεία. Ούτε που του ξανάδωσα κάποια μικρή βοήθεια που του έδινα μέχρι τότε.
Αν κάποιος όμως το είχε κάνει (ως πράξη εσχάτης διαστροφής) θα έπρεπε να επαίρεται κι όλας γι αυτό;

Γράφουμε σ' ένα σάιτ όπου ο σεξισμός κυριαρχεί εξ ορισμού, λόγω θεματολογίας.
Κάποια όρια όμως, που ο καθένας πρέπει να θέσει στον αμοραλισμό του από μόνος του, οφείλουν να υπάρχουν...


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
kalo ειναι πρωτου γραψετε να διαβαζετε καλα την αρχη διοτι γινονται παρανοησεις!!!!
λοιπον πρωτο μιλαμε για νυμφομανεις και οχι για ντανες οταν πληρωνωνται μονο για 60 ευρω τοτε καταλαβαινεται οτι ουτε στην βουλγαρια δεν παιρνεις με τετοιο χαμηλο αντιτιμο 2 ντανες ταυτοχρονα με γυμνο!!
2ον μιλαμε για ευκαταστατες ΚΥΡΙΕΣ διοτι οπως εγραψα ειχαν σπιτι δικο τους στο κεντρο της πολης και μαλιστα με αξιολογο χωρο και τριτον οπως εγραψα η κορη την παρασκευη που ηθελα εγω να παω για να κανω το γουστο μου με γειωσε αφου ηταν στην ντισκοτεκ σσ κλαμπακι οποτε καταλαβαινεται αν ειχαν αναγκη δεν θα πηγαινε  σε κλαμπινγκ αλλα θα εκανε τα αδυνατα δυνατα να το κανουν παρασκευη βραδυ για να παρουν τα χρηματα αλλα με εβαλααν πρωι 11 και μιση του σαββατο γιατι ετσι τους βολευε
ετσι μιλαμε για νυμφομανεις-ικογενεια με το τερπνόν μετά του ωφελίμου!!!και με μικρα δωρακια
καλο ειναι πρωτου πεταξου καποιο ειρωνικο σχολιο να διαβαζουε καλα διοτι γινονται παρεξηγησεις!!!!!!αυτα
ισωε μιλαμε για διαφορετικη περιπτωση!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ΔΕΝ το σώζεις ρε παίχτη!

Οι "ευκατάστατες νυμφομανείς κυρίες" δεν θα ζητούσαν 60 ευρώ, Θα το κάνανε τζάμπα!
(Ίσως βέβαια και να ζητούσαν κανένα χιλιάρικο. :cheesy:)

Αλλά με 60 ευρώ, ασφαλώς και ήταν οικονομικά εξαθλιωμένες για να το κάνουν.

Τέλος πάντων, το έκανες, το θεώρησες μαγκιά σου, τελείωσε.
Κάτι σου είπα (έστω και σε βαθμό υπερβολής), κάτσε και σκέψου τα!

Προσωπικά δεν θα επανέλθω, τα συμπεράσματα έχουν βγει...
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896
ΔΕΝ το σώζεις ρε παίχτη!

Οι "ευκατάστατες νυμφομανείς κυρίες" δεν θα ζητούσαν 60 ευρώ, Θα το κάνανε τζάμπα!
(Ίσως βέβαια και να ζητούσαν κανένα χιλιάρικο. :cheesy:)

Αλλά με 60 ευρώ, ασφαλώς και ήταν οικονομικά εξαθλιωμένες για να το κάνουν.

Τέλος πάντων, το έκανες, το θεώρησες μαγκιά σου, τελείωσε.
Κάτι σου είπα (έστω και σε βαθμό υπερβολής), κάτσε και σκέψου τα!

Προσωπικά δεν θα επανέλθω, τα συμπεράσματα έχουν βγει...
τι να σωσω ρε φιλε!!!??????????εχω παει στον εισαγγελεα της πολης μου απειρες φορες διοτι
πολλοι φερνουν διανοητικα καθυστερημενα κοριτσια απο πανω σσ βουλγαρια και ροσπαθουν οι γιατροι-ψυχολογοι του υγειονομικου να τα βγαλουν καταλληαλα για αδεια ασκησης επαγγελματος οποτε δεν δεχομαι τον ορο σεξιστη :grin:
και αν διαβασεις παλαιοτερα θρεντακια το εχω επισημανει αλλα ο καθενας εχει την γνωμη του και δεν μπορω να την αλλαξω οσο για να το σωσω αν ηθελα να το σωσω πολυ απλα δεν θα το εγραφα!!!!!
εξαλλοθ εδω ειναι μπου και μιλαμε για αγοραιο ερωτασ που το 98% των ντανων ειναι αδηλωτες και χωρισ χωρο οπως τα σιτιτοθρσ και τα κωλ γκερλ οποτε ........... τα συμπερασματα δικα σας οποτε ολοι σεξιστες ειμαστε καθε φορα που γραφουμε μια κριτικη και λεμε πχ για το 18χρονο πιπινακι απο την φυλης που το ξεσκισα στα 4!! ποιος ξερει τι πεινα εχει βαρεσει αυτο το ρουμανο-πιπινακι και γιαμεται με εσενα και εμενα!! ετσι δεν ειναι??? αδυτο φιλε η συζητηση σηκωνει πολλες σελιδες διοτι ετσι ειμαστε ολοι υπαιτειοι για την πορνεια
επαναλαμβανω στην αθηνα πχ αδεια εχουν αυτη τη στιγμη 14 μαγαζια αποι τα 340!!!! αρα με τη θεωρια σου περι σεξισμου δεν θα επρεπε να πηγαινουμε σε ντελα!!!!
φιλα τα γνωριζω πολυ καλα τα πραμματα οποτε ασε τις εξυπναδες περι εκμεταλλευσης και σεξισμου
ευχαριστω
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
τι να σωσω ρε φιλε!!!??????????εχω παει στον εισαγγελεα της πολης μου απειρες φορες διοτι
πολλοι φερνουν διανοητικα καθυστερημενα κοριτσια απο πανω σσ βουλγαρια και ροσπαθουν οι γιατροι-ψυχολογοι του υγειονομικου να τα βγαλουν καταλληαλα για αδεια ασκησης επαγγελματος οποτε δεν δεχομαι τον ορο σεξιστη :grin:
και αν διαβασεις παλαιοτερα θρεντακια το εχω επισημανει αλλα ο καθενας εχει την γνωμη του και δεν μπορω να την αλλαξω οσο για να το σωσω αν ηθελα να το σωσω πολυ απλα δεν θα το εγραφα!!!!!
εξαλλοθ εδω ειναι μπου και μιλαμε για αγοραιο ερωτασ που το 98% των ντανων ειναι αδηλωτες και χωρισ χωρο οπως τα σιτιτοθρσ και τα κωλ γκερλ οποτε ........... τα συμπερασματα δικα σας οποτε ολοι σεξιστες ειμαστε καθε φορα που γραφουμε μια κριτικη και λεμε πχ για το 18χρονο πιπινακι απο την φυλης που το ξεσκισα στα 4!! ποιος ξερει τι πεινα εχει βαρεσει αυτο το ρουμανο-πιπινακι και γιαμεται με εσενα και εμενα!! ετσι δεν ειναι??? αδυτο φιλε η συζητηση σηκωνει πολλες σελιδες διοτι ετσι ειμαστε ολοι υπαιτειοι για την πορνεια
επαναλαμβανω στην αθηνα πχ αδεια εχουν αυτη τη στιγμη 14 μαγαζια αποι τα 340!!!! αρα με τη θεωρια σου περι σεξισμου δεν θα επρεπε να πηγαινουμε σε ντελα!!!!
φιλα τα γνωριζω πολυ καλα τα πραμματα οποτε ασε τις εξυπναδες περι εκμεταλλευσης και σεξισμου
ευχαριστω
τελικα ποιο ειναι το συμπερασμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom