Νέα

Πηδηξα μανα και κορη μαζι!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
δε συναντιομαστε να πειτε εαν ειμαι αντρας; :grin:


 - Έεεις μνί? Είσι κουρίτσ'!!!

 - Έεεις πτσί? Είσι μαντράχαλους!!!


Μόνου μην είσι κουρίτσ' με πτσί. Τότι είσι πούστ'ς.

   :grin:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.859
Πόντοι
21.896
Χαλαρά πράγματα.Ήθελα να ιντριγκάρω μερικά σαπάκια σαν και του λόγου σου. Σας αφήνω να φαντασιώνεστε τον χωριαταρά γαμιά του δεκάρικου με τη βρώμα στα νύχια που πήρε παρτούζα με αντίτιμο τις παραμορφωμένες βουγλάρες πόρνες και νομίζει ότι έκανε κατόρθωμα!
file η καταγωγη μου και γεννηθηκα στην πολη και εκδιωχθηκα απο την στρατιωτικη χουντα το 1983 οποτε μαλλον αλλοι ειναι χωριαταροι με την συμπεριφορα τους εδω μεσα!!! εκτος αν οι πολη ειναι χωριο ΄ή επειδη ι κυβερνηση που εδω στον ελλαδικο χωρο μας παρατησε δεν σημαινει οτι σαν προσφυγες στην ελλαδα ημασταν χωριατες χωρις πολιτισμο
μαλλον δεν εχεις παει στην Πολη? ε?
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
file η καταγωγη μου και γεννηθηκα στην πολη και εκδιωχθηκα απο την στρατιωτικη χουντα το 1983 οποτε μαλλον αλλοι ειναι χωριαταροι με την συμπεριφορα τους εδω μεσα!!! εκτος αν οι πολη ειναι χωριο ΄ή επειδη ι κυβερνηση που εδω στον ελλαδικο χωρο μας παρατησε δεν σημαινει οτι σαν προσφυγες στην ελλαδα ημασταν χωριατες χωρις πολιτισμο
μαλλον δεν εχεις παει στην Πολη? ε?
γουερ χαβ γιου μπιν χανευ;
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
file η καταγωγη μου και γεννηθηκα στην πολη και εκδιωχθηκα απο την στρατιωτικη χουντα το 1983 οποτε μαλλον αλλοι ειναι χωριαταροι με την συμπεριφορα τους εδω μεσα!!! εκτος αν οι πολη ειναι χωριο ΄ή επειδη ι κυβερνηση που εδω στον ελλαδικο χωρο μας παρατησε δεν σημαινει οτι σαν προσφυγες στην ελλαδα ημασταν χωριατες χωρις πολιτισμο
μαλλον δεν εχεις παει στην Πολη? ε?

Για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω πρόβλημα με την καταγωγή κανενός και δεν γνωρίζω από που κατάγεσαι. Απλά ότι δίνεις την εντύπωση άνιωθου χωριάτη που θα γαμούσε και κατσίκα στις κάβλες του τη δίνεις τύπε.  :grin:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω πρόβλημα με την καταγωγή κανενός και δεν γνωρίζω από που κατάγεσαι. Απλά ότι δίνεις την εντύπωση άνιωθου χωριάτη που θα γαμούσε και κατσίκα στις κάβλες του τη δίνεις τύπε.  :grin:
ναι τωρα μιλησε ο πρωτευουσιανος!αντε σφυριξα και καντηνε τωρα!
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
ναι τωρα μιλησε ο πρωτευουσιανος!αντε σφυριξα και καντηνε τωρα!

Πουστράκια ή άσχημες χοντρές δεν γάμησα και δεν θα γαμήσω ποτέ. Οπότε μην κωλοτρίβεσαι άδικα!
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
δε κωλοτριφτηκα ποτε σε σενα μου τη σπανε τα λεγομενα σου!υπαρχουν 10.000 αντρες εδω!

μη νομίζεις... 15-20 άτομα είμαστε όλα και όλα, οι υπόλοιποι είναι κλώνοι  :S
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
δε κωλοτριφτηκα ποτε σε σενα μου τη σπανε τα λεγομενα σου!υπαρχουν 10.000 αντρες εδω!

Μωρή σταφιδιασμένη κοκότα!!  :2funny:
Πάλι καλά παραδέχεσαι ότι είσαι σε αυτό το σάιτ μήπως και βρεθεί κάνας ταλαιπωρίδης από τους 10.000 που λες και σε περάσει και σένα ένα χέρι. Φαντάζομαι τα χάλια που θα έχεις.
Δεν έπρεπε να μου απευθύνεις το λόγο εξαρχής. Κατουράω χοντρές φασόλες, μπουρούχες και ψευτοτσαμπουκαλούδες στερημένες. Δεν αφήνω ούτε τον σκύλο μου να τις πλησιάσει!
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Μωρή σταφιδιασμένη κοκότα!!  :2funny:
Πάλι καλά παραδέχεσαι ότι είσαι σε αυτό το σάιτ μήπως και βρεθεί κάνας ταλαιπωρίδης από τους 10.000 που λες και σε περάσει και σένα ένα χέρι. Φαντάζομαι τα χάλια που θα έχεις.
Δεν έπρεπε να μου απευθύνεις το λόγο εξαρχής. Κατουράω χοντρές φασόλες, μπουρούχες και ψευτοτσαμπουκαλούδες στερημένες. Δεν αφήνω ούτε τον σκύλο μου να τις πλησιάσει!
εισαι πολυ κομπλεξικο ατομο.
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Μωρή σταφιδιασμένη κοκότα!!  :2funny:
Πάλι καλά παραδέχεσαι ότι είσαι σε αυτό το σάιτ μήπως και βρεθεί κάνας ταλαιπωρίδης από τους 10.000 που λες και σε περάσει και σένα ένα χέρι. Φαντάζομαι τα χάλια που θα έχεις.
Δεν έπρεπε να μου απευθύνεις το λόγο εξαρχής. Κατουράω χοντρές φασόλες, μπουρούχες και ψευτοτσαμπουκαλούδες στερημένες. Δεν αφήνω ούτε τον σκύλο μου να τις πλησιάσει!
δηλαδη ειλικρινα βρισκω εντελως περιττο να χαλαω φαια ουσια προκειμενου να απανταω στα μηνυματα σου
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
δηλαδη ειλικρινα βρισκω εντελως περιττο να χαλαω φαια ουσια προκειμενου να απανταω στα μηνυματα σου

Είδες με ένα σχόλιο μου 14 λεπτά στην τσίτα σε έχω και στην υπερένταση, στο γράψε-σβήσε και τελικά το παράτησες κιόλας. Σταματάω εδώ δεν θα ασκήσω άλλη λεκτική βία  :2funny: :2funny:
Απλά άλλη φορά να μην προκαλείς αυτόν που δεν σε προκάλεσε.
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Είδες με ένα σχόλιο μου 14 λεπτά στην τσίτα σε έχω και στην υπερένταση, στο γράψε-σβήσε και τελικά το παράτησες κιόλας. Σταματάω εδώ δεν θα ασκήσω άλλη λεκτική βία  :2funny: :2funny:
Απλά άλλη φορά να μην προκαλείς αυτόν που δεν σε προκάλεσε.
ναι τωρα τρεμω ολοκληρη!
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
καλοπαιδα τυπε :grin:

bulgaria.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.desant.net/files/tn/126026206394016.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.monitor.bg/img/?id=247782&sz=0&cut=yes[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.lifesport.bg/uploads/images/mutri%20na%20batko.jpg[/img[/URL]]
[/quote] Η κάσα (φέρετρο), εκεί πάρα πίσω , τι γυρευει? Πέθανε ο γαμιάς μάνας καί κόρης? ?
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλα το μονο δυσκολο ειναι το μαζι γιατι το χωριστα δεν ειναι και δυσκολο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom