Νέα

Πηδηξα μανα και κορη μαζι!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Χαλαρά πράγματα.Ήθελα να ιντριγκάρω μερικά σαπάκια σαν και του λόγου σου. Σας αφήνω να φαντασιώνεστε τον χωριαταρά γαμιά του δεκάρικου με τη βρώμα στα νύχια που πήρε παρτούζα με αντίτιμο τις παραμορφωμένες βουγλάρες πόρνες και νομίζει ότι έκανε κατόρθωμα!
το οτι ο ανθρωπος ειναι απο ξανθη δε σημαινει οτι ειναι χωριαταρας και οτι βρωμαει συνελθε ρε ατομο! :idiot:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Χαλαρά πράγματα.Ήθελα να ιντριγκάρω μερικά σαπάκια σαν και του λόγου σου. Σας αφήνω να φαντασιώνεστε τον χωριαταρά γαμιά του δεκάρικου με τη βρώμα στα νύχια που πήρε παρτούζα με αντίτιμο τις παραμορφωμένες βουγλάρες πόρνες και νομίζει ότι έκανε κατόρθωμα!

Θα πρόσεξες (στο πάνω μέρος της σελίδας) πως κι εγώ ειρωνεύτηκα την όλη ιστορία για το "κατόρθωμα".
Απλά η δική ειρωνεία (αν ήταν τέτοια) ήταν πολύ κοινότυπη.


Τέλος πάντων, δεν είναι και για θάνατο...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δεν ειναι και κανενα κατορθωμα ρε παιδια το μανα κορη. Μέχρι την καλλιθεα πεταγεσαι και παιρνεις Λιλλυ και κορη και τελειωνει το θεμα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δεν ειναι και κανενα κατορθωμα ρε παιδια το μανα κορη. Μέχρι την καλλιθεα πεταγεσαι και παιρνεις Λιλλυ και κορη και τελειωνει το θεμα.

τυπε εμενα μου φαινεται μαλακια αυτη η συνθεση. να γαμας το σταφιδιασμενο μαζι με το σφριγηλο  :S
ενω δυο αδερφες ξαδερφες ας πουμε ειναι ωραιοτατη συνθεση
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Θα πρόσεξες (στο πάνω μέρος της σελίδας) πως κι εγώ ειρωνεύτηκα την όλη ιστορία για το "κατόρθωμα".
Απλά η δική ειρωνεία (αν ήταν τέτοια) ήταν πολύ κοινότυπη.


Τέλος πάντων, δεν είναι και για θάνατο...

Αυτό που έγραψα δεν ήταν ειρωνεία. Έγραψα την εμπειρία μου πάνω στην ανοχή που έδειχνε η μάνα πάνω στη σεξουαλική ζωή της ανήλικης κόρης της με το να βάζει τον κάθε τυχόντα γαμιά στο σπίτι της. Ουσιαστικά είναι κατά κάποιο τρόπο ένα πρώιμο στάδιο της ιστορίας που έγραψε ο τύπος, αλλά δεν συνδέεται άμεσα. Μπορούσα κάλλιστα να μην το γράψω, αλλά ήξερα ότι θα τσιμπήσουν κάποια άτομα και θα μου επιτεθούν παρόλο που σπαμάρουν ασύστολα σε άλλα πιο "σοβαρά" θέματα!
Ενώ θίγεται και το κόμπλεξ μερικών.. Μην ακούσουν για γαμήσια χωρίς πληρωμή αμέσως να δαγκώσουν!  :grin:  
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
τυπε εμενα μου φαινεται μαλακια αυτη η συνθεση. να γαμας το σταφιδιασμενο μαζι με το σφριγηλο  :S
ενω δυο αδερφες ξαδερφες ας πουμε ειναι ωραιοτατη συνθεση

δε διαφωνω. απλα μην το εκθιάζουμε λες και ειναι κανενα κατορθωμα. Ισως να ηταν - και ειναι- αν γινει χωρις πληρωμη - real φαση :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αυτό που έγραψα δεν ήταν ειρωνεία. Έγραψα την εμπειρία μου πάνω στην ανοχή που έδειχνε η μάνα πάνω στη σεξουαλική ζωή της ανήλικης κόρης της με το να βάζει τον κάθε τυχόντα γαμιά στο σπίτι της. Ουσιαστικά είναι κατά κάποιο τρόπο ένα πρώιμο στάδιο της ιστορίας που έγραψε ο τύπος, αλλά δεν συνδέεται άμεσα. Μπορούσα κάλλιστα να μην το γράψω, αλλά ήξερα ότι θα τσιμπήσουν κάποια άτομα και θα μου επιτεθούν παρόλο που σπαμάρουν ασύστολα σε άλλα πιο "σοβαρά" θέματα!
Ενώ θίγεται και το κόμπλεξ μερικών.. Μην ακούσουν για γαμήσια χωρίς πληρωμή αμέσως να δαγκώσουν!  :grin:  

εμενα μαρεσε η ιστορια σου τυπε γραφτους σταρχιδιασ
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
δε διαφωνω. απλα μην το εκθιάζουμε λες και ειναι κανενα κατορθωμα. Ισως να ηταν - και ειναι- αν γινει χωρις πληρωμη - real φαση :2funny:
και υπαρχει περιπτωση να γινει real φαση;εσυ το εχεις κανει;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Του αρέσει το ωραίο φύλο του ανθρώπου! Κακό είναι;

18400457.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom