Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikostsak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εσύ δηλαδή όταν ο πρωην πρόεδρος του Συνασπισμού ανέλαβε τον ΠΑΟ δεν το κατάλαβες ποιανού υπάλληλοι είναι ?

η αληθεια ειναι οτι ολο αυτο τον καιρο ακουγα οτι η οικογενεια ειναι με νδ, νομιζα οτι τελευταια υποστηριζει ΣΥΡΙΖΑ... επισης εμαθα οτι ο κουβελης ειναι δικηγορος της οικογενειας...για αυτο και δεν ψηφιζει ΠΤΔ μαλλον εχει παρει εντολη...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
παντως φυλακη σαμαρας - βενιζελος δεν ειναι κακο. Σκέφτομαι μάλιστα οτι ο μητσοτακης θα ξετρελαθει απο χαρα και θα ζησει αλλα 100 χρονια  :grin:

και μετα ξυπνησες και συ
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Και κάτι προαπαιτουμενα εχει, τα οποια κανουμε το κορόιδο και δεν εφαρμόζουμε ακομη, ακριβως επειδή εχουμε το ζαβο να εκβιαζει με προωρες εκλογες.

Το ζαβό όμως έχει καταγεγραμμένο εκλογικό αποτέλεσμα υπέρ του, χώρια τις δημοσκοπήσεις...

Κατά τη γνώμη μου δεν γίνεται να πάρουμε άλλα μέτρα με την παρούσα Βουλή. Θέλουμε ανανέωση της αναλογίας των εδρών των κομμάτων. Τώρα είμαστε σε δυσαρμονία εάν τυχόν είναι πρώτος ο Τσίπρας. Πώς θα ληφθούν σημαντικές αποφάσεις έτσι;  :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
στη κυπρο 2 μερες εκλεισαν τα ατμ και τρελαθηκαν ολοι.

Εδω θα κάνουμε επανασταση ... την επανασταση του iphone  :2funny:
Κλείσιμο δυο μερες ΑΤΜ και βενζινάδικα και καθαρισαμε τύπε, ουτε στη βουλη ο Συριζα μετα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η αληθεια ειναι οτι ολο αυτο τον καιρο ακουγα οτι η οικογενεια ειναι με νδ, νομιζα οτι τελευταια υποστηριζει ΣΥΡΙΖΑ... επισης εμαθα οτι ο κουβελης ειναι δικηγορος της οικογενειας...για αυτο και δεν ψηφιζει ΠΤΔ μαλλον εχει παρει εντολη...

κουβελης χαχαχ

εντολή για να δοθει λυση  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το ζαβό όμως έχει καταγεγραμμένο εκλογικό αποτέλεσμα υπέρ του, χώρια τις δημοσκοπήσεις...

Κατά τη γνώμη μου δεν γίνεται να πάρουμε άλλα μέτρα με την παρούσα Βουλή. Θέλουμε ανανέωση της αναλογίας των εδρών των κομμάτων. Τώρα είμαστε σε δυσαρμονία εάν τυχόν είναι πρώτος ο Τσίπρας. Πώς θα ληφθούν σημαντικές αποφάσεις έτσι;  :think:
Δηλαδη επειδή η Λεπεν βγηκε πρωτη στη Γαλλια στις ευρωεκλογες, επρεπε οι Γαλλοι να κανουν βουλευτικες εκλογες?
Αυτές οι σαχλαμάρες μονο στην Ελλαδα λεγονται...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Να βγει ολοκληρος πρωθυπουργος να κανει διάβημα για να μην πεσει; πολυ πιπα  :2funny:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ε, αυτά που λες λογικά είναι.
Αν κάποιος μου χρωστάει (προσωπικά μου χρωστάνε πολλοί, μεταξύ των οποίων και το Ελληνικό δημόσιο) αυτό που δέχομαι (και το δέχομαι συνεχώς και με επίγνωση πως μάλλον με δουλεύουν), είναι το "Δίκιο έχεις αλλά δεν έχω τώρα, κάνε λίγο υπομονή κι όταν βρω κάτι σου δίνω" και να δίνει όντως και κάτι που και που βεβαίως, όχι απλά να το υπόσχεται.
ΑΛΛΑ το "Στον πούτσο μου που σου χρωστάω τίποτα δεν σου δίνω!" προφανώς ΔΕΝ το δέχομαι και θα τον πάω πίπα-κώλο τον όποιο μαλάκα θα μου τα πει αυτά!
Υποθέτεις πως οι της ΕΚΤ είναι πιο ανεκτικοί από εμένα;

Το τονισμένο μόνο κανένα ΚΚΕ και τίποτε ψεκασμένοι το λένε...

Δεν υπάρχει λογικός άνθρωπος να το υποστηρίζει. Είναι εχθρική ενέργεια εναντίον άλλων κρατών!

Είδαμε και ο Τσίπρας που έφθασε να απέχει από την πρωτιά λίγους μήνες και ήλθε προ των ευθυνών του τί τσάμικο χόρεψε...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ε την εχει γιατι ετσι οπως εχει φτασει η διαφθορα και η βλακεια οσο και να το πεις μονο για γελια ειναι  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Όταν ο Σαμαρας ελεγε "εκλογη προεδρου ή εκλογες" ηταν αλαζονας, τωρα που λεει "εκλογη προεδρου και εκλογες" είναι κλάψα και πίπα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Όταν ο Σαμαρας ελεγε "εκλογη προεδρου ή εκλογες" ηταν αλαζονας, τωρα που λεει "εκλογη προεδρου και εκλογες" είναι κλάψα και πίπα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

έχουνε πλανταξει τα αριστεροπουλάκια τυπε οσο ειναι πάνω ο σαμαρας και τα διαφεντευει  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
έχουνε πλανταξει τα αριστεροπουλάκια τυπε οσο ειναι πάνω ο σαμαρας και τα διαφεντευει  :grin:
Φαντασου όταν θα κερδισει και τις εκλογες με επαναληψη του σεναριου του 1999-2000 (ευρωεκλογες πρωτη ΝΔ-βουλευτικες πρωτο ΠΑΣΟΚ)
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Δηλαδη επειδή η Λεπεν βγηκε πρωτη στη Γαλλια στις ευρωεκλογες, επρεπε οι Γαλλοι να κανουν βουλευτικες εκλογες?
Αυτές οι σαχλαμάρες μονο στην Ελλαδα λεγονται...

Εδώ είναι ΠΡΟΕΔΡΕΥΟΜΕΝΗ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ. Εκεί είναι άλλο σύστημα.

Μην κάνεις πως το αγνοείς.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φαντασου όταν θα κερδισει και τις εκλογες με επαναληψη του σεναριου του 1999-2000 (ευρωεκλογες πρωτη ΝΔ-βουλευτικες πρωτο ΠΑΣΟΚ)

φαντασου να σκασει καμια συνεργασια συριζα - νδ να κτυπιουνται ολοι  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom