Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ε, αυτά που λες λογικά είναι.
Αν κάποιος μου χρωστάει (προσωπικά μου χρωστάνε πολλοί, μεταξύ των οποίων και το Ελληνικό δημόσιο) αυτό που δέχομαι (και το δέχομαι συνεχώς και με επίγνωση πως μάλλον με δουλεύουν), είναι το "Δίκιο έχεις αλλά δεν έχω τώρα, κάνε λίγο υπομονή κι όταν βρω κάτι σου δίνω" και να δίνει όντως και κάτι που και που βεβαίως, όχι απλά να το υπόσχεται.
ΑΛΛΑ το "Στον πούτσο μου που σου χρωστάω τίποτα δεν σου δίνω!" προφανώς ΔΕΝ το δέχομαι και θα τον πάω πίπα-κώλο τον όποιο μαλάκα θα μου τα πει αυτά!
Υποθέτεις πως οι της ΕΚΤ είναι πιο ανεκτικοί από εμένα;
Εχεις μαζεψει πολλά εσυ, δεν εχεις αναγκη  :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
παντως φυλακη σαμαρας - βενιζελος δεν ειναι κακο. Σκέφτομαι μάλιστα οτι ο μητσοτακης θα ξετρελαθει απο χαρα και θα ζησει αλλα 100 χρονια  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μου την ειδανε ολοι επαναστατες απο το ψυχικο και με 2 αυτοκινητα και κινητά τελευταιας τεχνολογιας στα χέρια ... καθε μερα ο κηφισος ειναι φισκα κριση σου λεει μετα. Δεν εχετε δει τα χειροτερα ακομα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μου την ειδανε ολοι επαναστατες απο το ψυχικο και με 2 αυτοκινητα και κινητά τελευταιας τεχνολογιας στα χέρια ... καθε μερα ο κηφισος ειναι φισκα κριση σου λεει μετα. Δεν εχετε δει τα χειροτερα ακομα
Σαν την κορη του Μηλιου που ποσταρει στο φουμπου φωτογραφιες από την Μυκονο με σούσι και την Αυγή στο τραπεζι  :jerking:
 

nikostsak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

τα ονοματα που ακουγονται στην πρωτη συνομιλια τα εχετε δει σε αλλο site? λενε ποιοι δινουν τα λεφτα και ποιος ειναι με συριζα...ΠΤΔ δεν βγαινει αν ισχυει το ονομα πισω απο ΣΥΡΙΖΑ
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μπολ ετοιμασου για πεινες εμεις καλα θα την βγαλουμε τα εχουμε ολα οξω και θα τρωμε με χρυσα κουταλια  :tooth:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Κάποιοι αδυνατούν να αντιληφθούν, ότι αριστερές πολιτικές εφαρμόζονται μονο σε περιοδους ευημεριας.

Ενω σε συνθηκες κρισης που εχουν προκαλεσει κερδοσκοποι και funds η σωστη πολιτικη ειναι η αποχαλινωση της ελευθερης αγορας και οποιον παρει ο χαρος.

Α ξεχασα δεν μου απαντας  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μου την ειδανε ολοι επαναστατες απο το ψυχικο και με 2 αυτοκινητα και κινητά τελευταιας τεχνολογιας στα χέρια ... καθε μερα ο κηφισος ειναι φισκα κριση σου λεει μετα. Δεν εχετε δει τα χειροτερα ακομα
Φυσικά θα είναι φίσκα ο Κηφισος τύπε, στο 1.36 εχει παει η βενζινη, να δινουν τωρα 1 ευρω για εισιτηρια οι αγανακτισμένοι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σαν την κορη του Μηλιου που ποσταρει στο φουμπου φωτογραφιες από την Μυκονο με σούσι και την Αυγή στο τραπεζι  :jerking:

:2funny: :2funny:η τον Ρωμανο που πολεμάει το συστημα αλλα ζει μεσα στο συστημα και θέλει τις παροχες του

πολεμας το συστημα? τραβα ζησε στα βουνα και πολεμα το απο εκει
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
τα ονοματα που ακουγονται στην πρωτη συνομιλια τα εχετε δει σε αλλο site? λενε ποιοι δινουν τα λεφτα και ποιος ειναι με συριζα...ΠΤΔ δεν βγαινει αν ισχυει το ονομα πισω απο ΣΥΡΙΖΑ

εσύ δηλαδή όταν ο πρωην πρόεδρος του Συνασπισμού ανέλαβε τον ΠΑΟ δεν το κατάλαβες ποιανού υπάλληλοι είναι ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυσικά θα είναι φίσκα ο Κηφισος τύπε, στο 1.36 εχει παει η βενζινη, να δινουν τωρα 1 ευρω για εισιτηρια οι αγανακτισμένοι?

χαχαχαχαχχαα πωπω τι κοροιδια και αυτη παντου κινηση φισκα κατα τα αλλα κριση δεν υπαρχουνε δουλειες λεει και ολοι αυτοι που πανε? σε δουλειες δεν πάνε? ή μηπως δεν έχουνε λεφτα και πανε για ψωνια και καφεδάκι στη γλυφαδα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
και τελικα για ποιον λόγο ειπαμε δεν εκαναν αρση του απόρρητου να φαει μια πουτσα να ο χαικαλης ; :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
χαχαχαχαχχαα πωπω τι κοροιδια και αυτη παντου κινηση φισκα κατα τα αλλα κριση δεν υπαρχουνε δουλειες λεει και ολοι αυτοι που πανε? σε δουλειες δεν πάνε? ή μηπως δεν έχουνε λεφτα και πανε για ψωνια και καφεδάκι στη γλυφαδα

ασε μη μιλας για Γλυφαδα αδεφέ ...ευτυχώς να λες που υπάρχει κρίση
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Φοβάμαι πως δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ πιθανότητα να ΜΗΝ γίνει bank run! Το bank run δημιουργείται ακόμη και ως αυτοεπιβεβαιούμενη προφητεία! Δηλαδή αν οι καταθέτες φοβηθούν πως θα γίνει τότε θα σπεύσουν να πάρουν τα χρήματά τους για να "προλάβουν", οπότε θα γίνει!

Και μόνο με την υποψία πως θα βγει ο Σύριζα ακόμα κι οι ίδιοι οι ψηφοφόροι του θα φροντίσουν να έχουν μια κάποια ρευστότητα πρόχειρη, στο σπίτι τους έστω. Ευρώ θα είναι εξ άλλου δεν απαξιώνεται αν το έχεις στα χέρια σου.
Οι μόνοι που δεν θα σπεύσουν είναι όσοι δεν έχουν ούτε ευρώ στην τράπεζα, αλλά το σύστημα δεν βασίζεται σ' αυτούς έτσι κι αλλιώς.

λες και υπαρχει ατομο που εχει λεφτα σε ελληνικη τραπεζα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
εγώ το μήνυμα που βλέπω σε όλο αυτό είναι πρόσεχε γιατι θα πατε σε εκλογές με κλειστα ΑΤΜ και η πόυτσα που θα πέσει δεν περιγράφεται με αγανακτησμένους Συριζαίους να πετροβολούν τράπεζες, ΧΑ με κουμπούρια στους δρόμους να πουλάνε περιφρούρηση στα ΑΤΜ και γερόντια να περιμένουν την νύχτα σε ουρές για αναλήψεις 50 ευρώ....
Γινεται και ωραία ταινία αυτό ...  

σιγα τα αιματα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μπολ  μπηκε η οικογενεια στα υπεχρεωμενα και χαλαρωσες ε...  :grin: ετσι ετσι..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ασε μη μιλας για Γλυφαδα αδεφέ ...ευτυχώς να λες που υπάρχει κρίση

στη κυπρο 2 μερες εκλεισαν τα ατμ και τρελαθηκαν ολοι.

Εδω θα κάνουμε επανασταση ... την επανασταση του iphone  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom