Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
για βγες εξω ρε ραμολο και πες μας αν κυματιζει η σημαια αυτη την ωρα στην ακροπολη  :uglystupid:

Βρε το δροσερό αγόρι.

Εγώ λέω ότι κυματίζει.

Θες να βάλουμε ένα στοίχημα και να έρθεις σπίτι μου να την δεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Βρε το δροσερό αγόρι.

Εγώ λέω ότι κυματίζει.

Θες να βάλουμε ένα στοίχημα και να έρθεις σπίτι μου να την δεις;

:jerking: :uglystupid: νταξει παρε τα χαπια σου τωρα. αποβλακωθηκες λογω γηρατος δε συνεχιζω αλλο.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Βρε το δροσερό αγόρι.

Εγώ λέω ότι κυματίζει.

Θες να βάλουμε ένα στοίχημα και να έρθεις σπίτι μου να την δεις;
την ξεχασε ακατεβαστη το βυσμα - ανηψιος υπουργου που κανει παραμεθοριο στην ακροπολη
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Πως μπορείτε να πιστεύετε ότι η σωτηρία της χώρας μπορεί να προέλθει από αυτούς που την έφεραν σε αυτή την κατάσταση, δεδομένου ότι κυβερνάν τη χώρα από το 1974. Αν αγαπούσαν την πατρίδα όπως νομίζετε, γιατί δεν φρόντιζαν να μην φτάσουμε ως εδώ?

Αγόρι μου την χώρα αυτήν την έφερε σ' αυτό το χάλι μια συγκεκριμένη πολιτική που ακολουθήθηκε, με ελάχιστες φωνές αντίδρασης, από το 1981 μέχρι και το 2009. Τότε είδαμε με έκπληξη (μας το είπαν μάλλον διότι εμείς δεν θέλαμε να το δούμε) πως αυτό δεν μπορούσε να συνεχιστεί άλλο και κάτι πήγαμε να συμμαζέψουμε, κουτσά-στραβά και με τα όποια (πολλά) λάθη έγιναν.

Τώρα όμως βγαίνει ο Τσιπρανδρέας και υπόσχεται επιστροφή σ' εκείνη την οικονομική πολιτική που μας έφτασε εδώ!
Εσύ μπορεί και να είσαι τόσο βλάκας που να τον πιστεύεις, αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να είμαστε κι όλοι το ίδιο...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
δεν το πιστευουμε γι αυτο δεν ψηφιζουμε συριζα. εκει εχει μαζευτει ολο το απατεωνο-πασοκ. πως πηγε απο το 4 στο 30. με θαυμα οπως εκανε ο χριστος με τα ψαρια και τα ψωμια;

ρε πουλι που ξερεις ποιοι μαζευτηκαν στο αποκομμα;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
την ξεχασε ακατεβαστη το βυσμα - ανηψιος υπουργου που κανει παραμεθοριο στην ακροπολη

στην ακροπολη επαρση και υποστολη της σημαιας κανει η προεδρικη φρουρα. δεν ξεχνιεται απο βυσμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom