Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Δεν χρειάζεται επιχειρήματα όταν κοιτάς μια χώρα που έχει γίνει μπουρδέλο κατα την διακυβέρνηση δύο κομμάτων

αν νομιζεις οτι ειναι μπουρδελο με γεια σου με χαρα σου

εγω πιστευω οτι η χωρα εχει προβληματα  αλλα και δεν κανουμε και τιποτα να τα λυσουμε

αυτο ειναι το πιο μεγαλο προβλημα

εχει δυο κομματα που προσπαθουν να κανουν κατι

και υπαρχουν και τα αποκομματα που δεν θελουν να γινει τιποτα

αι σιχτιρ πια
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
1) Αν τα πιστεύεις αυτά που λες είτε δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα είτε το iq σου πιάνει νούμερα θερμοκρασιών ανταρκτικής σε βαθμούς κελσίου πάντα.
2) Προφανώς δεν έχεις επαφή με τον απλό κοσμάκι ή νομίζεις ότι έχεις αλλά κάνεις λάθος.
3) Αλήτες σαν τον αρχηγό σου δεν μπορούν να σώσουν ούτε την λεκάνη του σπιτιού τους από το πουρί.
4) Όταν κάποιος είναι υποκριτής και ψεύτης δεν τον βάζεις αρχηγό και πρωθυπουργό του γαμάς την μάνα και το σόι.
5) Δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει η χώρα μου, η χώρα σου, η χώρα του 300 ευρω παίρνει ένας που πιάνει δουλειά ΤΟ ΠΟΛΥ δεν πάει παρακάτω. Τι θα γίνει δηλαδή παρακάτω θα μας κατακτήσουν; Γιατί τώρα τι νομίζεις ο Αντωνάκης σου κάνει κουμάντο;
6) Α γαμηθείτε ψηφίστε ότι θέτε βάλτε και την ψήφο σας στον κώλο σας να κάνει παρέα με τα υπόλοιπα σκατά.
too hard!!! :s&m_1:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αρχισαν οι συριζαιοι να μοιραζουν μπροτσουρες εν οψει εκλογων
 

Επισκέπτης
Μήπως να καταργήσουμε κ το σταυρό κ αντι για γαλανόλευκη να την κάνουμε ερυθρόλευκη τη σημαία?Το λέω σε περίπτωση που αποτύχουμε στην οριστική κατάργηση της...

Να εισηγηθώ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
53 σελίδες σε μια μέρα για το μιμάκο ρε κατεστραμένοι;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Δηλώση - βόμβα σε συνομιλία που είχε με δημοσιογράφους στη Βουλή
Γιαταγάνα: Ο Αποστολόπουλος είναι ακόμα συνεργάτης του Καμμένου
Xρήστος Μπόκας20/12/2014 14:01

Με πήρε τηλέφωνο τον περασμένο Οκτώβριο και μου ζητούσε να γυρίσω ξανά στους Ανεξάρτητους Ελληνες

Ανατροπή των έως τώρα δεδομένων δημιουργεί η αποκάλυψη της κυρίας Χρυσούλας Γιαταγάνα ότι τον περασμένο Οκτώβριο της τηλεφώνησε ο κ. Γιώργος Αποστολόπουλος και της ζήτησε να επιστρέψει στους Ανεξάρτητους Ελληνες.

Η ανεξάρτητη βουλευτής, προερχόμενη από τους ΑΝΕΛ, σε συνομιλία της με δημοσιογράφους είπε ότι τον κ. Αποστολόπουλο τον γνώρισε ως συνεργάτη του  κ Πάνου Καμμένου. Σε ερώτηση  για το ποια είναι η άποψή της για τον συνεργάτη του προέδρου είπε «έχω δικάσει πολλούς απατεώνες και αυτόν εγω δεν τον εκτιμούσα».

Σε άλλη ερώτηση για το αν ο κ. Αποστολόπουλος αποχώρησε από το περιβάλλον Καμμένου είπε «ποιος σας στο είπε αυτό; Εκεί είναι ακόμα».

Στην παρατήρηση των δημοσιογράφων ότι ο κ. Καμμένος ανέφερε στην συνέντευξη τύπου πως ο κ. Αποστολόπουλος έχει αποχωρήσει από το κόμμα το περασμένο καλοκαίρι επανήλθε λέγοντας «δεν ισχύει. Εϊναι ακόμα εκεί. Για να καταλάβετε ο κ. Αποστολόπουλος με πήρε τηλέφωνο τον περασμένο Οκτώβριο και μου ζήτησε να επιστρέψω στους Ανεξάρτητους Ελληνες. Του απάντησα "αντε πήγαινε από ‘δω"».

 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
αν νομιζεις οτι ειναι μπουρδελο με γεια σου με χαρα σου

εγω πιστευω οτι η χωρα εχει προβληματα  αλλα και δεν κανουμε και τιποτα να τα λυσουμε

αυτο ειναι το πιο μεγαλο προβλημα

εχει δυο κομματα που προσπαθουν να κανουν κατι



αι σιχτιρ πια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελεος ρεεε,,,,,, :2funny: :2funny: :2funny:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
ωχ ωχ ,,με τον σαρακη πηγε ο αποστολοπουλος....δεν σας βλεπω καλα αλεξ.. :dancing:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
αν νομιζεις οτι ειναι μπουρδελο με γεια σου με χαρα σου

εγω πιστευω οτι η χωρα εχει προβληματα  αλλα και δεν κανουμε και τιποτα να τα λυσουμε

αυτο ειναι το πιο μεγαλο προβλημα

εχει δυο κομματα που προσπαθουν να κανουν κατι

και υπαρχουν και τα αποκομματα που δεν θελουν να γινει τιποτα

αι σιχτιρ πια
:thumbsup:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.695
Like
2.429
Πόντοι
606
παιδια 2 εκατομμυρια ευρω δεν κερδιζεις στο τζοκερ θα τον δωσουν για 1 ψηφο  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :D:)
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
παιδια 2 εκατομμυρια ευρω δεν κερδιζεις στο τζοκερ θα τον δωσουν για 1 ψηφο  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :D:)
θα τα κλεψουν σε τρια λεπτα ρε μαν,,
πχ 100 μυρια στους εθνικους εργοολαβους προσφατα
κ 2-3 :kissass2: μυρια επι 20  κανει μονο 40-60,,,,πλακα μας κανεις?αυτα ειναι ψιχουλα για τους ρεμουλες δοσιλογαρες  :pipa3:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
θα τα κλεψουν σε τρια λεπτα ρε μαν,,
πχ 100 μυρια στους εθνικους εργοολαβους προσφατα
κ 2-3 :kissass2: μυρια επι 20  κανει μονο 40-60,,,,πλακα μας κανεις?αυτα ειναι ψιχουλα για τους ρεμουλες δοσιλογαρες  :pipa3:
Aπο την απαγωγη του Παναγοπουλου ηταν τύπε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Εμας δεν βλέπεις καλα?  :2funny: :2funny:
[/quoteε βεβαια
αν ηταν αθωα περιστερα θα πηγαινε κ θαλεγε ειναι ολα ψεματα ,καντε ελγχο στο υλικο τωρα
αλλα,,,επιστρατευει τον σαρακη γιατι ειναι ανοχτος ο κωλος του.. :grin:  :birdman: :birdman:
υγ.λεγκολα μην σου μπαινουν ιδεες.. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom