Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Eτσι ακριβως. Για αυτο πανε να το κανουν δελφιναριο το θεμα..οπως με τον μπαλτακο. Εβριζε τον Σαμαρα και ελεγε για την Χ.Α και δεν κουνηθηκε φυλλο. Τωρα ομως ειναι διαφορετικα τα πραγματα. Οσο και να προσπαθουν τυποι σαν τον αλεξ να το γελοιοποιησουν το θεμα το μονο που καταφερνουν ειναι να ξεφτυλιζουν τον ευατο τους!

«Δεν κατηγορώ τον Σαμαρά. Δεν κατηγορώ κανέναν. Είπα ανέφερε το όνομα ενός τραπεζίτη και πολιτικό πρόσωπο πολύ υψηλό με σχέση με τον πρωθυπουργό», είπε ο βουλευτής, καλώντας τον Αντώνη Σαμαρά να βάλουν κοινό δικηγόρο και «να πάμε να κάνουμε μήνυση σε αυτόν τον άνθρωπο», ενώ κλείνοντας επανέλαβε ότι δεν κατηγορεί τον πρωθυπουργό ή την κυβέρνηση για την υπόθεση.

:birdman:
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Ο χασοδικης μια χαρα θα περασει και επι Συριζα. Για πολλους από εσας δεν είμαι σιγουρος...

Τότε γιατί τόση πρεμούρα τύπε θα σου κοπεί το εξτραδάκι στα ρδελάκια; Η από αγάπη στο τεράστιο κόμμα σου που κατάστρεψε τον τόπο along with mpatsok?

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τότε γιατί τόση πρεμούρα τύπε θα σου κοπεί το εξτραδάκι στα ρδελάκια; Η από αγάπη στο τεράστιο κόμμα σου που κατάστρεψε τον τόπο along with mpatsok?
Από ανησυχια για τη χωρα μου...Κατι που μερικοι από εσας αγνοείτε...
 

Επισκέπτης
Kάτσε τύπε, το θεμα αποκτα ενδιαφερον. Ενας ακομη ελεγκτής των νομικων μου γνωσεων γεννηθηκε στο μπου.

Βασικά για να είμαι δίκαιος στις νομικές σου γνώσεις δε μπορώ να σε ελέγξω.Την επιχειρηματολογική σου ένδεια όμως εύκολα την αποδομώ ,για πρωινό σε έχω θεωρώ.Εξάλλου σήριουσλι για μια μεσόκοπη μικροαστή βλαχάρα σε έχω που το μόνο που φέρνει στο διάλογο είναι σχόλια τύπου ''μα είμαι νομικός''.Μέχρι εκεί φτάνει το σύμπλεγμα.Από ουσία νάδα.Νταξ κ μεις έχουμε 2 μάστερ αλλά δε το υπενθυμίζουμε σε κάθε πόστ μπας κ πάρουμε αξία.

Επίσης δε ξέρω γιατί αλλά σε φαντάζομαι εντελώς στη παρακμή του νεοελλαδιστάν μικρόκοσμου σου.Ζήτημα να χεις βγεί έξω από την Ελλάδα ,στο τσακίρ κέφι για διακοπές με κανά γκρουπ.Η αποθέωση της νεοελλαδιστάν μπανανίας.Φυσικά απλά υποθέσεις κάνω κ εκτιμώ πως μπορεί να πέφτω έξω αν κ ποτέ δεν πέφτω έξω.

Στα μπουζούκια θα πας σήμερα?λολ
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Πρώτον δεν μιλησα εγω, και δευτερον προφανως εννοουσε τον Συριζα.


Μηπως να βαλουμε ένα στοιχηματακι για το 22%?
θα βαρεθεις να πληρωνεις....οποτε δηλ 22 εγω κ 27 εσυ?
κι οπου παει πιο κοντα κερδιζει?
δεκτον κυριε,, :birdman:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Βασικά για να είμαι δίκαιος στις νομικές σου γνώσεις δε μπορώ να σε ελέγξω.Την επιχειρηματολογική σου ένδεια όμως εύκολα την αποδομώ ,για πρωινό σε έχω θεωρώ.Εξάλλου σήριουσλι για μια μεσόκοπη μικροαστή βλαχάρα σε έχω που το μόνο που φέρνει στο διάλογο είναι σχόλια τύπου ''μα είμαι νομικός''.Μέχρι εκεί φτάνει το σύμπλεγμα.Από ουσία νάδα.Νταξ κ μεις έχουμε 2 μάστερ αλλά δε το υπενθυμίζουμε σε κάθε πόστ μπας κ πάρουμε αξία.

Επίσης δε ξέρω γιατί αλλά σε φαντάζομαι εντελώς στη παρακμή του νεοελλαδιστάν μικρόκοσμου σου.Ζήτημα να χεις βγεί έξω από την Ελλάδα ,στο τσακίρ κέφι για διακοπές με κανά γκρουπ.Η αποθέωση της νεοελλαδιστάν μπανανίας.Φυσικά απλά υποθέσεις κάνω κ εκτιμώ πως μπορεί να πέφτω έξω αν κ ποτέ δεν πέφτω έξω.

Στα μπουζούκια θα πας σήμερα?λολ
Διεθνης προσωπικοτητα και με μαστερ ο λεγκολας, τι να κλασουμε εμεις οι βλαχοι  :2funny:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Επίσης δε ξέρω γιατί αλλά σε φαντάζομαι εντελώς στη παρακμή του νεοελλαδιστάν μικρόκοσμου σου.Ζήτημα να χεις βγεί έξω από την Ελλάδα ,στο τσακίρ κέφι για διακοπές με κανά γκρουπ.Η αποθέωση της νεοελλαδιστάν μπανανίας.Φυσικά απλά υποθέσεις κάνω κ εκτιμώ πως μπορεί να πέφτω έξω αν κ ποτέ δεν πέφτω έξω.

Στα μπουζούκια θα πας σήμερα?λολ
δηλ οποιος παει εκτος ελλαδας αρχιζει ν ατον παιρνει ρε τυπε?? :grin: :grin: :grin:
απο που το συμπερανες αυτο? :grin: :grin: :grin:
δεν ειναι ολλανδια ολος ο πλανητης.. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Από ανησυχια για τη χωρα μου...Κατι που μερικοι από εσας αγνοείτε...

1) Αν τα πιστεύεις αυτά που λες είτε δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα είτε το iq σου πιάνει νούμερα θερμοκρασιών ανταρκτικής σε βαθμούς κελσίου πάντα.
2) Προφανώς δεν έχεις επαφή με τον απλό κοσμάκι ή νομίζεις ότι έχεις αλλά κάνεις λάθος.
3) Αλήτες σαν τον αρχηγό σου δεν μπορούν να σώσουν ούτε την λεκάνη του σπιτιού τους από το πουρί.
4) Όταν κάποιος είναι υποκριτής και ψεύτης δεν τον βάζεις αρχηγό και πρωθυπουργό του γαμάς την μάνα και το σόι.
5) Δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει η χώρα μου, η χώρα σου, η χώρα του 300 ευρω παίρνει ένας που πιάνει δουλειά ΤΟ ΠΟΛΥ δεν πάει παρακάτω. Τι θα γίνει δηλαδή παρακάτω θα μας κατακτήσουν; Γιατί τώρα τι νομίζεις ο Αντωνάκης σου κάνει κουμάντο;
6) Α γαμηθείτε ψηφίστε ότι θέτε βάλτε και την ψήφο σας στον κώλο σας να κάνει παρέα με τα υπόλοιπα σκατά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
δηλ οποιος παει εκτος ελλαδας αρχιζει ν ατον παιρνει ρε τυπε?? :grin: :grin: :grin:
απο που το συμπερανες αυτο? :grin: :grin: :grin:
δεν ειναι ολλανδια ολος ο πλανητης.. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Aν καταλαβα καλα τύπε, για να μην εισαι βλαχος πρεπει να τον παιρνεις  :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
1) Αν τα πιστεύεις αυτά που είτε δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα είτε το iq σου πιάνει νούμερα θερμοκρασιών ανταρκτικής σε βαθμούς κελσίου πάντα.
2) Προφανώς δεν έχεις επαφή με τον απλό κοσμάκι ή νομίζεις ότι έχεις αλλά κάνεις λάθος.
3) Αλήτες σαν τον αρχηγό σου δεν μπορούν να σώσουν ούτε την λεκάνη του σπιτιού τους από το πουρί.
4) Όταν κάποιος είναι υποκριτής και ψεύτης δεν τον βάζεις αρχηγό και πρωθυπουργό του γαμάς την μάνα και το σόι.
5) Δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει η χώρα μου, η χώρα σου, η χώρα του 300 ευρω παίρνει ένας που πιάνει δουλειά ΤΟ ΠΟΛΥ δεν πάει παρακάτω. Τι θα γίνει δηλαδή παρακάτω θα μας κατακτήσουν; Γιατί τώρα τι νομίζεις ο Αντωνάκης σου κάνει κουμάντο;
6) Α γαμηθείτε ψηφίστε ότι θέτε βάλτε και την ψήφο σας στον κώλο σας να κάνει παρέα με τα υπόλοιπα σκατά.

αλεξ σε αποστομωσε

αυτα ειναι επιχειρηματα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Aν καταλαβα καλα τύπε, για να μην εισαι βλαχος πρεπει να τον παιρνεις  :2funny:

Εσύ δε νομίζω να μπορείς να ξεφύγεις από το μπουτζοβλαχέικο τσι ότι κ να κάνεις.Πάντως ξέχασες να μας υπενθυμίσεις οτι τελείωσες νομική στο τελευταίο πόστ σου.Παλατζάρεις.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
αλεξ σε αποστομωσε

αυτα ειναι επιχειρηματα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν χρειάζεται επιχειρήματα όταν κοιτάς μια χώρα που έχει γίνει μπουρδέλο κατα την διακυβέρνηση δύο κομμάτων τα οποία ψηφίζεις εσύ και ο άλλος. Ούτε μυαλό δεν θέλει ούτε υψηλό iQ επαφή με την πραγματικότητα θέλει την οποία δεν έχετε τα δυο σας. Μιας και τα βρίσκετε λοιπόν δεν πηδιέστε κιόλας μεταξύ σας να κάνετε και ζήλιες στον legolas που τόσο σας την χαλάει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom