Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Αυτόν λοιπόν που κυνηγούσε για το πεντοχίλιαρο και ο οποίος λεει του εβαλε στην τράπεζα 800 ευρώ γιατί τοσα του είπε ότι έχει  :headbang: :headbang: και να κανει υπομονη ένα χρόνο μετά και ενω του χρωστάει 4.200 κατά τα λεγόμενα του ίδιου ,τον θεωρεί αξιόπιστο όταν του προσφέρει 700 χιλιάρικα συμομωτικά λέει από διαφορες μπίζνες και μη σημαδεμένα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτό μπορεί να το χρησιμοποιήσει ο Χαϊκάλης και να απαλλαχθεί από κάθε κατηγορία λόγω βλακείας :tooth:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
γιατι το λες αυτο τυπε? ειναι ομοφυλοφιλος ο λεγκολας33αρης?
Προς Θεού φίλε, μακριά από εμένα τέτοια λόγια! Μια πλάκα κάνουμε.
Έχει η Αννούλα του Μπίμπι κυταρίτιδα? Άλλο τόσο είναι και ο Λέγκολας πούστης ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΪ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΠ

images


Ο κ. Χαϊκάλης είχε δώσει 5.000 ευρώ στον Αποστολόπουλο το Σεπτέμβριο του 2013, όπως είπε ο ίδιος μιλώντας στον ΣΚΑΪ. Ο κ. Αποστολόπουλος με πλησίασε τότε (σσ βάσει όσων δήλωσαν χθες οι κ.κ. Χαϊκάλης και Καμμένος την περίοδο εκείνη δεν ήταν πλέον σύβουλος του προέδρου των ΑΝΕΛ) με ρώτησε αν είχα χρήματα για να παίξει στο χρηματιστήριο στο εξωτερικό, με προοπτική κέρδους 10%, δήλωσε σήμερα ο βουλευτής των ΑΝΕΛ.

«Του απάντησα ότι είμαι χάλια οικονομικά και μπορώ να δώσω μόνο 5.000 ευρώ, όπως και έκανα. Τον πρώτο και τον δεύτερο μήνα μου έφερε από 500 ευρώ, ως τόκους και όταν τον ρώτησα για το κεφάλαιο, μου είπε ότι μπορώ να το πάρω όποτε θέλω», δήλωσε ο Παύλος Χαϊκάλης και εξιστορώντας τα γεγονότα, συνέχισε: «Στη συνέχεια υπήρξε μία περίεργη καθυστέρηση. Τον περασμένο Ιούλιο του έστειλα μηνύματα ότι χρειάζομαι χρήματα, γιατί έληγε η ρύθμιση που είχα κάνει. Μου είπε ότι θα φροντίσει αυτός την ανανέωση. Στη συνέχεια τον πήρα τηλέφωνο και του ανέφερα ότι με πίεζαν από την τράπεζα να δώσω χρήματα. Τότε μου κατέθεσε 800 ευρώ, μετά από πίεση, ως μέρος του κεφαλαίου γιατί του είπα ότι έχω ανάγκη τα χρήματα και δεν θέλω τους τόκους. Από τα μηνύματα φαίνεται ότι εγώ του έχω δώσει τα χρήματα και περιμένω το κεφάλαιό μου».

Στην συνέντευξή του, ο κ. Χαϊκάλης επανέλαβε πως δεν είναι πρόθεσή του να τα βάλει με κανέναν: «Δεν κατηγορώ τον Σαμαρά. Δεν κατηγορώ κανέναν. Είπα ανέφερε το όνομα ενός τραπεζίτη και πολιτικό πρόσωπο πολύ υψηλό με σχέση με τον πρωθυπουργό», είπε ο βουλευτής, καλώντας τον Αντώνη Σαμαρά να βάλουν κοινό δικηγόρο και «να πάμε να κάνουμε μήνυση σε αυτόν τον άνθρωπο».




 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
Καλημερα στα παιδια !  :grin:
 

Επισκέπτης
Αυτό μπορεί να το χρησιμοποιήσει ο Χαϊκάλης και να απαλλαχθεί από κάθε κατηγορία λόγω βλακείας :tooth:

Καλά επί κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ θα κοιταχτεί η ουσία της υπόθεσης χαικάλης λέω.Να δούμε τότε τι τύχη θα χει.Νομίζω καμία σχέση με τις παπαριές που ακούμε τώρα από την παστρικιά Μάνδρου κοκ
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
ομοφοβικές καργιόλες άλλη δουλειά από το να ασχολήστε με τον σεξουαλικό μου προσανατολισμό συνέχεια δεν έχετε?

Τσιμπήστε τώρα το τρομπόνι μαυροφορεμένες κ σα κλαμένα μουνιά που πάμε για εκλογές ώστε ο Κιμ γιον Τσιπρ να σας πάρει τις αχρείες συντηριτικές σούφρες σας ΣΥΡΙΖΑ

Νοικοκυραίοι μου εσείς ,σα τα αρούρια θα τρέχετε από φλεβάρη.
Γιατί φίλε μου? Δεν σε έχει νοικοκυρέψει ο Πακιστανός?
Δεν είσαστε οικογένεια ? :think:

Οι νοικοκυραιοι  φίλε μου έχουν τα λεφτά στο εξωτερικό, οπότε στα αρχίδια μας το Τσιπράκι  :grin:
Εσύ να δούμε που θα κρυφτεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ναι έπρεπε να βγει πει κάνουμε το χατήρι των τοκογλύφων και των "μεγάλων" δυνάμεων γιατί είμαστε πιόνια.
Όταν λες τοκογλύφους, εννοεις τον Σλοβάκο και τον Εσθονο εργαζομενο, που σε δανειζουν με επιτοκιο 2% από τον δικο τους μισθο των 350 ευρω ενώ οι ιδιοι δανειζονται με 5 και 6% για να εχεις εσυ το μισθο των 600 ευρω?
Αυτοι είναι οι τοκογλυφοι?

Μα ειστε ΤΟΣΟ ασχετοι ρε γαμωτο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
και τι παει να πει ρε τυπε οτι ακουστηκε αρα ισχυει? ολος ο κοσμακης λεει οτι θα λαδωσει ο σαμαρας βουλευτες ωστε να συγκεντρωσει τους 180,τι παει να πει οτι ισχυει? χωρις πειστηρια δεν μπορει να αποδειξει τιποτα κανεις...αυτο το βιντεο σου φαινεται κανονικο?
Επιστρεφεις κι εσυ τύπε?  :rolleyes:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ο καμμενος το εκανε αυτο μπας και παρει κανα ψηφαλακι απο κανα κοροιδο γιατι το κομμα του τροπος του λεγειν ουτε 2% δεν θα συγκεντρωσει στις επερχομενες εκλογες  :grin:
Α μπραβο. Βλεπω η κοινη λογικη αρχιζει να διαχέεται.
 

Επισκέπτης
Πάντως η πολιτική δεν είναι δικαστήριο.Οι εντυπώσεις μένουν κ όλοι πάνε στη ψήφο ΠτΔ με τις εντυπώσεις για ξεπουλήματα κ αργυρώνυτους να είναι στο αέρα.Kαμμένος for the win χεχε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ομοφοβικές καργιόλες άλλη δουλειά από το να ασχολήστε με τον σεξουαλικό μου προσανατολισμό συνέχεια δεν έχετε?

Τσιμπήστε τώρα το τρομπόνι μαυροφορεμένες κ σα κλαμένα μουνιά που πάμε για εκλογές ώστε ο Κιμ γιον Τσιπρ να σας πάρει τις αχρείες συντηριτικές σούφρες σας ΣΥΡΙΖΑ

Νοικοκυραίοι μου εσείς ,σα τα αρούρια θα τρέχετε από φλεβάρη.
Βλεπω τον πακιστανό γενικο γραμματεα υπουργείου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πάντως η πολιτική δεν είναι δικαστήριο.Οι εντυπώσεις μένουν κ όλοι πάνε στη ψήφο ΠτΔ με τις εντυπώσεις για ξεπουλήματα κ αργυρώνυτους να είναι στο αέρα.Kαμμένος for the win χεχε
Δεν θελουμε εκλογη προεδρου. Θελουμε εκλογες για να το βουλωσετε μια για παντα. Κι εσεις και τα τσιρακια σας.
 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
ρε συ μαγκες καποιος ουδετερος θα μου πει τελικα στο θεμα του βιντεο του χαικαλη ποιος ωφελειτε τελικα απο τα δυο μεγαλα κομματα και γιατι ?  :think: εχω χασει επεισοδια απο χθες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Προς Θεού φίλε, μακριά από εμένα τέτοια λόγια! Μια πλάκα κάνουμε.
Έχει η Αννούλα του Μπίμπι κυταρίτιδα? Άλλο τόσο είναι και ο Λέγκολας πούστης ...
Τύπε δεν εχει η Αννούλα του μπίμπι κυτταριτιδα. Η κυτταρίτιδα εχει Αννούλα. :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ρε συ μαγκες καποιος ουδετερος θα μου πει τελικα στο θεμα του βιντεο του χαικαλη ποιος ωφελειτε τελικα απο τα δυο μεγαλα κομματα και γιατι ?  :think: εχω χασει επεισοδια απο χθες
Εάν εσυ θεωρεις τον εαυτο σου ουδετερο, πες μας τη γνωμη σου. Εγω ουδέτερος δεν είμαι.
Από γνωμες τριτων παντως, σταχυολογω της Ρεπούση "Μα καλα, μονο τους ΑΝΕΛ δωροδοκούνε?" και του Καφετζοπουλου "ο Χαικαλης δεν είναι σοβαρος ανθρωπος".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Άσε ρε λάκη

Έχει πέσει τρελός πανικός στα νουδουλικά για την πιθανότητα ο Τσίπρας να σας ταράζει στη νομιμότητα από του χρόνου.
Ναι βεβαια. Τρεμουμε. Δωρακι ηταν αυτό για τη ΝΔ.
 

Επισκέπτης

Μιλώντας για το Μαράκι το βλέπω από του χρόνου υπουργό Παιδείας, έτσι για το ύστατο τρολάρισμα από τον Τσίπρα απέναντι στις φαρισαικές νοικοκυρούλες φασίστριες που ονειρεύονται ιστορίες μεγαλείου του μπάσταρδου έθνους τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μιλώντας για το Μαράκι το βλέπω από του χρόνου υπουργό Παιδείας, έτσι για το ύστατο τρολάρισμα από τον Τσίπρα απέναντι στις φαρισαικές νοικοκυρούλες φασίστριες που ονειρεύονται ιστορίες μεγαλείου του μπάσταρδου έθνους τους.
Εσυ νομιζεις ότι ο ελληνικος λαος εχει λοβοτομηθει, δεν εξηγειται αλλιως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom