Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Τι κατάντια, να θες να ρίξεις την κυβέρνηση και το μόνο υπαλληλάκι που εχεις να ειναι ο χαλκαλίλι. Αυτοακυρώνεσαι έτσι ρε καημένο

καημένο = υπάλληλος τσιπρι

Ο τσίπρι διάλεξε λάθος υπαλλήλους, αυτο που έκανε δε θα του βγει - δε θα κατσει εκει που ειναι πανω απο 1 χρόνο ακόμα το πολύ
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
πάντως αυτός ο Αποστολόπουλος ή "Δευκαλίων" μου θυμίζει κανα δύο από δω μέσα που γράφουν μεγαλόσχημες μπούρδες....

Δυστυχώς τέτοιοι τύποι είναι πολλοί πλέον...όπως ένας άλλος που βγαίνει στον Γεωργίου ο "Δωδεκάθεος"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο τσίπρι διάλεξε λάθος υπαλλήλους, αυτο που έκανε δε θα του βγει - δε θα κατσει εκει που ειναι πανω απο 1 χρόνο ακόμα το πολύ

εσύ ρε φίλε έχεις μεγάλο νταλκά με το αν ο σέξυ ο Αλέξης θα είναι πρόεδρος ε?Έχει κολλήσει η βελόνα με κάθε ποστ.
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
εσύ ρε φίλε έχεις μεγάλο νταλκά με το αν ο σέξυ ο Αλέξης θα είναι πρόεδρος ε?Έχει κολλήσει η βελόνα με κάθε ποστ.

οπως σου έγραψα καποιες σελίδες πριν, δεν εχει νόημα να σχολιάζεις οσα γραφω. Επιλέγω με ποιους κανω διάλογο, δεν εισαι στη λίστα. Τραβα παρακάτω.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
πάντως αυτός ο Αποστολόπουλος ή "Δευκαλίων" μου θυμίζει κανα δύο από δω μέσα που γράφουν μεγαλόσχημες μπούρδες....

Δυστυχώς τέτοιοι τύποι είναι πολλοί πλέον...όπως ένας άλλος που βγαίνει στον Γεωργίου ο "Δωδεκάθεος"  :2funny: :2funny: :2funny:
o ebi eban  ειναι τερσαστια μορφη  :rockon:
τι να κλασει ο δευκαλιων  :grin:
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
εσύ ρε φίλε έχεις μεγάλο νταλκά με το αν ο σέξυ ο Αλέξης θα είναι πρόεδρος ε?Έχει κολλήσει η βελόνα με κάθε ποστ.

Μπραβο ρε πουστη παντως που καταφερνεις και γραφεις με την ψωλη του Πακιστανου στο στομα σου! Σε παραδεχομαι! :P
Μονο οταν σου  χυσει στη μουρη να του πεις να προσεξει τα ματια σου μπας και πεσουνε εκει τα φλοκια και χασεις κανενα ποστ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Ο Τσιπρινιο την εχει εκτισει την θητεια του στο νοσοκομειο δηλαδη? :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θελανε να την στησουν στον πιτσαδορο δηλαδη,καμενος και τσιπρινιο

Nαι ρε αγορι μου απο χθες αυτο λέμε... στημένα ειναι ολα αυτα... και τα σκάνδαλα πριν απο εκλογες βγαινουνε με σκοπο να πλήξουν την φημη κάποιων. Πολιτικος χωρις φημη ειναι χαμενος απο χέρι.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Ο Τσιπρινιο την εχει εκτισει την θητεια του στο νοσοκομειο δηλαδη? :grin:

Ρε τύπε δεν με ενδιαφέρει ποιός είναι πιο μαλάκας στο μπουρδέλο που λέγεται ελληνική βουλή, με ενδιαφέρει που βλέπω τους συνανθρώπους μου και τους συνπατριώτες μου να βρίζονται, να τσαντίζονται και να μαλώνουν για το προφανές το οποίο δεν μπορούν να το καταλάβουν. ΟΛΟΙ εκεί μέσα είναι ψεύτες, καιροσκόποι και προδότες. Αν δεν ήταν ΔΕΝ ΘΑ ηταν ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. Το να βλέπω τώρα σε πολιτικά thread κάτι alex, κάτι johny και τους λοιπούς πασοκονεοδημοκράτες να νιώθουν και υπερήφανοι για τα κατορθώματα των τυπάδων που τους λένε ψέμματα μέσα στα μούτρα τους είναι ντροπή...

Να σου πω πότε θα ήμουν ευχαριστημένος; Όταν θα γινόντουσαν εκλογές και δεν θα ψήφιζε κανείς. Λέγοντας σε όλα τα λαμόγια ο κόσμος με αυτό, ένα άη γαμηθείτε ρε μαλάκες που παίζετε με το μέλλον μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε τύπε δεν με ενδιαφέρει ποιός είναι πιο μαλάκας στο μπουρδέλο που λέγεται ελληνική βουλή, με ενδιαφέρει που βλέπω τους συνανθρώπους μου και τους συνπατριώτες μου να βρίζονται, να τσαντίζονται και να μαλώνουν για το προφανές το οποίο δεν μπορούν να το καταλάβουν. ΟΛΟΙ εκεί μέσα είναι ψεύτες, καιροσκόποι και προδότες. Αν δεν ήταν ΔΕΝ ΘΑ ηταν ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. Το να βλέπω τώρα σε πολιτικά thread κάτι alex κάτι johny και τους λοιπούς πασοκονεοδημοκράτες να νιώθουν και υπερήφανοι για τα κατορθώματα των τυπάδων που τους λένε ψέμματα μέσα στα μούτρα τους είναι ντροπή...

Να σου πω πότε θα ήμουν ευχαριστημένος; Όταν θα γινόντουσαν εκλογές και δεν θα ψήφιζε κανείς. Λέγοντας σε όλα τα λαμόγια ο κόσμος με αυτό, ένα άη γαμηθείτε ρε μαλάκες που παίζετε με το μέλλον μου.

Και ποιος θα κυβερνουσε ρε εξυπνε? αμεσως την βρηκες την λύση εσυ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ γαμώτο τι θα γίνουμε χωρίς ποιμένα! Θα μας φάνε οι λύκοι μπεεεεεε

Θα μεινει ακυβερνητη η χώρα για να μεινεις εσυ ευχαριστημενος. Βρέθηκε η λύση
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Δεν εχει καταλάβει ο χαλκαλιλι οτι εχει καταστραφεί επαγγελματικά και οτι ειναι θέμα ο χρόνου η επαγγελματικη του ιδιότητα να ειναι καλεσμένος στον αυτία σαν ο "μαλακας που φέρνουμε για να γελάμε"

Ο λαζοπουστας εχει και αυτός τελειώσει.

Συντομα και ο τσιπρι θα αντικατασταθεί απο την υπάλληλο δουρου

κλασικος χρυσαυγιτάκος.Θεωρεί οτι παραφράζοντας ονόματα μειώνει κάποιον...πιο χαμηλού επιπέδου πεθαίνεις. Ψηφίζεις Κασιδιάρη και Μπαρμπαρούση ,σε εμπνέουν,και σε αυτούς βλέπεις λύση σε όλα αυτά τα προβλήματα :S.Ειναι απορίας αξιον, πως κάποιος ψηφίζει τέτοια σκουπίδια.Πως να ταυτιστώ με πορτιεροχουλιγκάνους?Ο Λαζόπουστας που λες απο κάτι ανανδρους που πηγαίνουν 10 -10 και την πεφτουν σε πακιστανούς είναι πιο παντελονάτος.Ενας ενας δεν πάτε ουτε στην τουαλέττα.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ρε τύπε δεν με ενδιαφέρει ποιός είναι πιο μαλάκας στο μπουρδέλο που λέγεται ελληνική βουλή, με ενδιαφέρει που βλέπω τους συνανθρώπους μου και τους συνπατριώτες μου να βρίζονται, να τσαντίζονται και να μαλώνουν για το προφανές το οποίο δεν μπορούν να το καταλάβουν. ΟΛΟΙ εκεί μέσα είναι ψεύτες, καιροσκόποι και προδότες. Αν δεν ήταν ΔΕΝ ΘΑ ηταν ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. Το να βλέπω τώρα σε πολιτικά thread κάτι alex, κάτι johny και τους λοιπούς πασοκονεοδημοκράτες να νιώθουν και υπερήφανοι για τα κατορθώματα των τυπάδων που τους λένε ψέμματα μέσα στα μούτρα τους είναι ντροπή...

Να σου πω πότε θα ήμουν ευχαριστημένος; Όταν θα γινόντουσαν εκλογές και δεν θα ψήφιζε κανείς. Λέγοντας σε όλα τα λαμόγια ο κόσμος με αυτό, ένα άη γαμηθείτε ρε μαλάκες που παίζετε με το μέλλον μου.

και τι προτεινεις ρε μαστορα ;

ακυβερνησια ; χουντα;

τι ακριβως;
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
και τι προτεινεις ρε μαστορα ;

ακυβερνησια ; χουντα;

τι ακριβως;

Ναι ακυβερνησία προτείνω να καταλάβουν οι έξω ότι δεν διαπραγματεύονται με τα φιλαράκια τους που θα τους κάνουν τα χατήρια αλλά με έναν λαό που δεν αντέχει άλλο αλλά έχει γίνει πολύ ippotis για να βγει και να διεκδικήσει ότι του ανήκει. Δεν σ'αρέσει αυτό σαν ιδέα; Το δέχομαι... Προτιμάς να σε κυβερνάνε τυπάδες που σου λένε ψέμματα και το ξέρεις; Ε αυτό δεν το δέχομαι.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ναι ακυβερνησία προτείνω να καταλάβουν οι έξω ότι δεν διαπραγματεύονται με τα φιλαράκια τους που θα τους κάνουν τα χατήρια αλλά με έναν λαό που δεν αντέχει άλλο αλλά έχει γίνει πολύ ippotis για να βγει και να διεκδικήσει ότι του ανήκει. Δεν σ'αρέσει αυτό σαν ιδέα; Το δέχομαι... Προτιμάς να σε κυβερνάνε τυπάδες που σου λένε ψέμματα και το ξέρεις; Ε αυτό δεν το δέχομαι.

αναρχια δηλ

μαλιστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom